EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Nowa!!! xD

Jest fajnie, polecam, warto się spróbować :>

windykator

Słabe jest to, że jak tu ktoś wchodzi, żeby napisać, że jest zadowolony z eos jako pracodawcy, to zaraz znajdują się osoby, które nazywają go klakierem (z pozdrowieniami dla @antywindykator) Chyba powinno to wyglądać w ten sposób, że wymieniamy się opinią, a nie nawzajem sobie ubliżamy? #WolnośćSłowa #PrawdaBoliNiespełnionych Praca w porządku, popieram przedmówców, że naprawdę spoko atmosfera w firemce ;) ;) Może na początku jest ciężko z wdrożeniem się we wszystko, ogarnięciem tylu nowych temtów, ale to już mają do siebie nowe miejsca pracy... ;/ a... i nie wiem jak Wam, ale mi nie wydaje mi się @antywindykator, żeby którykolwiek kierownik czy dyrektor tu zaglądał. Bo i po co? Wypociny na GoWorku nie są ich zmartwieniem ani wątkiem wymagającym, domagającym się uwagi :D:D

@windykator

napiszcie prawdę klakierzy - to się okaże jak to w rzeczywistości wygląda. zadowoleni z EOS jako pracodawcy? chyba tylko włazidupy oraz osoby o mentalności łańcuchowego kundla - bo na pewno nie ktoś ambitniejszy bądź pracownik terenowy. prawda was boli?

Nicka
@antywindykator

Po stylu wyrażania własnej opinii, (każdy ma prawo ją wyrazić) oraz po doborze słów do swojej wypowiedzi, uważam że szkoda czasu na dyskusje, z osobą na tym poziomie. Od razu widać, jaki poziom reprezentują osoby które wylewają swoje tu swoje żale. Każdemu ma prawo się nie podobać, jesteśmy ludźmi, a nigdzie nie ma pracy idealnej - chyba że google :) - ale wyrażanie swojego niezadowolenia nie polega na wylaniu żali,obrażaniu innych i wymyślaniu na publicznym forum Panie "Antywindykator" Pozdrawiam.

Ten Pozytywny

,,Antywindykatorze'', czytam Twoje komentarze i zastanawiam się, co takiego zadziało się w Twoim życiu, co Ci nie wyszło, osiągałeś słabe wyniki (o ile w ogóle tam pracowałeś), że chce Ci się poświęcać czas na wchodzenie tu i cykliczne wylewanie swojego rozgoryczenia? Przeczytałam wcześniejsze posty... Atmosfera w firmie naprawdę dobra, popieram. To, że jedni z Getbacka przychodzą do EOS, a z EOS idą do Getbacka w zależności od tego, z której strony wiatr zawieje - zdarza się. W końcu konkurencja. Branża niełatwa. Trzeba spróbować swoich sił i samemu ocenić, a nie sugerować się opiniami jednego rozgoryczonego człowieka, który w kółko się wypowiada. Jednemu podpasuje - innym nie. Nie każdy musi być od razu urodzonym windykatorem. Mi nie szło - zaproponowano mi przejście do innego działu, oceniam współpracę pozytywnie.

@Ten Pozytywny

ty tak od siebie czy kierownik ci kazał? mówiąc kolokwialnie - wali mnie to co sobie myślisz czy mi wyszło w życiu czy nie. ciebie i tobie podobnych klakierów mogę zapewnić że jednak świetnie wyszło jestem zadowolony, a twoje nędzne wypociny świadczą o tym że prawda was boli. poczytaj moje wpisy to się dowiesz że zarabiam na takich firemkach odstrzeliwanych w sądach. a EOS KSI to naprawdę 1 liga krętaczy, choć akurat krętacz to tutaj jest za delikatnie powiedziane

antywindykator

coraz ciekawsze sprawki wypływają na wierzch. najprawdopodobniej prokuratura podejmie śledztwo objęte szerszym zasięgiem, w kierunku art. 13 §1 KK w zw. z art. 286 §1 KK . wielce interesująco się fakty przedstawiają: EOS wydzwania jak szalony od tej wiosny (jakieś dziwne przebudzenie), jak również wysyła mnóstwo SMS że żąda spłaty na rzecz EOS Investment Poland GmbH, po czym następuje zmiana wersji i za parę dni pieniędzy żąda już dla EOS 1 NSFIZ. złodziejstwo i oszustwo czystej wody, zwłaszcza że roszczenia są w sposób oczywisty bezzasadne i nie istnieją. dodać do tego sprawy z art. 107 KW wobec kilku pracowników - nic, tylko można zachęcić kandydatów do pracy na złożenie swoich CV :)

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Model

Jeśli komuś nie odpowiada rodzaj pracy jaką trzeba wykonywać to nie rozumiem po co użala się nad sobą zamiast odejść do innej firmy? To nie jest złośliwość.

Pracowałem w kancelarii ponad 2 lata, atmosfer pracy na +, reszta to jakieś nieporozumienie - zarobki poniżej (usunięte przez administratora) netto (razem z premią) to max na co można liczyć, pod warunkiem ze dostaniesz podwyżkę po przepracowaniu 13 miesięcy, mimo zdobytego doświadczenia i upływajacego stażu pracy stanowisko nie ulega zmianom - przygodę w eosie zaczynasz i konczysz jako młodszy specjalista, Pozdrawiam

Dymkiewicz
@Tomek

W jakim sensie specjalista, od czego he – od wyłudzeń chyba. O ile istnieje taka specjalizacja to tylko chyba na marginesie…

EOSiak
@Tomek

Brawo Ty

Pracowałem w tej firmie i nie jedno widziałem. Sam się zwolniłem bo żyje z godnie z prawem. Ale może ktoś prawdę powie i poinformuje kandydatów o ilości wytoczonych przeciw nim , firmie spraw sądowych o wyłudzenia?? Wierzcie mi nikt z firmy za wami się nie wstawi nie obroni i nie odpowie przed sądem. Bo każdy pilnuje swojego biurka. Nie polecam tego pracodawcy chyba że komuś nie zależy na wolności.

xoxo, Anka

Dokładnie Zojka, charakter działalności firmy nie jest łatwy. Każdy powinien być świadom, w jakiej branży rozpoczyna pracę, a nie potem mieć pretensje do całego świata, że rozmówca po drugiej stronie na niego nakrzyczał, bo kierownik jest niesprawiedliwy, a tak w ogóle to brzydka pogoda za oknem... Praca z ludźmi sama w sobie nie jest łatwa. Nic dziwnego, że niektórzy sobie nie radzą i wylewają tu swoje żale... Pozytywna atmosfera w tej firmie jest filarem, a zarazem jej dużą zaletą.

Zojka

Charakter działalności firmy nie należy do bezstresowych. Pracuję tu i nie zauważyłam żeby w moim oddziale miały miejsce dziwne sytuacje z przydzielaniem spraw ale wiele zależy od ludzi. Dlatego tak ważna jest atmosfera w firmie, to jeden z filarów firmy.

Krowarzywa

Klienci faktycznie różni, ale nasza ekipa jest w porządku. Fajna atmosfera i kierownik w porządku. W porównaniu do mojej poprzedniej firmy (bank) jest bardzo przyzwoicie. Tylko te dni owoca... lesze byłyby warzywa, albo sushi.

Rafał D

Jeżeli przyjeżdżasz do dłużnika z informacją o konsekwencjach nie spłacania wierzytelności, to według niego jest to nic innego, jak ZASTRASZANIE. Człowiek, który nie reguluje swoich zobowiązań miesiącami i latami, ma czelność mówić, że wierzyciel go zastrasza i nęka, bo przysłał człowieka, który ma poinformować dłużnika o konsekwencjach, a także poszukać rozwiązania korzystnego dla obydwu stron. Wczoraj, dłużniczka, na 10000zł z 74 dniami opóźnienia oskarżyła mnie o nękanie i zastraszanie bo zostawiłem w jej skrzynce pocztowej kartkę z prośbą o kontakt i rozmowę. Treść? "Pani Joanno, proszę o rozmowę, sprawa dotyczy Pani, a nim podejmę decyzję, chciałbym poznać Pani opinię"...To jest zastraszanie? Tymczasem, dłużniczka w słowotoku zaczęła wymieniać instytucje, które ma mnie naśle. Policja, Prokurator, Sąd, że mnie załatwi, i takie tam, sami wiecie, jakie atrakcje oferuje związek pieniących się cyklistów.

YYY

Czy praca programisty baz danych jest w firmie dość dobrze opłacana? Dopytuję bo przymierzam się aplikować i nie ukrywam, że to jest główny warunek dla mnie.

agusia74123

Pracuję tu mw rok. Spoko atmofsera, kierownictwo ok, wielu awansowało. Od początku umowa o pracę, multisport, ubezpieczenie, jeste bardzo zadowolona!!!;)

Buff

Rozumiem, że firma ma bardzo trudny rodzaj działalności ale to nie znaczy że jest zła. Robią to dobrze i tyle.

Po lekturze opinii jestem zły ponieważ nie można spokojnie czytać takich bzdur! Jeśli komuś nie odpowiada praca może odejść po co siać ferment? Znamy w firmie tych "pracusi" i nikt nie będzie ubolewał jak odejdą!! Jestem ze swojej pracy zadowolony i jest wielu takich.

antywindykator

nie można spokojnie czytać takich bzdur? to nie czytaj. żyj dalej w swoim świecie idealizowanym przez firemkę. i uwierz stary, to nie są bzdury. a twoje zadowolenie nijak nie przekłada się na ogólnie przyjęte normy zadowolenia

Inspektor Polska

i tak siedzi ten WT od kilku lat... na potwierdzenie tego, jak to jest strasznie. Znalazł się masochista ;)

nudzisz panie ładny
@Inspektor Polska

nie misiu. po prostu omijam doopne firmy. a nie siedze zbierając smieci i wizytując 4 raz tą samą lokalizacje. "dlużnik w dalszym ciagu nie żyje"

Inspektor Polska

Najłatwiej napisać ze stare portfele, złe sprawy i kierownik...! Teren to nie miejsce dla ludzi którzy liczą na łatwą gotówkę, to praca która wymaga zaangazowania i sprytu. Pracuję tu od kilku lat i nie narzekam ani na ludzi ani na pensję. Popieram Inspektora - jeśli ktoś chce się przekonać to niech sam sprawdzi a nie sugeruje się komentarzami osób, którym nie odpowiada pensja - w terenie sami na nią pracujemy.

WT od lat kilku
@Inspektor Polska

Bzdury Panie ładny. od 15 lat w branży. na kiju se powieś panie ładny spryt i zaangażowanie jak to co ma EOS to śmieci. Z docieralnościa po 1-2%. Dodaj koszty jakie sam ponosisz (a każdy kolejny adres pozyskany to generowanie dla ciebie panie ładny kosztów) i wyjdzie ci .... Jeżdzisz dla kasy. A nie dla idei. W Eosie g. zarobisz. Piękne szkolenia, trenerzy, procedury, zaanagażowanie i z 100 spraw - 70% - UK :) se jedz panie ładny się angażować :D

Luidzi

EOS KSI działa od 1998r i od początku mają zasadę dynamizmu, przejrzystości i skuteczności, co przyczyniło się do szybkiego rozwoju spółki. Charakter pracy nie jest łatwy dlatego nie wszyscy znajdą tu swoje miejsce.

Inspektor

Co za bzdury!!! pracuje dla nich od jakiegoś czasu, rzeczywiscie mogliby więcej szkolić ae z tego co wiem, dla tych co pracuja dłużej są dodatkowe szkolenia. Na sprawy i wynagrodzenie nie narzekam!!! a pracowałem dla kilku firm. O żadnej lojalce w życiu tu nie słyszałem - zreszta to byl powod przez ktory nie ciągnałem pracy w innej firmie. Ja jestem na etacie - CAŁYM! Jak ktoś rozważa tu pracę, niech przyjdzie i sam sprawdzi a nie takie kłamstwa wypisuje

kandydat

Teraz dużo ludzi przyjmują, widzę ciągle ogłoszenia i to na bardzo ciekawe stanowiska. Chyba firma się rozwija.. Słyszałem że nowy Prezes, więc pewnie zmiany, chyba na lepsze?

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.