Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy

Toruń

Opinie o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy

Alice 2015-01-14 17:25:32
Proszę o opinie o tej firmie, jakie warunki pracy itp. Naczytałam się o jakichś karach za zerwanie umowy, ile w tym prawdy?
JJ 2016-06-01 21:59:46
Czy ktoś wyjeżdżał z nimi?
Beatka 2016-12-21 10:31:59
Wjechałam do pracy w Anglii przez Imperial z Koszalina do hotelu w Manchesterze na stanowisku kelnerki. Pracowałem w Hotelu - Manchester Marriott Victoria & Albert Hotel. Jestem bardzo zadowolona wyjazdu. Kontrakt był na rok czasu. Wszystko zgodnie z umową. W umowie z Imperial jest faktycznie kara za zerwanie kontrakty, np za nadużywanie alkoholu czy spóźnienie się do pracy, ale uważam że to normalne. Myślę, że Imperial zabezpiecza się w ten sposób, żeby nie wysłać do pracy alkoholików czy osób nieodpowiedzialnych. W ogóle to polecam to miejsce pracy. Poznałem tu wspaniałych ludzi po za tym dziękuję dyrekcji Hotelu.
Zostaw swoją opinię o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy