Opinie o Sanitec-Koło w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanitec-Koło. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sanitec-Koło o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitec-Koło w Koło

nowy

A jak teraz wygląda praca na magazynie, czyli atmosfera, zarobki, obowiązki? Wiem że są przyjęcia, ale czy warto składać podanie?

Głoszący Najwyższą Prawdę
@nowy

Na magazynie mają lajtowo, ale powoli im się to króci. Jeden drugiego by w szklance wody utopił za wcześniejsze wyjście do domu. A brygadzista to największa szuja z całej szajki. A na przyjęcie nie licz, bo magazyn chcą za 2-3 lata zlikwidować.

nowy
@Głoszący Najwyższą Prawdę

To gdzie te wszystkie wyprodukowane rzeczy będą magazynowane? Słyszałem że sporo ludzi na magazyn potrzebują, bo firma się rozrasta? Po to przyjmować pracowników, żeby za 2-3 lata ich zwalniać, to zupełnie nielogiczne posunięcie.

Głoszący Najwyższą Prawdę
@nowy

A poco magazynować ? Gotowe palety będą ładowane prosto na tiry. Magazynowanie zapasu to dodatkowe koszty.

Xxxxxxx
@Głoszący Najwyższą Prawdę

Magazyn to patologia po całości. Układy, układziki, dużo konfidentów oraz zawistnych, fałszywych ludzi, którzy jakby mogli to by cię zabili. Dla niektórych ważniejsze jest zrobienie sobie sensacji cudzym kosztem niż codzienne obowiązki. Przychodzenie do pracy, podczas gdy wszystkie firmy dookoła mają wolne, przymusowe, comiesięczne wysyłanie ludzi na wolne (-8), które później trzeba odrobić zostając po godzinach. Kilku toksycznych ludzi, a w szczególności pan S, który uważa się za najlepszego we wszystkim co robi, za żadne skarby nie przyznaje się do błędów, które popełnia i których ma świadomość. Co najlepsze winą za swoje błędy próbuje obarczać inne osoby, a siebie uważa za perfekcjonistę. Cwaniak, manipulator, (usunięte przez administratora) i prostak. Nikt go tam nie lubi.

Nms

Geberit oz jeden wielki (usunięte przez administratora) brak szacunku do ludzi!!! Szkoda zdrowia życia i psychiki przez te ku rwy

@Nms

Cała prawda. Ja po kilku zmarnowanych latach pracy w tej firmie powiedziałem w końcu dość. Szkoda poświęcać zdrowia psychicznego i fizycznego na taką harówę i głupie kierownictwo które z każdym dniem próbuje "uprzyjemnić" pracownikom codzienną pracę, co przekłada się na atmosferę panującą w firmie . Można stawać na głowie, starać się, a i tak każdy ma to w d.. e, jeszcze dostaniesz opiernicz jak popełnisz nawet najmniejszy błąd i inni patrzą się na ciebie jak na debila i lizusa. Atmosfera Kijowa, niektórzy zamiast zająć się swoimi obowiązkami, szukają sobie taniego powodu do sensacji, a robota w lesie. Konfidentów też nie brakuje. W Kole jest jeden taki co najpierw tak ci ładnie nawija, że po prostu (usunięte przez administratora) by ci wlazł a za chwilę tak obrobi ci tyłek że to się w głowie nie mieści. Żal po prostu. Jeśli cenisz sobie zdrowie psychiczne i fizyczne to jak najbardziej odradzam. Jeśli jesteś masochistą to polecam

Iza

Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć osoba ubiegająca się o stanowiska pracownika linii produkcyjnej w Sanitec-Koło? Znalazłam taką ofertę pracy na stronie internetowej pracodawcy i niestety nie zawiera takich informacji, a zdecydowanie są one ważne dla potencjalnie przyszłych pracowników firmy. Czy ktoś mógłby podzielić się na forum swoją wiedzą na ten temat?

jak wam tak goraco to sie porozbierajcie to mozna a nawet wskazane

Iza

@Michu, Sanitec-Koło ze względu na swoją branżę, musi mieć obszar działalności wymagający od pracowników dużego wysiłku fizycznego. Z pewnością spodziewałeś się warunków pracy jakie tam panują. Jeżeli chodzi o zbyt wysoką temperaturę, to czy zarówno Ty jak i inni pracownicy próbowaliście zgłosić swoje zastrzeżenia bezpośrednio pracodawcy?

Michu

A dajcie spokój z tym Geberitem z zwłaszcza odlewnią form.. Upał 40 stopni, ciągle szybciej i szybciej. Przez ostatnie dni tak stanąłem z boku i patrzyłem na tych roboli to śmiać się chciało. Po 1 dniu wiedziałem że odchodzę i nigdy nie wyrobiłem tam normy i nie miałem zamiaru. Brygadzista chodzi na obchód po 1,2 godziny i wraca do swojej nory z klimatyzacją i siedzi na (usunięte przez administratora) W imię czego tam siedzieć? 1800 a potem 2200? Najlżejsze tam elementy to 30kg+ . Wielki problem jak ktoś chce wyjść do szatni gdzie jest klimatyzacja z czasie przerwy (jedyna dostępna dla zwykłych pracowników) Jeżeli cenisz pieniądz nad swoje zdrowie to praca idealna na ciebie. Powodzenia :)

Robol
@Michu

Michu dokładnie w pełni się z toba zgadzam kto nie szanuje własnego zdrowia pojdzie tam tyrac

Robol

Na mapach tragedia sie nie dziwie ze ludzie przychodza i odchodza ludzie sa traktowani jak smieci brygadzisci jak o cos poprosisz w zyciu ci nie pomoga tylko siedza w kanciapie i sie nasmiewaja z roboli wylizane pudle kazda sobota pracujaca niektorzy niechca pracowac w soboty sa zmuszani nikt ich nie slucha jak organizm moze sie zregenerowac jak 1 dzien w tyg. Masz wolne ludzie chodza jak zoombie sa nieprzyjazni a brygadzisci przychodza i ci wpisuja braki to jest ich jedyna praca oprocz sciemniania.Nalewaczom ciagle dokladaja roboty chca wycisnac z nich resztki zycia nie liczy sie czlowiek tylko kasa zamiast pomyslec zrobic te normy w miare mniejsze i zmienic podejscje do ludzi w miare czasami ich wysluchac mysle ze pracownicy by nie uciekali ale oni brna w to caly czas kasa kasa produkcja ponad norme az do zlamania kregoslupa wspolczuje tym ludziom co tam pracuja uwazam ze co niektorzy w wieku srednim beda kalekami fizycznie i psychicznie od tej atmoswery mozna sie rozsypac ludzie nie nabieraicje sie na prace tam na te zlote gory sroty pierdoty bo to sciema bedziecie niwolnikami a pieniadze ktore zarobicie beda przeznaczone na leczenie zastanawiam sie gdzie reszta komentarzy czyzby sanitec je usunol Pozdrawiam

Tomasz

Zastanawiająca jest ta sytuacyjna na forum, ta cisza od dłuższego czasu. Jest dobrze i nikt nie chce pisać?

Iza

@Desmond swojej wypowiedzi użyłeś mocnych i obraźliwych określeń. Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Jeśli nie masz dobrych wspomnień związanych z Sanitec-Koło, to opisz to w sposób kulturalny i merytoryczny.

Iza

@Golon wyrażajmy opinie z poszanowaniem godności innego człowieka, nie obrażając drugiej osoby. Jeśli Twoim zdaniem, zarządzanie Sanitec-Koło odbiega od wzorcowego, opisz to, używając konstruktywnej i merytorycznej krytyki. Wszelkie informacje na temat tej firmy z pewnością komuś się przydadzą.

Jacek

Czy jakieś oferty pracy ma firma, może ktoś wie?

Iza

@Anna może po prostu spróbuj zaaplikować do firmy Sanitec-Kołoi dowiesz się wtedy czy kobiety również są brane pod uwagę w zatrudnieniu. @Stella czy brak aktywności na forum może świadczyć o tym, że firma nie działa?

Skkkba
@Iza

Śmieszna jesteś dziewucho :)

geberit jest okey

sort.

I co będzie z biednymi chłopcami z Reflexu?Trafią do brygad?Zapraszamy.

Reflex
@sort.

Chłopcy z reflexu nie są wcale tacy biedni , żyją na przyzwoitym poziomie . A o ich przyszłość niech Cię głowa nie boli , lepiej skup się na sobie i pilnuj żeby Cię nie zwolnili ...

Ten co wszystko wie
@Reflex

Jak twoja odpowiedz brzmi tak samo jest w zakladzie a nikt nikogo nie zwalnia sam dobrze wiesz :)

Warto starać się o prace w firmie? Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja?

darkos

Witam. Ale Jarek S, Marcin P chyba nie nazekajom

Iza

@Sławek Ochmański rozumiem, że jesteś zły i masz ciężką sytuację, ale jednak jest to forum publiczne, które posiada własny regulamin: http://www.gowork.pl/regulamin i niektóre treści nie powinny się tu pojawiać. W odniesieniu do Twojej wypowiedzi nie można nikogo obrażać. Taki wpis może zostać zmoderowany. Nawet negatywną opinię da się napisać w takich sposób, żeby nie łamać regulaminu.

sotk
@Iza

Iza - przecież nikogo nie obraża. Nie pada przecież ani jedno nazwisko. Do czego zmierzasz?

Skkkba
@Iza

Hej, Iza. Kim tak naprawdę jesteś? Umoralniasz ludzi, próbujesz nimi kierować... Ci że sraczy płacą ci za to???

Stella

Czy firma normalnie działa? Tak cicho jest.

Czy przyjmują tam również kobiety na produkcję ? Albo na jakąkolwiek prace tam w systemie od poniedziałku do piątku?

Iza

@Ralf po pierwsze nie można opisywać konkretnych pracowników na forum, a po drugie nie można nikogo obrażać na form. Złamałeś regulamin i musisz się liczyć z tym, że Twój wpis zostanie usunięty przez admina forum. Jak masz jakieś doświadczenia związane z pracą w firmie Sanitec-Koło to opisuj je nie łamiąc regulaminu.

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitec-Koło - Koło

• Jak się pracuje w Sanitec-Koło?

Zobacz opinie na temat firmy Sanitec-Koło tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanitec-Koło?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sanitec-Koło?

Kandydaci do pracy w Sanitec-Koło napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sanitec-Koło