KOLPREM Sp. z o.o.

Opinie o KOLPREM Sp. z o.o.

zzz

Panowie, krótka piłka... Wszyscy jesteście dorośli, wiec zachowujcie się jak dorośli. Jeżeli się nie podoba to firm kolejowych jest masa, wolna droga. Tylko gdzie indziej trzeba spiąć poślady i (usunięte przez administratora) Lebry zawsze będą piszczeć na brak kasy, ale od siebie nic nie zrobią. Fakt, kolorowo nie jest, ale strasznie też nie. Na takie warunki i tak dobrze płacą. Jak chcecie zarabiać 6k itp. to się zwolnijcie i idźcie gdzie indziej a nie płaczenie jak te pi*dy. A jak Wam nie pasują pomysły dyspozytorów to też powinniście znać swoje prawa i przepisy i nie godzić się na to. No chyba że nie czytacie nawet instrukcji i nie znacie swoich praw bądź obowiązków. Proszę, zróbcie przysługę tym co chcą pracować i wiedzą co mogą a czego nie i konsekwentnie godzą się lub nie godzą na różne pomysły. Jak Wam nie pasuje to zmieńcie firmę, a Ci którzy już zmienili niech nie zapominają że też tu pracowali i mają tu znajomych, po co robić im szkodę. Pozdrawiam i czekam na hejty na mnie bo pewnie takie będą ;)

JamCi

Zostanią,Ci co robią od dawna i nie miauczą wiecznie

fffff

już niedługo i nikt nie zostanie w tych syfie

ali

panowie miałem przyjść do dpz ale po takich wpisach się zastanawiam

Odszedł

Widzę że to forum to ma na celu tylko obrażanie innych dobrze że mnie już w tej firmie nie ma bo wstyd tu pracować. Jedziecie już po ludziach którzy tak naprawdę nic złego wam nie zrobili a wręcz przeciwnie z ludzi którzy nie widzieli jak wsiąść na lokomotywę zrobili maszynistów którzy teraz tak się odwdzięczają Wy niewdzięczne łajzy. Pamiętam na maszynie wszyscy tylko dzwoń do Adasia on jest wporządku a teraz psy na nim wieszają. Pozdrawiam Cię Adam i nie pomagaj więcej tym nieudacznikom . Mam to forum głęboko gdzieś ale jak to czytam to jest mi naprawdę przykro że gościłem nie raz takie łajzy w kabinie. A i pozdrawiam oczywiście Adama .D żeby było jasne.

byly

tak przypuszczałem dzieki..

jdjjdj

Nie warto

pytajło

hmm, donosicielstwo, wieczne niezadowolenie, wymiana kadr to kojarzy sie z firmą kolprem, ogólnie patologia, to już nie ma dobrych opinii, napiszcie czy warto isc do tej firmy jestem swierzo po licencji, pozdrawiam.

Koński instruktor Ihhhha

Sami fachowcy i eksperci na tym forum.

łysy

kilometry powinny być płacone - efekt motywacyjny dużo jeździsz dużo zarabiasz niezależnie czy w pojedynkę czy z obsadą

Ratata

Kolprem powinien płacić za ilość przejechanych kilometrów. A za postoje na hucie nie , zobaczyliby kto jeźdźi a kto ściemnia. Nie jeźdźisz nie masz kasy.

Soczek

Szukam pracy

mechanior

Rzeczywiście robi się coraz lepiej. Jeszcze zostało kilku nierobów co tylko potrafią podpierdzielać do utk a później nic z tego nie wychodzi, bo nie znają przepisów i im się wydaje, że za leżenie i spanie się kasa należy.

Zboczony kolejarz

A ja sądzę ze od momentu kiedy paru nierobów się zwolniło jest jakoś ciszej przyjemniej i czekam kiedy jeszcze ta cała banda przygłupów odejdzie i zostaną tylko Ci normalni będzie się przynajmniej jeszcze lepiej pracować bez obaw ze z gościem z którym jedziesz nie pod... doli cię o byle g...

qwerty

dla mnie dozór to niby koordynator niby dyrektor tak jak pisałem nieznający przepisów (się na robocie) a dyspozytorzy kto to w ogóle jest ? w tej firmie to się nazywa stanowisko od spraw zbędnych i mięsnych( płoza gaśnica radio a i szlaban )

nowy mechanik

Nareszcie znalazłem normalego pracodawce jak się zatrudniłęm w kolpremie. Gdzie indziej nic mi nie płacili za dojazdy, a wozili z łaską. Problemy jak wszędzie ale w kolpremie przynajmniej da się z dozorem dogadać

licencjat

Ale opinie o tym kolpremie że głowa boli, same negatywy, a złożyłem tam papiery bo teraz są przyjęcia i teraz się zastanawiam, lepiej do Cargo iść.

Program

...gdzie te grzyby zbierałeś?Bo kiepsko w lasach teraz...susza daje znać.Zdradzisz jakąś dobrą miejscówkę?

vvv

wybacz przecinka nie postawiłem 0,1%

Xxx

10% sporo przesadziłeś

Zostaw merytoryczną opinię o KOLPREM Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w KOLPREM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOLPREM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOLPREM Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KOLPREM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w KOLPREM Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KOLPREM Sp. z o.o.