MAHLE Krotoszyn

Opinie o MAHLE Krotoszyn

Dark123

Witam wszystkich, ostatnio Pan kierownik działu (usunięte przez administratora) oznajmił w biurze że mimo 8% podwyżki cięcie na stawce godzinowej około 5% czyli wyjdzie na jedno... Mogli odrazu powiedzieć że ta podwyżka dotyczy tylko ludzi z biura na stałym wynagrodzeniu. Normy w górę a kasa w dół...

Tłoki
@Dark123

To normalne zagranie stawka od trzech miesięcy coraz niższa żeby obliczyć sredniom. I tak wyjdzie NATO że podwyżki nie będziesz wydział. Ta sytuacja jest stosowana od bardzo dawna w tym zakładzie

@Dark123

8% podwyżki wg.pisma o podwyzkach ma być liczone że stawki na dzień 28 luty więc np 35zl była stawka w lutym plus 8 % podwyżki i taka stawka powinna wyjść za miesiąc marzec a pan kierownik niech doczyta bo aby potrafią pracownikowi (usunięte przez administratora)

onten
@Dark123

Cały czas tak robia a ludzie widąc podstawowej matematyki nie znaja i sie ciesza z wypłat, naiwnosc...

@Dark123

W (usunięte przez administratora) ludzi też wysiudlali z podwyżkami bo zamiast podwyżki mamy tak naprawdę obniżki, porażka.

ted

A co nas (usunięte przez administratora) ? tutaj jest forum krotoszyn .

Korzen

Tyle że u nas nikogo nie wysiudali . Wszyscy cicho siedzą bo wypłaty były naprawdę ładne

Pracownik Mahle

Podwyżka czy obniżka to była bo już sam nie wiem po wypłacie

Witam, to ile obecnie można zarobić na produkcji powiedzmy 10 letni staż pracy. Ile na rękę plus jaki dodatek za nocki ?

Leszek

Widziałem ogłoszenie o pracę. Na jaką kwotę może liczyć nowy pracownik? Jakie są godziny pracy w poszczególnych zmianach? I jak wygląda ten dojazd do pracy? Jest on darmowy?

Kontroler
@Leszek

40 zl

Kk
@Leszek

To zależy na jakie stanowisko, na początek około minimalnej, może ciut więcej. Biura 7-15, produkcja 3 zmiany 6-14 14-22 22-6 Dojazd jest, płaci się ale nie są to duże kwoty

Dig
@Kk

Ej Leszek zapomniałeś o czterobrygadòwce bez dodatku. Czyli świątek piątek i niedzielę za friko????

Spoko

Nie bylo

Do restauracji

Mam taką małą albo większą uwagę do restauracji na terenie zakładu, ja rozumiem podwyzki cen energii itd. Ceny szybko szybuja w gore i juz doliczacie za sztućce itp. Ale czemu im drożej tym mniej nakładacie do pojemników, nie oczekuje uklepywania łopatą jedzenia ale naprawdę ceny coraz wyższe a w pijemniku coraz mniej.. Dodatkowo druga sprawa, dzisiaj dla mnie to trochę skandaliczne, pani w bląd włosach (możliwe że nowy pracownik) przy nakładaniu jedzenia oblizuje palce... Dosłownie "ohyda"... Inaczej tego nie można nazwać... jeśli występuje taki problem to może wogole powinny panie przy wydawaniu jedzenia zakladac jednorazowe rękawiczki.....jedzenie macie dobre i obsługa tez bardzo miła ale od jakiegoś czasu zaczęło mnie to irytować i fajnie jakby ktos wziął moje wypociny pod uwagę bo po prostu nie zawitam już tam

niezadowolony
@Do restauracji

Zgodze sie z tym w 100 % , rownież rozumiem inflacje ale to co ostatnio sie dzieje na pewno nie wpłynie korzystnie na ilośc osob które tam przychodzą . Ceny macie na ten moment " kosmos ", a jeszcze doliczacie za opakowanie ? troche to " głupie ". Porcje coraz mniejsze, zupy nawet nie komentuje ogólnie POPRAWCIE SIE!

Xxxxxx

Co sądzicie o pracy na KK stalowych

Stalowy

Ja rozumiem przyjmowania pracowników (nawet z zagranicy, każdemu trzeba dać szanse) tylko jakim trzeba być geniuszem porównując inne działy, hale do drugich twierdząc iż każdego pracownika idzie wyszkolić w przeciągu 2 dni. (usunięte przez administratora) mieć później zażalenia, że nie ma normy wypracowanej na liniach skoro jest minimum ludzi na liniach i jeszcze ucząc nowego pracownika. Człowiek jest człowiekiem, każdy ma swoje tempo przyswajania wiedzy. Jeśli jest zaplanowana większa produkcja = więcej nowych ludzi. Dla normalnego myślącego człowieka są 2 wyjścia: zatrudniam wcześniej nowych pracowników, aby potem mogli pracować. 2 wyjście zatrudniam później ludzi, licząc się z zmniejszoną produkcją. (usunięte przez administratora)Mam nadzieję że sytuacja się ogarnie i nowi pracownicy oraz „starzy” nie będą czuli presji i się po prostu nie (usunięte przez administratora)

Norbi...
@Stalowy

Jeśli chodzi o tłoki stalowe to nie przesadzaj że nie ma czasu bo siedzicie na nockach z telefonem w ręku przez całą zmianę tylko na rano łazicie z kąta w kąt i udajecie że coś tam robicie :))

Alu
@Norbi...

Po przez twoją wypowiedź rozumiem, że chodzisz i nadzorujesz rozwój sytuacji, (być może to nie twoja hala) na Stalowych. Jeżeli widziałbyś rzekome sytuacje to Ciebie również na stanowisku pracy nie ma i nie to co powinno, Cię interesuje. Więc ta wypowiedź raczej nie ma wszelakiego sensu i dalszego drążenia tematu. :))

nickname

Nie róbcie jaj, że upominacie się o czekoladki, pracownicy czekają za podwyżkami siedzą jak na szpilkach co będzie dalej a ta z czekoladkami wylatuje.

Najlepszy z Aluminium

Witam.Mam odpowiedź do pracownicy Mahle.Na dziale Aluminium odlewnia kobiety dostały ptasie mleczka a dla facetów mężczyzn ani życzeń od dyrekcji zero null.Pozdrawiam Panią.

Katarzyna

Tak było ptasie mleczko .

Xxx
@nickname

O wszystko trzeba walczyć o te drobne rzeczy też. Nawet takich prostych rzeczy nie potrafią zorganizować, a gdzie reszta.

Ktoś Wie ile i kiedy będzie przelew na święta???

Ciekawski

Ponoć po 55O zł nie wiadomo kiedy pewnie 2 dni przed .

Ludzie ogarnijcie się trochę.jak się czyta niektóre komentarze to ręce opadają.narzekacie i narzekacie ze nie ma podwyżek tego i tego.....ale nadal tu pracujecie uzalacie się nad sobą to dlaczego się nie zwolnicie i nie szukacie lepszej pracy.ktos Was na siłę tu trzyma.dobrze wiecie jak jest w Mahle i lepiej nigdy nie będzie.i takie użalanie nad sobą nic nie da.sa firmy gdzie ludzie pracują po 10 -12 godz a mogą pomarzyć o takich wyplatach co my mamy.sami sobie na to pracujecie narzekacie a robicie wszystko co wam karzą to jak ma być lepiej.a najlepsze jest to że niektórzy potrafią przesiedzieć 8h na telefonie grając w jakieś głupie gry albo przelaza i tacy najwięcej narzekają. Wiec o co chodzi.wyjscie jest jedno albo pracujesz w mahle albo się zwalaniasz i szukasz lepszych warunków ale Ciekawe gdzie???w żadnej firmie nie ma szacunku dla ludzi i zrozumienia.niestety takie mamy czasy.

Przemek

Czy ktoś panuje nad bałaganem na kk na tłokach w sprawie nadgodzin !? Jeden wielki bałagan każdy chodzi jak chce robi co chce . Przychodzą biuro mają zero pojęcia są tylko ba są zero wpływu na wydajność a kasa leci. Czy ktoś tam wogole myśli???

Ciekawski

Kiedy bony moi drodzy wiecie i po ile święta idą ☺️

Jabuszko
@Ciekawski

Po 300 mają dawać brutto

Dojazd

Czy autobusy pojadą w przerwie urlopowej w tamtym roku kursowały ale tłoki nie stały pytam bo zawory zawsze robią a niema jak dojechać może związki by zajeły się tę sprawą?

Jakie są realne zarobki w Mahle Krotoszyn, tzn jakiej podstawy można się spodziewać jako operator produkcji po załóżmy roku pracy u Was. Pracuję w Mahle w Ostrowie i u nas jest (usunięte przez administratora) niezależnie od stażu pracy czy umiejętności.

@Zainteresowany

Okolo (usunięte przez administratora)netto zarobisz, a w Ostrowie jak to wyglada ?

@Piter

W Ostrowie na tą chwilę prawie wszyscy operatorzy mają taką samą stawkę, (usunięte przez administratora)

Justyna
@Zainteresowany

Polecam zatrudnić się na obróbce wstępnej na aluminium.(usunięte przez administratora)Może stawka trochę niższa ale (usunięte przez administratora) tak pasuje.

ONA

Czyli jaką stawkę ??

@ONA

3555 brutto ????

Nic
@ONA

3500 brutto

@Nic

Od 1 lipca 3600 zł czyli większość będzie pracować za najnizsza krajową. Co się dzieje z tym Mahle, gdzie czasy, że płacili najlepiej w mieście.

Za dużą biurokracja na utrzymaniu i na dodatek ciągłe jeszcze ogłoszenia o różnych techników i inżynierów,pracowałem kiedyś w dużo większej firmie i takiej liczby biurokratów nie było co tutaj,parodia.

Arnold

Ja w Ostrowie od stycznia robię za najniższą krajową,nie wiem jeszcze jak długo wytrzymam ale dałem sobie max do świąt wielkanocnych.

@Arnold

Jak bym miał robić za najniższą to lepiej jest iść robić do prywaciarzy i robić po 10 godzin i już zarobić większe pieniądze kierownicy tylko liczą dla siebie wykazują pseudo zyski żeby dostać premie dla siebie.kierownicy mówią róbcie więcej to więcej zarobicie wielką ściema oni mają policzone tyle i nie więcej żeby im na koniec roku pasowało pokazać zysk których i tak nie ma

Arnold

4 lata.

Piter

Co Ty opowiadasz, jak 3500 brutto ? raczej netto ( na reke) , tak czy siak placa najlepiej w miescie, choc wiadomo czasy gdzie minimalna byla ponad tysiak ,a w Mahle zarobiles prawie trzy to juz niestety minely, pensje sie dosc wyrownaly.

@Zainteresowany

I nadal brak podwyżki w Ostrowie

Jan

Wiadomo że przez podfirmy to niewiecej jak 3.200 pierwsze moesiace

Aleksandra
@Jan

A jest opcja bezpośrednio się zatrudnić od samego początku? Czy tylko przez pośrednika się da? Ile bezpośrednio płacą?

Dzień dobry , jestem kobieta chciałabym pracować u was, czy ciężka jest praca dla kobiet w Krotoszynie , pracowałam w Ostrowie i niestety Ostrowskie Mahle wystawiło wielu ludzi na lodzie.Czy jest możliwa praca na 3 zmiany i jak to ogólnie wygląda?

Bedzie powiekszony parking?

Dla tych którzy twierdza że jak na nasz powiat ladnie zarabiamy ... co my zarabiamy??? 4tys pracując w systemie 4zmianowym, w święta do pracy, non stop dorzucają nam papierologi do wypisywania, zwiększają normy, na hali duszno bo wentylacja nie działa. Ldzie spod firmy praktycznie zarabiają podobnie jak my, dostają premie a my??? 150ZL BRUTTO PREMI ZA BRAK L4 smiech na sali. Tak samo dodatki na święta.. taki duży zakład, ale zapewne premie dyrektorów itd się zgadzają bo to najważniejsze. Inwestują w "łazikow" w biurach którzy chodzą i malują pisakiem wykresy. Za nic nas mają. Cały czas podcinają nam skrzydła.

Xxx

Jestem pracownikiem pod firmy faktycznie dostałem premie za brak chorobowego tylko jednorazowo przypominam. Już tak nie narzekajcie. Macie umowę z mahle socjalny itd. A my tego nie mamy. A jeśli chodzi o wyplaty to my możemy narzekać bo i stawce wyższej zapomnij bo wymagania takie ze hoho. Zastanawiam się czy osoby pracujące na współczynniku 1.0 umieją to co od Nas wymagają. I nie chodzi o przyciski bo nie wszędzie tak jest.

Piter

Oczywiscie, najlepsze pieniadze w powiecie, druga sprawa to pytanie ile Wy byscie chcieli ? 8 tys zl ? Na zachodzie na produkcji placi sie najnizsze stawki, netto to jakies 1200-1300 euro..... nikt wiecej na calym swiecie nie placi za taka robote, czy np inna typu magazyn, tak dziala swiat, chcesz zarobic wiecej to albo musisz awansowac, albo zmienic branze na bardziej platna...... w duzych miastach typu Poznan, wroclaw to dyrektorzy w korpo maja po 6-7tys netto na reke, to co bys chcial tyle co dyrektor zarabiac ? no stary.... nie rob sobie jaj

@Piter

Piter chyba coś ci spadło na głowę mówiąc o tych zarobkach na zachodzie a już o dyrektorach w dużych korpo to przeszedłeś samego siebie obudź się bo chyba twoja wiedza na temat zarobków na zachodzie zatrzymała się na 2010 r

Grzegorz

4 tyś na rękę na czterobrygadówce i do tego 150 zł brutto premii za brak L4, dobrze zrozumiałem? Jako nowo przyjęty też bym tyle dostał?

Coo
@Piter

W Niemczech w Mahle brygadzista ma 4k euro na rękę, tylko w Polsce robisz za grosze

Piter

Nigdzie w Polsce, nawet w Warszawie nikt Ci nie zaplaci za prace na produkcji wiecej niz 4tys zl na reke, to Ty sie raczej musisz obudzic.

@Piter

Piter ty chyba zatrzymałeś się w czasie bo te twoje wyliczenia to dobre 10 lat temu jak nie lepiej, wyjedź chociaż raz na zachód to może przestaniesz pisać takie głupoty

Gościu.
@Xxx

Kolego, a z której firmy jesteś zatrudniony do mahle randstat czy mapower?

@Piter

Nie placa nigdzie wecej niz 4 tys zle na reke na prod.? Obudz sie chlopie bo dawno nie czytalem czegos tak dziwnego. Powiem tylko, ze w mniejszych miejscowosciach placa wiecej. Z takim mysleniem to rzeczywiscie reprezentujesz poziom na jaki inni ocenili tutaj twojego pracodawce.

Hahah
@Piter

Hahaha caly czas interesuje się rynkiem pracy i rozmawiam ze znajonymi, stawkami w mahle to moga podniecac sie tylko ludzie po zawodowce ktorzy maja niewymagajace stanowiska czyli ok 80%, w poważnych firmach gdzie zatrudnia sie ludzi po rekrutacji stawki po pol roku pracy zaczynaja sie od 5600 brutto, nie znam osobiscie nikogo ktory porzucil prace w mahle i narzeka na brak pracy pieniedzy czy czegokolwiek i chce powrotu... Chyba tylko kierownictwu wydaje sie ze zwolnienie z tej firmy to kara dla pracownika bo orawda jest taka ze pieniadze takie jak w tym zakładzie mozna spokojnie zarobic na około a jesli jest ktos bardziej ambitny to moze zarobic więcej..... Naprawde nie opisujcie tutaj glupot ze to sa dobre zarobki za 6 dni pracy w tym nocki i ledwo 2 dni wolnego

Grzegorz

Wspolczuje, ale nikt na sile nikogo nie trzyma

Piter

W takim razie prosze dowody bo mam znajomych na Zachodzie i wiem co pisze, a Pan ,ktory napisal ,ze brzygadzista w mahle w DE ma 4000 euro netto to juz przeszedl samego siebie, wiekszej sciemy dawno nie czytalem, jeszcze raz powtorze, Nigdzie w Polsce nawet w Warszawie zadna firma produkcyjna nie zaplaci Ci wiecej niz 4000zl netto, wiec Mahle placi najlepiej w Polsce i radzilbym zaczac doceniac to co sie ma, bo jak widac przez ogromny niz demograficzny nie ma ludzi do pracy, juz Ukrancow zaczeli zatrudniac, co zrobisz jak zaklad zostanie przeniesiony ? pojdziesz robic za 3000zl , o ile roboty bedzie dla wszystkich, do poznania daleko, wroclawia rowniez zeby do pracy dojezdzac, bedziesz musial wyjechac zagranice.

@Piotr

Na produkcji ? pokaz mi firme produkcyjna ,ktora placi szeregowym pracownikom wiecej niz 4tys zl na reke w Polsce, chociaz tylko jedna....

@Hahah

Problem jest taki, ze nie ma w krotoszynie i okolicy pracy dla ponad 3500zl zatrudnionych w Mahle.... gdyby jutro przeniesiono zaklad gdzies indziej to mamy brud, smrod i ubostwo, a zeby dojezdzac do Wroclawia czy Poznania do pracy troche daleko.... przy dzsiejszych kosztach paliwa tym bardziej.... jedyna opcja wtedy to wyjazd za granice, taka prawda... w Jarocinie na przyklad nie ma roboty i ludzie dojezdzaja masowo do Poznania, ale tam maja swietne polaczenie kolejowe, pociagi jezdza co pol godziny, 40 min i jestes w centrum Poznania.... chcesz to sobie dojezdzaj autem do jarocina i dalej do poznania pociagiem do roboty.... ale cos chetnych na to nie widze.

@Piter

Co ty gościu bierzesz chyba że jesteś z grona osób które sieją propagandę że w mahle polska Krotoszyn zarabiamy najlepiej na cały kraj no chyba że jesteś z (usunięte przez administratora)

No to ile maja netto ?

Coo
@Piter

Informacja od brygadzisty z DE, będą jakieś szkolenia w DE to weź się zgłoś i sam zapytaj

Ben

A czy ludzie z pod firmy inaczej pracują niż ty w mahle co to za porównania zapiepszam na tulejach może ciężej niż nie jeden obibok z waszego mahle to mi też się należy premia bo idziesz do pracy pracować a nie leżeć

Zły

To się ciesz że masz chociaż premię za brak L 4 bo w ostrowskim mahle raz że czegoś takiego nie ma to pracujemy obecnie za najniższą krajową

Pracuś
@Piter

Jakieś 5 lat temu, gdy u nas zaczynały raczkować tłoki stalowe rozmawiałem z pracownikiem z Niemiec, który po szkole średniej, niezwiazaniej z branżą w wieku 20 lat dostał (usunięte przez administratora) na rękę. Bez egzaminów, współczynników i innych wymagań. Po roku, gdy opanował swój odcinek przełożony zgłosił, że jest samodzielnym operatorem i przyznano mu(usunięte przez administratora) podwyżki. My pracujemy za tą podwyżkę.

Hm
@Pracuś

I Ty myślisz, że żyjąc w Niemczech za (usunięte przez administratora) - jak człowiek - nie oszczędzając jak robole z polski, nie mieszkając w baraku tylko w normalnym mieszkaniu można nie wiadomo na jakim poziomie żyć ?

Długoletni pracownik
@Hm

Byłeś w Niemczech za (usunięte przez administratora) spokojnie sobie żyjesz nawet jako singiel A nawet połowe wypłaty odłożysz, wynajecie w PL skromnego mieszkania plus opłaty 2.5 tys za wiele nie zostaje 1.5 tys PLN A 1.5 tys Euro to spora różnica poszukaj na necie jakie maja ceny w marketach DE

exe
@Hahah

Niektórzy to lubią popisać głupoty w stylu "rzuć male to odmienisz swój los, a twoje zarobki wzrosną co najmniej o 30%". To jest bicie piany a mało konkretu. Może choć raz nazwa firmy, stanowisko...

Malpa
@Piter

To jedz (usunięte przez administratora)do Niemiec o to samo tam powiedz !! Czym my Polacy różnimy ale od Niemców żebyśmy musieli zarabiać około 4 tys zł a Niemcy 3,5 tys euro ?

Są zakłady gdzie nie ma żadnych premii za brak L4 . Ludzie Wam ciągle jest źle!!!

8 procent podwyżki to już pewne. Będą jeszcze negocjacje ale zarząd przychyla się do postulatów. Dlaczego nie napiszecie pozytywnych informacji odnośnie podwyżki dodatku za weekendy ?. Umiecie tylko żale wylewać i obrazac nic więcej. A przeważnie piszą to ludzie którzy po pracy widzą przed oczyma setkę albo czteropak piwa ;)

Hm

8 % przy inflacji średniorocznej 15% za 2022 rok. To znaczy, że w tym roku będziemy realnie zarabiać o 7% mniej niż tok temu. Wolałbym dostać 2% podwyżki, przy inflacji 3%, i stracić 1% jak to miało miejsce w przyszłości. Ogólnie co roku w tej firmie nominalnie zarabiamy więcej, a realnie mniej.

ted

wszystko dla ludzi,(usunięte przez administratora) mahle

Ktoś

(usunięte przez administratora) Od przychylenie się a podpisanie to dwie różne sprawy

@Hm

Tak tak czekałem tylko na to kiedy wylejecie hejt bo tylko to potraficie. Przestańcie narzekać bo 8 procent to dużo. Inflacja jak już powtarzałem nie jest wina zakładu i defacto nic nie musieliby podnosić. Pensja 10 tys. Z pewnością też by Was nie zadowoliła bo społeczeństwo zrobiło się bardzo wygodne. Nic od siebie nie wymagać tylko pieniądze brać ale za co ?....

Prawo

Jesteś w ogromnym błędzie kolego podwyżka co roczna inflacyjna jest obowiązkiem przez ostatnie dwa lata zakład ja obniżył o polowe bo na to pozwalało prawo covidowe. Dodatku weekendowego nie uchwalili i pewnie tak zostanie. Ale cieszmy się tym co jest. Przynajmniej odpowiedz zarządu była na piśmie bo wcześniejsze lata były bez echa.

Obserwer

A mozesz napisac o co Ci chodzilo z tymi dodatkami za weekendy? Bo nie kojarze zebym cos takiego dostawal...

prawo prawdziwe
@Prawo

jesteś w błędzie takiego pojęcia nie ma w przepisach prawa pracy - ani w Kodeksie pracy, ani w innych aktach prawnych. To, czy pracownik otrzyma podwyżkę inflacyjną, zależy więc od pracodawcy i ustalanej przez niego polityki. załączam link .https://www.money.pl/gospodarka/czy-firmy-maja-obowiazek-udzielania-podwyzki-inflacyjnej-6829970880531104a.html

kłamstwo
@Prawo

W dzisiejszych czasach wielu pracowników sięga po argument podwyżki inflacyjnej. Warto jednak wiedzieć, że nie ma ona podstawy prawnej. Takiego pojęcia nie ma w przepisach prawa pracy - ani w Kodeksie pracy, ani w innych aktach prawnych. To, czy pracownik otrzyma podwyżkę inflacyjną, zależy więc od pracodawcy i ustalanej przez niego polityki.

Basia z zaworów

8% brutto to rzeczywiście konkretna mamona. Zobaczymy czy będzie dodatek za weekend i ile bo pewnie nic nie będzie a jak będzie to groszowe sprawy.

Piter

Trzeba sie cieszyc z tego co jest, gdzie indziej nie ma w ogole podwyzek, albo jakies tam 100zl na reke.... Rozumiem oczywiscie zale ludzi poniewaz jak kiedys 10 lat temu na tamte ceny sie zarabialo 3000zl netto to byl ,,pieniadz,, , dzis te 4000zl juz takie pokazne nie jest, ale co zrobisz jak nic nie zrobisz ?

A gdzie ty słyszałeś o dodatku za pracę w weekend, gdzie dodatek za cztero brygadowke. A co do podwyżki osiem procent liczone będzie od podstawy sukces niema co a inflacja 17.5 % brawo

Też pracownik

Chłopie 8 procent a inflacji 18 żenada.

@Też pracownik

To rozumiem że kiedy inflacja spadnie poniżej tego progu a ma spaść do końca roku do poziomu jednocyfrowego wtedy należałoby obniżyć pensje o dany procent ? Tak wynika z twojego rozumowania. Ja wiem że ile by nie było zawsze będzie mało, ale naprawde czujecie się tak biedni z tej pensji co macie ? Też mam rodzinę .... Jak dwóch pracuje zapewniam Cię że jest dobrze.

ekonom

Ty wiesz co to wgl inflacja? Aby ceny spadły musiałaby nadejść deflacja. Jeśli pod koniec roku będzie jednocyfrowa np. 9% to nadal nasze zarobki powinny rosnąć w przyszłym roku,

Jozef

Na którą odlewnie lepiej się przyjąć ? Żeliwo czy aluminium ?

Żeliwo

Na odlewni przyznano niedawno dodatek tzw. szkodliwe i wypłaty w okolicy 5 000 netto lub więcej. Co i tak wg mnie nie jest dużo, jak na warunki które chłopaki tam mają...

Odlewnik
@Żeliwo

Dokładnie zarabiamy najmniej w całym mahle a mamy najcięższa pracę plus warunki w jakich pracujemy na aluminium tez chlopaki maja ciężko nie powiem pracowałem tu i tu więc wiem jak to wygląda

Opiszesz te warunki ? serio pytam, 5tka bardzo dobra wyplata

@Piter

Temperatura otoczenia to na moje minus. Jesienią i zimą ok, Latem już gorzej. Ale idzie się przyzwyczaić. Z plusów: - weekendy wolne, - była też możliwość dorobienia sobie w sobotę na zm. I - atmosfera na moje ok - jako jedyny dział mamy dodatek regeneracyjny (posiłek - zupa) - i z tego co czytałem ostatnio to zatrudniając się na odlewnie to od razu masz umowę na Mahle (bony 4x w roku, Medicover, Multisport) a wcześniej zatrudniali cię przez agencję.

Aleksandra

Wiesz może czy przyjmują studentów na staż? Jeśli tak to czy jest płatny? Muszę odbyć przed obroną staż w hucie lub odlewni a ta lokalizacja by mi pasowała bardzo

Set
@Aleksandra

Najlepiej zapytaj w kadrach!

żeliwo
@Aleksandra

Przyjmują - musisz się najlepiej zgłosić do kadr. Tam powinni ci pomóc w tym temacie

Miś
@Żeliwo

Cały czas szukają na odlewnie żeliwa na 3 zmiany lub brygadówke przez agencje assistwork.

@Miś

Z tego co wiem, przyjmując się na odl. żeliwa masz umowę od razu na Mahle (z pominięciem agencji pracy).

@Żeliwo

Czyli generalnie wysoka temperatura jest tym problemem tak ? czy sa jeszcze inne niedogodnosci ? jak za 5tke na reke i weekendy wolne to wyglada przyzwoicie.

@Piter

Do temperatury idzie się przyzwyczaić, także ja się przyzwyczaiłem. Pracuję i jest ok.

Będzie powiekszony parking bo na popołudnie nie ma gdzie parkować

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn - Krotoszyn

• Jak się pracuje w MAHLE Krotoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Krotoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 576.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Krotoszyn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 104 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 280 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Krotoszyn?

Kandydaci do pracy w MAHLE Krotoszyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Krotoszyn