Opinie o Pakstation Venlo w Venlo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Pakstation Venlo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pakstation Venlo na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pakstation Venlo w Venlo

bp

Czytam te opinie i w wiekszosci racja dobrze nie pierniesz a w biurze juz wiedza. Moge powiedziec tyle praca nawet nawet ale atmosfera do bani i to zalezy z kim robisz i gdzie czasami bylo milo.Ale jesli komus sie praca nie podoba to niech zmieni. Pozdro dla Wszystkich z Pakstation:-) :-)

Jak czytam te wszystkie opinie, to się rzygać chce. Albo piszący znają polskie słownictwo w wersji łacińskiej, albo piszą jakby się najedli prochów. W Pakstation Venlo pracuję w sumie już dość długo (będzie kilka lat) i wcale nie jest tak jak wszyscy tutaj straszą. Wiadomo trzeba robić, bo nikt nie płaci za stanie. A jak się widzi czasami tych wszystkich młodych co przyjeżdżają na wakacje, to brak słów. Podobno teraz młodzież jest wykształcono a w praktyce wychodzi, że nawet nie potrafią się dogadać w stopniu podstawowym. Zresztą Polakowi ciężko dogodzić: jak czasami wypiszą prędzej to lament bo mało godzin, a jak trzeba cały tydzień robić o 7.00 - 19.00 to jeszcze gorzej. Pozdro dla normalnych

byly pracownik

No to ty do normalnych nie nalezysz. Wspolczuje powodzenia

burak

popychacze buraka i kapusie tylko tam pracuja ludzie bez lepszych perspektyw za 20euro doniosa do biura powodzenia dla was :) :) :)

?

to i ja coś powiem w tej sprawie pracowałem tam bardzo długo wiec wiem co nieco wszystko co tu piszą o pracy to prawda teraz główna mafia to [usunięte przez moderatora] robią co chcą i nie ma na nich mocnych jak pójdziesz się poskarżyć do szefa to wylatujesz czyli nie podskoczysz ogólnie panuje [usunięte przez moderatora] z każdej strony i szefostwu to pasuje nikt nic z tym nie robi ogólnie nie polecam firmy pomimo ze sam pracowałem dosyć długo tam to wypadało by jakąś kontrolę wprowadzić bo to dosłownie [usunięte przez moderatora]

1 dzień

pakistan to jakies nieporozumienie jeden dzien niecałe 6 h i żegnam panstwa jesli jestes pierdolniety pracujesz bo musisz znajdziesz tam swoj raj ;D

logo firmy Operator maszyn CNC
Venlo
Euro Labora
logo firmy Pracownik produkcji (sałatki)
Venlo
HOBIJ International Work Force Sp. z o.o.
E&F EJV

O Pakstation można ująć kilkoma słowami (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]' Więcej o Firmie pośredniczącej E&F wiecznie brak pracy, naściągają 'studencików' (tania siła robocza) pracują za 180euro/tydz. tzw. WIEKÓWKA, a 'normalnych' pracowników dają na wolne, lub w ostateczności wysyłają na urlop do pl. Nie wspomnę juz o karaniu pracowników za błache sprawy lub niewyjaśnione, Nie dadzą się nawet usprawiedliwić,(zarypą ci najpierw z ____Euro, a później AUT z E&F. Najwięcej miesza tam [usunięte przez moderatora], tak jak kiedyś [usunięte przez moderatora]. [usunięte przez moderatora]jest koordynatorką na BB, a doprosić się ja aby coś załatwiła. Zasiadła w biurze i się jej w (usunięte przez administratora) poprzewracało. NIE POLECAM FIRMY E&F, DOKŁADNIE SIE ZASTANÓWCIE PRZED PODJĘCIEM DECYZJI O ZATRUDNIENIU TAM!!!!

lalka

co za analfabeci ,ludzie jaka wy szkołe ukonczyliscie? smiech na sali haaaaa same bezmózgi pracuja na pacstation ,to swieta racja

Ania i nie "Cobra"

W ODPOWIEDZI DO BYLEJ PAKISTANKI Wiele lat temu bylam na stazu/praktyce w sklepie spozywczym w Polsce. Pamietam dokladnie mycie kurczakow i mieszanie majonezow w celu ich ponownego sprzedania.W kazdej firmie mozna sie czegos dopatrzyc.Jesli kupujesz pomidorka z Holandii to nigdy nie mozesz miec pewnosci ze ten pomidorek z tego kraju pochodzi i odwrotnie.Czyjes pod lasem a swojego pod nosem-to wyjasnia wszystko. Wpadne tu jeszcze kiedys Pa.

?

Czytam i przegladam....znam to z autopsji...I co z tego?kazdy tylko narzeka a jak przayjdzie co do czego to wszystko jest O.K.Zlozcie zazalenie zrobcie cos z tym!Ale nie ....Polska mentalnosc.Naaaarzekannnie.Zarobcie w Polsce fajna kase.Po co wyjezdzac do Holandii??Albo miejcie odwage zmienic prace.Holandia jest malym krajem ale pracodawcow wielu.Kazdy jest kowalem swego losu. Pozdrowienia.

?

Moj maz tego nie czyta, ale ja tak .Wiesz co Ci grozi za takie slowa czy jestes tak pusty ze tego nie przemyslales ?Tez tam pracowalam wiem jaka jest atmosfera ale nie ublizam ludziom publicznie.Opisz to w inny sposob.Pozdrawiam serdecznie. Zona wozkowego.

?

Co do slowa [usunięte przez moderatora]wszyscy tak zwani "wozkowi" maja dzieci .Czy to tylko przykrywka??Super..!!! przez ostatnie 22 lata bylam oszukiwana ...ha..ha..Pozdrowienia.

Była Pakistanka

No nie wiem czy tam jest tak normalnie.Pracowałam prawie rok na Pakistanie .Nie raz musiałam zacisnąć zęby,żeby nie komentować pewnych zachowań.Np.pseudo maszynowa [usunięte przez moderatora] trol.Nie było dnia,żeby nie upatrzyła sobie "ofiary"do gnębienia.I tak przez 12 godzin.Teksty typu"polska [usunięte przez moderatora] oczywiście wykrzykiwane po holendersku,rzucanie nożyczkami i wszelkie inne fanaberie wymyślane przez [usunięte przez moderatora] aby umilić nam dzień.Powiecie,zgłaszać trzeba było do biura?Nie raz było zgłaszane ale szefa i [usunięte przez moderatora] łączą jakieś zaprzeszłości i co tu dalej pisać.Wszystko co dzień powtarzało się od nowa.Kobiety dżwigają tony,nie kilogramy ale tony.Ciężkie skrzynki,ciężkie mile.a poproś o pomoc to usłyszysz'mam tyle samo płacone co ty",to mówią pseudo mężczyżni.Tak,że o pomocy zapomnij.Więkrzość jakoś się trzyma tej pracy nie wiem jak ale jak zawsze słyszałam mają [usunięte przez moderatora].Oni mają [usunięte przez moderatora] a inni muszą [usunięte przez moderatora] aby plan był zrobiony.Maszyny podkręcane na maksa ,no na "niezapowiedziane" kontrole zwalniali tempo.Na stole ,sortowanie,pakowanie ale najspokojniej.Na papryce,spoko gdyby nie następna "karierowiczka"ps.[usunięte przez moderatora],czerwony fartuszek.Niezła lawirantka,udawanie,że coś robi wychodziło jej najlepiej.Liniowe odwalały jej prace typu:zmiana foli,naklejek,odtykania lei w maszynie a ona wszystko robiła tylko nie zajmowała się swoimi obowiązkami,ciągle znikała ciekawe gdzie?Ale jakbyś się nie starała i tak dostałaś [usunięte przez moderatora] że to czy tamto jest nie tak nie od szefa tylko właśnie od niej.Inne maszynowe,spoko.Co do atmosfery to nie za ciekawa.Jeden drugiego potrafił [usunięte przez moderatora] nie wiadomo kiedy,siostra siostrę np. Tak,że trzeba było uważać co mówisz i przy kim bo tam "ściany mają uszy".Rotacja pracowników jest tutaj maksymalna.Codziennie ktoś odchodzi i przychodzi i wylatuje z pracy pod byle pretekstem.To co przeszłam w tej pracy i naoglądałam się nie sposób opisać trzeba to przeżyć.Ps.ciekawe,że na filmiku pokazowym nie ma 'malowania "pomidorów a tak dokładnie czyszczenia pędzlami z pleśni albo inne 'ciekawe"prace,które robiliśmy.Do tej pory patrze na nalepki w sklepie i unikam tych z napisem 'Pakstatin".Pozdrawiam [usunięte przez moderatora] i resztę fajnyh ludzi a wszyscy inni niech się "walą"dosłowne i w przenośni bo to im najlepiej wychodzi. '

Bogdan

Hej GOSC a moze sie ujawnisz ??czy masz stracha??oj nie podobasz mi sie !!!!Mieszkam w VIERSEN 20km od tej firmy i znam duzo osob zwlaszcza Polakow ktorzy tam pracowali !! i niemcow tez tak ,ze nie wprowadzaj ludzi w blad!! a moze ty tam jestes albo byles polskim [usunięte przez moderatora] !?!?!??! tak ,ze uwazaj pisz prawde ,zeby cie nie dosiegnela reka sprawiedliwosci

jak dla mnie w tej firmie pracuja sami nałogowi narkomani i alkocholicy zreszata widac to gołym okiem ze same paciuloki bez perspektyw na lepsze zycie tam pracuja i jeszcze szefostwo sie zgadza na to i przymyka oko,i ciułają euro do skarpety.kto pracuje w tej firmie wie doskonale ze polak polaka okradnie i [usunięte przez moderatora],i sprzeda za 2euro.

stały pracownik

ulubiony jedyny teks [usunięte przez moderatora] na każde pytanie "zapomniałam"......

polaczki

ostrzegam wszystkich przed firma e&f venlo to jest jakies [usunięte przez moderatora]kordynatorka jolka posciagala nas z polski gwarantujac godziny pracy i dobre zarobki no i oczywiscie wspaniale domki a co sie okazało wiecej w polsce na bezrobotnym mozna zarobic niz przez ta nieuczciwa firme.domki zagrzybione non stop jakies kary pieniezne nakladane przez tego calego [usunięte przez moderatora] praca po 20godz w tyg na chleb ledwo co starcza a za domek trzeba placic....na szklarni goraco nawet wody nie pozwalaja sie napic w upale. najgorszym czlowiekiem z tego calego burdelu jest chyba ten caly pazur pierwszy donosiciel z calego parku.niewspomne o tym jak serwuje [usunięte przez moderatora] konpersa i bronzowy cukier do kawy!!!to szczyt [usunięte przez moderatora] zeby mial tylko dobra pozycje.ostrzegam wszystki przed wyjazdem do tej firmy i niepolecam nikomu e&f pozdrowienia dla szefowej [usunięte przez moderatora] zyciowej niedołegi.....

xxx

hej pracowałam tam tylko tydzień a dlattego że nie idzie tam więcej wytrzymać niestety:( praca ciężkoszybko sie pracujee a dalej jest zle ciagle krzyczą polaki [usunięte przez moderatora] szybciej szybciej!!!! poprostu nie da się tam wytrzymać!!! ja pracuje w holandi 3 lata i pierwszy raz takie coś widziałam.... Jeżeli ktoś sie wierzy opiniom to prosze się tam dostać do pracy i przekonać się na własnej skórze:) praca po 12 godzin stresująca i męcząca trzeba bardzo sie na dzwigać.... skrzyniee po 10kg 15kg a nawet 18 kg itak przez cały dzień masakraaa:(

marianek

no tak racja jesli ktos notorycznie naduzywa marichulany i alkocholu i na dodatek daje... to oczywiste ze wszystko zawsze bedzie ok buhahah

Czarna

Pracyje już tam długo i jest całkiem normalnie , jeżeli ktoś umie pracować i chce pracować to żaden problem. Praca jak praca ,to nie wakacje! A co na temat [usunięte przez moderatora] to nie znam lepszej osoby jako szefa! Inne firmy maja dużo gorzej. Zawsze możecie wrócić do Polski i tam wam będzie (usunięte przez administratora) na mamy garnku!

pracownik EiF

to prawda firma [usunięte przez moderatora] EiF pada na [usunięte przez moderatora] jest coraz gorzej sciagaja kase za wszystko nawet jak siedzisz w domku bez pracy to i tak plac i placz!!! siedzisz na chorobowym to sciaga ci z nadgodzin jawne lamanie przepisow robienie ludzi w balona. no ale tak polaczki jak robociki pracuja bo przeciez ktos musi zarobic na domek.ludzie traktowani jak niewolnicy nie gadac tylko w akordzie kaza (usunięte przez administratora) a doprosic sie PANI KORDYNATORKI [usunięte przez moderatora] to jakis szczyt marzen moze po dwoch tygodniach przypomni sobie ze miala przyniesc solarisa na domek ogolnie nie polecam tej firmy!!!

Ziomek

Nie polecam pracy przez firme E&F . właściciel [usunięte przez moderatora] to kawał [usunięte przez moderatora] . ściąga nowych ludzi na park a oni 2 lub 3 tygodnie siedza bez pracy . dostaja domki zaplesniałe . potem popracuja 2 tyg i wysyła ich do domu . w tym roku dał taka podwyzke ze na wyplacie ludzie maja 3 euro mniej LOL !!!! Holenderski [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Pakstation Venlo - Venlo

• Jak się pracuje w Pakstation Venlo?

Zobacz opinie na temat firmy Pakstation Venlo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pakstation Venlo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pakstation Venlo?

Kandydaci do pracy w Pakstation Venlo napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pakstation Venlo