logo EOS KSI Polska Sp. z o.o.

EOS KSI Polska Sp. z o.o.

Opinie o EOS KSI Polska Sp. z o.o.

gun 2015-06-05 00:00:39

Czy opłaca się podjąć współpracę z firmą EOs na stanowisku windykatora terenowego (działalność gospodarcza). Czy można pogodzić współprace z inną firmą windykacyjną?
ja 2015-06-05 18:09:38
Można, ponad 3/4 osób robi w EOSie i z innymi wspolpracuje
ja 2015-06-18 14:16:26
Jeśli Cię stać na paliwo to owszem jeśli chcesz zarobić szkoda czasu
:) 2015-07-16 10:40:03
odnośnie opinii eos inspektor terenowy...

wszystko zależy od rejonu jaki się posiada i ilości spraw otrzymywanych...
dokładnie 2015-07-17 15:50:14
im wiecej masz spraw do 50 km tym więcej wydasz na paliwo;) bo do tej odległości nie ma zwrotu a jedynie prowizja. Przy badziewnych portfelach jakie ma EOS to więcej spraw przenosi się bezpośrednio na większe koszta:D Odbiory są dość mityczne i mają "napędzić" jeleni, którzy zdeycdują się jeździć na prowizyjce licząc, że się odkują na tych zleceniach z ryczałtem.
Monika 2015-07-28 18:47:19
a Konrad jak był to i robota szła, a teraz sprawy denne, a skuteczność słaba że szok. Prawie nic się nie da odzyskać. Słabo.
spec 2015-08-04 10:34:14
Ja póki jestem zadowolony z firmy/ pracy - eos, Lublin. Rekrutacja ok, szkolenia super, kierownik, premie...zobaczymy...ale jestem dobrej myśli.
Observer 2015-08-18 23:26:14
Gdzie mieści się dział windykacji telefonicznej EOS w Lublinie? Wie ktoś?
Poznań 2015-09-06 19:03:08
Pracowałem na stanowisku windykatora prawie miesiąc. Poznań i okolice. Kultura w firmie na bardzo wysokim poziomie. Dużo pomocnych ludzi. Naprawdę od strony kontaktów międzyludzkich to super firma. Dużo gorzej od strony finansowej. Wyszedłem na plus na ćwiartce etatu. (Nie dokładałem, jak niektórzy)Pracy było średnio na 8 godzin dziennie. Myślę, ze firma (pani prezes) powinna pomyśleć o normalnych etatach dla terenowych. Szkoda psuć wizerunek firmy, która dobrze funkcjonuje, wpisami niezadowolonych windykatorów. Pozdrawiam czytających wpis
a zrezygnowałeś misiu z powodu,że? 2015-09-11 12:51:38
No to el dorado. 8 godzin dziennie i wyszedłeś na plus:D to sie chwali:D
inny 2015-09-11 13:22:35
Jeśli ktoś pracował jako windykator terenowy to wie jak może być..prawda jest taka, że nie zawsze się wychodzi na plus...wszystko zależy od spraw.Dlatego ja współpracuje z kilkoma firmami. Z eosa tez do mnie dzwonili i się zastanawiam...miałem kolege ktory wiele lat temu dla nich pracowal i zrezygnowal ze względu na odleglosi, ale mowil ze rzeccywiscie ze wszystkim można sie porozumiec i pracuja normalni ludzie. Sprawdze.
ale wlaśnie na tym polega 2015-09-11 14:46:34
myk firm w stylu "eosa". Nie zatrudnia na etat. Wóczas musieli by zapewnić podstawę, narzędzia pracy, a to są koszty. Przelicz-jeśli ledwo wyszedłeś na plus to jak ma eos wyjść na plus jeśli ponosić by miał wszystkie koszty pracownicze? Szukają jeleni, na których przerzucą wydatki:D
teren 2015-09-16 12:34:52
Ja sie nie zgodze.wszystko zalezy od spraw-ja na plus wychodze i nie dorabiam nigdzie indziej
antywindykator 2015-10-04 07:11:48
pracowników poszukują? (usunięte przez administratora)
antywindykator 2015-10-19 19:01:12
wydaje się uczciwa?
stary, albo sobie jaja robisz albo jakiś naiwny jesteś
kandydat 2015-11-10 11:47:50
Chyba nie trzeba się domyślać, czy uczciwa czy nie tylko wejść na portale typu pracuj i zobaczyć, że szukają ludzi. Od wczoraj na rynku nie są, więc chyba z tym brakiem uczciwości to chyba lekka przesada.A ktoś mi napisze, co oznacza pakiet szkoleń?
antywindykator 2015-11-11 14:26:22
(usunięte przez administratora) pakiet szkoleń - szkolenie w zakresie tego co masz gadać do ludzi przez telefon i jak obsługiwać twój komputerek. więcej ci nie trzeba, abyś się z ludźmi nie wdawał w zbędne dyskusje gdyż jeszcze cię przegadają :) (usunięte przez administratora)
??? 2015-11-12 10:30:16
Prostuje - nie ma tu skryptów rozmow, wyobraźcie sobie że trzeba myśleć samemu...więc wydaje mi się, ze wiekszosc z was piszacych powyzej naprawde nie nadaje sie do pracy w tej firmie.
klientami są największe banki - gdyby firma byla taka nieuczciwa to by dla nich nie pracowała.
ja tu pracuje prawie 6 miesięcy, praca beznadziejna przyznaje ale sama firma ok - jak sobie porownam z innymi miejscami gdzie pracowalem...to napwrde nie mozna nazekac.
:) 2015-12-03 17:35:40
1/8 etatu + premia - ale to już był na tym forum... praca dla większości dodatkowa i pewnie około 10 ludzi się z tego tylko utrzymuje...
XXXL 2015-12-04 19:37:10
Poziom Twojej znajomości branży odpowiada poziomowi znajomości zasad ortografii ?

"PrzejRZyj" ... - żenada ...

Tę super firmę zmieniłeś na EOS i stąd ta frustracja ?
tara 2015-12-10 21:55:00
Tą firmę można określić w ten sposób "wylejesz dla nich siódme poty, a i tak cię zwolnią"
Taki 2015-12-11 12:08:40
Jak mozesz wylewac siódme poty pracujac 1/4 etatu. Musisz się mocno pociąć. Zasiegnij porady lekarza.
aaaa 2016-02-10 09:08:58
a jaka płacą w telemarketingu w Wawie? jaka kasa?itd
On 2016-02-16 11:21:36
Byłem na rozmowie w jednym z oddziałów firmy.
Mam wieloletnie doświadczenie w windykacji, a oni zaproponowali mi najniższe stanowisko za najniższą krajową. Odmówiłem i zażądałem lepszych warunków. Oczywiście odpowiedź była negatywna.
Zawiodłem się. Kolejna firma szukająca jeleni do pracy za najniższą krajową.
On 2016-02-16 13:51:29
Sytuacja byłaby inna gdyby ludzie szanowali siebie i swoją pracę. Niestety, brak ambicji i traktowanie nawet najgorszej pracy jak wygranej w lotto prowadzi do tego, że pracodawcy mogą proponować stawki nawet poniżej najniższej krajowej (na umowę zlecenie), a i tak znajdzie się nieudacznik, który się na to zgodzi.
Na szczęście ja nie szukam pracy za wszelką cenę i mogę sobie pozwolić odrzucać niesatysfakcjonujące oferty.
Marta 2016-02-23 08:45:30
Jedna z gorszych firm na rynku. Fatalne warunki, słabo. Nie polecam!!!
HOGA 2016-02-23 21:15:12
Widzę, że się orientujesz na rynku - jakich jeszcze warto unikać ?
boromir 2016-04-15 19:21:34
Kiedyś pracowałem. Interesujące doświadczenie.
były pracownik 2016-05-11 13:40:41
W Eos praca podrzędnego pracownika ( na słuchawce) wygląda przeciętnie. ( usunięte przez administratora )Atmosfera średnia. ( usunięte przez administratora )Podwyżki owszem są ale zależy u którego kierownika. Rotacja jest wielka. Dzisiaj ktoś z kim zdążyłeś lepiej się poznać siedzi koło Ciebie , po czym kolejnego dnia dowiadujesz się, że już nie pracuje i nikt nie wie z jakiego powodu, bo nie był złym pracownikiem. Jakiegoś doświadczenia można nabrać ale nie ma co nastawiać się na dłuższą współpracę gdyż prędzej czy później każdego wyrzucą.
real 2016-05-14 19:54:52
Witam,kłania się DO LUBLIN. Jestem w EOS 3,5 roku przez ten czas- 6 podwyżek po 200-300 zł brutto (nie po znajomości).Praca niełatwa, wymaga odporności na stres i radzę nieco olewać niektóre schematy a skupić się na windykacji, nie ma tragedii. Pozdrawiam hejterów ;)
ciekawa 2016-06-02 23:22:57
Czy ten Pan to nowy kierownik windykacji? To ten były dyrektor z Kruka? Jeśli tak to dobrze wyszkolony jest w tych metodach, uczył się u najlepszych w branży :)
pracownik 2016-07-19 12:58:11
żaden dział się nie poszerza, tylko jest ogromna rotacja pracowników.
pracownik 2016-07-21 13:42:55
Wszedzie jest troche prawdy. Prawda jest to, ze nie szanuja ludzi, ktorzy pracuja dlugo i maja doswiadczenie. pracowalem tam dluzszy czas i zastanawiam sie do czego oni zmierzaja. decyzje podejmowane przez kierownictwo i wyzej prowadza do upadku. nic dziwnego, ze prezes odchodzi. Wszyscy powinni isc w jej slady.
Niunio :) 2016-07-21 19:36:46
Swięta prawda, na palcach jednej reki można policzyć tych co pracują tam dłużej niz 3-4 lata....... Wagon wjeżdza i wagon wyjeżdza. A tych lepszych co coś sobą prezentują wyzyma sie jak gąbki i out za byle co........ Powiem tak dobra praca na pół roku - rok dla poczatkującyh i wytrwałych. Potem odejdz sam, zanim cie wywalą.....
antywindykator 2016-07-29 14:06:25
nie przynajmniej - a MAX 1800 zł na rękę. popytaj pracowników jeśli nie wierzysz
antywindykator 2016-08-05 15:57:35
poznaj zasady, to się zdziwisz :) ryzykujesz wręcz że część czynności wykonasz za friko
antywindykator 2016-08-30 13:56:37
oferty pracy powiadasz? więcej na sprzątaniu dorobisz niż ( usunięte przez administratora )dzień w dzień w tym EOS...
Jeleni do pracy szukają 2016-09-17 20:08:21
Odradzam pracę w oddziele w Białej Podlaskiej
Robi 2016-09-27 15:04:05
A czy ktoś z Was pracował/pracuje w kancelarii EOS & M. Witoń - jakie tam są warunki, atmosfera ?
Napiszcie proszę. Dzięki.
C*uda 2016-09-28 11:18:22
Jeleni to zwalniają - zostaja ludzie którzy coś soba reprezentują.
goru 2016-09-28 14:13:55
opieka medyczna, multi sport, ubezpieczenie jakieś chyba,taki standard raczej
były_pracownik 2016-09-30 23:04:35
Konkurencja oferuje lepsze warunki i atmosferę w pracy. Dlatego w Lublinie coraz więcej dobrych pracowników zmienia firmę- wiadomo na jaką ;-)
Taki 2016-10-16 09:29:43
Teraz się zacznie. Nowa miotła zaczyna zamiatać od góry. Dyrektorzy menagerowie kierownicy siedza na goracych krzesłach. Przyjda bamkowcy i zrobią porzadki. Zaczyna się prawdziwe korpo. Cd nastapi.
Taki 2016-10-17 22:39:31
Chyba nie wiesz co piszesz. Bankowcy z korpo to kariera i wykresy. Tu się pracuje na smieciach których zaden bank nie chciał. Tu trzeba podejmowac szybkie decyzje, a bank to typowa spychologia zeby tylko za nic nie odpowiadac. W zalozeniu mają okazywać ciagle niezadowolenie z wynikow i podwladnych.
123 2016-10-18 12:48:08
Skoro masz taka opinię to znaczy , ze nigdy nie pracowałeś w banku. A ludzie którzy przejęli rządy nad Eosem to bardzo porządni ludzie z bagażem doświadczeń i myślący i wykształceni, a nie jak było do tej pory w Eosie. (usunięte przez administratora) A wykresy i wyniki zawsze trzeba było robić. Każdy dobry biznes opiera się na wynikach. A jeżeli coś idzie dobrze to nie znaczy, ze nie może być lepiej.
dianka 2016-10-19 11:02:38
Moim zdaniem to praca tutaj należy chyba do jednych właśnie z tych trudnych - wydaje mi się też, że u nich można się dostać się do pracy jako Windykator Terenowy - Pełnomocnik ds. Negocjacji Spłaty Zadłużenia, tylko, że potrzebują specjalistów na pewno.
windyk 2016-10-27 22:08:37
chyba żartujesz , po odejściu starej kadry nic się nie dzieje, o wynikach nikt nie rozmawia, brak pomyslu co dalej, wszyscy podązają za poprzednią szefową
Zainteresowany 2016-11-10 20:00:23
A ja chciałbym dostać się do Białej
AS 2016-11-15 20:49:43
Widzę, że HR zadziałał i pudruje wycinke Białej, spoko a my wiemy swoje.
Zika 2016-11-15 21:42:47
No właśnie. Usunęli jeden wpis ...
Zostaw swoją opinię o EOS KSI Polska Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EOS KSI Polska Sp. z o.o.