EOS Poland Sp. z o.o.

Opinie o EOS Poland Sp. z o.o.

Jaro

a z ciekawości - ile idzie wyciągnąć przy normalnej pracy na etacie windykatora terenowego?

@Jaro

to zależy od wielu czynników, ale nawet jak masz szczęście do spraw - czyli że frajerzy podpiszą jakieś ugody bądź dokonają wpłat - to firma i tak się postara abyś nie zarobił więcej niż w biedronce. sytuacje gdzie terenowy na działalności dopłaca do paliwa, bo poniżej 50 km nie dają zwrotu, są znane i były szeroko opisywane i komentowane

Jasiek

Praca w firmie jest dla ludzi myślących i ambitnych!!!!

Terenowy

Praca w terenie jak w każdej innej firmie windykacyjnej jest wymagająca pod względem ilości pracy, ale akurat mi to nie przeszkadza, bo to się równa większa dla mnie pensja. W zależności od formy zatrudnienia różne są wynagrodzenia. Ja przez ostatni rok chyba przez wszystkie formy zatrudnienia przeszedłem (działalność, część etatu) teraz jestem na pełnym etacie. Socjal w postaci kart multisport, ubezpieczeń jest - choć to teraz standard wszędzie. Przy normalnej pracy co miesiąc jestem w stanie wyciągnąć ponad 4 netto, zatem tak źle nie jest. Przynajmniej dla mnie. Pracuje w windykacji od lat. Zgadza się że kiedyś było inaczej, ale spójrzmy prawdzie w oczy, czasy się zmieniły. Ale porównując z innymi firmami konkurencyjnymi, przynajmniej atmosfera i podejście kierowników jest ludzkie. Może nie dają samochodu ale przynajmniej nie ma żadnego nacisku. Co kto woli. Dla mnie ok i nie rozumiem tych nagonek. Jeśli wiesz naprawdę o co chodzi w windykacji i jak ta praca wygląda nie będziesz narzekał bo wiesz że może być gorzej.

Nowa

Interesuje mnie praca w terenie w dziale windykacji. Jak się w firmie pracuje? Może mi ktoś podpowiedzieć jak w praktyce wygląda? Czy są jakieś dodatki socjalne lub premie do zasadniczej? Szkoda, że na forum jak w maglu nic nie można się dowiedzieć,

Terenowy

Zastanawiam się skąd masz takie informacje, jak z poprzednich postów świadczy, że nigdy nie pracowałeś w EOS tylko jesteś rzekomo, cytuje Ciebie "prawniczkiem zarabiającym na takich firmach". Jeśli tak, to na jakiej podstawie wypowiadasz się na każdy temat... Ja pracuje na etat, za paliwo płacą, nie dokładam ani 1zł do kosztów. To co pisałem wcześniej jest prawdą i w moim przypadku praca nie wygląda jak powyższy @antywindykator opisał. Wartością dodaną jest atmosfera, co jest ponownie odmienne od tego, co pisze mój przedmówca. Warto jednak zbierać informacje rzetelne i wiarygodne, a nie od człowieka, który za cel obrał sobie firmy windykacyjne które będzie obrzucał (dla przykładu w innych firmach widzę, że również się pojawiasz). Życzę miłego dnia i wyrzucania swojej życiowej frustracji na różnych forach.. To chyba Twoje ulubione zajęcie..

Windykator

Moim zdaniem wszystko ok. Panie normalne, widać że pytaja tylko o to co dla nich ważne. Może nie są wylewne ale dla mnie to średnio ważne. Fajnie, że nie musiałem jechać i tracić czasu, tylko jest skype..-to dla mnie spoko.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Lessi

Powinniśmy jednak mieć więcej wyrozumiałości dla aplikantów. Oni się uczą praktyki i zdobywają doświadczenie, które inni wypracowali już sobie!! Dajmy szansę, nie nauczą się jak nie popełnia jakichś błędów

Mentor

EOS KSI Polska Sp. z o.o. ma normalne stawki jak w wiekszości tego typu firm. Jeśli ktoś jest na etapie aplikanckim to niech nie oczekuje kokosów. To zupełnie jak staż, faktyczna nauka zawodu, którą dodatkowo ktoś musi prowadzić.

jogi
@Mentor

Czyli rozumiem, że aplikanci mają mniej spraw skor jest to staż? To ilu teraz jest tych aplikantów? Czy mowa o aplikantach adwokackich czy młodszych aplikantach?

jogi
@Mentor

@jogi

nie wiem ilu jest tam tych aplikantów, ale ich jakość wiedzy jest tak porażająco niska, że ja bym im nie powierzył nawet pasienia krów. dostają zadania sporządzenia pism w sprawach, pełnomocnik z uprawnieniami tylko przystawia pieczątkę. czytając te brednie w pismach procesowych to człowiek zwija się ze śmiechu. ba, mając do napisania dwa pisma do dwóch spraw to potrafią nawet pomylić akapity i wnioski dowodowe jak numery umów itp :D i to nie jest żart.

Perełek

Tak z innej beczki, jak zobaczyłem teraz kto pozostawał Menagerami i Kierownikami w tej firmie to mi się słabo zrobiło.... .

pl000
@Perełek

Dobra zmiana :)

Perełek
@pl000

Bardzo dobraaaaaaaa zmiana, ja pamiętam te osoby, orzełkami, nie były, a teraz... ehhh . Niestety raczej słabo to świadczy o poziomie....

Czy może mi ktoś podpowiedzieć, praca w terenie w dziale windykacji wymaga od pracownika wykształcenia prawniczego czy nie koniecznie.? Jakie są zasady zatrudniania ludzi w EOS KSI, czy mają jakieś konkretne wymagania? Od czego zależy wysokość wynagrodzenia?

krystek

Straszna atmosfera w niektorych działach! Ale niestety jak niewlasciwe osoby awansuje sie na kierownikow ktorzy potem wyrzywaja sie na pracownikach, to psuje reputacje calej firmy! Zenada!

Ciekawy

@antywindykator Czy nadal pracujesz w EOS KSI? Jeżeli nie to jak dawno tam pracowałeś? Z wielkim znawstwem opisujesz to co się tam dzieje...

@Ciekawy

poczytaj więcej moich postów, to się dowiesz. info posiadam od realnych ludzi, nie klakierów na smyczy kierownictwa.

conchita
@antywindykator

Witam, mam do Pana takie pytanko...a czy przypadkiem nie zdarza sie tak, ze oni rowniez biora przypadkowe numery tel. i probuja w ten sposob, zeby dana osoba podala im swoje dane osobowe, a potem maja ja juz w garsci i pisza bzdurne pisma? Druga rzecz: czy te szanowne panstwo tzw. specjaliści od spraw windykacji nie poslugują sie pseudonimami-w takie pracy to wcale nie byloby dziwne, bo ja tez na ich miejscu nie chcialbym dostac w morde, po trzecie: co robia, jesli nikt nie nawiazuje z nimi kontaktu? Moja znajoma jakis rok temu ich zlewala, przestali wysylac jej glupoty lacznie z listami, ale martwi sie, ze wsiadzie na nia komornik. Bardzo prosze o szczera i prawdziwa odpowiedz. (dodam, ze dlugow na pewna nie ma, bo jest dentyską, więc kasę ma). Chcialbym wiedziec tak na przyszlosc, bo z tego co sie naczytalem, to taki mile powitanie z ich strony moze spotkac kazdego.

@antywindykator

A to ciekawe. Jak ktoś marudzi i wszystko oczernia to jest cacy. Jak ktoś zadaje niewygodne pytanie to klakier kierownictwa. Hmm... Myślenie Kalego. Z doświadczenia wiem, że jak komuś się coś nie podoba to zmienia firmę i starą sobie głowy nie zawraca. Jak komuś jest dobrze a jego wywalają to potem wszędzie jęczy jak to tam źle. A później trafia się taki antywindykator, wiedzący wszystko geniusz i obrońca uciśnionych który to odsłania kulisy działania firm windykacyjnych. I nie trzeba być klakierem kierownictwa tylko osobą logicznie myślącą aby poznać klakiera piszącego z wielkim znawstwem na forach firm windykacyjnych. A poziom wiedzy tzw antywindykatora pokazuje kuriozalne stwierdzenie, że jak sąd oddali powództwo to automatycznie oznacza to, że długu nie ma, zniknął (wpis na forum Kruka z dnia 2017-09-03 godz. 17:36). Zimny prysznic przychodzi potem na ludzi jak się dowiadują, że są wpisani w BIGu i nie mogą nawet telewizji satelitarnej kupić. Tak więc posługując się językiem szanownego pana/pani antywindykatora: nie spłacajmy nic a jak przetrzymamy komornika to będziemy bogatsi i bardziej cwani.

Ciekawy

Ile tzw urojonych długów trafia się na 1000 zasadnych? Wszyscy płacą swoje zobowiązania a złe banki i firmy windykacyjne wszystkich oszukują. Wierz w to dalej. A najlepiej o twoim (specjalnie z małej) poziomie świadczy twoja odpowiedź na zarzut. Jak kończy się wiedza i argumenty merytoryczne to zaczyna się plucie jadem i obrażanie. Szkoda czasu i transferu na dyskusje z kimś takim. Powodzenia w nienawiści do wszystkich mających inne zdanie.

conchita

Aha, czyli posuwaja sie do takich perwersji... no ladnie, w takim razie najpierw pismo z oddaleniem, potem policja, prokuratura i sad o nekanie i probe oszustwa...no to moze warto podac im swoj numer i moze jeszcze jakis hajsik wpadnie??? :))) ( a tak na marginesie to jestem pan:)))

Ciekawy

Pełna kultury i merytoryczna wypowiedź...

Zaintersowana pracą

Jak wyglądają zarobki. Czy wszystko jest oficjalnie czy jednak oficjalnie najnizsza krajowa a reszta pod stołem?

@Zaintersowana pracą

oficjalnie wszystko, ale to tylko trochę ponad najniższa krajowa... i podwyżki ze świecą szukaj...

Hanna

@pracownik z działu obok przyłączam się do pytania @Iza - możesz napisać, na cz dokadniej polegają te zmiany w firmie? Oceniasz je pozytywnie? Jak wrażenia innych pracowników EOS KSI Polska?

pracownik z działu obok

chodzi o to by inspektorzy nie musieli daleko jeździć a jest chyba dużo więcej zleceń

Iza

@pracownik z działu obok Czy możesz napisać o co chodzi z tą zmianą polityki firmy?Czyżby jakiś specjalny nacisk?

pracownik z działu obok

Zmieniają polityke i zatrudniają wiecej windykatorów. nie ma w tym nic dziwnego.

Koralgol

Trochę dziwne jest to, że mają braki tylko pracowników terenowych. Czyżby jakiś konkretny powód, że tych ludzi im brakuje? Może zbyt niskie wynagrodzenie a praca w terenie nie jest łatwa i przy tej specyfice dość stresująca.

Hanna

@nnn @Igaś a jest szansa, że te wynagrodzenie jest inne, niż przez was wskazane? Czy w EOS KSI Polska każdy zarabia takie same pieniądze? Obecnie coraz częściej pracodawcy ustalają indywidualne oferty zatrudnienia. Nie ma tu na to szansy?

@Hanna

oczywiście że jest szansa że będzie inne. może być niższe :)

Metor

Każda praca ma swoje plusy i minusy, a generalnie chodzi o to, że tą pracę trzeba poprostu o lubić. Niby tak mało a jednak bardzo dużo, bo jak się lubi co się robi to efekty są zupełnie inne dla wszystkich.

Igaś

Atmosfera nie jest najgorsza, ale to jedyny plus. tej pracy. Ani się tam nie zarobi ani nie zdobędzie specjalnego doświadczenia. Na pierwszą pracę może i ok, ale choćbyś pozjadał wszystkie rozumy i harował jak wół to zakończysz jako "młodszy specjalista".

nnn

pieniądze marne - ciut lepiej niż minimalna, atmosfera na plus, to nie jest praca na całe życie, załapać się i odfrunąć gdzieś dalej

Zostaw merytoryczną opinię o EOS Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w EOS Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EOS Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EOS Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EOS Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w EOS Poland Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EOS Poland Sp. z o.o.