Opinie o Holland Group Servicies B.V, Holandia w Nijmegen

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Holland Group Servicies B.V, Holandia. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holland Group Servicies B.V, Holandia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holland Group Servicies B.V, Holandia w Nijmegen

Spawacz

Wszystko ładnie bajeruje przez telefon Pani Krystyna potem przychodzi prawda co do warunków i płacy czyli nie to co było omawiane, kłamstwo na kłamstwie

@Spawacz

Tutaj już ludzie pytali konkretnie, jakie są te rozbieżności. A ja jestem ciekawa, jak firma czy przedstawiciel firmy to tłumaczy? Jak kandydat pyta o te różnice, to są jakieś wyjaśnienia jeszcze przed podpisaniem umowy?

Sebastian

Przestrzegam wszystkich przed pracą dla tego uitzendburea!Warunki mieszkaniowe to dramat,problemy w pracy która się kończy z dnia na dzień i szukanie przez Holland groep następnej pracy moze trwać tygodniami!Jeśli ktoś mówi że masz w Hollandi zakwaterowanie za darmo albo ubezpieczenie to jest to wielkie Kłamstwo na dzień dobry bo wszystko idzie z twoich pieniędzy co widać na odcinku z wypłaty! Zapomnij o wakacyjnych! Hollandia potrzebuje nowoczesnych (usunięte przez administratora) którzy mają żyć w po iżajacych warunkach.

@Janusz

A na ile czasu miałeś zawartą umowę? Miałeś jakiś niewykorzystany urlop i Ci za niego zapłacili?

Holland groep Nijmegen

Zastanawiam się nad zbiorowym pozwem tej firmy bo w (usunięte przez administratora) pieniądze oraz wymuszają bynajmniej na mnie żebym ja sam sobie wszystko ogarnął bo oni nie mają czasu. I nie odbierają telefonów (usunięte przez administratora) Do dzisiaj nie wiem jaka mam stawkę pani Angeliko, i Mark . Aha 500€które mi zabraliście z wypłaty za auto które nie należało do mnie w tym tygodniu ma się znalesc na moim koncie. Aha jutro wstawiam konwersacje z wami na forum i wysyłam do odpowiednich służb.

W jaki sposób, jeśli można wiedzieć? Firma daje do wglądu, przed podpisaniem, wzór umowy z wymienionymi obowiązkami oraz kwotą stawki czy bonusów?

@Holland groep Nijmegen

Co takiego musisz sam ogarnąć, wszystkie formalności przed wyjazdem? O co chodzi z tym autem, na jakiej podstawie zabrano Ci pieniądze? Czy zapisy odnośnie kar pieniężnych są zapisane w umowie? Umawiałeś się na jakąś stawkę, bo nie rozumiem tego, że jej nie znasz, wytłumaczysz?

XMEN Nowy wpis

I do not recommend this employment agency, it is one big chaos, there is no Polish coordinator, they all ran away for me, they have not been able to pay me for one day of work for over a year.

A co z innymi pracownikami biura, wyjaśniłeś z nimi, dlaczego zapłacili Ci mniej? I ile zaproponowali stawki za pracę, no i ile kasują za lokum?

Spawacz

@Spawacz

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Holland Group Servicies B.V, Holandia, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Prefabrykacja betonowa, zbrojarz
FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA GLASCO SP Z O O
logo firmy Pracownik produkcji
KBTI Poland

Henia

A mogę wiedzieć o co dokładnie chodzi? Te różnice dotyczą kasy, warunków umowy czy czego? Co jest obiecywane podczas rekrutacji i się potem nie zgadza?

Polak zrobiony w ...

Jestem kolejnym naiwnym co dał się uwieźć ich obietnicą. Podpisuję się obiema rękoma co napisali moi poprzednicy. Przeraża mnie jedna rzecz, że polski personel tej firmy nie dotrzymuje warunków przedstawianych w początkowej fazie rekrutacji. Pozdrawiam personel i życzę powodzenia. Jedynym pozytywem w całej sytuacji jest fakt, że karma wraca.

Antoni
@Polak zrobiony w ...

Jakie były najważniejsze rozbieżności? Bo napisałeś, że nie dotrzymano warunków przedstawianych w początkowej fazie rekrutacji. No i kiedy się przekonałeś, że co innego oferta / słowa, a co innego rzeczywistość?

Janusz

Ja pracowałem u nich dwa i pół tygodnia w 2022 roku w czerwcu i do dzisiaj nie zwrócili mi 1300 euro.Nie chcą też przysłać Jarografu i nie złożyli rozliczenia w Belastingu.Ale ja im namięszam jeszcze chwila.Uważajcie na tę agencyję i kto (usunięte przez administratora) niech działa.

Wiktoria

A jak to się stało że straciłeś te pieniądze? Możesz opisać co się stało? Tak żeby w razie czego mieć tutaj komentarz w formie przestrogi

Janusz

Witam.HOLLAND GROUP dzisiaj została zgłoszona do INSPECTIE SZW Nederlandse Arbeidsinspectie Postbus 90801 2509 LV Den Haag HOLANDIA Proszę wszystkich (usunięte przez administratora) przez tę pseudo agencję o zgłaszanie a jest ich dużo.W ilości zgłoszeń jest siła.

Na jober.pl były ogłoszenia z tej agencji, ostatnie są sprzed dwóch miesięcy. Czyżby zwijali działalność w Polsce? I czy może to mieć związek ze skargami pracowników, takimi jak we wcześniejszych postach?

Patryk

Zakłamana firma . Trzeba się o swoje pieniądze prosić i jeszcze mają pretensje. Nic nie potrafią załatwić i się wiecznie na wszystko czeka . Szkoda słów i nerwów . Tylko obiecują (usunięte przez administratora)!!!. Nie polecam i odradzam . Warunki mieszkaniowe w hotelach roboczych . Auta jakieś Citroeny i toyoty , strach jeździć, tak dobite auta . . Kierownik to (usunięte przez administratora)

Łukasz
@Patryk

Nie dostałeś wypłaty w terminie i dlatego się o nią dopominałeś? Jakie to były pieniądze i czy obsuwa raz się im zdarzyła?

Ryszard

Nie polecam tej agencji. Byłem ściągnięty z Polski do pracy ale w trakcie jazdy busem dowiedziałem się , że poniedziałek mam wolny. We wtorek dowiedziałem się, że nie ma pracy. Przyjechałem na marne do Holandii. Później czekałem na pracę 3 tygodnie. Przepracowałem 7 dni. Na wypłacie brakowało 100€. I znów czekanie na pracę. Agencja załatwia pracę bez dokładnej informacji o pracy. Następnie znaleźli pracę gdzie pierwszy dzień pracowałem za darmo. Następny dzień przepracowałem 8 godzin i znowu koniec z pracą. Do tej pory nie zapłacili mi za ten 1 dzień. Stawka za godzinę do utopia.

ZAWIEDZIONY

Agencja bardzo nierzetelna oraz mająca pracowników gdzieś, wypłaty zawsze nie to co było omawiane zawsze brakuje i to sporo mieszkania meliny,nie warto zaczynać pracy chyba że macie nerwy

Sebastian

@Sebastian

A ja nadal nie otrzymałem swoich pieniędzy ponad 1000 euro i trwa to od lipca ubiegłego roku.Ale nie śpię cały czas sprawę nakręcam w odpowiednich komórkach państwowych.Wzywam wszystkich (usunięte przez administratora) do działania-Janusz Kęska

@Sebastian

To jakie są warunki zakwaterowania, ile osób przebywa w jednym miejscu? Często zdarzają się te sytuacje z brakiem pracy? I co wtedy, bez pieniędzy trzeba czekać aż coś załatwia? Ile odciągają za ubezpieczenie i mieszkanie?

@Sebastian

Ja tych ludków po 9 miesiącach czekania na zwrot pieniędzy wreszcie załatwiłem,za parę dni zaczną się spowiadać.Ludzie obudzcie się i głośno piszcie o takich złych firmach.

Danuta
@Janusz

Co dokładnie ich czeka za kilka dni? Myślisz, że uda Ci się odzyskać pieniędze? A możecie powiedzieć ile pieniędzy jest odciągane za zakwaterowanie i jakie są warunki ogólnie mieszkaniowe?

Grażyna
@Janusz

Udało się odzyskać pieniądze? Z jakiego powodu firma nie wypłaciła pieniędzy, możesz to jakoś zargumentować? Na jaką umowę byłeś zatrudniony?

@Grażyna

Witam.Jeszcze nie odzyskałem pieniędzy,nie mogę również doprosić się Jarografu za pracę w 2022 roku.Zgłosiłem do Belasten to że nie otrzymuję Jarografu i nie rozliczali się też z urzędem.Przedstawiłem umowę o pracę i czekam.Wynająłem też prawnika który działa i już znalazł tyle (usunięte przez administratora) ludzi że szok.Myślę że nie długo ktoś z tej pseudo agencji będzie się głośno tłumaczył.

Robert

Firma pod względem obsługi dramat, dostałem propozycje pracy, wysłałem swoje dane oraz dokumenty, i cisza, zadałem pytani czy wszystko aktualne i pani Monika potwierdziła, że tak. Uprzedziłem ja również, że dostałem propozycje z Belgii i muszę dać odpowiedz czy się decyduje i czy może zapewnić, że z ich strony jest wszystko bez zmian bo wolałbym pracować w Holandii - zapewniła mnie że tak. Odmówiłem pracy w Belgii po czym pani Monika nie odbiera tel zablokowała mój nr tel i tyle z naszej rozmowy. Zastanówcie się czy warto ryzykować stratę czasu z tą pożal się Panie Boże firmą, bo to że coś się nie udało można zrozumie, ale takie gowniarskiego traktowania ludzi - już nie.

@Robert

Robert proszę o kontakt ja też zostałem przez nich (usunięte przez administratora) i szukam ludzi aby się z nimi rozprawić.(usunięte przez administratora)do potęgi a Pani Monika to (usunięte przez administratora)

Janusz

Ostrzegam przed tą Agencją Pracy-zakwaterowanie w motelu przy CPN na pograniczu holandia-niemcy-tragedia codziennie tureckie krzyki śpiewy i balangi,zatrudnienie ludzi na chwilę tak jak w moim przypadku na 11 dni potem info że zakład już Pana nie potrzebuje.Za 98 przepracowanych godzin z sobotą otrzymałem wynagrodzenie 360 euro!!!!!-śmiać się czy płakać.Biuro nie daje na czas Solarisów oraz dokumentu o przyczynach rozwiązania umowy co jest problemem w załatwieniu spraw w UWV.Pzyjmująca do pracy jest p.Monika na którą szczególnie uważajcie podczas rozmowy oraz podpisywania dokumentów,prosić o dokumenty po polsku,ale też okazało się że co innego piszą po polsku co innego po holendersku.I ostatnia kwestią rozklekotany samochód. Otrzymałem takowy na zasadzie wypożyczenia-tankujesz-jedziesz.Po podziękowaniu mi za pracę nie byłem w stanie odprowadzić pojazdu do Nijmegen ponieważ nie wypłacono mi pensji i nie miałem na paliwo.Więc im w to graj odebrali samochód z parkingu o czy ich poinformowałem oraz zgłosiłem na Policję to teraz nie wypłacają mi reszty pieniędzy Ok.1000 euro bo stwierdzili że to za przywłaszczenie sobie samochodu,chociaż ja niczego nie przywłaszczyłem i cały czas informowałem ich o miejscu jego postoju.Przekazuje sprawę tych (usunięte przez administratora) do kancelarii prawnej i mam nadzieję że zakończą swój (usunięte przez administratora) byt.

Ilona
@Janusz

ahh :( daj znac, co poradzili ci w tej kancelari... a za to mieszkanie musiałes sobie sam zaplacic jako pracownik, czy to juz byl wydatek po stronie firmy?

@Janusz

Dziękujemy za wyrażenie opinii. Pragnę zaznaczyć, że Pan Janusz narobił wiele niepotrzebnych kłopotów zarówno sobie, jak i agencji. Odnosząc się do opisanej sytuacji: samochody, które wypożyczamy zawsze mają na początku pełen bak, osobiście wszystko sprawdzałam i nawet pomagałam zapakować samochód Panu Januszowi, gdyż miał spory bagaż oraz rower - samochód był czysty, zatankowany do pełna. Dokumenty polskie oraz holanderskie są tłumaczone słowo w słowo, spędziliśmy z resztą godzinę na pierwszym spotkaniu przed podpisaniem umowy, na którym wytłumaczyłam wszystkie zasady, charakterystykę pracy oraz odpowiedziałam na pytania kandydata. Pan Janusz wynajął samochód wiedząc, że każdorazowo należy zwrócić auto do siedziby firmy przy zjazdach do Polski oraz zakończeniu współpracy, w takim samym stanie, w jakim zostało wydane - czyste i z pełnym bakiem. W regulaminie, który jest w języku polskim oraz angielskim jest zapis o karach finansowych w przypadku porzucenia pojazdu lub przywłaszczenia go. Mimo wielu próśb i kilku dni negocjacji pracownik groził, że samochodu nie odda i też ostatecznie tego nie zrobił. Pracownicy biura prosili Pana o zwrot samochodu, proponowali rozwiązania które pomogłyby częściowo uniknąć kar finansowych, jednak nie udało się dojść do porozumienia. Samochód znajdował się bez podstaw prawnych i wbrew umowie, regulaminowi oraz próśb agencji 10 dni z Panem Januszem, który utrzymywał, że mieszka w aucie i go nie odda. Co do wynagrodzenia oraz pracy: klient nie był zadowolony ze współpracy z kandydatem, więc zrezygnował - do czego ma prawo. Informowaliśmy również na początku, że jeśli współpraca nie będzie przebiegała dobrze, to nie mamy innego zlecenia dla osoby bez znajomości języka i odpowiednich kwalifikacji zawodowych. Wynagrodzenie zostało wypłacone zgodnie z godzinami wysłanymi przez zakład pracy. Dopiero po zgłoszeniu kradzieży samochodu na policję przez biuro po wielu dniach próśb z naszej strony - samochód zaostał porzucony na parkingu wraz z kluczykami i pustym bakiem. Co więcej - Pan Janusz używał też tego samochodu, aby dojeżdżać do pracy, pracując u innego pracodawcy - nie związanego z biurem, mając pełną świadomość, że używa pojazdu niezgodnie z prawem.

Nadmienię tylko, że powyższy komentarz jest niezgodny z prawdą, zarówno w przypadku gróźb ze strony agencji, jak i mojego życia osobistego. :) Samochód rzeczywiście był czysty, ale bak pusty - koszt samego paliwa wyniósł €70. Pojazd został odebrany w odległości łącznej 200 km od biura. Również posiadamy zdjęcia oraz lokalizacje pojazdu udowadniające, że powyższy komentarz nie jest zgodny z faktami. Sam Pan Janusz napisał, że nie miał pieniędzy na paliwo w opinii, do której się odnosimy. Nie stawił się na umówionym spotkaniu odnośnie przekazania auta, o wszystkich następstwach został poinformowany w sposób kulturalny. Nie polecam współpracy z pracownikiem, gdyż mimo normalnej rozmowy oraz wielu próśb Pan Janusz nie miał oporów aby używać niecenzuralnego słownictwa, kłamstw, gróźb oraz nieprawdziwych założeń na temat agencji, mojej osoby, czy prywantego życia. Pozostawiam Państwu do własnej rekfeksji powyższe treści, a Pana Janusza pozdrawiam serdecznie.

Janusz

Błędem największym to jest Pani zachowanie oraz sposób jak Pani (usunięte przez administratora) przyszłych pracowników.Niech Pani poczyta więcej komentarzy o waszych machlojkach jakie są opisywane na tej stronie i na wielu innych.Ma Pani dobry sposób otumaniania ludzi najpierw Pani mówi dużo o sobie o swoich chorobach pewnie wymyślonych a potem jak ktoś litościwy i słucha Pani wywodów po prostu przestaje wszystko dokładnie sprawdzać-cieaw jestem gdzie takie typki jak Pani się rodzą...Będę opisywał na wszystkich możliwych forach waszą oszukańczą "agencyję" aby przestrzegać innych a pieniądze ciężko zarobione które mi ukradliście oddacie i jeszcze za to publicznie przeprosicie i to już nie długo-ja (usunięte przez administratora) nie odpuszczam.

Tomasz
@Janusz

Myślałeś nad pozwem zbiorowym?

@Tomasz

Jak najbardziej i cały czas o nich nie zapomniałem.Moja księgowa wyszukuje wszystkich ciekawości o działaniu tych (usunięte przez administratora) i już niedługo będą żałować swoich przekrętów.Odezwij się na Priv.

@Tomasz

janusz123200@wp.pl

john

Jestes na czas, masz takie doswiadcznie jak napisales w CV i potem pokazujesz to w pracy to nie ma problemów, problemy sa jak sie nachlejesz/upalisz i generalnie myslisz ze cala reszta swiata na ciebie czeka, tak jak niektorzy tu piszący, agencja jest godna polecenia a Monika w szczególnosci.

@john

No po tylu negatywnych opiniach coś pozytywnego to może i dobry znak. Swoją drogą niby racja każdy może mieć coś za uszami. To w sumie nie powinni weryfikować lepiej ludzi, których sami biorą żeby ograniczyć chociażby korzystanie z używek wśród zatrudnionych?

@john

John ale ty z biura jesteś i razem z Panią Moniką działacie więc akurat Ty komentować nie powinieneś.

@Janusz

Czemu nie powinien skoro też tu pracuje, to nie jest forum dla wszystkich? Czyli deklarujesz tym samym, że w biurze pracuje się tutaj dobrze?

Seb

Radze omijać to biuro szerokim łukiem,kretactwo,brak kompetencji do prowadzenia tego typu działalności, mieszkania to horror i jeszcze kasują 600eur za pokój który niby jest w gratisie niemniej jednak to idzie z naszej kieszeni.Kontrakt na 37,5 godziny dla malarza a pracujesz 2 dni a 7 następnych roboczych siedzisz i czekasz.Hollandia juz dawno się sie skończyła pod względem traktowania pracownikow jak i płatności za prace.

Alicja
@Seb

Ale słabo... A ta kwatera w gratisie to tylko słowne obiecanki były czy gdzieś zapis w umowie taki masz?

Ostrzegam przed wyjazdem z tą agencją. Są nieuczciwi. Będą piętrzyć wyimaginowane problemy z wypłatą wynagrodzenia. Nagle nie ma kontaktu z osobą polskojęzyczna. Mają nadzieję, że machniesz ręką i Twoje pieniądze zostaną w ich kieszeni. Jeżeli nie masz większych zasobów finansowych i nie znasz dobrze języka nie wyjeżdżaj z nimi. Zostaniesz na lodzie. Zastanów się dobrze zanim pozwolisz się oszukać

@były pracownik

Czyli polecasz bogatym poliglotom czy każdemu definitywnie odradzasz? :/ Dużo osób tak machało na to ręką, że się już nauczyli, że tak mogą swobodnie postępować? Ty jaką masz historię z nimi związaną?

Aleksandra

no widzę że różne opinie na temat tej agencji macie. A jak ze stawkami w porównaniu do innych agencji? Lepsze, gorsze?

bongobik

lizuska, szczerze to jeżeli was nie wybiorą to nie nastawiajcie się na to że rekruterzy oddzwonią. Oni mają tylu chętnych, że nie daliby rady do wszystkich zadzwonić.

Zawist

Z tego co mi wiadomo to znaczna grupa Polaków poleca i korzysta z usług wspomnianych agencji pracy. Akurat Holland Group Servicies znajduje się w Nijmegen w Holandii, także podejrzewam, że można z nimi wymieniać tylko i wyłącznie kontakt mailowy. Zastanawiam się czy w Polsce mają jakieś wsparcie dla kandydatów.

tomek

a to jest agnecja pośrednictwa pracy, zgadza się? bo ja właśnie myślę o wyjeździe do holandii tylko jeszcze nie moge się w sumie na nic zdecydować i tak patrze na to co oni oferują, czy są legalni i takie inne aspekty prawne w sumie czy się wszystko w dokumentach zgadza też wszystko czy nie za bardzo.

Zostaw merytoryczną opinię o Holland Group Servicies B.V, Holandia - Nijmegen

• Jak się pracuje w Holland Group Servicies B.V, Holandia?

Zobacz opinie na temat firmy Holland Group Servicies B.V, Holandia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holland Group Servicies B.V, Holandia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Holland Group Servicies B.V, Holandia