Opinie o POLCARBO sr.o. w Karviná

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy POLCARBO sr.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLCARBO sr.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLCARBO sr.o. w Karviná

Justa Nowy wpis

Dzień dobry. mój partner jest elektromonterem i tak przeglądam właśnie okoliczne firmy. tu już po samej miejscowości widzę, że miałby dość daleko ale czy w ogóle tam są realizowane jeszcze jakieś prace? ogłoszeń mi nie odnalazło a ludzie przestali zostawiać komentarze

Sybki Nowy wpis

Robiłem tam w latach 2000.2006 w tamtych latach w Polsce nie było pracy więc dziękuję.polkarbo że mogłem pracować......Ale od 2008 firmuf w Polsce było od groma pr ppbsz itp...A w roku 2019 w polskiej firmie miałem z sobotami 5tys....więc ceba być ciulniety...... bez składek...no chyba że bylo się predakiem to tak lub emeryt...co ja tam wiem ..ja tam pracowałem i kobinowalem jak spłaszczyć wiece ..co ..do nogawki.cz za plecy... team to były fajne czasy....już pewnie jesteście na emeryturze......sypki Marek.....

Jaki jest okres rozliczeniowy w POLCARBO sr.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Tylko nie polcarbo!

Wypłate dostajesz 25 dnia kazżdego miesiąca,(czeski górnik ma kase 15 tego)więc musisz przepracować ok 2 miesiące za (usunięte przez administratora) żeby dostać wypłate z poprzedniego niepełnego miesiąca,ale spokojnie...w biurze dostaniesz 2000 koron pożyczki zwrotnej.

Jolanta Nowy wpis
@Tylko nie polcarbo!

No, ale jakie pieniądze się zarabia? Bo może za miesiąc wychodzi tyle, że nie problem zaczekać 2 miesiące aż spłyną?? Jednak w Czechach pracujecie, to chyba jakieś są przewagi nad PL? Czy nie...

Waldek Nowy wpis

Jestem emerytem 18 lat pracy w Polsce, 6 lat w Polcarbo i 1 rok Alpex.Czy ktoś ma podobną sytuację? Chcę się ubiegać o emeryturę Czeską za 7 lat pracy

Brałeś udział w rekrutacji do POLCARBO sr.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Górnik pod ziemią
Karviná
„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o.o.
Piotrek

Jo wam powiem tak robili my 6 dni a 1 dzien wolnego i tak caly miesiąc soboty niedzielę na okrągło 23dni a nawet bywało 25dni miesiącu i 4.5tysia

@Piotrek

Nie uważasz, że to zdecydowanie zbyt dużo jak na taki rodzaj pracy? Czy firma zapewniała dojazdy do pracy i można było liczyć na jakieś premie lub benefity? Będę wdzięczny za odpowiedź.

Tylko nie polcarbo!
@Marek

Dojazd do pracy?Zapomnij!Premie,benefity...hmm...Długopis z kalendarzem na barbórka,pokuta(kara)za brak młotka,lub inny brak narzędzia.Ekipa degeneratów ,alimenciarzy ,i podpierdalaczy.Prezes pazerny na kase,nawet swojej nie dał na pogrzebie tylko ze zrzutki pracowników za śmierć hydraulika na dole.Powiedział rodzinie zabitego że więcej nie ma.Jeszcze ta lista w pokoiku podziałowym na ścianie,i na czerwono kto nie dał.Po roku pracy będziesz miał wyssany z mikroelementów organizm,a jak zostaniesz w amoku skurczowym z wycieńczenia to nie licz na kolegów z dołu,bo i tak stwierdzą że udajesz.Tam jest jedno hasło (usunięte przez administratora) życie,liczy się wydobycie" Gorąco odradzam prace w tym (usunięte przez administratora)

@Tylko nie polcarbo!

No dobra, nie ma premii ani dodatków, ale jaka jest stawka? Bo może na tyle dobra że nie trzeba dodatkowej kasy. Powiesz jakieś widełki coś???

Górnik

Czy ktoś wie czy są przyjęcia do Polcarbo

Helena
@Górnik

dowiedziałeś się czegoś poza forum? a może już pracujesz? bo trochę czasu minęło, daj znać jak Ci idzie praca bo też jestem chętna :)

Jaka atmosfera jest między działami w POLCARBO sr.o.?

Górnik

A co Polcarbo przyjmuje?

rafal

jak w każdej firmie , jedynie mogę dodać że praca w tej firmie ma jeden plus liczona jest do lat pracy na dole w Polsce lecz bez składkowo. , mieszkałem w hotelu Predvoj i Kosmos . ale kasy nie było - niestety , nie wiem jak teraz.

byku

nie narzekałem nigdy,praca górnika nie jest łatwa a za darmo kasy nikt nie daje ,uważam że praca byla dobrze wynagradzana ,lata1997-2000.nie wiem jak teraz

Henryk

Jestem w stanie zalatwic robote w czeskiej kopalni . Dojezdzam codziennie. Szukam kogos kto tez chce robic i dojezdzac Ruda Slaska i okolice. Robota w normalnej firmie ....Czechy.

Przemek
@Henryk

Pracowałem w czechach, teraz pracuję na Budryku w Eko-żory. Spokojniejsza praca i lepsze zarobki z sobotami można wyciągnąc nawet 4 tys

Lukasz

Witam jestem z Chorzowa jestem zainteresowany mój numer telefonu 579490029

Darek890
@Henryk

ja szukam pracy mam 50 lat pracowalem w ostrowcu sw w szkolespecjalnej jako dozorca czyli spszatanie zamiatanie koszenie trawy w nocy dozur 20 lat pracowalem stanowisko zlikwidowali jestem na wypowiedzeniu 3 miesiecznym mam uprawnienia na pszenosniki tasmowe i zgzeblowe 20 lat temu pracowalem w kopalni wieczorek i kopalnia ZABZE BIELSZOWICE RUDA SLASKA

Miner
@Przemek

4000 z sobotami?:):):) To jest Super kasa dla gornika(he-he).

Zatrudniacz
@Darek890

Darek mam.prace dla.ciebie podaj numer

Zatrudniacz
@Darek890

Darek napisz swój numer

Miet
@Henryk

Witam jestem zainteresowany, mam doswiadczenie jako elektromonter p.z. Pozdrawiam

Greg
@Henryk

Oferta aktualna ? Jestem zainteresowany praca .

damiano
@Henryk

chciolbych podjonc robota na grubie w czechach nazywom sie damian maly mom 41 lot robiolch juz na grubie pod firmom jako slusorz montaz demontaz przenosnikow wydluz rul woda luft sxyny z kolejek itd. moj numer (usunięte przez administratora)

Sebastian
@Henryk

Witam jestem zainteresowany pracą mam doswiadczenie w gornictwie oraz Mlodszego gornika prosze o kontakt (usunięte przez administratora) sebastian

bobas 1
@Henryk

witaj,daj namiar na siebie,mam kilka pytan.dzieki

Seba

Jestem zaintereaowany

Damian
@Henryk

Witam czy dalej robisz na czeskiej kopalni ? I dojeżdżasz ? I jesteś w stanie załatwić robotę to proszę o kontakt . (usunięte przez administratora)

Jarek????
@Henryk

Henryk odpisz mi na imeila czy jest jeszcze praca jako gornik w czechach jkulczyk6@gmail.com

Margaj
@Henryk

Witaj Heniek. Jestem zdecydowany dojezdzać z tobą do tej kopalni DUL CSM, tylko ja mieszkam woj. małopolskim w miejscowości Brzeszcze - TAURON - KWK BRZESZCZE koło Oświęcimia Aushwitz Bircenau

Margaj
@Przemek

Witaj Przemek. Jestem emerytem Jest ogłoszenie z lutego tego roku ze POL-CARBO potrzebuje chłopaków tzn ludzi do pracy w kopalni KWK BUDRYK na stanowisko obsługi przenosników tasmowych i zgrzebłowych. Wszedłem na ich strone i tam sa perfekcyjnie i dokładnie opisane warunki przyjecia. Czy wiesz coś o tym?

Ryll
@Margaj

Margaj daj kontakt do siebie

Chcę ptacowac

Ja jestem chętny 8 lat górnictwa młodszy górnik

Adicek1987
@Henryk

Henryk,pracujesz jeszcze w Czechach? Jestem z Siemianowic śląskich i jestem chętny podjąć robota w Czechach.Jestem młodszym górnikiem 7 lot stażu. To mój tel.784 864 550

Adicek1987

Witam,pracuje ktoś na CSM w Czechach i dojeżdża z rejonu Bytom,Chorzów,Ruda,Katowice? Chcę się zatrudnić i szukam kogoś na dojazdy.Polecacie jakaś firme? Teraz na olx jest ogłoszenie z firmy nk rofis s.r.o,ale nic na temat nie znalazłem.To mój tel.784 864 550. Adrian

Amelia

A jak z dojazdami do firmy?

Sanio1873

Cześć wszystkim nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy. Wyczerpują ludzi do końca sił żeby tylko oni mieli z tego zysk. A i nie zapomnijmy o Pani TOMANIOWEJ która nigdy nie ma czasu do pracownika bo zawsze żre kiełbasę. Tak jest Naprawdę. A Pan Michał to na początku obiecuje góry i lasy żebyś podpisał umowę A potem ma nas w (usunięte przez administratora) Taka jest ta (usunięte przez administratora) firma . Najlepsze jest to jak są święta Polskie to Cię nie obowiązują bo pracujesz w Czechach A jak są czeskie święta to nie dotyczy to nas bo jesteś Polakiem takie są z nich świnie. Pozdro (usunięte przez administratora) Polcarbo.... pierd.. (usunięte przez administratora)

Ryll
@Sanio1873

Zgadzam się z tobą kolego w 100%..

Witam, jeśli chodzi o firmę polcarbo nie polecam nikomu !!! Ludzie którzy urzędują w tej śmiesznej dziurze to wyzyskiwacze i (usunięte przez administratora) !!! Szanowana pani prezes nie szanuje wgl pracowników , ludzie pracują u nich za grosze !! Urlopu nie idzie dostać wiecznie jest problem ... A kierownik to (usunięte przez administratora) i pasożyt który żeruje na tych biednych ludziach ... Nie warto tam pracować !!! Pozdrawiam.

@Anonim

Czyli polska mentalność. Jak okradają w Polsce pracowników (spółki kopalniane) tak i za granicą robią to samo... i właśnie za granicą im to najlepiej wychodzi bo nigdzie tego nie można zgłosić.. Panowie bądźcie przezorni ! Uważajcie. Polak to najgorszy pracodawca !

Doniu
@Anonim

Witam dokładnie również nie polecam tej firmy pracowałem tam 3 lata na kopalni jih. (usunięte przez administratora) jak trza za marne grosze...

Koniu

Witam na jakich kopalniach pracuje polcarbo ? Wiadomo jak długo będzie w OKD ? Biska dostala wypowiedzenie do końca maja,stąd pytanie

Gricz

Witam jestem z Rybnika chce podjąć pracę w okd wiecie może coś jak tam jest itp? A i czy jest ktoś z okolic Rybnika co by też podejmował pracę tam?

Patryk
@Gricz

Cześć, pracujesz już w OKD? Ja jutro jadę na rozmowę.

Jak jest z pakietem medycznym w POLCARBO sr.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nie można , nie polecam nic z tą firmą robić !!!

Madzia

@Anonim to niepokojący komentarz. Rozumiem ze jesteś tam pracownikiem? Zglaszalas to gdzieś ?

@Madzia

Tak jeśli była by możliwość gdzieś złożenia skargi to chętnie to zrobię , pracuje tam ale się zwalniam ..

Darek BB

Jeździ może ktoś samochodem z Bielska lub okolic do Czech do pracy na kopalnie..??? (usunięte przez administratora)

@Darek BB

Jesteś osobą, która pracuje obecnie w firmie POLCARBO? Daj znać, czy tak jest. Może dzięki Tobie dowiem się czegoś o pracy w tym miejscu.

Ten okres czasu nie został wliczony do emerytury, czy po prostu firma nie odprowadzała składek i dlatego nie wlicza się do świadczenia emerytalnego. Możesz to wyjaśnić? Czy ktoś spotkał się z podobną sytuacją może o tym napisać. Czekam na Wasze wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o POLCARBO sr.o. - Karviná

• Jak się pracuje w POLCARBO sr.o.?

Zobacz opinie na temat firmy POLCARBO sr.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLCARBO sr.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

POLCARBO sr.o.