Marciniak Ogrodzenia

Opinie o Marciniak Ogrodzenia

Wkurwiony

Firma chyba zwinęła się z kasą. Na maile nie odpowiadają od miesiąca, ostatnio dosłownie żaden z licznych telefonów nie jest odbierany, albo jest z automatu odrzucany. Zaliczkę wzięli, na wykonanie mieli 10 tygodni, minęło 16 i całkowita cisza radiowa.

Paszi
@Wkurwiony

Czy cos sie zmienilo od czasu napisania tego posta?? Sam jestem zwodzony mailami lub kompletnym brakiem kontaktu

Rav R

Nie mam zastrzeżeń co do firmy. U mnie wszystko było ok.

kacper735

duży wybór

Kondrat Phil

Bardzo polecam firmę! Uczciwi, terminowi, pracowici!

Firma Marciniak Ogrodzenia w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Biznesowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Dam155

Jestem zadowolony z usług tej firmy wszystko jest okej polecam.

dziura

Polecam z całego serca

Dawid

Bardzo polecam tą firmę super ogrodzenia

Lu

15 minut wyceny jakiś żart czekam 3 dzień i nic banda amatorów z perem złotych nie polecam

Maks

Praca ok, jestem pracownikiem administracji.

SPUMY

Byłem byłym handlowcem i bardzo miło wspominam ten okres gdy pracowałem u Marciniaka, polceam

kerg3r

Pracuję na produkcji i bardzo chwalę sobię te prace, jest spokojnie i luźno.

Dawid K

Jestem spawaczem, praca OK.

Damian K

Nie wiem jak na produkcji ale w biurze OK.

todzio brooks

Pracuję od października 2020. Jest OK.

Michał Nowak

Jest OK, polecam pracodawcę.

I2nacy

Jest OK, polecam pracodawcę.

Dawid Sułek

Bardzo polecam solidne ogodzenia

Michał Kruglik

Chciałbym przestrzec wszystkich wobec firmy Marciniak Ogrodzenia. Chciałem jako legalna firma zapytać się o cenę wykonania i montażu wiaty, już na wstępie zamiast "dzień dobry" usłyszałem przez telefon zapytanie "czy wziął Pan dzisiaj tabletki" i rozmowa Pan z firmy Marciniak nr tel (585859711) kierował rozmowę w temacie mojego zdrowia psychicznego oraz tabletek. Z wrażenia zadzwoniłem raz jeszcze, i rozmowa również rozpoczęła się tematem, rzekomych branych tabletek przez moją osobę. Następnie OWY ten sam Pan zadzwonił do mnie sam z innego numeru (683778002) I powiedział, że mnie lubi, ale nie będziemy rozmawiali. Numery można sprawdzić na jego stronie. Mam wątpliwości odnoście poczytalności tego Pana, nie wiem czy pijany, czy sam wziął zbyt dużo tabletek, ale pierwszy raz spotkałem się z takim chamstwem. Mam wrażenie, że owy Pan ma przekierowane wszystkie numery ze strony na swój jeden numer. Odbiera telefon i na wstępie ubliża, niesamowicie ubliża. Rozmowy rzekomo nagrywane przez niego. Jednak, ubliża gdy się do niego dzwoni, i ubliża gdy sam dzwoni. Chciałem porozmawiać o wiacie, a porozmawiałem o tabletkach. Nie POLECAM.

Handlowy
@Michał Kruglik

Proszę o kontakt pod numerem 537 985 457, celem wyjaśnienia sytuacji.

ArmaKubus

Bardzo polecam firmę, obsługa była miła w stosunku do mnie. Naprawdę niewiem skąd te negatywne opinie, zapewne od konkurencji. Pół roku temu zamawiałem tutaj bramę wjazdową na moją posesję i póki co jest wszystko w porządku, także polecam.

Kamil Kamil

Dobra firma, szybko i sprawnie zamontowała mi bramę. Cena bardzo dobra, a jakość wykonania też jest profesjonalna. Nie mam nic do zarzucenia. Wszystko zrealizowane na najlepszym poziomie. Kontakt z firmą bardzo dobry

Zostaw merytoryczną opinię o Marciniak Ogrodzenia - Płoty

• Jak się pracuje w Marciniak Ogrodzenia?

Zobacz opinie na temat firmy Marciniak Ogrodzenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marciniak Ogrodzenia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marciniak Ogrodzenia