AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

opi

Jestem zatrudniony od ponad 2 lat i nie widzę problemów w współpracy z tą firmą. Nie czytaj głupich komentarzy tylko sprawdź sam. Zawsze można się zwolnic - taka rada Ja spróbowałem i nie żałuje

grrrr

Widze, ze jedyny problem to stawki. Nikt nie narzeka na brygadzistow, majstrow czy kierownika. Ciekawe...

yyyui

Moim zdaniem tez jest spoko. Pracuje może nie długo bo jakies 5mc. Co do oferty pracy to google pomoze - an-elec.pl/praca Czemu nie próbować można, cale zycie nikt nie kaze tam pracować :)

jari

Również uważam ze negatywne opinie to wylewanie żalów przez byłych pracowników. Przez dzień wolny trafiłem tu przypadkiem a pracuje w tej firmie - takich bzdur jeszcze nie widziałem... Również mogę potwierdzić - SOLIDNA FIRMA

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

loki

Pracuje już jakiś czas, nie zgodze się z opiniami tutaj wypisywanymi. Moim zdaniem jest to dobra firma. Jeżeli ktoś nie ma dosiwaczenia nie ma co oczekiwać wyjazdu czy dobrej stawki -chyba normalnie, trzeba cos umiec Ja z doświadczeniem zarabiam dobra kase :)

lik

Skoro firma oferuje 11 złotych netto na produkcji, to chyba nie ma co narzekać. Wiadomo, każdy chciałby zarabiać więcej, ale uwierzcie mi, An-elec dobrze traktuje pracowników, jak widać zresztą po stawce.

Pan

Wyjazdy sa spoko i dużo tego jest

Donek

Pracuje w gdyni jest ok dużo roboty, do tego sporo wyjazdów zagranicę warto pracować z nimi. A maruderzy? Niech narzekają i idą do H-tam nie ma pracy.

Lolek

Pracuje juz dosc dlugo i nie narzekam, mam umowe i stala prace. Wyjazdy w fajne miejsca i dobra kasa. Tak trzymac.

Lolek

Idz tam gdzie czeka ptasie mleko i kasa bez pracy.Znam takich co tego szukali i lipa.powodzenia

Japa

Gadanie, dobra jak nie najlepsza firma na Pomorzu, wiem to z doświadczenia i pracy u innych

joko

Gadają bzdury. Moim zdaniem dobra firma i warto spróbować. Ja tak zrobiłem nie żałuje. A teraz na poważnie, stawka oki, projekty są w GD GA i za granicą. Za granicę od razu nie pojedziesz, musisz się sprawidzic w PL - w sumie logiczne... Ja trafiłem do Gdyni - jak dla mnie super

Jasiu

Polecam polecam i jeszcze raz polecam

huehue

Bo w normalnej firmie dostane dzien wolnego bez problemu dlatego moge o 8:54 naoisac a nie jak w anelku ze na podroz poslubna niechcieli dac wolnego

Tak 87

Osobiście również polecam. Kasa niezła, praca w pl i nl Fajne odliczenia, narzędzia i ciuchy są Dla mnie bomba

Jozz

Tak widać że konkurencja też się nudzi, dodaje negatywne komentarze na potęgę. Skoro piszecie o godz 8.54, akurat po kawie a przed kiblem To jest dobra firma spamowana przez konkurencję Moim zdaniem to widac

asd

Ja również nie widzę problemów w współpracy z tą firmą.

ijll

Tak jest nie dwa zlote a 4lub 5. Pare lat temu bylo to 2zlb

Bogaty

Dwa zł. Więcej hehehe Pani Marto co za bzdury pani wypisuje

kajj

Wole wybrać firmę gdzie mam pewność i stałość zatrudnienia a nie przyjmą cię może i z 2zl więcej do stawki na jeden projekt a potem co - wywala Tutaj przynajmniej wiem na czym stoje - pewność zatrudnienia i ciaglosc projektowa o to chodzi Pozdrawiam i polecam

janek

Również moim zdaniem opinie na tym forum są nie prawdziwe /jakby pisane przez konkurencje/. Przeszedłem do tej firmy właśnie od jednej z nich. Postanowiłem, że czas na zmiany. Powód trochę męczyła mnie atmosfera w innej firmie – tutaj jest dobrze ludzie są okej. Do tego stawka trochę wyższa i jest bomba. Moim zdaniem firma godna polecenia, ja jestem zadowolony z wyobru

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC