MAHLE Krotoszyn

Opinie o MAHLE Krotoszyn

Ludzie drodzy .... Ile tu płaczu i jadu. Nie wiem czy pamiętacie czy nie ale było pismo wystosowane przez zarząd które było dostępne na tablicy ogłoszeń oraz na wydziałach. Tam jak BYK informowali o tym że premia wakacyjna będzie wypłacona za miesiąc czerwiec wraz z wynagrodzeniem BRUTTO. Wtedy cicho siedzieliście, teraz jak jest przelew płaczecie jak zwykle i jak zawsze. Nie było tysiąca bo podatek od tego zabrali i to nie zakład tylko tamci z Warszawy. Było dobre 700 do wypłaty + 300 będzie na kartę . Pytanie co wy z tymi pieniędzmi robicie że ciągle wam mało ?. Słabo coś się gospodarujecie

Obserwatorka

Dokladnie. Ludziom zawsze malo. Jakby przekali 2000 zl to tez malo bo vw dal o wiele wiecej. Ja sie ciesze z kazdego zlotego. A pytasz sie co ludzie robia ze im kasy brakuje a :placa raty za auta sprzety telefony ekspresy i iroboty. To im kasy brakuje. I jeszcze piwka i papierosy i masz. Po wyplacie. Klasa srednia. Zadluz sie ale pokaz sie. Udanych wakacji zycze.

Dick
@Obserwatorka

Jak masz stałą pensję to masz 700 do wypłaty. A jak masz stawkę z wirtual akordu na tłokach to jest stawka znacznie okrojona do poprzedniego miesiąca.

Innocenty

Ludziom niedogodzisz i tyle , ciekawe gdzie w Krotoszynie dostaną taką kasę bo wątpię aby w innych firmach dostawali tyle.. xD

Blondi
@Dick

To do jakiej kwoty stawka spada na tłokach? Jestem ciekawa czy dużo mniej niż 700 się dostaje. To już kwota netto?

Rzeznik spod trzebnicy

Zawsze moglo by byc gorzej. Moglibyscie zostac zrekrutowani do tarczynski sa w ujezdzcu malym, wtedy dopiero byscie zobaczyli co to pieklo: darcie sie,mobing, mandaty i kary finansowe, marne zarcie na kantynie, zarzad bez kompetencji, zwolnienia i ogromny stres. Polecam oboz karny w tarczynskim! Sa niedaleko :)

Volvo

Witam polecam prace na tulejach a w szczególności na lini L09 zmiana C. Najbardziej polecam prace na szlifierkach tam już panowie o 2 śpią czy naprawdę nie ma tam mistrza ani kierownika . Widocznie za mała norma to zapraszam na volvo.

Volvo

Tak zgadza się ze noc jest od spania ale nie jak się jest w pracy . Z tego co wiem to w umówię jest 8 godzinny czas pracy a nie 4 każdy by tak chciał pracować 4a za 8 mieć zapłacone i jeszcze na 1 być zapunktowany. Tak wiec nie wiem po co ten komentarz bezsensowny

janek
@Volvo

Tam sie naprawdę duzo wiecej dzieje, wszyscy wiedzą ale na układy nie ma rady mówie o całej 9

Pan
@Volvo

Jeśli masz problem udaj się o odpowiedniego kierownika, a nie wywalają swoje żale na jakimś forum gdzie żaden kierownik nie czyta tego. A sorry zapomniałem nie masz odwagi iść i to zgłosić.

Mariola

Witam. O której wyjeżdża autobus z Jarocina na zmianę ranną?

harper
@Mariola

godz.5 min 30

@Mariola

4:45

Witam, jakie są zarobki i warunki pracy na rozliczeniach produkcji? Widziałem ogłoszenie i zastanawiam się nad aplikacją.

Spoko

Nie bylo

Milkq

Jestem zainteresowana pracą w Mahle. Gdzie najlepiej odezwać się?

Dzień dobry. Chciałbym zapytać na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku automatyk utrzymania ruchu? Czy są przewidziane jakieś widełki finansowe?

Izabela
@Kandydat

Dajcie znać, bo też jestem zainteresowana. Poza kasa, to napiszcie może, czy automatyk pracuje tu na UoP czy na kontrakcie b2b? Wiecie, jak formalnie to wygląda i na jaki czas jest pierwsza umowa?

Xcgb

Witam mógłby ktoś podlinkować zakładowy regulamin pracy?

Kandidat

Dżen dobry. Czy jest różnica zatrudnienia na Mahle poprzez polskim rekrutem i ukraińskim stosowno pensji? Na jaką pensje można liczyć w pierwszy miesięcy? Pozdrawiam

Witam. Mahle Krotoszyn. Jak wygląda praca na dziale "wałki rozrządu", zatrudnienie przez Mahle nie agencje. Doczytałem że system 4 brygadowy. Jak to się przekłada na wynagrodzenie miesięczne?

@@Pracownik

Wypłata fajna,możliwość zdawania współczynników co kilka miesięcy.

Ala

ludzie i tak sie ciesza nie widzą nawet ze była skrojona stawka ( kto miał to miał a komu wzieli to podwójnie ) oszukuja nas na kazdym kroku .

Obserwer

Jak to okroili? Ja mialem z wakacyjnym 5.7 wyplaty i do 20lipca maja 300zl doslac na karte zsby rowny 1k byl..ale ludzie siejecie ferment

Kandydatka

Witam. Czy w biurach zatrudniają pracowników na niepełny etat?

Tom

Witam. Czy w tej firmie pracuje ktoś z Rawicza ?

qwerty

jest 1000 na wakacje!!! z przelewem na wypłatę oczywiście zabrano od tej kwoty około 30% podatku czyli wyszło 700 zł wspaniale to wyszło

@qwerty

Nie ma żadnego tysiąca jeszcze mniejsza wypłata niż miesiąc temu a teraz więcej godzin

Nie ma

Nie ma wypłata mniejsza niż miesiąc temu

Xvz

Jak wygląda praca w dziale spedycji?

Witam. Czy nowa pracownica otrzyma też social czy jest wymagany staż pracy? Jak to wygląda w kadrach? Jak wyglądają w zakładzie urlopy? - postój? na poszczególnych halach?

exe

"socjal" zależy od dochodu "na łepka" w gospodarstwie domowym, a nie od stażu. Staż nie ma tu nic do rzeczy. Kawaler(ka) dostanie mniej.

Gosia

Czy dodatek 1000 zł dostaną pracownicy na podfirmach?

Anka
@Gosia

Pracuje 17 lat w Mahle i tylko dodatek socjalne wiec po 17 latach pierwszycraz takie cos od lipca ponoć wzrosło ponoć socjalne dla dużych firm a u nas cisza .

Ddd
@Gosia

Raczej nie, chyba nigdy podfirmy nie dostały na wakacje dodatku

Kiki riki
@Gosia

Nie dostaniecie nic,agencja nie ma socjalu anie nie dostaniesz tego „1000” a ni tych 300 w sierpniu na wyprawkę do szkoły dla dzieci

Xxx

Jak agencja jeszcze wypłaty nie dostała to nie wiem skąd te informacje

Nsj

tak znów agencje 1tys maja co trzy miesiące do wypłaty bo taki nowy ma wypłatę taka jak stary pracownik

Odlewnik Śrem

Witam na jakie wypłaty Netto mogę liczyć na Odlewni w Krotoszynie.Jestem z Wytapiaczem 10 lat w zawodzie.

Miś
@Odlewnik Śrem

8 tys

Ogłoszenia 4200-6500 brutto po osiągnięciu samodzielności na stanowisku pracy :)

Rekruter
@Odlewnik Śrem

Dzień dobry. Prosimy o kontakt na rekrutacja@mahle.com, wówczas przekażemy szczegółową ofertę. Pozdrawiamy MAHLE

Łukasz

Dzień dobry jestem z Okolic i czy są organizowane transporty do Mahle dla pracowników? jeśli tak to jak to wygląda

@Łukasz

Dzień Dobry. Tak, są organizowane transporty z okolic Krotoszyna, Ostrowa, Kobylina, Odolanowa, Milicza, Jarocina, Pleszewa.

Marcin S

Czy na wałkach jest czterobrygadówka? jaki system pracy ?

Zdzich
@Marcin S

4 brygady 2:2:2:2

@nowa

cześć, Czy jest tu ktoś kto pracuje w dziale spedycji w krotoszynie i mógłby opowiedzieć coś o pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o MAHLE Krotoszyn - Krotoszyn

• Jak się pracuje w MAHLE Krotoszyn?

Zobacz opinie na temat firmy MAHLE Krotoszyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 576.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAHLE Krotoszyn?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 104 to opinie pozytywne, 94 to opinie negatywne, a 280 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAHLE Krotoszyn?

Kandydaci do pracy w MAHLE Krotoszyn napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAHLE Krotoszyn