Opinie o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy w Koszalin

Aneta z Yoevil

Szukałam pracy przez internet jako opiekunka do osób starszych w domach opieki. Zdecydowałem się na wyjazd przez Imperial razem z przetłumaczeniem dokumentacji aplikacyjnej tj. CV i listu motywacyjnego na język angielski. Wyjechałam w 2016, po roku czasu awansowałam na stanowisko supervisorki i pracuję do teraz.

ewausa
@Aneta z Yoevil

Aby zostać supervisor trzeba mieć odpowiednie kursy i predyspozycje.

Aneta z Yoevil

ewausa

No to się uśmiałam.

Justyna
@ewausa

Tak? A z czego konkretnie. Powiedz to może pośmiejemy się wszyscy razem. ;)

ewausa Nowy wpis
@Aneta z Yoevil

Aby zostać supervisor trzeba mieć odpowiednie kursy i predyspozycje.

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na GoWork.pl, ostatnie dodali 19 maja.

Artur

Jeśli szukacie oferty w Norwegii czy Szwecji to nie mają zbyt wielu. Przejrzałem ich stronę to mają właściwie tylko aktualne prace w Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Filipek
@Artur

Potwierdzam... głównie anglia, szkocja i Irlandia... duzo osób jedzie na święta pracować przy indykach. ????

Artur
@Filipek

tak zagadza sie

Zyga
@Filipek

Jak można zaaplikować na indyki... wie ktoś?

ok Nowy wpis
@Artur

ok

Harnas_78

Wyjechałem przez Imperial do pracy w Irlandii wspólnie z kolegą. Pracujemy jako elektrycy dla pracodawcy w Monaghan. Praca nie jest lekka, ale pracujemy bezpośrednio dla pracodawcy bez żadnych pośredników na stawce 23 euro!!!

ok Nowy wpis
@Harnas_78

ok

Czy po rozmowie w Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Oczywiscie potwierdzam wszystko negatywne o tej agencji. Dokladnie tak jest z ta kara za aplikacje. (usunięte przez administratora) Nie Aplikować!!!! wogule nawet nie otwierac nic związanego z ta agencja. Do akceptacji miał się ktoś kontaktować ze mna z Irlandzkiej firmy w celu sprawdzenia mnie jako kandydata. Nie było telefonu. NAstepnego dni Pani z agencji oznajmila mi ze zostałem zaakceptowany i ze mam 24H na spakowanie się i dotarcie do Irlandi. Gdy oznajmiłem ze to nie możliwe i nie realne to oczywiście postraszony zostałem prawnikiem i karą z regulaminu!!

snajper123

(usunięte przez administratora)ludzie nie bądźcie naiwni, bo kare zapłacicie lub was zastraszą..mają prawnika i straszą ludzi...w ogóle nigdy nie zadajcie się z tą agencją...wole być bezdomnym, i prosić o chleb niż u nich pracować...wszystkie złe opinie usuwają...nigdy w życiu.. ps.niebujcie się ich nie dajcie zastraszyć...

ewasmkt

Dokladnie bylo ze mna akceptacja tej firmy i angielskiego wspolpracownika jest dla nich jednoznaczne z zatrudnieniem.Nie podpisalam zadnej umowy,a oni dali 24 godziny do zakupienia biletu.Odmowilam,zazyczyli sobie 2000,0 zi kary.Bez moje wiedzy,nie wiem na jakiej zasadzie sad wydal nakaz zaplaty,\.Sprawe bedzie miala dalszy ciag a sadzie i jednoczenie naglosnie w mediach.Poszukuje ludzi,ktorzy sie znalezli w podobnej sytuacji,przez firme,ktora ja okreslam "naganiaczmi"

ewasmkt
@ewasmkt

nie mam zamiaru wystepowac jako anonim nazywam sie ewa smoktunowicz i nie polecam nikomu agencji Imperial moje dosiwadczenia sa kwestii opieki nad starszymi,dodaje ze wspopracuje z wieloma Agencjami angielskimi ,szkockimi,czy holenderskimi i nie mam zadnych wiekszyc problemow.Prosze o kontakt kazda osobe,ktora stala sie ofiara tej firmy ewasmokt44@wp.pl

Poszkodowany.
@ewasmkt

Proszę o kontakt, chętnie wysłucham pani oraz wymienię się informacją na temat tego pracodawcy. Mam z nimi duży problem. Zatrudnienie miało być na rok, a po dwóch miesiącach koniec pracy i groźba kary umownej na kwotę 5000 zł. Nieuczciwi, nierzetelni, mierne nastawienie do ochrony pracownika i jego interesów. Według mnie zasłaniają się wieloletnią reputacją by naciągać ludzi na odszkodowania. Chętnie wezmę udział w pozwie zbiorowym lub pójdę na świadka. Podobno przede mną był już jeden pracownik zwolniony. Zatrudniają ludzi i przebierają na miejscu już po podpisaniu umowy kierując się kaprysem i sezonowym zapotrzebowaniem pracodawcy, a nie kompetencjami i warunkami umowy. Oszukują na stawkach, godzinach i traktują pracownika jak śmiecia. Nigdy w życiu nie miałem gorszego pośrednika. Wrzucają do worka z patologicznymi współpracownikami, którzy nie ukończyli żadnych szkół (usunięte przez administratora)

@Poszkodowany.

Wyjechałem i żałuję. Podobno czeka mnie rozprawa w sądzie za wcześniejsze zakończenie umowy niż 6 miesięcy a to ja zostałem zwolniony po dwóch mimo że podpisałem na 12. Szukam ludzi z podobnym problemem żeby sobie poradzić w roli świadków. Jestem gotów w zamian pomóc tym którzy również mają z nimi problem. Czekam na kontakt od takich osób. Nie zamierzam za czyjeś fanaberie płacić 5 tyś złotych. Jestem gotów udostępnić swój e-mail i numer telefonu jeśli się ktoś tutaj zgłosi. Proszę o kontakt.

Jurek

Jezeli potrzebny jest swiadek to moge pomoc

Basia

Najgorsza agencja z jaką nie miałam przyjemności współpracować. Nie aplikować, nie wyjeżdżać, nie płacić, nie podpisywać. Naciągaja na kasę, straszą sądem, wysyłają listy z nakazami zapłaty. Tę agencję należy zgłosić do UOKIKU, za żerowanie na ludzkiej krzywdzie, bądź pozwać zbiorowo.

NiktWazny
@Basia

A więc napiszę, co myślę. Po pierwsze strona tej agencji. Mamy XXI wiek 2020 roku, a strona wygląda jakby były lata 90. Gdyby to była poważna agencja to postaraliby się o jakąś wizytówkę, co to jest teraz stworzyć stronkę. Druga sprawa sam fakt funkcjonowania tej agencji. Może coś z regulaminu, na jaki się godzi nieświadoma osoba. Ktoś wysyła zgłoszenie, bo znalazł fajną ciekawą ofertę pracy. No cóż jak to z ofertami pracy mija dzień, tydzień, miesiąc nie ma odzewu. Znajdujesz inną pracę wyjeżdżasz, a po dwóch miesiącach odzywa się zapomniana już agencja IMPERIAL. Regulaminu się nie czytało, a w nim: 1. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z zawarciem przez Zleceniodawcę Umowy Zlecenia z IMPERIAL, której przedmiotem jest świadczenie usług pośrednictwa w uzyskaniu przez Imperial potwierdzenia zatrudnienia dla Zleceniodawcy, u Pracodawcy zagranicznego. Zleceniodawca, jako strona Umowy, zobowiązuje się do podjęcia pracy u Pracodawcy zagranicznego na warunkach określonych w Umowie Zlecenia. 9. W przypadku rezygnacji przez Zleceniodawcę z zatrudnienia, po uzyskaniu przez IMPERIAL potwierdzenia zatrudniania "Confirmation Of Employment" i przekazaniu przez IMPERIAL "Confirmation Of Employment" pocztą elektroniczną dla Zleceniodawcy, Zleceniodawca, jako Strona Umowy, zobowiązany jest do zapłaty na rzecz IMPERIAL kwoty 2000,00 zł (słownie: dwa tysiące złotych) stanowiącej karę umowną za nie dotrzymanie warunków Umowy Zlecenia, odmowę podjęcia zatrudnienia, wg wysłanej przez Zleceniodawcę aplikacji do pracy za granicą. Kara umowna płatna jest w terminie 7 dni, od dnia upływu 24 godzinnego terminu na potwierdzenie podjęcia zatrudnienia, na rachunek bankowy IMPERIAL. Nie spotkałem się jeszcze z takimi praktykami. Są oferty pracy to ludzie wysyłają zgłoszenia, ale nikt nie będzie czekał pół roku aż ktoś się odezwie. Nie ma odzewu szuka się innej pracy albo nawet w jednym czasie próbuje aplikować nawet i w 5 miejsc. Praca będzie tam gdzie się uda. Jak napisałem strona sama mówi, co to za agencja. Druga sprawa te dziwne regulaminy. Za 2000 zł jak ktoś zna język to pojedzie na tydzień czasu w dane miejsce i sam sobie znajdzie pracę. Nie lubię pisać negatywnych komentarzy i negatywnych opinii zawsze staram się dawać szansę firmom, bo nie ma idealnych miejsc, ale w tym przypadku lepiej mieć świadomość, że nie warto wszędzie wysyłać swoich danych – szkoda nerwów czasu i życia na takie firmy.

@NiktWazny

Ja do nich aplikowałem, potem zrezygnowałem i żadnej kary nie dostałem. Chyba trochę szukasz dziury w całym!

ewasmokt44
@Marek

Ja mam sprawe w sadzie ,wiec dziura jest wielka bo zglosilo sie do mnie wiele osob,ktore maja taka sama sytuacje.

@ewasmokt44

Były pracownik.
@ewasmokt44

Pani Ewo, proszę panią o kontakt na (usunięte przez administratora) Mam podobny problem i jestem gotów wystąpić w roli świadka. Opowiedzmy sobie nawzajem co się nam przytrafiło by mieć szerszą bazę dowodową.

Jurek
@Basia

Zgadzam sie powinno sie z tym zrobic porzadek

Bardzo solida Agencja. Pracuję od 10 lat w Anglii dzięki Imperial.

Kacper

@basia a jak zakwaterowanie ?

Miłosz Klepczyński

Aktualnie koncze roczny kontrakt z agencja i jestem zadowolony. To co mi obiecano- otrzymałem.

Filip

Nie podzielam nie pozytywnych opinii na temat Imperial na forum. Otóż wyjechałem do pracy w Irlandii i pracuję aktualnie na rocznym kontrakcie, dokładnie na takich samych warunkach jak zaoferowano mi na stronie Imperial, po miesiącu pracy dostałem nawet podwyżkę, stawka wzrosła z 23 EUR/h na 25 EUR! Nie mogę narzekać! Polecam.

Szaniec27
@Filip

Witaj Filip, czy mówisz o ofercie dla elektryków budowlanych z uprawnieniami SEP. Stawka rzeczywiście imponująca! Z tego co czytałem to wymagane jest prawo jazdy i znajomość angielskiego. Jak wygląda weryfikacja języka? Czy dzwonią przed wyjazdem na interview? Mój angielki jest trochę kulawy dlatego mam wątpliwości i chciałbym o to zapytać. Dzięki.

Bardzo dobra Agencja. Przez wiele lat wyjeżdżam co roku do pracy w Irlandii przy pakowaniu indyków na kontrakt świąteczny. Pozdro.

Czy Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy organizuje staże dla studentów?

Arturro

Tak

Zyga

Może ktoś wytłumaczyć jak ubiegać się o pracę za pośrednictwem Imperial? Najlepiej krok po kroku.... żeby nie było niespodzianek. Thx.

Chciałbym podzielić się opinią i podziękować Agencji Imperial za udzieloną pomoc w otrzymaniu pracy jako Head Chef. Miejsce pracy urocze, wielozadaniowość, wielki profesjonalizm. Poznałem już strukturę organizacyjną Firmy. W tej chwili odbywają się tu szkolenia dla personelu w innych obiektach i jest to doskonały sprawdzian dla zorganizowania wszystkiego. O tyle bardzo mi miło, że dowiedziałem się że jestem pierwszym (nie anglikiem) zatrudnionym na tym stanowisku i Państwo mieli w tym swój podstawowy udział. Dziękuję za zaufanie. Pozdrawiam.

Grzywacz

Ja tam mogę rowy kopać. Byle by praca legalna była. Bo mam dość już na czarno.

Wojtek

Jak można dodać opinie pozytywna na temat firmy Imperial. W 2008 roku za pośrednictwem tej firmy byłem zatrudniony jako mechanik. Wróciłem po 5 latach pracy. Mam teraz emeryturę bortytyjską ????

Mogę powiedzieć, że w moim przypadku rekrutacja przebiegła szybko i ze skutkiem pozytywnym. Jednego dnia wypełniłem aplikację, już następnego miałem rozmowę i dostałem pracę przy wznoszeniu konstrukcji stalowych. Co prawda musiałem dostarczyć dokumentację w języku angielskim tj. certyfikaty, referencje i CV zanim otrzymałem potwierdzenie zatrudnienia ale było warto... Faktycznie musiałem najpierw zaakceptować regulamin Imperial, dopiero wówczas doszło do rozmowy z pracodawcą i wyjazdu do pracy. Ale na razie wszystko jest ok... praca, stawka i zakwaterowanie sie zgadza. Pozdro.

Filipek

Wyjechałem do pracy na kuchni w Anglii. Praca nie łatwa, ale wszystko się zgadza. Polecam (usunięte przez administratora)

NIE APLIKUJCIE NA ZADNA OFERTĘ TEJ AGENCJI. Jezeli aplikujesz przez stronę to automatycznie akceptujesz ich regulamin. (usunięte przez administratora)będą załatwiać ci prace przez miesiąc lub dlużej i jak już do tego dojdzie a ty zrezygnujesz bo znajdziesz już pracę automatycznie płacisz karę. !(usunięte przez administratora)

Bolo

@Złoty Czy to już sprawdzona informacja? trzeba dobrze wszystko przeczytać i dopiero wykonać!!

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy - Koszalin

Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy
3.5/5 Na podstawie 29 ocen.

Imperial - Międzynarodowe Pośrednictwo Pracy