MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Sulejman 2016-05-24 16:11:14
Chyba nigdy nie spotkałem się z tak nieprzyjemnym procesem rekrutacyjnym.

Samo spotkanie rekrutacyjne oceniam dość dobrze. Choć rekruterki nie były zbyt dobrze do niego przygotowane. W sumie milczały, zamiast domagać się odpowiedzi na niektóre rzucane przeze mnie hasła, a które to jak widziałem w ich notatkach były dla nich obce.

Na spotkanie przejechałem blisko 100km i przygotowałem profesjonalną prezentację, a Panie rekruterki zupełnie zapomniały by w ogóle dać mi znać odnośnie decyzji. Okazało się, że po prostu zapomniały...
Na dodatek zamiast przyznać się. Wszak jesteśmy tylko ludźmi- zdarza się. Jednak z Pań usiłowała uciec od odpowiedzialności w tym zakresie zrzucając winę na koleżankę i uparcie twierdząc, że termin był inny.

Nie mogę nie wspomnieć mailu, który dostałem jako odpowiedź, na zapytanie dlaczego nie udzielono mi profesjonalnej informacji zwrotnej skoro się na nią umawialiśmy. Pani rekruterka wylała na mnie czarę goryczy, niemalże wprost pisząc, jak śmiem czegoś od niej chcieć.

Cóż, muszę to jednak oddać Pani szacunek, gdyż naprędce uzyskałem to, o co mi chodziło czyli feedback. Choć jego formę przemilczę, bo to wprost wstyd...

Szczerze przyznam, że nigdy nie okazano mi takiego braku zrozumienia i szacunku jako kandydatowi do pracy.
gabi 2016-08-05 22:45:13
no jakoś nie mogę się z tobą zgodzić kolego, moja koleżanka dobra była u nich na rozmowie rekrutacyjnej i bardzo właśnie sobie chwaliła profesjonalizm rekruterów a mam do niej wielkie zaufanie, i mnie przekonała i również będe do was wysyłała cv wkrótce
Zostaw swoją opinię o MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o. - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.