brak logo

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

Ostrów Wielkopolski

Opinie o MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.

wer 2016-04-01 13:22:20
czesc wszystkim, nie wiem czy wiecie ale na chwile obecna firma poszukuja inzyniera produktu na przyklad wymagane wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
sioko 2016-04-03 13:32:02
Poszukują również kontrolerów czy też inżynierów technologów, we wszystkich przypadkach trzeba mieć wykształcenie wyższe, zatrudniają też na umowę o pracę.
wiki 2016-04-05 13:49:13
jeśli chodzi o te techniczne stawnowiska to na pewno przyda się wyzsze wykształcenie np jako Inżynier Technolog mozna sporo zarobić no i jest rozwój co ważne.
łapciacho 2016-05-17 19:10:08
No trzeba mieć wykształcenie techniczne wtedy @wiki. Ale np. na kontrolera MRP, którego szukają, wymagane jest wykształcenie wyższe kierunkowe. No i do tego dochodzi jeszcze znajomość języka angielskiego, co mnie całkowicie nie dziwi na takim stanowisku i w takiej porządnej firmie.
Sulejman 2016-05-24 16:11:14
Chyba nigdy nie spotkałem się z tak nieprzyjemnym procesem rekrutacyjnym.

Samo spotkanie rekrutacyjne oceniam dość dobrze. Choć rekruterki nie były zbyt dobrze do niego przygotowane. W sumie milczały, zamiast domagać się odpowiedzi na niektóre rzucane przeze mnie hasła, a które to jak widziałem w ich notatkach były dla nich obce.

Na spotkanie przejechałem blisko 100km i przygotowałem profesjonalną prezentację, a Panie rekruterki zupełnie zapomniały by w ogóle dać mi znać odnośnie decyzji. Okazało się, że po prostu zapomniały...
Na dodatek zamiast przyznać się. Wszak jesteśmy tylko ludźmi- zdarza się. Jednak z Pań usiłowała uciec od odpowiedzialności w tym zakresie zrzucając winę na koleżankę i uparcie twierdząc, że termin był inny.

Nie mogę nie wspomnieć mailu, który dostałem jako odpowiedź, na zapytanie dlaczego nie udzielono mi profesjonalnej informacji zwrotnej skoro się na nią umawialiśmy. Pani rekruterka wylała na mnie czarę goryczy, niemalże wprost pisząc, jak śmiem czegoś od niej chcieć.

Cóż, muszę to jednak oddać Pani szacunek, gdyż naprędce uzyskałem to, o co mi chodziło czyli feedback. Choć jego formę przemilczę, bo to wprost wstyd...

Szczerze przyznam, że nigdy nie okazano mi takiego braku zrozumienia i szacunku jako kandydatowi do pracy.
gabi 2016-08-05 22:45:13
no jakoś nie mogę się z tobą zgodzić kolego, moja koleżanka dobra była u nich na rozmowie rekrutacyjnej i bardzo właśnie sobie chwaliła profesjonalizm rekruterów a mam do niej wielkie zaufanie, i mnie przekonała i również będe do was wysyłała cv wkrótce
Zostaw swoją opinię o MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o. - Ostrów Wielkopolski
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp.z.o.o.