KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

Baro

Witam. Posiadam licencje maszynisty czyli Kolprem planuje świadectwo maszynisty na najbliższy okres tzn. Czerwiec, lipiec?

@Baro

Osoby zainteresowane szkoleniem i uzyskaniem świadectwa maszynisty proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy: maciej.oszuscik@arcelormittal.com Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 668 263 965.

Robek233
@KOLPREM Sp. z o.o.

Dodatkowa informacja to zawsze jest "nic nie wiemy" 0 rozbudowanego systemu rekrutacyjnego, idź kolego lepiej do cargo nawet stamtad oddzwaniaja :D tu będziesz czekał i nigdy się nie doczekasz. Bo porostu tam nigdy nic nie wiedzą :) myśmy się już poddali i poszliśmy gdzie indziej tam gdzie chcą szkolić.

@Baro

Uprzejmie informujemy, iż planujemy uruchomić następną grupę osób szkolących się na świadectwo maszynisty. Grupę chcielibyśmy skompletować w okresie czerwiec – lipiec. Osoby posiadające licencję maszynisty, zainteresowane szkoleniem i uzyskaniem świadectwa maszynisty, proszone są o przesłanie CV na adres mailowy: maciej.oszuscik@arcelormittal.com Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 668 263 965.

Arek
@KOLPREM Sp. z o.o.

W taki razie czekamy na telefony ;)

@Arek

Po co podajecie, że dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu skoro dzwonilem i zawsze cisza, koledzy też dzwonili i też cisza.....

@Mihausz

Informacje można uzyskać pod wskazanym numerem telefonu w dniach pracy osób obsługujących proces, w godzinach pracy tj. 08.00 – 16.00. W przypadku braku możliwości dodzwonienia się, prosimy o przesłanie SMS, oddzwonimy najszybciej, jak to będzie możliwe.

@KOLPREM Sp. z o.o.

Nie no nie zartujcie sobie.... Zawsze dzwonilismy w godzinach pracy i jakoś nikt nie odbiera ani nie oddzwania. Jak ma ktoś się dowiedzieć czegoś skoro brak kontaktu.. Istny chaos

@Mihausz

Być może dzwonił Pan w czasie, kiedy pracownicy kadr obsługiwali pracowników lub uczestniczyli w spotkaniu i nie mogli odebrać telefonu. Proszę spróbować ponownie. Kontakt jest także możliwy drogą e-mail.

@KOLPREM Sp. z o.o.

Oczywiście przez miesiąc nikt nie miał czasu i nie chodzi mi tylko o jedną osobę która dzwoniła... Zresztą teraz to już nie ważne inne spółki zatrudniają. Podobno nie będziecie rekrutowac na świadectwo?

Tomeczko12
@KOLPREM Sp. z o.o.

Naprawdę tak ciężko odpisać na niewygodne komentarze? Tak łatwo napisać, że zbieracie grupę a potem tak ciężko się z tego WYTŁUMACZYĆ że Huta ledwo przęgnie? Chwalidupstwo jak najbardziej a to dragon a to tamto a to nagrody, salki itp. Akurat z kolegą się zgodzę dzwoni się do firmy tyle razy na WW numer i nikt nie odbiera. Raz SMS, że oddzowi po spotkaniu ale to też przerabialismy nie stało się to w kilku przypadkach. Aż się odradza takie firmy.

@Tomeczko12

W czerwcu masa przewiezionych towarów w Polsce spadła o 9%, jednakże KOLPREM odnotował w tym samym okresie wzrost przewozów i znalazł się w nielicznej grupie przewoźników, których nie dotknęła tendencja spadkowa w przewozach w naszym kraju. Zrobiliśmy to głównie dzięki dobrej pracy naszych wszystkich pracowników oraz dzięki inwestycji w nowy tabor, co zostało przez Pana zauważone. Mamy znikomą rotację pracowników, a to potwierdza, że nasi pracownicy są zadowoleni z pracy w naszym zespole. Dziękujemy także za nieprzychylne nam komentarze, bo to pozwala nam się doskonalić. Czasami faktycznie może być ciężko się skontaktować z kierownictwem firmy, ale w miarę możliwości i dostępności czasu, staramy się oddzwaniać. Jeśli tak się nie stało w Pana przypadku, a chce Pan dołączyć do naszego zespołu to proszę nie poprzestawać na jednej czy dwóch próbach dodzwonienia się.

V max 120.

Kolorem mam pytanko i pozdrawiam. Jestem maszynista z duzym starzem ,znajomością taboru jak tez dużą znajomością szlaków . Pracuję w CD i chcę zapytać czy w waszej firmie mógłbym podjac pracę oczywiście na czas nieokreślony jak również z dobrym wynagrodzeniem i socjal. Dziękuję.

@V max 120.

Zgodnie z zamieszczonymi na portalu ofertami pracy, poszukujemy pracowników na stanowisko maszynista pojazdów trakcyjnych. W treści ofert znajdzie Pan szczegóły dot. opisu stanowiska, oferowanych warunków oraz wymagań ( link: https://www.gowork.pl/praca/kolprem-sp.-z-o.o.;pr ). Prosimy o zapoznanie i w razie zainteresowania aplikowanie na dane stanowisko za pośrednictwem portalu GoWork lub bezpośredni kontakt ( link: https://www.gowork.pl/kolprem-sp.-z-o.o.,14006/kontakt )

Eduard

Dzień dobry, jestem inżynierem lokomotyw z Ukrainy, czy można dostać pracę w tej firmie w twojej firmie.

Eduard
@Eduard

Przepraszam, kierowca lokomotywu

@Eduard

Prosimy o zapoznanie się z naszymi ofertami pracy, bezpośredni link: https://www.gowork.pl/praca/kolprem-sp.-z-o.o.;pr W razie zainteresowania, można aplikować na dane stanowisko za pośrednictwem portalu GoWork lub w razie pytań kontaktować się bezpośrednio z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie. Dane kontaktowe znajdują się w zakładce "kontakt", bezpośredni link: https://www.gowork.pl/kolprem-sp.-z-o.o.,14006/kontakt

Pracuś Kolprem

Jestem bardzo zadowolony z pracy w Kolprem. Wasz Pracownik.

@Pracuś Kolprem

Niezmiernie cieszy nas fakt, że jest Pan zadowolony z pracy w KOLPREM i dołożymy wszelkich starań, żeby to uczucie trwało wiecznie :)

PRACUŚ
@KOLPREM Sp. z o.o.

Jak zamontujecie klimatyzację na lokomotywach to będzie wręcz idealnie:)

Lysy3101

Mam pytanie odnośnie serwisowania i naprywy. Czy posiadacie Państwo swój serwis ??? Reprezentuję dystrybutora środków olejowo-smarnych. Chciałbym przedstawić ofertę. Czy mogę prosić namiar na jaki dział lub z kim mógłbym się skontaktować. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Lysy3101

Proszę kontaktować się telefonicznie pod numerem 32 / 792 76 78 lub za pośrednictwem wiadomości e-mail przesłanej na adres kolprem@arcelormittal.com

Rewident

Witam, czy zatrudniacie na stanowisko rewident - ustawiacz jestem z województwa Lubelskiego i posiadam takowe uprawnienia i jak się mają zarobki i czy samochodem prywatnym można dojeżdżać do miejsca pracy jak to jest w innych firmach ze wzrotem za paliwo?

@Rewident

W tym momencie nie prowadzimy procesu rekrutacyjnego na wymienione przez Pana stanowiska w województwie lubelskim. Jednak nie wykluczamy zapotrzebowania na pracowników z przedmiotowymi kwalifikacjami w tym rejonie Polski w przyszłości, więc prosimy o złożenie aplikacji poprzez przesyłanie CV oraz skanów / zdjęć dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia za pośrednictwem portalu GoWork. Bezpośredni link do ofert pracy z możliwością złożenia aplikacji: https://www.gowork.pl/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr . W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

jednym słowem można opisać kolprem "tragedia"o podwyżce to możecie zapomnieć przecież jest dobrze jak robicie za 4 osoby a i kamery będą jeszcze w kiblu

@pracownik

Uprzejmie przypominam, iż w Spółce od 1.01.2019 roku, wszystkim pracownikom zwiększono płacę zasadniczą. Ponadto uległ zwiększeniu o 5 % dodatek wypłacany za pracę w systemie zmianowym. Wypłacono również 4-krotnie nagrody pieniężne tzw. nagrody za EBITDE. Wypłacono także dodatkowe świąteczne świadczenie pieniężne. Jeśli chodzi o kwestię monitoringu, stosowany jest on w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników oraz bezpiecznego prowadzenia ruchu kolejowego, poprzez zapewnienie szybkiej i adekwatnej reakcji na zagrożenia, jak również wdrożenia rozwiązań prewencyjnych na podstawie analizy zarejestrowanego materiału. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przyjętymi w Spółce zasadami, monitoring nie obejmuje pomieszczeń sanitarnych.

Lukas

Czy trenujesz maszynistę w sesji PL-CZ? Jestem z CZ. Praca w twoim biznesie jest dla mnie bardzo kusząca. Czy licencje kierowcy są dostępne bezpośrednio w Twojej firmie? Jakie są warunki?

@Lukas

Uprzejmie informujemy, iż obecnie zatrudniamy maszynistów posiadających uprawniania do pracy równocześnie na terytorium Polski oraz Republiki Czeskiej. W najbliższym czasie nie planujemy zwiększenia ilości tych osób, co nie jest wykluczone w przyszłości. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy w przyszłości, proszone są o złożenie aplikacji poprzez przesyłanie CV oraz skanów / zdjęć dokumentów potwierdzających posiadane uprawnienia za pośrednictwem portalu GoWork. Bezpośredni link do złożenia aplikacji: https://www.gowork.pl/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr

Antoś

Potrzeba maszynistów że świadectwem?

@Antoś

W związku z dynamicznym rozwojem, Spółka poszukuje pracowników m.in. na stanowiska: - maszynista lokomotyw, - ustawiacz. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się w zakładce dot. ofert pracy (link poniżej). https://www.gowork.pl/praca/kolprem-spolka-z-o.o.;pr

Krzychu
@KOLPREM Sp. z o.o.

Witam. Czy zatrudniacie osoby z innych regionów,np.z warminsko-mazurskiego zapewniając zakwaterowanie?

@Krzychu

Uprzejmie informujemy, iż jesteśmy zainteresowani współpracą z osobami z rejonu warmińsko-mazurskiego, jeśli posiadają licencję maszynisty oraz świadectwo maszynisty. Osoby te będą dedykowane do obsługi naszych pociągów na tracie Inowrocław – Gdańsk. Osobom pragnącym wykonywać pracę maszynisty w relacjach na południu kraju nie zapewniamy zakwaterowania.

Sebastian

@Sebastian

W celu udzielenia szczegółowych informacji, prosimy o bezpośredni kontakt z osobami zajmującymi się zatrudnianiem. Dane kontaktowe w poniższym linku: https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

Speed

Czy przyjmują obcokrajowcow w firmie?

@Speed

Zatrudniamy obcokrajowców, którzy posiadają uprawniania umożliwiające prowadzenie lokomotyw na ternie Republiki Czeskiej i Polski, lub mogą je uzyskać w krótkim okresie czasu.

bigbro
@KOLPREM Sp. z o.o.

Spółka nadal wykonuje przewozy na infrastrukturze zarządzanej przez SZDC czy był to przypadek jednorazowy ?

@bigbro

Nie był to jednorazowy przypadek. Przewozimy systematycznie składy z węglem do Ostrawy, jak również z blachą w kręgach do Liskoviec u Frydku. Pozyskaliśmy także nową lokomotywę z dopuszczeniami na rynek czeski, co pozwoli nam na poszerzenie naszej działalności w Republice Czeskiej. W najbliższym czasie rozpoczniemy również przewóz rudy żelaza ze Świnoujscia do Ostravy.

bigbro
@KOLPREM Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Egzemplarz jakiej serii lokomotywy pozyskaliście Państwo do eksploatacji w Czechach? Czy na infrastrukturze SZDC eksploatujecie lokomotywy elektryczne? Jeśli to nie tajemnica Firmy, to ciekaw jestem które serie lokomotyw macie dopuszczone do eksploatacji w Republice Czeskiej?

@bigbro

Jeśli jest Pan zainteresowany uzyskaniem szczegółowych informacji związanych z działalnością KOLPREM, prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub w postaci wiadomości e-mail. Dane teleadresowe znajdują się w zakładce "kontakt".

Czy można wrócić do kolprem jak sie kiedyś zwolniłem?

Kolprem nie zamyka swoich drzwi dla byłych pracowników, którzy stwierdzą, że chcą powrócić i ponownie dołączyć do naszego zespołu.

Vlad

Witam. Orientuje się ktoś jak wygląda praca maszynisty w Kolpremie jeśli chodzi o województwo Mazowieckie??

@Vlad

Kolprem prowadzi procesy rekrutacyjne zarówno na południu, jak i północy kraju. Procesami tymi obejmuje również część województwa mazowieckiego. W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących pracy maszynisty, prosimy o kontakt z HR Business Partner pod numerem telefonu 668 263 965.

KOLPREM Spółka z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Przypominamy, że KOLPREM jako pracodawca, również może udzielić szczegółowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia. W razie potrzeby udzielenia szczegółowych informacji można porozmawiać z osobami odpowiedzialnymi za zatrudnianie https://www.gowork.pl/kolprem-spolka-z-o.o.,14006/kontakt

czysty

Bardzo proszę o bliższe opisanie umowy z przewoźnikami realizującymi przewozy dla Arcelormittal. Słyszałem jak jeden z członków zarządu Kolprem, mówił o tej umowie, zabraniajacej zatrudnianie pracowników zwalniających się z Kolpremu. Nie wiem, czy się przesłyszałem, czy zagrożono pozostałym przewoźnikom utrudnianiem a wręcz uniemożliwianiem udziału w przetargach na przewozy. Znam przynajmniej jednego pracownika któremu przygotowywano umowę o pracę w innej firmie, ale nagle zrezygnowano zasłaniając się tą umową. Czy ja czegoś nie zrozumiałem, czy to już jest sprawa dla UOKiK. Proszę o rozwianie moich i nie tylko moich wątpliwości, za co z góry dziękuję.

@czysty

KOLPREM nie ma informacji o umowach zawartych z innymi przewoźnikami. KOLPREM nie zabrania innym pracodawcom zatrudniania byłych pracowników KOLPREM. Dziękujemy za zainteresowanie się ważnym tematem jakim są rekrutacje. Z zadowoleniem przyjmujemy fakt, że rozwój KOLPREM jest dostrzegany przez kandydatów i obserwujemy bardzo duże zainteresowanie podjęciem pracy w Naszej Spółce. Obecnie największy obszar naszego skupienia to rekrutacje zarówno kandydatów na maszynistów jak i osób posiadających uprawnienia maszynisty. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą KOLPREM. W zakładce „kontakt” znajdują się potrzebne informacje.

Krystian

Dzień dobry, rozglądam się za zmianą pracy. Jestem bardzo zainteresowany ofertą skierowaną do maszynistów. Problem w tym że nie posiadam takowego kursu. Czy Państwo również zatrudniają takie osoby z możliwością zrobienia kursu. Dziękuję za odpowiedź.

@Krystian

A team

Witam Czy KOLPREM prowadzi taką politykę że ma podpisaną umowę z innymi spółkami kolejowymi by sobie nie podbierać pracowników np z PKP? Jeśli tak to jak można u Państwa się zatrudnić przychodzac z pkp trzeba sie narpiew zwolnic a potem zgłosić do Państwa bo już tego nie rozumiem

@A team

W związku z rozwojem, KOLPREM prowadzi rekrutacje zarówno kandydatów na maszynistów jak i osób posiadających uprawnienia maszynisty. Zachęcam do zapoznania się z ofertą KOLPREM. W zakładce „kontakt” znajdzie Pan potrzebne informacje.

Witam. Gdzie pracownicy chcący się zatrudnić w firmie Kolprem jeżdżą do badania wstępne i badania psychotechniczne? ( miejscowość )

@Michał

Pracownicy są kierowani na badania do ośrodka najbliższego miejscu zamieszkania (Katowice, Kraków, Wrocław).

Popa

Dzień dobry. Czy szkolenie które jest planowane na świadectwo od września to będzie szkolenie wewnetrzne na hucie, czy zewnętrzne szkolenie( jazda z maszynsistą po szlakach)?

@Popa

Szkolenie składa się z części teoretycznej i jest przeprowadzane na terenie zakładu oraz części praktycznej, czyli jazdy z maszynistą.

Czy oferta na Państwa stronie "MASZYNISTA LOKOMOTYW - praktykant" tyczy się Świadectwa Maszynisty?

@Tomek

Zgodnie z treścią oferty pracy dot. stanowiska maszynista lokomotyw - praktykant, minimalnym wymaganiem jest pozytywne ukończenie kursu na licencję maszynisty. Przyjmujemy aplikacje i chcemy przeprowadzić rekrutację pracowników posiadających licencję, w celu przeprowadzenia szkolenia zakończonego egzaminem na świadectwo maszynisty. W celu uzyskania szczegółów prosimy o kontakt pod numerami telefonów: 795-524-430 lub 539-936-248. Oczywiście dodatkowe kwalifikacje są atutem.

Bardzo dziękuję

@Tomek

Cieszymy się, że nasza odpowiedź Pana usatysfakcjonowała. Zachęcamy do oceny portalu:)

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.