MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Sulejman 2016-05-24 16:11
Chyba nigdy nie spotkałem się z tak nieprzyjemnym procesem rekrutacyjnym.

Samo spotkanie rekrutacyjne oceniam dość dobrze. Choć rekruterki nie były zbyt dobrze do niego przygotowane. W sumie milczały, zamiast domagać się odpowiedzi na niektóre rzucane przeze mnie hasła, a które to jak widziałem w ich notatkach były dla nich obce.

Na spotkanie przejechałem blisko 100km i przygotowałem profesjonalną prezentację, a Panie rekruterki zupełnie zapomniały by w ogóle dać mi znać odnośnie decyzji. Okazało się, że po prostu zapomniały...
Na dodatek zamiast przyznać się. Wszak jesteśmy tylko ludźmi- zdarza się. Jednak z Pań usiłowała uciec od odpowiedzialności w tym zakresie zrzucając winę na koleżankę i uparcie twierdząc, że termin był inny.

Nie mogę nie wspomnieć mailu, który dostałem jako odpowiedź, na zapytanie dlaczego nie udzielono mi profesjonalnej informacji zwrotnej skoro się na nią umawialiśmy. Pani rekruterka wylała na mnie czarę goryczy, niemalże wprost pisząc, jak śmiem czegoś od niej chcieć.

Cóż, muszę to jednak oddać Pani szacunek, gdyż naprędce uzyskałem to, o co mi chodziło czyli feedback. Choć jego formę przemilczę, bo to wprost wstyd...

Szczerze przyznam, że nigdy nie okazano mi takiego braku zrozumienia i szacunku jako kandydatowi do pracy.
gabi 2016-08-05 22:45
no jakoś nie mogę się z tobą zgodzić kolego, moja koleżanka dobra była u nich na rozmowie rekrutacyjnej i bardzo właśnie sobie chwaliła profesjonalizm rekruterów a mam do niej wielkie zaufanie, i mnie przekonała i również będe do was wysyłała cv wkrótce
Hubert - pracownik tejże firmy 2016-12-21 19:38
rekrutacja beznadziejna, kobiety rekrutujące, które kompletnie nie mają pojęcia o inżynieringu. Na pewno nie są inżynierami. Jeden wielki minus. Od 10 lat ciągle ci sami.... gdy idę się spytać jak poszła rekrutacja to dostaje odpowiedź nie mam czasu od pani K. i nie podjęła decyzji od miesięcy... "zajmij się pracą".
Pani K. 2017-01-17 17:58
Panie rekrutujące nie są inżynierami, to fakt, dlatego podczas profesjonalnej rozmowy obecni są Panowie inżynierowie, którzy w lot zobaczą, który kandydat jest inżynierem, a który tylko się za takiego uważa. Decyzja jest szybka i tylko frustraci wypisują takie rzeczy na forach, żeby sobie ulżyć.
Pani rekruterka 2017-01-17 18:35
Kiedy mędrzec wskazuje księżyc, głupiec widzi palec...
dawid 2017-02-20 23:35
Nie polecem nikomu pracy tutaj
Aneta 2017-04-18 13:34
@dawid co sprawia, że nie polecasz pracy w MAHLE Behr? Ważne jest, by pamiętać, że to co Tobie nie odpowiada w firmie, dla innych może nie być problemem, lub nawet być czymś pozytywnym. Dlatego też, chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń z pracy w firmie.
Wtryskarki 2017-05-01 09:13
Również nie polecam ! Pracuje się w każde święto wywieszaja flagę Polski w święto ustawowo wolne a parking pełny i to za normalną stawkę! Z życia prywatnego w tym zakładzie nie ma nic. Niby płacą dobrze ale za 4brygadowke i prace w takich warunkach to i tal mało. Latem na halach jest ponad 40 stopni
yolo 2017-05-03 19:22
Praca w tejże firmie nie jest szczytem marzeń,którym jako każdy człowiek chcę osiągnąć.Produkcja wygląda jak wyścig szczurów im więcej tym lepiej ilość przede wszystkim co nie idzie w parze z jakością i z bezpieczeństwem.Jak nie ma się wyjścia dobra taka praca niż żadna.Bo po krótkim czasie wykazywania się można dostać normalną umowę.Rynek pracy jest taki,a nie inny i w okolicy ciężko o stałą pracę.Ludzie,którzy mają określona grupę inwalidzką powinni być objęci szczególna ochroną jednakże nie ma dla nich żadnych taryf ulgowych.Jeżeli sprawiają problemy to się ich pozbywają.Można się utrzymać nawet jeżeli się ma problemy z abstynencją nawet w pracy to przełożonym nie przeszkadza.Przeważnie nie mają nikogo w zastępstwie na dane stanowisko ,a wykonywanie określonych ilości dla nowej osoby stanowiły by problem.I co za tym idzie brak wykonywanych ilości.Nie można mieć swojego zdania bo szybko jest sprowadzone do pionu.Jeżeli ktoś myśli o rozwijaniu to w tej firmie jeżeli nie ma się znajomości albo nie postępuje się przebiegle nie ma się szansy na awans.
Inżynier 2017-05-25 08:38
Nie mam zamiaru w tym obozie pracy pracować
Zostaw swoją opinię o MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o. - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.