Opinie o POLCARBO sr.o. w Karviná

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLCARBO sr.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLCARBO sr.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLCARBO sr.o. w Karviná

plc3

Ja tez pracowałem w Plc i ludzie są po prostu świnie przodowni to szajbusy a zwłaszcza jeden A.Gru..kawał hama Zarobki są takie ze do dziś nie mogę wyjść z długów ale bardzo się ciesze ze tam już nie pracuje mam prace na miejscu i zarobki mam lepsze niż w Plc A ty maszynowy jak się chwalisz ze tyle zarobisz albo dobrze kalujesz albo ktos ci zapłacił żebyś taki komentarz napisać

maszyniok

jestescie wszyscy smieszni pytacie sie o zarobki a te zalerza tylko od was ja w tej firmie pracuje juz pare lat jezeli sumiennie chodzisz do pracy niemasz bul to zarobisz jezeli jestes operatywny to oni cie docenia wiem to sam po sobie mam30 lat jezdze maszyna na dole a zarabiam tyle co kombajnista w scianie niechce mi sie czytac tych opini jednego i drugiego debila alkocholika ktorzy sie u nas w firmie przewijaja non stop i potem wypisuja na nasza firme takie bzdury!!!kto chce pracowac to bedzie pracowal i zarabial kadra jest fajna na kazdym oddziele wiem bo znam kazdego w tej firmie tu pracuje moj tata ja mu zalatwilem a w tym miesiacu przyjmoje sie moj brat niema lepszej roboty na dzien dzisejszy widze to po znajomych co sie szwendaja po bodowlance a tak ogolnie to jezeli macie chec to polecam ta firme ja jestem zadowolony pamietajcie i nie sluchajcie bzdor firma jest ok placa na czas i wszystko z nimi idzie zalatwic tylko czeba byc poprostu normalnym czlowiekiem jak wszedzie

woj29
@maszyniok

a przyjmuja teraz aktualnie do tej firmy mam 5 lat doswiadczenia dolowego i pare kursow

Cesarok
@maszyniok

Daj jakieś namiary to pogadamy o tej firmie ???

JCz

Jak potrzebujesz forsy to bezpieczniej sprzedać nerke niż pracowc w czechach. Zobacz w internecie o ostatnich wypadkach.

JCz

Z daleka od tych zlodzieii. Wypiją ci krew i stracisz zdrowie. Pozytywne opinie pisza sami !!!

Brałeś udział w rekrutacji do POLCARBO sr.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Górnik pod ziemią
Karviná
„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o.o.
hmm

Witam firma polcarbo gdzie maja swoje fydobycie, na jakich kopalniach pracuja ? Czy to sa wszystkie na karwinie ?

hodf

ja tam pracowałem wybudowalem dom 10 lat pracy w rubani

ania

witam, mam nietypowa prosbe. wiem ze wchodzi tu sporo osób związanych z górnictwem i pracujących w kopalniach. szukam osoby która pracowała bądź może pracuje z panem (usunięte przez administratora)wiele lat temu stracilismy kontakt i chciałabym bardzo go odnowić. jeżeli wejdzie tu ktoś kto wie cokolwiek i mógłby mi pomoc to prosze o kontak(usunięte przez administratora) z góry dziekuje

niemaźle

Jest ciężko ale jak ktoś chce pracować to warto, można zarobić więcej niż w Polsce, a większość komentarzy to ludzie , którzy tu przyszli popracowali miesiąć i stwierdzili ,że jest jak w Polsce(tyle ze tu wiecej placa) a oni chcieliby nic nierobic a zarobic :) pomyliliscie zawód ludzie jak tak chcieliśćie

KASIA

a te niemcy ma ktoś namiar

KASIA

tak czytam te opinie i niewiem już nic

jakie zarobki

byly pracownik

pracowalem w polcarbo prawie dziesiec lat,dozor to gnoje

zeba
@byly pracownik

tez jestem bylym pracownikiem i szukam starych znajomych

JCz

Ryskalok drze na wszystkim. Nie liczylbym na solidne wynagrodzenie. Chlopcze szukaj w niemczech jesli cos umiesz robic na dole.

praca

co i jak z tą firmą? Chcę tam się dostać, ale zależy mi na aktualnych opiniach? Ktoś wie wiecej i pomoze? Pliz.

JCz

To sie zdarza.Np. jak ci wykryja wade serca. (usunięte przez administratora) Za mieszkanie tez sobie zaplacisz i to slono za byle jakie warunki w hotelu kosmos.

Filip

Mnie zaintrygował punkt posiadanie 1800,- Kč w celu przeprowadzenia badań lekarskich , czy aby takich rzeczy polcarbo nie powinien stawiać, zdarzyło się komuś, że wydał kasę, a go nie przyjęli?

sztygar

pol carbo to firma dobra troche wymaga od ludzi a ludzie narzekaja

JCz

Ci [usunięte przez moderatora] nawet jak od nich odchodzilem ,chcieli odemnie wydrzec pieniadze za wydanie mojego zatwierdzenia .

hornik

Pracowałem w Polcarbo kilka lat i nic dobrego o tej firmie dobrego nie mogę powiedziec. Takie typy jak [usunięte przez moderatora]to urodzeni [usunięte przez moderatora] mający pracujących tam ludzi za nic.Praca z takimi [usunięte przez moderatora] to horror psychofizyczny.

wilk12

Panie ,,instruktorze strzałowy \\\\\\\'\\\\\\\' D [usunięte przez moderatora] nie jest kierownikiem , ale głównym przodowym kierownikiem jest S [usunięte przez moderatora] to PLC 1 na PLC 3 głównym przodowym jest G [usunięte przez moderatora] a kierownikiem N [usunięte przez moderatora] więc niewypisój bzdetów.

Zostaw merytoryczną opinię o POLCARBO sr.o. - Karviná

• Jak się pracuje w POLCARBO sr.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLCARBO sr.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLCARBO sr.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLCARBO sr.o.