Opinie o Defor S.A. w Śrem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Defor S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Defor S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defor S.A. w Śrem

i`m

to ile jeszcze pociągnie Def... ?

bukake

a co?? wszyscy byli chorzy??

odp

większość działów nie miała premii

i`m

PREMIA ?????????? Generalne rzecz biorąc PREMIA to pojęcie względne ... 100-500pln PREMIA ??? Tssssss........ 3500 to są opłaty obecnie... . a premia w kwocie 100-500 to już przelewki co ?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
zrezygnowany

ja pierd..le , .. lata we firmie 1250 zł wypłaty , ludzie jeżeli to czytacie nie podejmujcie pracy w tej chorej firmie bo podzielicie los innych nie dawno przyjętych a już zwolnionych. Z ludźmi robią co chcą. A do tego wszystkiego jeszcze te zastraszania za strony (usunięte przez administratora)

hmmmmmm niebawem starych pracowników nie będzie - a gdzie jeszcze zatrudnianie nowych?! Ciekawe które działy podzielą los opustoszonego działu ofertowania - księgowość? zaopatrzenie?

l`m...tak długo jak tylko nam się spodoba....to nie strona "moja ulubiona telenowela" lub "telezakupy mango".... nie wyrażamy opinii o produkcie do czyszczenia butów tylko przestrzegamy potencjalne "nowe" osoby, których chyba i tak już nie będzie, że sytuacja wcale taka ciekawa nie jest jak się wszystkim wydaje i wcale nas tak dobrze nie traktują jak to na stronie int. napisane jest, ale widzę że ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem. Nie podoba się? Wypraszam. ;)

Realista

W sumie masz rację - nie ma nad czym już płakać. Trzeba spakować walizeczki i uciekać w siną dal - to co się teraz dzieje tylko do takiego rozwiązania prowadzi. Albo sam się zwolnisz albo Ciebie zwolnią. Ciekawe który następny dział poleci, ahhhhh. Oby tak dalej a Defor zniknie z powierzchni Ziemi.

I`m

JAK DŁUGO BĘDZIECIE PŁAKAĆ NA TEJ STRONIE ??????????

anonim - 2011-09-14 23:09:00 defor- najwieksza zenada w ktorej przyszlo mi pracowac wyplata zawsze zalosna warunki jak w PRL a kierownictwo w tym przypadku (usunięte przez administratora)to ha ha ha co on tam robi??? niech juz lepiej idzie na emeryture bo i tak nikt nie liczy sie z tym zalosnym czlowieczkiem tudziez (usunięte przez administratora) ... nir potrafi nic zalatwic nadaje sie wylacznie do zamiatania ulic i to na wsiach... Słuchaj no!!! Robię w tej firmie parę ładnych lat i proszę ciebie,nie wypowiadaj się na temat kierasa!!! Nie znasz go i nie pisz takich bzdur. Jak trzeba to wstawi się za pracownikiem. Co do (usunięte przez administratora) to też nie masz racji. Ciekawe czy ty stawiałbyś się swojemu szefowi?? pewnie nie bo wyleciałbyś na zbity ..... . Ja nie narzekam na współpracę z kierasem. Czasami za dużo truje,ale takie jego stanowisko i funkcja. A ty widać pracujesz krótko wiec się nie wypowiadaj. Pozdro dla (usunięte przez administratora)

pinkus

Panowie i Panie o czym my tu wogóle mówimy my ostatnie ogniwo łańcucha czyli zwykli robole zawsze bedziemy dostawać po (usunięte przez administratora) tak zawsze było i nie ma o czym dyskutować jestesmy (usunięte przez administratora) do roboty i (usunięte przez administratora) mamy do powiedzenia robia z nami wszystko co im sie podopa i tak nikt sie nie sprzeciwi władzy nad nami bo moze polecieć chociaż jest okazja bo i tak niedługo za duzo nas nie bedzie ...nie ma co dyskutować (usunięte przez administratora) robolowi niech nie moze wziaść urlopu bo nie ma bo firma mu juz go wykorzystała, nie ma prawa zachorować po straci premie ma prawo jedynie wziaść urlop bezpłatny i cieszyć sie ze zyje...szkoda słów... pozd dla ekipy z PVC

kukula

sie zastanawiam po co jest takie jedno stanowisko na hali pvc??

Nie narzekaj na kierownika tego, bo mozesz miec gorszego:)

taki se

witam:) no i sie zaczyna,jak nie obnizka to premia za chorobowe (usunięte przez administratora) do zera!!! Nie lepiej kontrolowac tych co sa na chorobowym?? Nieeeeee,lepiej (usunięte przez administratora) naprawde choremu ktory nic za to nie moze ze akurat zachorowal!!! jeden dzien wystarczy by motywacja do pracy spadla do zera.... ŻAL!!!!! teraz to lepiej chorowac miesiac albo wziac urlop,ale branie urlopu to tez podstepna zagrywka. Wszyscy wiecie jaka. Usiasc i plakac,to tylko pozostaje. Pozdrawiam:)

Magazynier

Haha a ja chyba wszystkich zadziwię stwierdzeniem, że bardzo chętnie bym wrócił na magazyn pvc ;]' Nawet za te pieniądze, które miałem i do tych ludzi, w których otoczeniu pracowałem ;) wózeczkiem też bym chętnie pojeździł :D ale cóż teraz pozostaje mi dyganie (ciężka praca) na dachach ^^ Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

gall

Kary nie zamierzam sobie wymierzać. Masz rację, brakuje jej wszystkiego, ale Panią kierownik jest i tego nie zmienisz. Podobno (usunięte przez administratora) nie umie przyznać się do błędów swojego działu i często zamyka się w swoim biurze udając, że jej nie ma - potwierdzacie to? Tak to już jest w naszej firmie - nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednim miejscu.

Czester

Tak bubel ! Wieści było by sporo, ale żal pisać o tej Waszej firmie !!! Szkoda klepać w klawiature ! A co do(usunięte przez administratora) - Kto ją nazwał tutaj kierownikiem niech sobie sam wymierzy karę !!! Kierownik powinien być : Wykształcony, mieć aparycję i kulturę osobistą, a przede wszystkim znać się na swojej pracy i pracy swoich podwładnych !!! (usunięte przez administratora) niestety brakuje wszystkiego ! ( z tego co się orientuję ) Pozdrawiam myślących pracowników żałosnej firmy Defor ( cóż pracować gdzieś trzeba żeby mieć na chleb - TYLKO dlaczego za takie NĘDZNE pieniądze pracujecie to ja nie wiem )

gall

pięknie Czester pięknie Pani kierownik na pewno ucieszy się z tej wypowiedzi hihi. W końcu to 100% prawda. A co powiecie na temat innych kierowników, koordynatorów?

no fear

NO, TO CZESTER POJECHAŁ PO BANDZIE:P;P:P KOZAK:)

Zostaw merytoryczną opinię o Defor S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Defor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Defor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 3 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defor S.A.?

Kandydaci do pracy w Defor S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defor S.A.
  • Rolna 5