wEUrk BV

Opinie o wEUrk BV

Maja Nowy wpis

Witam, zauważyłam, że Pracownik logistyczny w magazynie mięsny w swojej ofercie ma wpisane widełki od 400 do 550 euro netto na tydzień. Chodzi o te dostępność godzin do 40 do 50 z opisu? z jakim wyprzedzeniem wiesz na ile idziesz?

Jakie tam warunki na kwaterach? Chodzi o stanowisko zbrojarza, bo widzę, że obiecują w ogłoszeniu zakwaterowanie. To są pokoje jedynki ? Jest łazienka? Nie chciałbym mieszkać w grupie, to dla mnie nie wchodzi w grę niestety.

Gruby

Mieszkasz w bloku i do tego plus 3/4 osoby i wszystko wspólne mało tego za paliwo sam płacisz małe zarobki obiecuja góry a potem wychodzi co i jak okradaja

Karolcia

warunki ogolnie nie najgorsze. Mieszkam w bloku z 3 innymi osobami ale kazdy ma swoj pokoj, lazienka i kuchnia wspolna ale mozna sie dogadac bo pracujemy na inne zmiany.

@Gruby

Bardzo ubolewamy nad Państwa niezadowoleniem. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, abyśmy mogli wspólnie znaleźć optymalne rozwiązanie. Chcielibyśmy podkreślić, że dla zapewnienia komfortu naszych pracowników oferujemy zakwaterowanie w blokach na holenderskich osiedlach. Dążymy do zapewnienia satysfakcji naszych pracowników i dlatego unikamy opcji takich jak bungalowy czy parki wakacyjne, które mogą prowadzić do nadmiernego zagęszczenia mieszkańców. Czekamy na Państwa kontakt, aby omówić szczegóły i znaleźć satysfakcjonujące rozwiązanie.

Dorota
@Karolcia

hej, ale tak dla jasności to co to są za osoby? chodzi mi o to czy również są powiązane bezpośrednio z agencją czy jednak to losowi ludzie? ten pierwszy wariant zdaje mi się w teorii przychylniejszy ale wolę się upewnić

Olka
@Dorota

Zakwaterowani sa tylko i wylacznie osoby powiazane z biurem (pracownicy).

Karolcia Nowy wpis
@Dorota

hej, osoby z ktorymi mieszkam sa rowniez z weurk. Pracujemy na dwoch innych firmach ale przez ta sama agencje. szczerze powiem ze pracowalam w gorszych agencjach a tu jest na prawde spoko.

Uprzedził już mnie ktoś może i się orientował za pracą tego piekarza przemysłowego na którego maja teraz ofertę wystawiona? W oferowanych znalazły się 3 myślniki z czego jeden to „stawka godzinowa” czy często wychodzi tak, że nie są one stale, że to podkreślili? Ona wyniesie 15 euro czy może więcej?

Cześć, chciałbym wyjechać, a widzę, że dali ogłoszenie na tego kierowcę śmieciarki teraz, no i tak się zastanawiam. Stawki za godzinę podali, a ile godzin dziennie się tak pracuje w ogóle przy takiej robocie? 8 czy więcej? Bo tego nie napisali.

Pablo Nowy wpis

Wszystkie informacje sa przekazywane w trakcie rekrutacji podejrzewam. Takze smialo dzwon i ich dopytuj.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy wEUrk BV? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Szparagi? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Człowiek

Ta praca jako operator koparki liczy się w ogóle do emerytury? Napisali w ogłoszeniu, że umowa holenderska. Dlatego ciekawy jestem, bo wcześniej nie wyjeżdżałem za granicę do pracy. Dobrze mi było tutaj w Polsce, dopóki nie straciłem pracy i teraz ciężko jest mi wrócić po okresie bezrobocia.

Gryby

Jestem pracownikiem i szczerze odradzam w tej agencji pracy. Nie dają auta tygodniówki małe za taką pracę jaką wykonuje

JSDP

Pracowalem przez ta agencje i nie bylo tragedii, bylem na sortowni odpadow budowlanych i bylo ok, 8 godzin dziennie 5 dni w tygodniu jak trzeba bylo to i nadgodziny sie trafily wyplata na czas i tak jak wczesniej dogadane nawet troche wiecej:) Ogolnie polecam

tylko po czym będzie można już wiedzieć, że praca na którą docelowo będziesz się zgłaszać byłaby „fajna”? tak to ujęto przynajmniej w ostatnim wątku co zaczęło mnie zastanawiać. Ofert trochę jest, jak można dokonać wyboru? Na jakiej podstawie? Porady?

Pomaranczowa

Pracuję w Weurk już od dłuższego czasu i przyjeżdżam na różne prace w ciągu roku książki, cebulki i inne . Warunki mieszkaniowe... nie są rewelacyjne, ale również nie tragedia. Jeśli trafi się na dobry skład domku, gdzie potrafią po sobie posprzątać, to wiadomo, że będzie lepiej niż z(usunięte przez administratora). Co do kasy, pracowałam w agencjach, gdzie warunki były gorsze, więc ogólnie jest spoko. Co do koordynatorek, hmm... jeżeli jesteś z nimi normalny, to nie robią problemów. Możecie mówić, co chcecie, ale jeśli jesteście normalni, to praktycznie w każdej agencji jest ok. Wiem, że teraz poleci: "co ty (usunięte przez administratora) , pewnie masz rodzinę w biurze". Wstyd mi za takich Polaczkow jak niektórzy z was tutaj. Weurk jest dla mnie wystarczająco ok, że będę tam wracać za każdym razem, gdy będzie fajna praca. Tyle dla was...

specjalista
@Pomaranczowa

@pomaranczowa dobrze gadasz, kazde bioro w Niderlandach ma swoje plusy i minusy ale trzeba byc czlowiekiem. ja tam nie mialem z Weurk problemow, bylem popraowalem zarobilem i jak kasy zbraknie to wroce

Jedna rzecz mnie interesuje odnośnie dodatków. Czy taki pracownik na stanowisku Pracownik logistyczny w magazynie mięsnym ma jakieś szkodliwe płacone w ogóle za pracę w niskich temperaturach? Bo tak tam jest chyba? Może ktoś opowie, jak to wygląda szerzej, byłbym wdzięczny. Ogłoszenie raczej lakoniczne jest.

Grażyna

Proszę o doprecyzowanie kwestii tych jakichś mandatów o których ktoś pisał ze dwa miesiące temu chyba. Jakim cudem biuro może egzekwować jakichś potraceń od osoby, która swoim autem innych ludzi by woziła? Czy ktoś serio miał takie problemy? jak je ogarnialiście? Chłopak może swoim by pojechał, wiec sprawdzam o co w ogóle z tym chodzi

@Grażyna

Chciałbym podzielić się informacją dotyczącą zasad zwrotu kosztów za przejechane kilometry oraz odpowiedzialności za wykroczenia drogowe w przypadku korzystania z aut służbowych. Osoby, które dojeżdżają do pracy swoim prywatnym autem, mają prawo do zwrotu kosztów za przejechane kilometry. W przypadku ewentualnych wykroczeń drogowych, mandaty związane z tymi sytuacjami są indywidualną odpowiedzialnością kierowcy. Natomiast, gdy pracownik otrzymuje auto służbowe i popełni wykroczenie drogowe, otrzymuje od nas dokument w postaci mandatu. Kwota związana z mandatem zostaje odliczona od wynagrodzenia pracownika. Ważne jest podkreślenie, że odpowiedzialność za wykroczenia drogowe w takich przypadkach spoczywa na kierowcy, a nie na biurze czy firmie. W razie jakichkolwiek pytań lub potrzeby dodatkowych wyjaśnień w tej kwestii, jestem do dyspozycji. Dziękuję za uwagę i zrozumienie naszych polityk

Kogut

Czy może mi ktoś z obecnych pracowników odpowiedzieć czy biuro uczciwie zwraca za dojazd do pracy swoim samochodem . I jak są wyposażone na domkach kuchnie .

Piotrek
@Kogut

Tak zwracają kilometrówkę , kuchnia jest wyposażona

@Kogut

Dziękujemy za zainteresowanie i pytania dotyczące warunków pracy oraz zakwaterowania w naszej firmie. Nasza polityka przydzielania samochodów pracownikom w zależności od projektów ma na celu maksymalne ułatwienie dojazdu do miejsca pracy, co z pewnością przyczynia się do efektywności i wygody pracowników. W kwestii zwracania kosztów dojazdu do pracy samochodem, pragniemy poinformować, że nasza firma ściśle przestrzega zasad uczciwości i dokładności w tym zakresie. Zapewnimy pełne rozliczenie kosztów związanych z dojazdem w sposób uczciwy i zgodny z obowiązującymi przepisami. Jeśli chodzi o zakwaterowanie, nasze domki są wyposażone w kompleksowo wyposażone kuchnie, co umożliwia pracownikom samodzielne przygotowywanie posiłków. Jesteśmy dumni z komfortu i jakości świadczonych przez nas usług, i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz pytania od pracowników w celu dalszego doskonalenia naszej oferty.

Łukasz
@Kogut

(usunięte przez administratora), niestety takie są kolejności, wszystkie osoby poszkodowane , oszukane przez to biuro pracy zglaszajmy to do odpowiednich organów .. niech skontrolują warunki mieszkaniowe jak i wszystkie odcinki wypłat,nie dajcie się (usunięte przez administratora).nie kasuje się niewygodnych komentarzy drogie gwiazdy

@wEUrk BV

A pleśń na domkach ścianach?????pokoje dwu osobowe???? zaniżony standard,plus chcą od was wyłudzić polskie adresy żeby brać dofinansowanie za was za te tragiczne warunki, omijać szerokim łukiem nie polecam

@gruby
@Łukasz

Kogut ja po nowym roku zgłaszam ich do związków. Już się zapisalem i będę (usunięte przez administratora)zgłaszal. Co tydzień (usunięte przez administratora). Za ubezpieczenie też nie płacą. Takze ich zgłaszam na pewno

@Tomek

Dziękujemy za przekazanie swojej opinii, a jednocześnie chcielibyśmy odpowiedzieć na podniesione kwestie. Zależy nam na transparentności i zrozumieniu, dlatego pragniemy wyjaśnić kilka aspektów. Ważne jest dla nas, abyście wiedzieli, że nasze domki oraz system wynagrodzeń są regularnie kontrolowane przez różne instytucje, które zdają celująco. Naszym celem jest utrzymanie najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa dla naszych mieszkańców. Rozumiemy, jak istotne jest szybkie reagowanie na zgłaszane usterki. Dlatego wszystkie problemy zgłaszane przez pracowników są rozpatrywane i naprawiane na bieżąco. Również zauważamy Państwa uwagę dotyczącą pleśni, a jednocześnie chcielibyśmy zaznaczyć, że odpowiednie wentylowanie pomieszczeń jest kluczowe w prewencji takich sytuacji. Informacja dotycząca polskiego adresu jest wymagana zgodnie z przepisami prawnymi w celu poprawnego utworzenia umowy. Jest to standardowa procedura, która zapewnia zgodność z prawem i klarowność w dokumentacji. Doceniamy Państwa opinię i otwartość na dialog. Jeżeli są jakiekolwiek dodatkowe kwestie, które chcielibyście Państwo z nami przedyskutować, jesteśmy otwarci na dalszą rozmowę w celu poprawy naszych usług. Dziękujemy za zrozumienie.

Dominika Matka żona

Dzień dobry,mam pytanie ,jestem żoną jednego z pracowników, zakład mijeo męża stanął,bankrut lub inna historia,a Czy w jako agencja macie dla nich mieisca pracy?? zostali bez pracy pieniędzy idą święta, część ludzi pracuje z tego co wiem ,a reszta?? resztę macie w dupie??!!idą święta,rzycze wam w tym biurze polskie gwiazdy świat bez pieniędzy!nieh wam bieda w (usunięte przez administratora) zajrzy

@Dominika Matka żona

A kiedy do tego w zasadzie doszło? Czy podczas zatrudnienia Męża można było się tego spodziewać? W moim przypadku nigdy nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją. Jak to wygląda na umowie? Nie było o czymś takim wzmianki?

@Dominika Matka żona

Szanowna Pani, Rozumiemy Pani obawy i frustrację w związku z trudną sytuacją, jaką przeżywa Pani mąż . Jako pracodawca, zawsze staramy się utrzymywać otwarty i konstruktywny kontakt z naszymi pracownikami, a to obejmuje także sytuacje, w których zamykany jest zakład lub inaczej przystosowujemy się do zmieniających się warunków. Naszym priorytetem jest zapewnienie wsparcia naszym pracownikom w znalezieniu nowych miejsc pracy. Każdy pracownik, który wyraża chęć kontynuowania swojej kariery zawodowej, ma możliwość uzyskania informacji o dostępnych ofertach pracy w naszej firmie. Zachęcamy zainteresowanych do kontaktu z nami w celu omówienia swoich potrzeb i możliwości. Rozumiemy, że to trudny czas dla wielu osób, szczególnie w okresie świąt. Chcemy, aby wszyscy nasi pracownicy czuli się wsparci i zdolni do znalezienia nowych możliwości zawodowych. Zachęcamy również do rozmowy z nami, abyśmy mogli zrozumieć sytuację i dostosować nasze starania w kierunku zapewnienia odpowiedniego wsparcia. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami i jesteśmy gotowi do współpracy w rozwiązaniu tej sytuacji. Z poważaniem WEURK,

Czytam, że w ogłoszeniu na betoniarza jest wymóg żeby prawo jazdy mieć, no i dobra, a co z autem? Trzeba swoim jeździć czy firma daje własne? Bo to by problem był, nie wiem na ile by mi się to opłacało.

Krzesło

Tak , szukają z prawo jazdy żebyś ludzi mógł zabierać też, albo swoim albo dostaniesz od nich służbowe,ale pamiętaj że jak zakończysz karierę nie po ich myśli będąc kierowcą to możesz spodziewać się różnych potrąceń, mandaty wymyślone przez biuro

Jagna

hej, wiadomo kiedy ruszy do nich nabór do pracy w Holandii, bo na stronie pustka, nie ma żadnych ofert pracy, a poluje by wyjechać za granicę do pracy...no i widzę, że piszecie o słabych warunkach kwater, a może mi ktoś powiedzieć ile za kwatery odtrącali? Zdarzają się dni, w których siedzi się w domkach, bo nie ma pracy? Bo wiem, że czasami takie agencje mają to do siebie, że ściągają pracowników, a później oni siedzą i czekają na jakieś zlecenia :(

Kogut

Może ktoś z obecnych pracowników odpiszę mi czy biuro zwraca uczciwie pieniądze za dojazd swoim autem i jak są wyposażone mieszkanie np. kuchnia.

Martin

Maja ja w tej agencji nie pracuje widziałem że wystawili ogłoszenie na spawacza ja też chciałem coś dowiedzieć się na temat pracy na tym stanowisku ponieważ się rozglądam i myślałem że ktoś udzieli mi informacji ktoś kto tam pracuje. Ponieważ opinie są bardzo podzielone o tym biurze.

Martin

Czy jakiś spawacz może wypowiedzieć się na temat pracy w tej agencji przy czym jest praca jakie warunki w firmie itp.

Maja
@Martin

Mój brat chce też właśnie aplikować i chętnie dowiem się więcej. Ja bym chciała dopytać o kwestie dni wolnych. Czy firma zapewnia np. X dni wolnych co jakiś czas, aby wrócić do PL do domu? Czy jednak to już są dni urlopowe normalne, nic dodatkowego z racji pracy za granicą?

Damian

Trzymajcie się ludzie z daleka. Jest tyle firm na rynku, większość (usunięte przez administratora) i ta nie jest wyjątkiem.

@Damian

Anonimowy i ogólny charakter Twojej wypowiedzi nie pozwala nam się odnieść do niej w sposób konstruktywny. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni negatywną oceną i chcielibyśmy wiedzieć, co na nią wpłynęło. Wszelkie uwagi najlepiej przekazać w wiadomości e-mail na adres: info@weurk.com wówczas dokładnie je przeanalizujemy i wyciągniemy wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy.

Emilia
@wEUrk BV

A czy na ten mail podany mogę wysłać również do was cv ?

@Emilia

zachecamy do uzycia powyzszego adresu ,celem przeslania CV

Mimimi

Omijać meline. I te obrzydliwe warunki mieszkaniowe. Nie pozdrawiam „szanownej” pani k koordynator od (usunięte przez administratora) strony

Łucja
@Mimimi

a gdzie byles na robocie ze takie złe warunki mieszkaniowe? płacil za nie pracodawca czy trzeba było z wlasnej kieszeni opłacic?

@Mimimi

Chcielibyśmy wiedzieć, co wpłynęło na negatywna ocene zakwaterowania. Wszelkie uwagi najlepiej przekazać w wiadomości e-mail na adres: info@weurk.com wówczas dokładnie je przeanalizujemy i wyciągniemy wnioski na przyszłość. Pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o wEUrk BV - Emmen

• Jak się pracuje w wEUrk BV?

Zobacz opinie na temat firmy wEUrk BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w wEUrk BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

wEUrk BV