MAHLE Krotoszyn

Opinie o MAHLE Krotoszyn

Paula

Nie wiadomo z tym wakacyjnym różnie mówią a nigdzie nie ma informacji póki co urlopu wakacyjne już się zaczęły bo nie którzy w postój idą do pracy .

Alex

Wszedłem tu, żeby znaleźć konkrety o trenerze technicznym, bo ogłoszenie mnie zaciekawiło. Tylko czy dają auto służbowe? Bo że wymagają prawa jazdy to widzę, a tego nie.

Xxxc

Będzie dodatek wakacyjny dla ludzi pracujących na podfirmach?

Xxxx

200 już było na dzień pracownika . Teraz 300 zł wakacyjne socjalne pewnie w lipcu

Bobo
@Xxxx

Z tego co pamiętam to związki miały wywalczy 1 tys. Tzw. wakacyjnego a teraz już 300 może jakiś mądry się wypowie na ten temat czy już sprawa ucichła ?

Xx

Co się dzieje na Walkach?? Ze tyle ludzi odchodzi i rezygnuje??

@Xx

Przyjdź i zobacz.. .a wtedy zrozumiesz dlaczego ludzie odchodzą... największa rotacja na całym zakładzie...ludzie nie wytrzymują psychicznie.. . bolesna prawda...jeden operator na kilku maszynach..

Słodka

Dokładnie na każdym dziale już tak jest. Walki to w miarę nowy dział w porównaniu do tulei i tłoków. Na walki byli zatrudnieni nowi z zewnątrz mogą sobie nie radzić z większą ilością obowiązkow ale jeśli przenoszą się na te dwa stare działy tłoki tuleje niech nie liczą na poprawę tam już są starzy zahartowani pracownicy którzy to ogarniają :)

@Słodka

Z tego co czytam wnioskuję, że jesteś też osobą nową i nie znasz historii powstania działu Wałki Rozrządu. Hala powstała ok. 5 lat temu a jej pierwszymi pracownikami były osoby z długoletnim stażem, które wcześniej pracowały na takich działach jak tuleje, tłoki, zawory i pracują do dziś na hali wałków.Część pracowników to osoby, które pracują na tej hali od samego początku a nowych pracowników jest naprawdę garstka. Twierdzisz, że osoby z takim stażem i doświadczeniem sobie nie radzą.....może na to pytanie odpowiedź sobie sama.

Nieee
@@Pracownik

Nie jest to prawda odchodzą z walków osoby nowe z maksymalnym stażem 4lats stare zostają

Pracownica
@Xx

Powiem tak, Praca fajna, wypłaty świetne, największy minus to atmosfera, którą tworzą sami pracownicy.

Spoko

Nie bylo

Max

Jestem nowym pracownikiem , mam pytanie : z ktorego miejsca w Ostrowie odjeżdzają autobusy do Mahle w Krotoszynie (wiem ze ul.Kolejowa i Poznańska ale dokladniej ?)

Wałek
@Max

Tak, jest system czterobrygadowy.

Kros
@Max

Stary dworzec pkp( przystanek autobusowy)

Xy

Tłoki dlaczego na OP jest tyle starych pracowników co chcą się przenieść na inne działy w firmie? Są ubezwłasnowolnieni przez jedną osobę. Polityka firmy niby umożliwia rozwój i dalszą karierę lecz nie na OP

Antosia
@Xy

Czyli chcą się przenieść, a nie mogą? Dobrze rozumiem? Dlaczego rozwój jest blokowany, wiesz coś na ten temat? Zarabia się chociaż dobrze w tym dziale?

Czy mahle przyjmuje na stanowisko technologa osoby bez doświadczenia jako technolog?

Milena

Czy ktoś może mi napisać odnośnie pracy na Walkach ? Jaka atmosfera ?

Że ty nie wytrzymujesz psychicznie to nie znaczy że ona nie wytrzyma.

Witam czy jest ktoś na firmie RandStand jeśli tak to jakie opinie i czy przy wypłatach wszystko sie zgadzało.

Witam. Jakieś opinie o stanowisku specjalisty ds. administracyjnych ?

Opinia na firmę MAHLE Krotoszyn, na Tuleje linia 2: Jestem niezadowolony z obecnej sytuacji związanej z utrzymaniem porządku na linii produkcyjnej Tuleje w firmie MAHLE Krotoszyn. Zrozumiałem, że występują problemy z maszyną i konieczne jest regularne czyszczenie. Jednak sposób, w jaki jest to przeprowadzane, pozostawia wiele do życzenia. Widzę, że na skutek tego procesu powstaje dużo niepotrzebnego bałaganu. Kosze są zapchane i wszystko wokół zalewa się tymi substancjami. Nie obserwuję wystarczającego szacunku wobec nich za ich ciężką pracę w oczyszczaniu terenu, abyśmy mogli pracować w czystym otoczeniu. Ważne jest, aby firma MAHLE Krotoszyn zwróciła uwagę na ten problem i podjęła odpowiednie kroki w celu poprawy sytuacji. Powinno być podejmowane więcej działań mających na celu utrzymanie czystości i porządku na linii produkcyjnej. Może warto również rozważyć wprowadzenie lepszych procedur czyszczenia, aby minimalizować powstawanie niepotrzebnego bałaganu. Jestem przekonany, że dbanie o czystość miejsca pracy wpływa pozytywnie na morale pracowników i efektywność pracy. Mam nadzieję, że firma MAHLE Krotoszyn podejmie działania w celu naprawy sytuacji i stworzy przyjemne i sprzyjające środowisko pracy dla wszystkich pracowników.

Długoletni pracownik

Kolego przejmujesz się maszynami i porządkiem, zwróć uwage na swoje zdrowie i co masz w płucach każdego dnia jaki (usunięte przez administratora) wciagasz, nos zapchany, pracujac tam nie miałem nawet wechu.

@Długoletni pracownik

Kiedy tam pracowałeś?

Witam wszystkich tam na tulejach szlifierki to luzy jak nie wiem pani na zmianie C kończy dwie godz przed czasem gdzie cała reszta do końca zapiepsza potem łazi na stołówkę i gdzie popadnie jak ma zamolo normy to mistrzowie powinni ją podnieść masakra całą reszta zapierdziela a ona w h,:::wali czy nikt tego nie widzi

janek

Na l09 panie na wiele mogą sobie pozwolić i nikt nie reaguje

Najlepiej powiedzieć żal....ale na takich ludzi my musimy (usunięte przez administratora)...ta jedna Pani z tej zmiany wiecznie L4...bo niby chora...ale chyba na pracę...nie ma miesiąca żeby cały przepracowała...nie musi się martwić bo przecież umowę ma na stałe na podfirme....więc jest pewna że jej nie zwolnią...w weekendy również nie lubi pracować ....wiecznie wolne....I jeszcze jak jest wypłata wiecznie ma mało

Qurek

Tak jest jak pracują żony ,partnerki mistrzów na tej samej lini i są nietykalne to reszta tez robi co chce . Jak Pracowałem na tulejach nie było mowy żeby ktoś z rodziny mistrza pracował na jego lini .Powinna ta zasada cały czas obowiązywać , kiedyś tam wystarczył jeden mistrz i był porzadek z tego co pamietam a teraz slysze ze bałagan gdzie kucharek 6…

Maja

Witam,czy ktoś wie kiedy będzie wypłata z agencji pracy ?

A jak myślisz, kto wybiera kadrę kierowniczą? Sam dyrektor wybiera sobie ludzi na takie stanowiska. Uśmiech politowania ciśnie się na usta, kiedy widzisz jak odchodzą fantastyczni kierownicy a w ich miejsce wchodzą "ulubieńcy" Mając pod swoimi skrzydłami tak duży zakład, jakich ludzi mianował byś kierownikiem? Znających się na rzeczy czy udających, że się znają? Albo sami pracownicy. Dbał byś żeby byli kompetentni czy pierwsi lepsi z łapanki? Myślę, że odpowiedź jest prosta. Ci którzy pracują w firmie od dawna, wiedzą doskonale, że im dłuższe rządy dyrektora, tym gorzej. Znośnego tygodnia dla wszystkich

Waszym zdaniem

Dokładnie to nazwałeś o co mi chodziło " udających ze sie znają" mam wrażenie że kierownik z mistrzem lecą do dyrektora opowiedziec kto co umywając ręce od odpowiedzialności i wina spada na pracownika, za brak narzędzi za brak części za złe decyzję z planowaniem produkcji za brak czegokolwiek co zakład powinien zapewnić do sprawnego przezbrojenia bądź produkcji jakiegoś nowego asortymentu, jeden dzwoni do drugiego ita w kółko, zadajesz pytanie mistrzowi on nie wie przewraca oczami dzwoni do kogoś ten ktos tez nie wie a na końcu pytanie do pracownika czemu tak jest a nie inaczej... Pracowałem w innych firmach i tutaj jestem od niedawna ale wszystko mnie zastanawia i dziwie się ze dyrektor patrzy na tych ludzi pod sobą i chyba zamyka oczy bo nie wierzę że taka kadra kierownicza jeszcze pracuje po tym co tutaj odwala za numery......

Bobo

Ogłoszenia parafialne z tłoków jak wiecie w firmie jest nowa flota aut dla białych koszul więc w Boże ciało do pracy żeby zarobić na te samochody oczywiście za free kiedyś dostaniecie dzień wolny za to, co się dzieje z tą firmą za nadgodziny nie płacą od 2 miesięcy trzeba się prosić o swoje pieniądze w święta do pracy a ciekawe czy biurowi będą mieli długo weekend czy do pracy, czas na zmianę pracodawcy chyba nadszedł, ciekawe co na pip że w święto państwowe do pracy.

@Bobo

Chłopie a kto tobie każe iść w Boże ciało do pracy? Nie chcesz iść to nie idź. To jest tylko i wyłącznie twój wybór. Nic tobie nie zrobią jak nie przyjdziesz. Nawet urlopu nie musisz wypisywać. Fakt faktem że robią sobie z nas jaja, każdy pewnie coś zaplanował na ten nasz pseudo długi weekend a oni tydzień przed zmieniają nam plany.

Zeliwo
@Bobo

Jak nie umiecie się odezwać kierownikowi że za dzień do oddania nie będziecie robić tylko i wyłącznie za nadgodziny to macie co macie na tulejach płacą Za wszystko

Bzdury to Ty piszesz. Przejście na odlewnie to nie było w formie nadgodzin tylko normalny grafik twojej pracy. Widzisz piszesz coś, o coś walczysz ale nawet nie wiesz o co. Na odlewni chętni przychodzą i sobie chwalą i nie ma co krytykować bo naprawdę nikt łańcuchem nikogo nie ciągnie.

Nic nie trzeba się prosić. No w sumie raz za jeden dzień nie zapłacili, ale to wina była majstra bo nie wpisał w system. Zgłosiłem to i do następnej wypłaty miałem zapłacone. Taki tip wystarczy podejść do biura i sprawdzić czy wpisał w system, mu tak robimy i jest wszystko ok. Nie zwalaj ma zakład tylko na majstra bo on to wpisuje w system

Piter
@Bobo

Taa co miesiac slysze ile to osob ma zmienic pracodawce i jakos nie widze ani jednego ,ktory by to zrobil, zarobki sa najlepsze w calym powiecie i to za 8H pracy, co prawda pensja minimalna bedzie za rok wynosic prawie trzy i pol kola na reke, ale nikt wiecej Ci w Krotku nie zaplaci , chyba ze pojdziesz gibac po 12h na budowe.

Hub

Jak będzie to będzie. Znowu zaczyna się, kiedy będzie przelew, ile kasy będzie. Standard jak co przelew na kartę. A po za tym co brakuje kasy? Czy już wakacje masz? Bo z tego co wiem to ta kasa jest na wakacje, a do postoju jeszcze trochę.

@Hub

Kolejna dezinformacja płynie z Twojego wpisu. Zakład z wypłata za czerwiec przewidział nagrodę 1000 zł na wakacje. To jedna kwestia. W czerwcu przypada dzień pracownika i będzie przelew na kartę edenred. Pewnie będzie to tylko socjalne ale będzie. ( Wiem że za chwilę będą płacze że tak mało itp. itd....).

Kriss

Na odlewni jest umowa o pracę z Mahle czy przez agencję? Jak długo trwa umowa przez agencję za nim przejdę na umowe z Mahle. Jakie są realne zarobki netto na odlewni?

Nie znany

Opinia na temat pracy w firmie Mahle w Krotoszynie jest negatywna. Pracownicy narzekają na nieprzyjemne zachowanie pewnej grupy osób, które dopuszczają się kradzieży papieru i środków czystości. Jest to nieakceptowalne zachowanie, które wpływa negatywnie na atmosferę pracy i prowadzi do strat materialnych dla firmy. Kradzież papieru i czyściwa nie tylko jest działaniem nieetycznym, ale także utrudnia pracę innych pracowników. Papier jest niezbędny w codziennych obowiązkach biurowych, a środki czystości są niezbędne do utrzymania czystości i higieny na miejscu pracy. Kiedy te zasoby są kradzione, inni pracownicy muszą zmagać się z niedoborem tych podstawowych materiałów, co prowadzi do opóźnień i frustracji. Firma Mahle powinna podjąć odpowiednie kroki w celu rozwiązania tego problemu. Powinna wdrożyć środki bezpieczeństwa, takie jak monitoring czy identyfikatory, aby identyfikować i odpowiednio reagować na takie sytuacje. Ponadto, powinny być wprowadzone odpowiednie procedury, które będą karą dla osób dopuszczających się kradzieży i łamania zasad. Ważne jest, aby firma Mahle w Krotoszynie podjęła działania mające na celu poprawę atmosfery pracy i zapewnienie uczciwości wśród pracowników. Należy podjąć odpowiednie środki, aby rozwiązać problem kradzieży i działać w duchu współpracy i poszanowania między pracownikami. Tylko w ten sposób można stworzyć pozytywną atmosferę pracy, w której wszyscy będą czuć się docenieni i będą w stanie efektywnie wykonywać swoje obowiązki.

Baba jaga

W boże cialo idziecie ?? Dlaczego ludzie z biura turystycznego maja grafiki jadąc na wycieczkę?? A inni muszą brać urlop!!!!

Odlewnik Śrem

Na jakie zarobki można liczyć Netto? na stanowisku wytapiacza na odlewni żeliwa. Na pełnej stawce?

Żeliwiak
@Odlewnik Śrem

6 -7 tys. netto

Urszula
@Żeliwiak

Wliczasz w to premie czy nie? Jak tutaj premiują, na jakich zasadach? Jest jakiś system czy to raczej jest uznaniowe? Czy poza kasą jakieś benefity pozapłacowe macie?

Żeliwak
@Urszula

Mamy bony (przelew na kartę) 4 x w roku Multisport Medicover I na odlewni żeliwa 500 zł dodatkowo za warunki szkodliwe + posiłek regeneracyjny czyli zupka :)

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn - Krotoszyn

• Jak się pracuje w MAHLE Krotoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Krotoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 576.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Krotoszyn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 104 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 280 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Krotoszyn?

Kandydaci do pracy w MAHLE Krotoszyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Krotoszyn