Opinie o Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) w Karviná

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) w Karviná

Czy nowo zatrudnione osoby w Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tomasz z Zabrze Nowy wpis

Dzieńdobry Potrzebuje pomocy w sprawie odnalezienia mojego świadectwo pracy z kopaln Lazy w Czechach. Z tego co wiem pracownicy zostali przeniesieni na Armade.ja pracowałem w latach 2009-2011.Teraz potrzebuje mojego świadectwa pracy do ZUS do emerytury. ZUS niestety nie zaliczy tego czasu bez świadectwa pracy. Prosze o informację napewno nie jeden kolega byl w takiej samej sytuacji jak ja . Tomasz

Helena Nowy wpis
@Tomasz z Zabrze

Też kiedyś musiałam „odgrzebać” wszystkie świadectwa pracy, detektywistyczna robota. A próbowałeś znaleźć telefon do nich albo maila i napisać czy zadzwonić?

Tomasz z Zabrza Nowy wpis
@Helena

Nie mam żadnego namiaru p.Heleno może pani jest w stanie podsunąć jakich nr.tel .Szukam w internecie ale nic konkretnego nie znalazłem

Teresa

Coś ucichliście, opłaca się jeździć do nich? Mąż się zastanawia, ale tutaj patrzę, że się tylko niektórzy umawiali na mail zamiast napisać tutaj co i jak. Np. dalej nie wiem, czy można jechać z badaniami z Polski czy trzeba już tam robić.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

egon emeryt

Tak i służbowego kierowcę !!!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Górnik pod ziemią
Karviná
„ALPEX” Przedsiębiorstwo Budownictwa Górniczego Sp. z o.o.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

dona

Normalnie pracujesz zależy jaka zmiana bo na rankę 6 do 14 pracujesz potem zaczyna się w 2 dzień świąt.

Margaj

Czy przyjmują emerytów i wypłacają barbórkę? Czy to jest praca bezpośrednio pod kopalnia jedna z trzech czyli CSA, CSM i Darkov czy pod firmą. Istnieje jakieś inne stanowisko niż montaż taśmociagów? Bardzo by mi zależało na stanowisku pracy oddziału (GT) obsługi przenośników taśmowych typu GWAREK 1200-1400. Jeżeli ktoś siedzi w temacie to proszę o wyjaśnienie. A za pozytywne załatwienie mojej prośby dziękuje Marek

Ryll
@Margaj

Witoj daj jakiś kontakt do siebie

Leon

Ktoś coś może pomóc w zał pracy jestem. Bez szkoły gór. Jak jest w ogóle w pracy górniczej karvar

@Leon

Zrobią Ci tam ale musisz ileś koron zapłacić dzwoń do Urbanik 506318849 i wtedy do pracy lub polcarbo na necie tam pracuje Polak Michał Urbanik

Gorol
@Leon

Odezwij się pomoc od zaraz..

Patryk

dalej szukasz pomocy?

papuga

witam,jak wyglądają badania,jest możliwość że zapłacę a nie dostane zdolności ? co konkretnie badają,i ile to trwa,załatwie wszystko za jeden dzien ?

Mohamed
@papuga

Badania w szpitalu i przychodni, jak nie przyjedziesz to nikt ci nie zwróci ale raczej większość przechodzi, płuca, krew, wzrok słuch itd, same badania w parę godzin plus 3 dni szkolenie

Irek

Powiecie mi jak można załapać się do pracy? Jakieś wymagania mają na poczatku?

Gorol
@Irek

Podaj @

@Irek

witaj mogę załatwić podaj nr tel

@dona

Hej i co umiesz jeszcze załatwić?

Gricz

Powiedz mi jeszcze ile tam mogę zarobić z 4 sobota i jak się orientujesz.

@Gricz

System 5 dni pracujesz 2 dni wolne. Potem 6 dni pracy 1 dzień wolny w w tym systemie to granicach ok 5 tysi

dona

Lub wpisz polcarbo na necie i tam. Jest też tel do biura do Czech Nr ten co podany 506318849 był do biura

@dona

Tak tak jest tam jakiś Polak żeby się dogadać co i jak?

@Gricz

Tak jest ten Michał i go poprosić

Hornik

ja pracowałem w alpexie i w carbokovie 100 % polecam Carbokov bo robota spokoja przy montażu przenośników i nie musisz robic sobót. W alpexie była dzicz w przodkach a w Carbokovie przynajmniej normalnie i spokojnie. Wiem ze carbokov ma jeszcze sciane na Lazach a poza tym składaja pasy na Armadzie, CSM i Darkovie. Kasa to okolo 3500zl bez sobot. Jedyny minus to niekiedy przerzucali tych gorszych pracownikow na inne kopalnie w zaleznosci gdzie ile bylo roboty. Ale nie zwalniali tylko zawsze gdzies przerzucali. No ale ci lepsi pracownicy to raczej caly czas robia na jednej kopali. Tych mlodych raczej przerzucali.

MAJSTER
@Hornik

Polecasz tam iść młodym ? Aktualnie jestem zainteresowany tą praca mozna dowiedzieć się czegoś więcej od Ciebie :)?

Blachorz
@MAJSTER

Robię w Carbokovie króciutko, ale coś już mogę powiedzieć. Przerzucanie na inne kopalnie to fakt (mnie już raz przenieśli, teraz na Armadę). Byłem na CSM i CSA. Polecam bardziej CSA czyli Armadę. Co do roboty to bardzo fajna i spokojna. Czasem się urobisz a czasem nie. Też ślubu z Carbokovem nie bierzesz, zawsze możesz się zwolnić jak Ci się nie spodoba.

MAJSTER
@Blachorz

No bo ja wlasnie sie zatrudniam i chciałem wiedzieć czy ludzie w porządku i nie ma dziczy na ścianie + jak wygląda hotel itd :) za wszelkie info bardzo dziękuję , na necie bardzo cisną ta firmę Ale posty z przed 4 lat

alex
@Hornik

jestem w trakcie załatwiania pracy w tej firmie... jestem z rybnika i mam auto...ktoś chętny na dojazdy? jak tam jest z umową? czeska i polska? bylem juz na rozmowie....jezdzą busy z kopalni na jastrzębie...czasem auto nawali czy coś

@alex

Jasne ze tak my jeździmy w 4 wiec chętnie weźmiemy kogoś by mniej wyszło , pchaj się na lazy do polskiego przodowego

Ludzik
@Hornik

Jak teraz praca wygląda? Dużo slyszalem złych opini może ktoś cos?

ccc
@Majster

jak jest na lazach na ścianie?

WARIAT 666

Taaa jasne. Robiłem to wiem. Skończ wciskać kity

@alex

Pracujesz jeszcze w tej firmie?

Kto pyta nie błądzi

Witam,mam kilka pytań do osób które pracują lub pracowały w Carbokovie. Czy na Czeskich kopalniach są zmiany takie jak w Polskich tj 6,12,18,24 ? Czy można się dogadać w tej firmie jeśli komuś nie pasuje chodzić na jakąś zmiane ? Słyszałem dobre opinie o tej firmie,w tej chwili pracuje na zofiówce pod firmom za ok 3 tys w przodku..jaka jest różnica w zarobkach między montażem przenośników a ścianą ? Pozdrawiam

asd
@Kto pyta nie błądzi

Tak , tylko że tu jest system 4/1, czyli cztery dni roboty, dzień wolnego i potem następna zmiana. Chyba że robisz na stałą ranke

@asd

Rozumiem,czyli jest mozliwosc dogadania sie na sama ranke ? I wtedy tez jest system 4/1 ?

asd
@Kto pyta nie błądzi

Na rano normalnie od pn do pt.,

@asd

Dzieki za odpowiedź pozdrawiam :)

Marek 1313

Szukam pracy!!! na kopalni jest ktoś w stanie pomóc załatwić... Mam 30l ostatnia praca na JSW

Zofia
@Marek 1313

Tutaj znajdziesz pomocne informacje co do wymagań tego pracodawcy http://www.carbokov.cz/pozadujeme_pl.html .Od czasu napisania swojej opinii próbowałeś dostać pracę w tym miejscu? Ile oferują na początek w Kopalni armada/lazy (CARBOKOV)?

Darek BB

Jeździ może ktoś z Bielska lub jakiś okolic.. na Czechy samochodem na kopalnie...??(usunięte przez administratora)

petio9876

Odradzam jakąkolwiek pracę w Czechach!!! Będziecie pracowali ileś tam lat a emerytura GÓWNIANA!!!!JA za cztery lata pracy nie mam nawet grosza!!!!

@petio9876

Czy jest to spowodowane niskim wynagrodzeniem jakie otrzymywałeś? Z poniższych wpisów wynika, że są one wystarczające dla pracowników. Powiedz mi proszę czy premia, którą otrzymywałeś była wliczana do składek emerytalnych?

@petio9876

Czas pracy za granicą do naliczenia emerytury to 5 Lat

Gjfhvjk

Witam pracuje w firmie Carbokov na Armadzie. Powiem tak sama praca jest spoko ogulnie jest montaż tasm.Lecz pracuje tam (usunięte przez administratora). Co dziennie zjeżdża na dół. Nawet dosc czesto (usunięte przez administratora)ale to szczegół. (usunięte przez administratora)

Harka

Pracuje od 0.5 roku na pasach. Praca lekka jak na kopalnie. Współpracownicy są w porządku jedynie można się poskarzyc na kierownika i mechanika, ale co by to było gdyby wszyscy byli wporzo. Zarobki ok 4k.

Gua

Witam pracowałem w Carbokovie 7miesiecy..powiem tak zarobki są jakie są..oszukują na premierach nieźle,kolega co się zapisał na.sobote bo kierownik powiedzial ze potrzebuje ludzi,oferował po 1000koron..ja nie poszedlem a dostalem 500...on był i nic nie dostał nawet korony..kierownik jest tam przerabany,wydziera sie na każdego..

Dariusz

@Dawid Z informacji zawartych na ich oficjalnej stronie wynika, że prowadzą raczej otwartą rekrutację. Zajrzy tutaj http://www.carbokov.cz/nabizime_pl.html Żeby rozpocząć pracę w Kopalni armada/lazy (CARBOKOV) musisz spełniać oczywiście pewne warunki, które również uwzględniono na tej stronie. Daj nam znać, jak Ci poszło.

@Dariusz

Jasne ze przyjmują ludzi jest mało wiec każdego biorą praca bardzo dobra zarobki tak samo nic tylko przychodzić :) nawet Ukraińcy, Rosjanie są u nas .. a przez pierwsze miesiące to nic robić nie musicie same prace na lajcie dawaja

alek
@Majster

Rewelacja, że hej, mamy info o tragedii polskich górników z METANEM w roli głównej ! warunki bhp nawalają wszędzie

Dariusz

@Majster widzę że udało Ci się dostać do pracy (Przynajmniej tak wnioskuję po komentarzu). Jak wygląda rekrutacja? I czy warunki są takie jak wcześniej przedstawione? Pracodawca na swojej stronie obiecuje między innymi bezpłatny hotel i kursy doszkalające - jak to sprawdza się w praktyce?

@Dariusz

Sorki ze tak późno , tak pracuje od paru miesięcy powiem w skrócie ze jest mega , w pracy dobra atmosfera wypłaty zawsze na czas a nie raz polska szybciej Hotel bezpłatny ale jak masz l4 lub urlop dłuższy to pobierają coś tam Zarobki powyżej 4000 jeśli robisz na ścianie jeśli nie to 3700-4200

komoda
@Majster

carbokov robi tylko w Karvinie, czy jeszcze gdzieś dalej??

@komoda

Z tego co wiem to darkov carvina lazy ale nie jestem pewien 100%

komoda
@Majster

a jak z wypłatami? Tam płacą diety w koronach i coś w złotówkach?

WARIAT 666
@komoda

Tylko karvina. Ta firma to nic pewnego. Można się na chwilę zahaczyc ale uciekaj jak coś do pl. Bo tam nic nie czeka dobrego. Zero emerytury i ci ludzie. Zero umiejętności tylko wódkę noszą i do (usunięte przez administratora) wchodzą tak się tam robi karierę i premie

Darek-123

KTOS ROBIL BADANIA NA KABROKOVIE LUB NA POLKABRO BARDZO TSZEPIA JA JADE DO PRACY DO KARVINY NA CABROKOV NA 28 LISTOPAD 2018 NOJ MAM OBAWY CZY PSZEJDE A BADANIA KOSZTUJA 2500 KORON KTOS MI POWIE JAK TO LECI BENDE WDZIECZNY (usunięte przez administratora) DAREK KOLO LIPSKA MAZOWIECKIE

Zostaw merytoryczną opinię o Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) - Karviná

• Jak się pracuje w Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)?

Zobacz opinie na temat firmy Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)?

Kopalnia armada/lazy (CARBOKOV)