Prefabrykacja betonowa, zbrojarz

Nijmegen
Oferta opublikowana30.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Wstęp

  • Jeśli interesuje Cię praca w stabilnej firmie, oferujemy Ci zatrudnienie w agencji pośrednictwa pracy o ponad 26-letnim doświadczeniu. Poszukujemy operatora suwnicy, który będzie odpowiedzialny za przemieszczanie ładunków w pionie i poziomie.

Obowiązki

  • • załadunek i rozładunek elementów betonowych zgodnie z wytycznymi
  • • przenoszenie i składanie prefabrykatów betonowych w obszarze składowania
  • • sterowanie suwnicą za pomocą zdalnego sterowania z dołu lub z wysokości
  • • przemieszczanie elementów o wymiarach 4mx8m
  • • monitorowanie pracy suwnicy i dbanie o bezpieczeństwo
  • • układanie elementów w formach wg. rysunku technicznego: cegieł, uzbrojenia, plus detali (rurki, elektryka, itd)
  • • po zalaniu formy rozprowadzenie betonu
  • • dodawanie styropianu/waty uzbrojeniowej

Wymagania

  • Doswiadczenie 1-2 lata
  • • komunikatywny język angielski lub holenderski
  • • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • • pracę w stabilnej firmie działającej cały rok
  • • zakwaterowanie
  • • ubezpieczenie
  • • opiekę polskiego koordynatora na terenie Holandii
  • • dodatek do zakwaterowania
  • • możliwość rozwoju zawodowego w zautomatyzowanym środowisku produkcyjnym
  • Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adresinfo@weurk.com z dopiskiem "Operator suwnicy elementów dużych" oraz kontakt telefoniczny pod numerem 0031 652 890 586