AN-ELEC

Opinie o AN-ELEC

Rabi113

Również potwierdzam jest wszystko jak należy. W dzisiejszych czasach przy normalnej firmie jak ww jest jak trzeba. Podatki, pensja itp. Wszystko się zgadza. Zanim zacznie się wypisywać głupoty o oszustwach wypadałoby trochę poczytać… a później pisać nieprawdę Tak jak się już pojawiło. Radzę przekonać się samemu

kamil-w

Podatek

Zgadza sie, opłacają dwa podatki, jeden jest do zwrotu razem z ulgą abolicyjną przy rozliczaniach rocznych i nie ma tu żadnego oszustwa, w Holandii obowiązuje metoda unikają podwójnego opodatkowania na zasadzie proporcjonalnego odliczenia czyli całkiem inaczej niż w Norwegii czy niemczech, ja co roku dostaje zwrot z polskiego us i jest ok. Parę tysięcy wpada.Mi pasuje, przynajmniej nikt się nie przyczepi za parę lat

@Podatek

Chyba to trochę nie realne. Cuda wypisujesz...

Janek76

Nie rozumiem większości z negatywnych komentarzy tutaj wypisywanych. Sam przed podjęciem pracy czytałem opinie o firmie tu i ówdzie ale bez przesady. Ja podjąłem ryzyko, a co mi tam myślę. Jestem bardzo zadowolony – praktycznie nic z wypisywanych komentarzy się nie potwierdziło. Osobiście polecam

Pani z rekrutacji miła, przedstawiła pełna ofertę z warunkami socjalnymi i stawka która jest dla mnie ok

Moje doświadczenie w Polsce i za granicą, uprawnienia, rysunek techniczny, język, uprawnienia na dane kraje. Rozmowa normalna ale pewnie zależy kto co potrafi

Zenek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Natalia

@EŚ To prawda, że do pracy przychodzi się po to, żeby pracować. Jednak siłą rzeczy jakieś interakcje pomiędzy pracownikami zachodzą, nawet na wspomnianych przez Ciebie "projektach". Właśnie o to mi chodzi, jakie są te interakcje i relacje pomiędzy pracownikami. Poza tym, co dokładniej rozumiesz przez stwierdzenie, że w firmie An-elec pracownikami rządzi ktoś, kto nie powinien?

Natalia

@Elektroświr Darujmy sobie podawanie danych innych pracowników firmy An-elec, gdyż jest to wbrew regulaminowi. Poruszyłeś natomiast wiele aspektów samej pracy w firmie. Chciałabym jeszcze spytać o dwie rzeczy. Jaka Twoim zdaniem jest atmosfera w firmie? I druga rzecz. Co według Ciebie jest najlepszą rzeczą w pracy w firmie An-elec, a co mogłoby ulec lepszym zmianom? Uwzględnij proszę te dwie rzeczy, gdyż jest to na pewno dla wielu innych, potencjalnie zainteresowanych pracą w firmie ważne.

juri

Jestem zatrudniony od ponad 2 lat i nie widzę problemów w współpracy z tą firmą. Polecam zdecydowanie na marginesie jestem spawaczem - trochę ciężko aby spawacz miał doktorat ale oki, bo niby po co

@juri

Witam kolego Juri jakie stawki mają spawacze ?

Natalia

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w An-elec, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią. http://www.gowork.pl/regulamin

Natalia

@Antekpiszesz, że firma wykorzystuje pracowników. Co konkretnie masz na myśli? @Elirozumiem, że Ty polecasz An-elec jako pracodawcę. Co może powodować tak znaczną różnicę w opiniach? Czy chodzi tu o inne miejsce pracy za granicą? Takie dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które obecnie zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

mati

Praca Oki, ludzie są w porządku więc atmosfera fajna. Możliwości wyjazdu zagranicznego, stała praca a nie jakieś cykanie miesiąc tu potem trzeba szukać nowej firmy. Jak dla mnie wszystko jak należy

Eli

Stawka za h oki, mnie odpowiada. Płacą na czas, oferują wyjazdy - dobre odliczenia/zwroty są Moim zdaniem warto

automatyk

Ktoś jest w stanie napisać na jaką stawkę może liczyć automatyk z doświadczeniem ?? Bo widzę, że aktualnie takich szukają.

Elektryk

Ja tu sobie pracuję parę lat i nie narzekam:) jest ok, polecam

Jaro

Pracuję od lat, nie mam powodów do narzekania, kasa na czas i stabilna praca. Trochę wyjazdów za granice i nie ma problemów.

szymonek

Firma AN-ELEC w swojej ofercie ma wykonawstwo, montaż i uruchomienie rozdzielnic wykonanych przez siebie jak i przez inne firmy, wiec naprawde zajmuja się sporymi rzechami i wydaje mi się to na plus..

lolik

Rekrutacja obecnie jest ale na kierownika, montera. Mozna sprawdzic u wujka google > anelec praca Ze swojej strony moge powiedziec ze warto sie zatrudnic. Po czasie dostajesz umowe o prace i wszelkie przywileje. Stawka spoko, ludzie i atmosfera rowniez. Moim zdaniem warto

kamil

Ja uwazam tą firmę za dobrą, jak nie jedną z lepszych w której pracowałem jako elektomonter. Wiadomo idealnie nie jest, ale chyba nigdzie nie jest. Moim zdaniem warto się zatrudnić. Mają sporo projektów do realizacji z tego co słyszłaem od kierownika więc pewność/stabliność pracy też jest... A to w dzisiejszych czasach wazne.

jony83

Witam, też nie rozumiem wielu komentarzy, czy tez bardziej wylewania pomyj na firmę. Pracuje, a raczej pracowałem bo obecnie współpracuje - mam dzialalnosc wystawiam rachunek. Dobrze wspominam współprace na umowie oraz obecną na rachunek. Zdecydowanie polecam przekonać się samemu jak jest naprawdę - z tego co słyszałem na projekcie ludzie są potrzebni (odp. dla @pingle)

opi

z tego co wiem to szukają. Zależy też czego szukasz - jaki zawód Reklamuja się po wpisaniu w google anelec praca wychodzi ze reklamuja sie na trojmiasto.pl i swojej stronie, na goworku nie ma ich ogłoszeń lub klasycznie telefonicznie (usunięte przez administratora)potem trzeba wybrac wewnętrzny na personalny (niestey nie pamietam jaki numer)

opi

wszystko zalezy od umiejetnosci i doswiadczenia w zawodzie. Jezeli jesteś dobry da się fajnie zarobic - chocby opcja wyjazdow za granice. Certyfikaty oraz ang mile widzany - brak problemow z wyjazdem Na stoczni tez jest niezle. Na kierownika nie narzekam (normlany czlowiek) Krotko mowiac sprobuj. Nie spodoba sie trudno, cale zycie nie muszisz pracowac przeciez :) Ja jestem zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o AN-ELEC - Gdynia

• Jak się pracuje w AN-ELEC?

Zobacz opinie na temat firmy AN-ELEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AN-ELEC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AN-ELEC?

Kandydaci do pracy w AN-ELEC napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AN-ELEC