Opinie o Szyby Nordglass (Nordglass Sp. Z O.O.) w Koszalin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie NordGlass Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w NordGlass Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NordGlass Sp. z o.o. w Koszalin

Szukam pracy na produkcji. Niestety ostatnie ogłoszenie jakie znalazłem dodane było 2 lata temu. Zarobki na tamte czasy zaczynały się od 3250 zł brutto. Jak zmieniło się wynagrodzenie na przestrzeni tego czasu, realnie ponad 4,5 tyś takiej podstawy będzie? Co to są za nagrody jubileuszowe o których przeczytałem?

Prawda

Jak odchodziłem to nie dostałem propozycji podwyżki a za sobotę i niedzielę jak dobrze pamiętam to do każdej godziny dopłata była 5 zł brutto jak zacząłem pracę to dostałem 1700 zł netto.

A na magazynie macie teraz 2 zmiany czy 3? Jak czytałem ogłoszenie, tylko ono miało jakoś ponad 2 lata to napisane było 2. Nawet benefity były podane, np premie świąteczne, niedługo króliczek ile takich świątecznych premii dostajecie?

Jaka jest umowa w firmie NordGlass Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Project Manager zatrudniają na umowę zlecenie?

Prawda

Byłem pracownikiem na produkcji zwolniłem się z zgledu na zarobki po 8 lat zarabiałem netto 3tys zł poszedłem do nowej pracy na jedną zmianę od poniedziałku do piątku za tą samą kwotę a na produkcji trzeba pracować na 3 zmiany łącznie z soboty i niedziele.

@Prawda

A jak złożyłeś wypowiedzenie to nie chcieli Ci dać podwyżki? Za weekendy to miałeś jakąś inną stawkę? A jaka była kwota wyjściowa, jak dostałeś tutaj pracę?

Sprostowanie Nowy wpis
@Prawda

Zwolniłem się z firmy 4 lata temu na dzisiaj w nowej firmie zarabiam 4 tys zł netto podsumując pracę w nord glass to mi się podobała odszedłem tylko dla takiej samej wypłaty za jedną zmianę jak miałbym wrócić do firmy na 3 zmiany to musiałbym dostać netto minimum 4,5 do 5 tys zl

Prawda Nowy wpis

Na pracuj.pl znalazłem ofertę ds. analizy danych i cen, ale nie podano żadnej orientacyjnej pensji. Mógłby ktoś uzupełnić tutaj tą informację? Piszą, że to praca hybrydowa, ale jak dzielą się dni w tygodniu na pracę w domu? Jeśli pomagają ludziom w trudnej sytuacji życiowej to trzeba przedstawić jakieś rachunki albo oświadczenia?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie NordGlass Sp. z o.o. na stanowisko Inżynier Konstruktor? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?

Widzę nowe ogłoszenie. Napiszcie do jakiej pracy szukają. Ile zmian.?

NordGlass Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Inżynier Produktu. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

8latWNordglass

W okresie czerwiec lipiec rekrutacje byly zamkniete, zatrudniano jedynie pracownikow agencyjnych z filipin itd, ktorym i tak podziękowano jakoś w sierpniu. Od września planowane są nowe przyjęcia na produkcjii więc warto składac CV, a po zaproszeniu masz prace na 100% jezeli chodzi o inżyniera prowadzona jest rekrutacja ale to gruby gips.

@Pracodawca Witam, nie jestem tutejszy, ale bardzo poważnie zastanawiam się nad przeprowadzka do Koszalina i podjęciem pracy w Nordglassie, Od 14 lat pracuje w pittsburgh Glass work pod Wrocławiem, tak samo jak i u tu też są różne opinie, te zle i te dobre, w to wnikać nie będę, chciałem uzyskać konkretne informacje, czy są zatrudnienia, jaka jest płaca, jaka atmosfera.

Nikola
@Zainteresowany

Ja widziałam oferty, ale już zniknęły, nawet nie zdążyłam przeczytać, co i jak. Jakie ciebie stanowisko interesuje? Co do przeprowadzki, to właśnie ciekawe, czy oferują jakiś dodatek relokacyjny, bo ja sama już jestem zmęczona dojeżdżaniem wszędzie. I czy transport jest pracowniczy?

Joanna

Chciałabym zatrudnić się na produkcji w firmie Nord Glass Czy ktoś mi może odpowiecie jakie są teraz zarobki na rękę dla osoby zaczynającej pracę w firmie?

Małgorzata
@Joanna

Czytałam tu w opiniach, że wcześniej była najniższa krajowa ale też się chętnie dowiem jak to teraz wygląda. Może jakieś premie dają do podstawy- ktoś wie? Ktoś też pisał o zatrudnianiu po znajomości - na produkcji też trzeba mieć znajomości czy raczej bez problemu można liczyć na zatrudnienie?

Joanna
@Małgorzata

Mysle ze to nie jest prawda ze najniższa krajowa Moj maz pracował tam do emerytury i miał dobre zarobki

Małgorzata
@Joanna

A możesz powiedzieć mniej więcej jakie to były zarobki? Dużo powyżej najniższej krajowej? Jakieś podwyżki co jakiś czas były tego podstawowego wynagrodzenia?

Nick615

Ja jak najbardziej polecam, myślę ze większość tych opinii to sa ludzie, którym po prostu nie chce sie pracowac. Za niedługo mija mi 8 lat jak tutaj jestem i nigdy nie zostałem źle potraktowany i aż głupio sie czyta jak wszystkim jest tutaj źle..... . Sa możliwości awansu, trzeba tylko chcieć sie czegos nauczyć, a to, że ktoś uważa "ze potrafi wszystko" bo robi na kilku działach to smiech na sali. Większość prac jest banalnie prostych i nie trzeba wielu umiejętności żeby je wykonać.... Także polecam mniej narzekac, więcej wiary w siebie i naprzód ????????

zgred
@Nick615

Bzdury można wiedzieć czym się zajmujesz w fabryce?

@Nick615

W (usunięte przez administratora) byłeś i avans widziałeś,pracowałem 15 lat w słupsku i dostałem kopa w (usunięte przez administratora) bez słowa dziękuję a były takie momenty że byłem sam na stanowisku.......a ot taki zakład taaaaa

Karol
@ZR1

Wow, po 15 latach taka sytuacja? Odprawa jakaś była?

@Nick615

(usunięte przez administratora),pracowałem przez 15 lat na wielu stanowiskach,chciałem przetrwać i chciałem być potrzebny...no i byłem potrzebny do podpisania swojej dymisji,SIWY dopiął swego a pracowałem w słupsku

Nick615
@ZR1

W (usunięte przez administratora) to ty teraz jesteś Panie ;) Pozdrawiam, zamiast płakać weź życie za rogi , jest wiele firm, w których można pracować. Po 15 latach z niczego wywalili ? Przecież każdy kto trochę pracuje w NG wie, że kryterium zatrudnienia to żeby pracowanik miał ręce u nogi ????

Jakość

Siemanko. Interesuje mnie robota w jakości ale dla mnie oprocz kasy liczy sie atmosfera w dziale. Jak tam u was w dziale KJ, jest wesolo i ambitnie? Czy robota w KJ jest bezpieczna?

Iwona

Ale czemu? Że bhp szwankuje, ktoś jest niemiły, czy kasa marna jak na kryzys? Co z tego, że ostrzeżesz ludzi, jak nie wiadomo, o chodzi...

Izabela

Cześć, sprawdziłam oferty pracy i widziałam, że trwa rekrutacja na starszego pracownika magazynowego. Czy to taki odpowiednik brygadzisty, jak wyglądają obowiązki i o ile wyższa jest pensja od zarobków zwykłego pracownika magazynu?

wieloletni pracownik

W tym roku zakończyłem swoją pracę w tym miejscu po 18 latach. Przeżyłem trzech właścicieli ale obecni doprowadzili firmę do granic absurdów. Kiedyś dwie kadrowe ogarnęły wszystko, a obecnie jest ich chyba z 10 i nic nie da się załatwić/dowiedzieć. Zajmują się fejdzbukami i rozdawanie podpasek. Podobnie w innych działach księgować czy marketing. Ewidentnie zatrudnieni ludzie bez kompetencji po znajomościach. A po to żeby zatrudnić ich więcej zwalnia się ludzi na serwisach. Co doprowadza do kolejnych absurdów taki jak dwuosobowe serwisy. Pracę rks można tylko podsumować jak dbanie o swoje cztery litery i przypodobanie się oderwanemu od rzeczywistości piotrowi t. Plusem wypłata na czas i niektórzy ludzie, choć tych coraz mniej bo każdy co sobą coś reprezentował już uciekł.

anonimowy

Hej. Pani Magister Dominika to jeszcze pracuje w firmie Nordglass?

Robert
@anonimowy

Ja jej nie znam, więc nie pomogę. Rozglądam się tu za wpisami z kwotą, jaką teraz płacą za robotę. Ktoś tam wcześniej pisał o minimalnej, a w listopadzie inna osoba mówiła o 4000 zł brutto. Wiesz od kolegów czy koleżanek, która z tych kwot jest bardziej prawdopodobną?

anonimowy
@Robert

Nie doradzę Ci bo nie pracuje w Nordglassie. Zajrzyj na ich stronę może tam są podane stawki za poszczególne stanowiska.

Kandydatka

Hej. Czy możecie mi napisać jak wygląda praca na magazynie? Zarobki godzi itp

Xxx
@Kandydatka

Lipa zarobki

Kandydatka
@Xxx

Aż tak. Bo słyszałam że ponad 4 brutto

ZR1

Dziń Dybry,ciekaw jestem gdzie podziała się strona ze słupskimi opiniami co SIWEGO aż tak zabodło że kazał wykasować.....prawda w oczy kole.Pracując w słupskim oddziale wiedziałem po co mam rowa z tyłu,latem można było koszulkę wyzymać.SIWY te opinie i tak wrócą tu,to kwestia czasu,a zwłaszcza ci niedawno zwolnieni opiszą swoje krzywdy jak na razie 21 osób....to na razie tyle

ByłaPracownica

Bardzo zła firma. Taki typowy Januszex, który w dalszym ciągu uważa, że najniższą krajową to dobra pensja dla pracowników. Niekompeteni dyrektorzy (Piotr T.), ktorzy zrobią wszystko, aby utrzymać się w tej pracy... eh... odradzam.

Karol
@ByłaPracownica

Ta minimalna to tylko oficjalnie jako podstawa, a do tego wpadały jeszcze jakieś dodatki? Czy nic a nic?

Dre
@Karol

Długo wytrzymałaś? Za minimalną to bym nawet pół miesiąca nie robił

Klaudia

Czy w nordglass dają umowę na czas nieokreślony?

Agata
@Klaudia

Nie wiem. A ogólnie byłaś tam na rozmowie? Jakie pytania zadawali?

Pracownik prod

Praca w tej fabryce to totalne nie porozumienie kierownictwo to buraki myślą że jak dostali stołek to mogą ponizac ludzi totalnie zasrancy chciał bym zobaczyć jak taki alla kierowniczek Grzegorz. M zostaje pozbawiony stolka i musi iść do pracy za 2500 A co najlepsze to na piecach sami donosi ciele i za 50 zł to palec w (usunięte przez administratora) będą kierownikowi trzymać praca tam to porażka nie polecam zniszczą wam zdrowie i nie tylko Pozdrowienia dla ciuli

Taki tam
@Pracownik prod

Racja tak jest pracowałem tam i wiem co nieco o piecuchach i innych potrafią dojechać skarżyć się racja i nie tylko bo we wlarzeniu są najlepsi i to sami sobie parodia a na pie nord szegulnie ale kara spotka tak czy inaczej prędzej czy puzniej wlazodupy filmiki i co się mówi to normalne w tej firmie 6 lat tam robilem

Kolega

Cześć! Macie jeszcze tą pizze za bezwypadkowośc czy juz nie ma czegoś takiego?

Agata
@Kolega

Pizza za bezwypadkowość? Pierwsze słyszę o takim czymś. Możesz rozwinąć?

Ziom
@Agata

Kiedyś jak było ileś tam dni bez wypadku to zamawiali dla wszystkich pizze i cole. Spoko to bylo.

pracownikprodukcyjny

Prawda jest taka, ze gowork to miejsce w którym wylewają żale tchórze, jeśli młody ma po 3 miesiącach więcej niż stary "doświadczony" pracownik to czemu stary "doświadczony" pracownik jeszcze tam pracuje, lub nie zwolni się i nie zatrudni na nowo? Skoro jest aż tak źle to czemu tu siedzicie? Czy naprawdę macie jakąś misje ratowania firmy, czy potraficie tylko narzekać i brak wam jaj by zrobić coś ze swoim życiem? Myślicie, ze wasze groźby w internecie o zwolnieniu kogoś rusza? W tej firmie mozna zarobić i to całkiem dobrze, ale to wiąże się z zaangażowaniem i ciężką pracą, aby dostać coś więcej, trzeba również coś więcej od siebie zaoferować. Za podstawę macie pensje+10%premii, a za sama obecność nikt wam podwyżki nie da, trzeba rozwijać swoje umiejętności i myśleć, a stanąć w miejscu i czekać aż ktoś pokaże palcem to każdy kretyn potrafi. Ja po 4 latach pracy po ostatnich głośnych regulacjach (tych w tym tygodniu) jako pracownik produkcyjny mam na umowie 3300 brutto, co daje ponad 3tys netto. Jest to moja trzecia podwyżka w tym roku. Pozdrawiam wszystkie lemingi, co muszą się ukrywać pod anonimowymi loginami, aby ponarzekać ;) Pamiętajcie, ze narzekaniem nie zmienicie swojego marnego życia, licza się czyny. Mi jak nie smakuje brokuł to go nie jem, tylko zmieniam go na kalafior. Ps. Jestem zwykłym pracownikiem produkcji.

pracownikprodukcyjny

3300 brutto na umowie + dodatki wiec sobie policz, chyba, że Cie to przerasta to za miesiąc mogę ci pokazać pasek z wypłaty. Wystarczy wziąć się do roboty, a kto tu jest głąbem to sam pokazałeś. Przed "i" nie dajemy przecinków. To ze ktoś jest starym pracownikiem nie oznacza z automatu ze należy mu się szacunek i podwyżka, a skoro jedyne sposoby jakie znasz na podwyżkę to podpierdzielanie i dawanie (usunięte przez administratora) to wesołe masz życie, skoro nie umiesz pokazać więcej.

wolny
@pracownikprodukcyjny

NIKT KTO PRACUJE NORMALNIE NIE DOSTANIE TRZECH PODWYŻEK W CIAGU ROKU , DOSTAJĄ JE TYLKO OB.....E I DONOSICIELE .W tym roku porzegnalem sie z ta firmą . przez 7 lat to widzialem dokladnie jak to wyglada . Pozdro dla dziobaków.

Slupskitamglassteam
@pracownikprodukcyjny

Chlopie co Ty pier... ja jestem operatorem i po 7 latach nie mam tyle podstawy! Jedynie co, to operatorarskie plus dodatki. A tylu podwyżek, to nie dostaje nikt, bez znajomości lub latania na górę co chwile..

JEBZDZIDY
@pracownikprodukcyjny

Wszystko było by fajnie, ale w tej fimie nie ma podwyżek 3 x w roku. 1 regulująca jest i tyle. Zrób screenshoota z paska wypłąty, w paincie, usun dane tylko zostaw widoczna twoja podstawe i kwote netto do przelewu oraz pokaz grupe zaszeregowania z jej nazwa.Szybko zweryfikujemy Twoje pitolenie.

Slupskitamglassteam
@pracownikprodukcyjny

To może łaskawie napisz, jak sie rozwijasz w tej firmie?. Ja jestem operatorem, 7 lat, laminacja prawie całą umiem, pakowanie i tamglassy też (prócz gum), montaż ręczny spoko. I jakoś podwyżki nie dostaje, a ciągle jak piec stoi latam... i Ty mi powiesz o rozwijaniu się w tym bur..lu?!

Id
@pracownikprodukcyjny

Nie wiem na jakim dziale robisz i na jakiej brygadzie, ale spojrzmy prawdzie w oczy, nie każdy ma możliwość rozwoju, nie każdego przełożonego obchodzą twoje wyniki, obecności i ponad normy, pracuję tam 6 lat, na 4 działach ogarnę, starania maksymalne, nadgodziny i wiesz co? I g...o. Niecałe 2800 na umowie, pytania o dodatkową premię za cokolwiek? Już stało się to żenujące, nie będę się poniżać. Robię co muszę, ale nic na wyrost, skończyła się pogoń za wiatrakami. Pieniądz nie jest zły za pracę, ale jak na takie warunki powinien być wyższy. Znam tam wielu ludzi którzy pomimo lat starań są niedocenieni bo? Za dużo mówią, albo za mało, albo ktoś ich z przełożonych nie trawi, albo pokazali że im za bardzo zależy na pracy lub firmie. To jest nie w porządku i każdy normalny człowiek ma prawo mieć pretensje, jeśli firma będzie tak dalej postępować to za kilka lat stanie się nieopłacalne, będzie coraz mniej zamówień, bo nie będzie miał ich kto realizować, zachód od stycznia otwiera się na Ukraińców, więc nie zabawką tu za długo. Tyle na ten temat.

@pracownikprodukcyjny

Taaa "Opowieści z ....patologii". Komu te bajki.

Bogdan
@pracownikprodukcyjny

Trochę poczytałem te posty i w sumie, to chyba rzeczywiście jakieś miejsce gorzkich żali tu się zrobiło...

kokosz
@wolny

był taki co to miał ksywe podobną do części napędowej silnika samochodowego :D i zawsze były podwyżki ;)

Zostaw merytoryczną opinię o NordGlass Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w NordGlass Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NordGlass Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NordGlass Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NordGlass Sp. z o.o.