Marciniak Ogrodzenia

Opinie o Marciniak Ogrodzenia

Niedawno szukali tutaj przedstawiciela handlowego, niestety w ofertę nie mogę już wejść, bo jest nieaktualna. Może ktoś z pracowników się orientuje, czy w najbliższym czasie będzie jeszcze rekrutacja na to stanowisko? Ktoś aplikował i pamięta wymagania, jakie firma ma?

Zbigniew

Witam Wczoraj podpisałem i odesłałem umowę na postawienie carportu - zanim zobaczyłem te wszystkie opinie. Będę państwa informował jak przebiegnie cała procedura i czy carport zostanie terminowo zamontowany na mojej posesji.

Rafał
@Zbigniew

Witam, Mimo wcześniejszych opinii, postanowiłem skorzystać z usług firmy. Muszę przyznać, że byłem mile zaskoczony, wszystko przeszło sprawnie oraz jakość materiałów mega na plus.

Zbigniew Nowy wpis
@Zbigniew

AKTUALIZACJA: Minął PONAD miesiąc. Nie wiele się zmieniło poza faktem, że ktoś został przydzielony do montażu. Przy wykonywaniu pomiarów, Pan mówił, że będzie wykonywał montaż, mimo wszystko do montażu został przydzielony ktoś inny. Nie ma daty dostawy, dziś dzwoniłem - jeden telefon wyłączony, drugi nie odbiera. Zobaczymy jutro :)

Czy Marciniak Ogrodzenia zapewnia kartę multisportu?

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy tego typu benefitów.

@Marciniak Ogrodzenia

A na jakiego typu benefity można liczyć, pracując u Was jako montażysta? :) Czy prywatna opieka zdrowotna wchodzi w grę? :)

@Marciniak Ogrodzenia

Brak odpowiedzi na pytanie od kolegi oznacza, że raczej na opiekę nie ma co liczyć? Mam teraz przed sobą ofertę do biura i w niej faktycznie o benefitach nie było mowy, widzę za to wzmiankę o awansie, jakie stanowiska jeszcze są wyżej do obsadzenia?

Nowy wpis

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Na temat naszej wewnętrznej struktury nie chcemy pisać na publicznych portalach internetowych. W przypadku chęci wzięcia udziału w rekrutacji prosimy o wysłanie aplikacji do konkretnego ogłoszenia i oczekiwania odpowiedzi. Pozdrawiamy!

@Marciniak Ogrodzenia

Witam, ile czeka się na odpowiedź od Państwa? I czy można zaklepać sobie pracę od kolejnego sezonu? Byłoby to możliwe? Mogę się jej podjąć dopiero od połowy stycznia, chcę mieć pewną sytuację w tym zakresie.

Beata

Witam, Jestem po montażu ogrodzenia. Schludne wykonanie i nowoczesny styl to jest to czego oczekiwaliśmy z mężem. Efekt końcowy rewelacja.

Firma Marciniak Ogrodzenia w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Biznesowych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Krótko mogę opisać, że cieszę się, że na rynku mamy jeszcze takie firmy jak ta, która rzetelnie wykonuje swoją pracę i za uczciwą cenę wykonuje wysokiej jakości usługi. Dzięki

Jan

Jestem klientem ze Szczecina. Otrzymałem całe ogrodzenie z montażem. Efekt końcowy - super. Mieli drobne przesunięcia ale warto było poczekać. Polecam cierpliwość, bo warto. Ponadto stosunek jakości do ceny bardzo pozytywny.

Danio

Jestem Wykonawca ogrodzeń i chciałem nawiązać współpracę aporpo przęseł ogrodzeniowych . Czytając widzę firma ma problemy z terminami a tak poza tym jak oceniacie jakość produktu ? Korzysta ktoś już dłużej na placu z ich ogrodzenia? Nie idzie korozja? Jak wykonanie ? Będę bardzo wdzięczy za szczera opinie bo szukam producenta na stałe w budżetowej cenie dla klientów. Jakość jest dobra ?

Mariusz

Witam, zdecydowałem się na zakup wiaty w firmie Marciniak Ogrodzenia, ponieważ najbardziej przekonała mnie ich oferta oraz proponowany design. Najpierw przyjechał Pan na pomiar, potem podpisaliśmy umowę, zatwierdziłem projekt. Czas realizacji miał wynosić 8 tygodni, wiata była u mnie po 6 tygodniach. Po przeczytaniu kilku opinii bałem się braku kontaktu po wpłacie zaliczki, jednak wszystko było w jak najlepszym porządku - informacja o dacie załadunku, potem o dacie transportu, nawet kontakt z kierowcą. Przy odbiorze również miły podarunek od firmy. Będę polecał każdemu.

KL

....nadal sprawa płotu się ciągnie. Pani która się nami zajmuje nie odbiera telefonu - rzekłabym, że odrzuca rozmowy. Obecnie czekam na odpowiedź od 4 maja, pewnie poczekam jeszcze kilka, kilkanaście dni ....

@KL

Chodzi ci o reklamacje płotu? Bo klienci pisali że nie można się skontaktować z firmą. Powiesz co konkretnie się stało?

@Tomasz

Tak, reklamowałam jakiś czas temu źle dostarczony słupek (różnica w kolorach miał być brąz był antracyt) dostarczyli go przemalowany łącznie z zamalowaną skrzynką na listy (przesłali skrzynkę na listy do samodzielnej wymiany - sami to zaproponowaliśmy bo problem z ich strony był z montażem) żeby było "weselej" nie dostarczono nam lampy sygnalizującej otwieranie/zamykanie bramy - lampę niby mają ale nie ma możliwości jej szybkiego montażu tylko "jak będzie montażysta w naszych stronach"- taką dostałam informację (może to trwać niewiadomo ile czasu) lub mamy możliwość znalezienia elektryka który nam to podłączy (oczywiście musiałabym przesłać wcześniej wycenę montażu tej lamy w celu akceptacji ceny) zaproponowałam firmie MARCINAK OGRODZENIA by zwrócili koszt lampy + montaż. Niestety od 4.05.2022 cisza, tego dnia wysłałam mail, ponowiłam go 9.05.2022. 10.05.2022 zadzwoniłam do Pani M...by dowiedzieć się jakie jest ich stanowisko w sprawie mojego maila ale odrzuciła połączenie i do dziś nie oddzwoniła.

@KL

No i jak pisałam 10.05.2022: "CZEKAM JUŻ 21 DNI" na odpowiedź. Mail wysłany po raz któryś - TO JAKAŚ KPINA, może powinnam iść z tym do jakiegoś prawnika i zażądać zwrotu wraz z odszkodowaniem.

@KL

Hura... dokonali zwrotu po 2 m-cach za niedostarczoną lampę bramową no ale za montaż który sobie policzyli to już nie wrócili. RADZĘ OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM FIRMĘ MARCINIAK OGRODZENIA.

@KL

Czyli wszystko się dobrze skończyło minus kasa za montaż. Dużo jesteś stratny? Bo może jak zagadasz to i za to ci oddadzą?

@Tomasz

Nie wiem ile sobie policzyli sobie za montaż lampy, niech to sobie zostawią, nie chcę mieć już z tą firmą nic wspólnego.

klient
@Tomasz

Montaż niewiele wychodzi wiem z doświadczenia.

Lidia
@klient

A można spytać mniej więcej ile?

@Lidia

Więcej człowiek nerwów stracił na współpracy z tą firmą. Myślę, że można poszukać lepszych firm - nim dojdzie do realizacji to kontakt ciągły, po podpisaniu papierów - spychologia.

@KL

Dzień dobry. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie Panią spotkały w związku z realizacją zlecenia w naszej firmie. Z uwagi na nasz bardzo dynamiczny rozwój i trudny dostęp surowców, w przeszłości zdarzały się pewne komplikacje i problemy. Z uwagi na te wydarzenia, nasza firma przeszła wewnętrzną restrukturyzację, co umożliwia nam unikanie podobnych sytuacji i powoduje zwiększenie jakości naszych produktów oraz świadczonych usług.

Lidia
@Marciniak Ogrodzenia

Ta wspomniana wewnętrzna restrukturyzacja na czym konkretnie miałaby polegać? Jak wpłynęła na warunki zatrudnienia? Zmieniła ona cokolwiek?

@Lidia

Dzień dobry, Głównymi założeniami restrukturyzacji było między innymi usprawnienie i uściślenie przepływu wewnętrznych informacji oraz kontroli jakości. Na warunki zatrudnienia wpłynęła pozytywnie z uwagi na zwiększenie liczby miejsc pracy oraz transparentności zakresu obowiązków.

Aneta

Współpraca z firmą na bardzo dobrym poziomie. Kontakt i doradztwo beż zastrzeżeń, obsługa po sprzedaży zadowalająca wbrew wcześniejszym komentarzom jakie czytałam. Polecam i dziekuje za współpracę.

Marzena

Witam, Miałam zamiar kupić w tej firmie ogrodzenie, ale jak czytam opinie to już mam poważne wątpliwości! Czy ktoś może polecieć firmę godną uwagi i cenowo i jakościowo dobrą. pozdrawiam

@Marzena

Witamy Pani Marzeno, Zdajemy sobie sprawę, że w przeszłości zdarzały się pewne niedociągnięcia. Zapewniamy jednak, że stawiamy na najwyższą jakość naszej produkcji i chętnie przedstawimy Pani naszą ofertę. Na przestrzeni ostatnich lat szybki rozwój spowodował sytuacje, o których mogła Pani przeczytać w komentarzach. Jednak z uwagi na zmiany jakie wdrożyliśmy w strukturze naszej firmy chcielibyśmy zapewnić, że poprzednie opinie są już nie aktualne. Nasz zespół robi wszystko, aby jakość obsługi i produktów, które Państwu oferujemy była na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu z działem handlowym.

Irena

Zupełnie jakby brakowało firmie ludzi do montażu bram ;) Ale piszę poważnie, przecież ogłoszeń o pracę nie widać, a może dodatkowy pracownik by się przydał i rozładował te "korki"? Jest tam praca i za ile? Dla męża mego pytam.

Zamówiłem u nich wiatę.. Na tą chwilę czekam ponad 1,5 miesiąca... po terminie ... regularne uniki i durne tłumaczenia... firma wydmuszka .. proponuję wszystkim którzy chcą coś u nich kupić najpierw spróbować się skontaktować z reklamacjami, z logistyką a dopiero potem dzwonić do handlowca i w żadnym wypadku nie wolno im płacić przed zakończeniem wszelkich prac I odbiorem gotowego i zamocowanego produktu.. Kolejna ich praktyka aby unikac odpowiedzialności to wystawiają fakturę za towar na hurtownik grup, za dostawę chcą wystawiać fakturę na firmę transportową . Rozładunek chcą zepchnąć na kupującego, dlaczego? Dlatego że skutecznie można później powiedzieć że uszkodzenia nastąpiły podczas rozładunku. Następnie montaż,,, fakturować chcą na firmę która montuje czyli podstępem chcą tak rozłożyć odpowiedzialność aby z miejsca stracić gwarancję lub aby tak rozmyć odpowiedzialność aby jakiekolwiek roszczenia były bardzo trudne ... Handlowec to niezły (usunięte przez administratora) typu,, będziesz Pan zadowolony,, nie polecam . . Polityka firmy jest taka skasować 100% kasy przed dostawą i nie odbierać telefonów... w dzień dostawy wysyłają maila ... p. MARIA . Jesteście wtedy postawieni przed faktem dokonanym i radźcie sobie rozładunki itp dodzwonienie się do niej jest nie możliwe... uzgodnienie czegokolwiek niemożliwe zresztą każda ich deklaracja nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.. Za niedługo powstanie nagranie na yutube pokaże ono fachowość tej firmy. Według mnie nie ma tam z kim logicznie czegokolwiek załatwić nie potrafią zadzwonić i powiedzieć zwykłego przepraszam... ich montażyści to jeszcze lepsi (usunięte przez administratora) ale o tym opowiem w kolejnym komentarzu.... Kończąc współczuję wszystkim którzy zdecydowali się na jakikolwiek kontakt z tą firmą .

borek13

Uwaga na tą firmę. Począwszy, iż od roku domagam się zwrotu pieniędzy za niedostarczone elementy wiaty, to do dnia dzisiejszego (po13 miesiącach) wiata garażowa nie została dokończona, chociaż została zapłacona. Kontakt z pracownikami to porażka, nie odpisują na emaile, nie odbierają telefonów. Gdy zadzwoniłem z innego, nieznanego im nr telefonu to oczywiście odebrali, natomiast kolejne próby dodzwonienia się już bez efektu. Uważajcie na tą nierzetelną firmę. Nie zawaham się użyć stwierdzenia że to naciągacze. Dla nich się liczy tylko sprzedaż a obsługa posprzedażowa nie istnieje. Klient kupił zapłacił a później niech spada na drzewo. O D R A D Z A M !!!! O S T R Z E G A M !!!!!!!!! Firma reklamuje się pod kilkoma różnymi markami HURTOWNIKGROUP Sp z o.o. - Sklep firmowy Garda Marcinaikogrodzenia.pl

Dominika
@borek13

A zgłaszał pan to gdzieś? Sprawa trwa już tyle czasu, może warto o tym pomyślec?

MARCINIAK OGRODZENIA OPINIA

Zamówiliśmy bramę i dwie furtki za kwotę 11'400 PLN we wrześniu i zapłaciliśmy zaliczkę 40% dnia 23.09.2019. Bramę dostarczono po perypetiach dopiero pod koniec stycznia 2020, wcześniejsza dostawa miała miejsce w andrzejki o 21:30 niekompletnej bramy bez słupków i elementów do montażu. Brama jest źle wykonana, na długości 6 metrów odpada o prawie 10 cm, według pomiaru niwelatorem. Nie możemy jej zamykać nawet ręcznie bez pomocy wózka ani zamontować automatu. Ogon bramy jest za krótki, konstrukcja za słaba. Kółka słabo wykonane. Przy nitach po tygodniu na zewnątrz spływa rdza. Listwa plastikowa przyszła zamiast metalowej. Obiecali odebrać bramę i poprawić, jednak skutecznie nie odbierają telefonu. Nie polecam nikomu, niepoważna firma. Posiadamy zdjęcia, faktury i niezależną opinię na potwierdzenie naszych słów. Brak kultury pracowników i obsługa jak za PRL.

Grzegorz
@MARCINIAK OGRODZENIA OPINIA

Witam Prosiłbym o kontakt mam parę pytań odnośnie zamówionego towaru grzech84@gmail.com

iraceu
@MARCINIAK OGRODZENIA OPINIA

to samo u mnie zapłacone już w całości za bramę i bramkę, termin dawno minął, fachowcy od płotu już dawno skończyli swoją robotę, mieli razem zamontować mi bramę. po wplaceniu zaliczki cisza...(a zamawiałem z dużym zapasem czasu) aż sam któregoś dnia mówie sam do siebie gdzie jest moja brama? sprawdzam datę w mailu i na przelewie, już powinno być...telefonu pani anna sykta nie odbiera, na maile nie odpisuje. dodzwoniłem się gdzie indziej, pani powiedziała że się dowie, kilka dni później odpowiada że ta inna pani na urlopie, brama jest, ale kolejna pani która jest odpowiedzialna za wysyłkę też w tej chwili jest nie osiągalna. 3 tygodnie odkąd skontaktowałem się z nimi dalej nie są w stanie kiedy dostaną swoją bramę....porażka. ps. skoro ta brama gdzieś tam się wala od ponad miesiąca, już się boję w jakim stanie dojedzie do mnie.

Jolanta

Prosze uwazac! Firma jest z Zielonej Gory. Telefon na ich stronie internetowej jest do Opola (nie dziala zreszta). Na ich stronie jest Telefon kontaktowy do dzialu reklamacji do Zielonej Gory, ktory tez nie dziala. Zadzwoncie sami i sprawdzcie, zanim kupicie. Ja nie kupilam. Dziwnie jest tez to, ze kazdy pracownik ma kilka numerow telefonów, ktorych nie odbieraja.

Julia
@Jolanta

Nie widzę nic podejrzanego w tym ze jakieś biuro czy coś jest pod innym adresem niż zarejestrowana firma a stało się coś przepraszam?

Jolanta
@Julia

Problem jest taki, ze jesli sie cos stanie, to nie ma gdzie zadzwonic. Telefon do reklamacji "nie ma takiego numeru". Prosze naprawde nie robic wiecej siary niz potrzeba???? Juz chyba wszyscy wiedza co to za Firma. Moj maz ma firme i mozna sie dodzwonic normalnie do reklamacji???? Prosze sobie znalezc lepsza prace, Bo warto, Pani Julio, Bo jest Pani tego warta, a zycie jest krotkie, niz konfrontowac ludzi, ktorzy prawde pisza ???? Zenada

KL

Zamówiliśmy przęsła, 2 bramy i furtkę (około 40m ogrodzenia) za kwotę 28600 PLN w styczniu w systemie ratalnym. Ogrodzenie dostarczono 11.03.2022, montażyści przyjechali 16.03.2022 bez kierownika postawili 6 słupów (nie mieliśmy usuniętych fundamentów – o których nie było mowy przy zawieraniu umowy, usunęliśmy tylko podmurówkę jak firma sobie zażyczyła - mąż sam usunął fundamenty przy 14 słupach). Kolejna wizyta montażystów 5.04.2022 zawiesili 6 przęseł i postawili pozostałe słupy-14szt. W trakcie okazało się że słupek multimedialny ma inny kolor, więc zabrali go do przemalowania miał być przemalowany do 8.04.2022, dzwoniąc 11.04.2022 Pan od reklamacji o niczym nic nie wie ale dowie się i 12.04.2022 zadzwoni z informacją kiedy będzie słupek przemalowany i kiedy nastąpi kolejny termin montażu pozostałych części. To jakaś kpina by miesiąc miał trwać montaż ogrodzenia, nie polecam firmy. Mam nadzieję, że do Wielkanocy płot będzie stał w całości i pożegnam się z tą firmą.

artur

NIE, NIE i jeszcze raz N-I-E-! Z żadnej innej firmy nie byłem nigdy tak bardzo NIEZADOWOLONY! Zaliczka wpłacona w czerwcu, termin dostawy wg umowy na 31.08.2021r. Od końca lipca dzwonię i próbuję uzyskać szkic do wykonania fundamentów i dowiedzieć się coś na temat planowanej dostawy (zależy mi na terminowości bo czekam na brukarzy i ekipę od ogrodu). W umowie został podany nr telefonu do kontaktu w przypadku zapytań w trakcie realizacji. Koniec lipca, dzwonię kilka razy. Nikt nie odbiera. Przy kolejnym telefonie dostałem SMS „Nie mogę odebrać telefonu proszę dzwonić pod (usunięte przez administratora) ”. No i dobra. Dzwonię na nowy numer. Za 10 podejściem odbiera Pan, który nie wie nic. Kiedy planowana dostawa? Nie wie. Kiedy dostanę jakiś rzut do wylania fundamentów, które mam wykonać we własnym zakresie? Nie wie. Ale zorientuje się „i oddzwoni”. Nie oddzwonił. Telefonu też przez tydzień nie odbierał, a po tygodniu udało mi się dodzwonić, ale Pan dalej nic nie wie. Podaje mi nr do konstruktora. Konstruktor przez ponad tydzień nie odbiera, a jak już udało mi się skontaktować, to obiecał, że wyśle rzut fundamentów. Wysłał po zaledwie kilku dniach, ale oczywiście fundament dla zupełnie innej wiaty. Kolejny tydzień mija, telefon odebrał 1/100 i dostaję znów błędny rzut. Ale UWAGA. Pan konstruktor obiecał (a był piątek), że w poniedziałek do końca dnia dostanę projekt nie tylko fundamentów ale całej wiaty! WOW! I jeszcze zorientuje się kiedy jest szansa na dostawę! No wreszcie! I jak bardzo można się pomylić! W poniedziałek nic nie dostałem. We wtorek też. Telefonu nikt nie odbiera przez tydzień. Itd. Itd. Za którymś razem, po prawie 2 miesiącach dobijania się, dostałem rzut samych fundamentów, chyba poprawny. O terminie realizacji dowiedziałem się w połowie września. „Przecież termin jest do 31.09.2021, więc o co chodzi!?”. Tak. 31. Września… Pan sprawdził i faktycznie, ktoś źle wpisał w harmonogram (a w umowie było dobrze). Żadnego przepraszam, przykro nam. Nic w tym stylu. Wręcz przeciwnie. Usłyszałem, że i tak nie ma pewności że d o końca września wiatę dostanę. Walka, robienie afery przez telefon… i planowany termin dostawy na 29.09.2021r (o ile dojedzie). Ostatecznych, obiecanych rysunków nie dostałem. Ktoś kolejny od konstrukcji miał dzwonić, nie dzwonił. Od produkcji to samo. Brukarze odwołani. Zagospodarowanie ogrodu także. I wszystko poszło w …. . Całe plany na jesień padły. Kontakt z klientem: 0/10 Profesjonalizm: 1/10 (jednak jakiś szkic dostałem) Jakość wykonania: ocenię jak (a raczej o ile) wiatę dostanę.

Artur
@artur

Witam! U mnie identyczna sytuacja, w lipcu podpisana umowa, zapłacona zaliczka i obiecane w umowie osiem tygodni do dostarczenia bramy i przęseł. A w rzeczywistości 21 tygodni czekania, i tak jak w przypadku mojego imiennika , rzeź komunikacyjna. Zero kompetencji na każdym szczeblu. Zamówiony towar ma zostać dostarczony w tym tygodniu, o jakimkolwiek rabacie za zwłokę nie słychać, tak jak zwykłego przepraszam.

Przemek
@artur

Potwierdzam. Kontakt beznadziejny, ciągle zbywanie klienta, rysunki techniczne kilkukrotnie do poprawy (strach co by bylo gdybym miał problem z odczytaniem rysunku), silnik w bramie przesuwnej przestał działać po 3 miesiącach- od 2 miesięcy nie przyjechał żaden serwisant aby to naprawić, w dostawie albo czegoś brakowało albo nie było takie jak zamówione albo byli czegoś za dużo. Szok to zdecydowanie łagodne określenie!! NIE POLECAM !

RMP

Mam pytanie czy próbował ktoś odzyskać od nich zaliczkę i z jakim skutkiem? Dzięki za odpowiedź.

Robixon
@RMP

Witam, nie było takiej potrzeby po 4 miesiącach oczekiwania wreszcie wykonali ogrodzenie, choć zacząłem już postępowanie przed sądowe, ale sobie odpuściłem

@Robixon

To bardzo długo czekałeś. Nie powinni ci zapłacić kary za takie opóźnienie w robocie? Chociaż dobrze postawili to ogrodzenie?

Łukasz

Niestety czytając opinię Pana (usunięte przez administratora)z dnia 24.09.2021 muszę z przykrością stwierdzić, że moja historia współpracy z firmą (usunięte przez administratora)przebiega w niemal analogiczny sposób jak opisany przez Pana (usunięte przez administratora). Jestem już wstępnie umówiony na rozmowę z radcą prawnym, aby rozwiązać tę sytuację. Zobaczę jak będzie się po niej sprawa kształtować i dokładniej opiszę wszystko, aby przestrzec kolejnych potencjalnych klientów.

Paszi
@Łukasz

Czy cos sie zmienilo od czasu napisania tego posta? Sam jestem non stop zwodzony mailami lub kompletnym brakoem komtaktu

Przyszły klient
@Paszi

Co Pan zamawiał?

Paszi
@Przyszły klient

Ogrodzenie

Zostaw merytoryczną opinię o Marciniak Ogrodzenia - Płoty

• Jak się pracuje w Marciniak Ogrodzenia?

Zobacz opinie na temat firmy Marciniak Ogrodzenia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marciniak Ogrodzenia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Marciniak Ogrodzenia