Opinie o Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c. w Stęszew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c. w Stęszew

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Drukarnia Welin? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

pikuś Nowy wpis

Atmosfera jest dobra, dopuki pracownik bez słowa realizuje nawet najgłupsze i najbardziej upokarzające polecenia. W innych sytuacjach słyszy bajki i bzdury .... szefo powinien dostać nagrodę złotych ust Gebbelsa w zakresie obietnic i propoagandy sukcesu

Dzień dobry Państwu, proszę absolutnie nie darzyć zaufaniem właścicieli firmy DRUKARNIA WELIN S. C. MARZENA i PRZEMYSŁAW PAWŁOWSCY. Pracodawca ten całkowicie nie spełnia swoich obowiązków co do wypłat wynagrodzenia- uważa, że człowiek może pracować za darmo. Są to ludzie bardzo nieuczciwi. Czują się bezkarnie. Ktokolwiek będzie chciał podjąć pracę w tej firmie- licz się, że nie będziesz mieć wypłaty przez długie okresy. Możesz także usłyszeć potencjalny pracowniku, że jesteś za drogi i wypłaty najniższej pensji krajowej nie otrzymasz.... brak kultury to chyba najmniejszy problem tych ludzi.. . WIELKIMI LITERAMI PRZESTRZEGAM PRZED NIEUCZCIWYM PRAWODAWCĄ! Który jak się okazuje nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji jakie go czekają. Państwo właściciele nie boją się Inspekcji Pracy, Sądu Pracy, czy chociażby Urzędu Skarbowego- a mają powody.. . P. S. Opinia ta nie dotyczy pracowników firmy, którzy robią wszystko, by nie upadła. Często w niskich temperaturach.... . bez wypłat za kilka miesięcy pracy

A

To perfidni (usunięte przez administratora) ABSOLUTNIE UNIKAĆ TYCH PAŃSTWA SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Irena

To bardzo ciekawe co piszesz, a możesz opowiedzieć coś o tej pracy w niskich temperaturach? Pracownicy nie dostają odpowiedniej odzieży zabezpieczającej? Czy finalnie pracownicy dostają całe swoje pensje?

Aleksandra
@A

No ok, a zgłaszaliście to pipowi? Kontrola była i co wykazała?Po forach oni raczej nie chodzą, mają co robić...

X Nowy wpis
@Aleksandra

Zgłoszone do pipu, ale pip nie widzi żadnego problemu. ... A nie widzi tego problemu, ponieważ Państwo Pawlowscy skutecznie panią inspektor przekonali papierowym banknotem, że żaden powód do zmartwień nie istnieje...Państwo Pawlowscy nie mają absolutnie co robić, więc proszę absolutnie ich nie bronić.

Ilona Nowy wpis
@X

Tylko jednym? No to faktycznie kobieta się ceni. ;p A tak serio to przecież raczej niemożliwe, żeby sobie ich przekupić. :/ Zwłaszcza, że gdyby każdy tak otwarcie o tym wiedział to raczej temat byłby dalej drążony?

pikuś Nowy wpis
@Irena

oczywiście, że pracownicy nie dostają żadnej odzieży ochronnej, po to dostają (albo i nie) wypłaty, żeby sobie kupili i przyszli do pracy odpowiednio ubrani .... A praca o której mowa dotyczy tzw. ślusarni, gdzie miały być robione konstrtukcje do reklam, a są robione kojce dla psów ..... drukarnia, która zeszła na psy .... dosłownie

Jakie drukarnia ma stawki i czy jest możliwość pracy na sezon ?

Aneta

Witam. Jestem pracownikiem w drukarni obecnie jestem na urlopie wychowawczym . Jestem zatrudniona na umowę o pracę tak jak wszyscy inni pracownicy .Wynagrodzenie nie jest idealna ale na prace nie narzekałam . Atmosfera w porządku ,szefostwo uczciwe i nie robi awantury z powodu wczeniejszego wyjscia(z powodu starszego dziecka) wiec jest ok ;)

@Aneta

uczciwe szefostwo... takiego hitu to jeszcze nie było ...

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
sylwia

A ktoś wie mniej więcej na jakich warunkach zatrudniają? Może ktoś się wypowie z osób które były na rozmowie kwalifikacyjnej?

admin

Jeżeli pracowałeś w firmie Drukarnia Welin to wypowiedz się na naszym forum. Od twojej opinii może zależeć kariera ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c. - Stęszew

• Jak się pracuje w Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kórnicka 3A
    62-060 Stęszew
  • NIP: 7771508036 REGON: 630601938

Przemysław Pawłowski Drukarnia Welin Wspólnik s.c.