Opinie o Delphi Poland SA w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delphi Poland SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Błonie

Anonymous

Niestety, z przykrością piszę tę opinię, ale nie polecam pracy w tej firmie. Zapowiada się bardzo obiecująco, firma rekrutuje specjalistów z całego kraju, robi raczej dobre pierwsze wrażenie, ale im dalej w las, tym gorzej. Jest to jedna z najgorzej zarządzanych organizacji, w jakiej dane mi było pracować. Firma nabrała mnóstwa nowych projektów (co jest bardzo pozytywne, bo się rozwija) , ale całkowicie nie radzi sobie ani z ich wprowadzeniem, ani z sensownym dalszym prowadzeniem na etapie produkcji seryjnej. Stare projekty, które hulają kilka lat, też mają mnóstwo dziur i chaosu. Panuje niesamowity bałagan, ludzie nie wiedzą co i po co robią. Brak jakiegokolwiek podejścia systemowego- od korporacji BorgWarner mają chyba tylko nazwę i słupki w excelu. Wszystkie działy (okołoprodukcyjne) są sprowadzone głównie do redukcji scrapu. Atmosfera jest średnia, wiadomo, że część ludzi lubić się będzie mniej lub bardziej, ale działy między sobą wręcz walczą, zamiast współpracować. Większość zwala pracę na kogoś innego. Widoczne jest też szukanie winnych na każdym kroku. Myślę, że potwierdzeniem tej opinii jest duża rotacja pracowników - średnio rozgarnięty specjalista dość szybko zdaje sobie sprawę co w firmie się dzieje i raczej postanawia zmienić pracę, zamiast się "męczyć". A szkoda, bo procesy produkcyjne nie są proste i wymagają wiedzy. Najwyższe kierownictwo nie wyciąga żadnych wniosków z różnych sytuacji i przez to popełniane są w kółko te same błędy. Benefity też są słabiutkie. Generalnie w mojej opinii nie jest to firma dobra do dłuższej współpracy, ale raczej dla ludzi świeżo po studiach lub zainteresowanych specyfiką tej produkcji, ponieważ ona sama jest bardzo ciekawa.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Na jakie wsparcie w Delphi Poland SA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Szary Nowy wpis

Niestety praca w tej firmie to jakaś masakra. Gdybym wcześniej przeczytał opinie, nigdy bym nie aplikował. Niestety ciężko je znaleźć przez nieaktualne dane o firmie. Ilość pracy zrzucanej na pracownika przekracza jakiekolwiek możliwości jej wykonania. Inni traktują cię jak robaka, który po prostu ma robić i nie marudzić. Kierownictwo nie liczy się z opiniami pracowników. Nieprzyjemna atmosfera i ciagle awantury między działami. Pensja zostawia wiele do życzenia, nie jest nawet konkurencyjna. Wszędzie panuje chaos i nikt nawet nie wie co robi. Ciągłe szukają pracowników, bo ludzie nie wytrzymują lub zwalniają się jak zobaczą co się tu dzieje.

Anonymous Nowy wpis

Na jakie benefity można liczyć w Delphi Poland SA?

Inżynier Produktu

Moją kandydaturę na stanowisko inżyniera produktu firmie przedstawiono przez firmę Antal z Warszawy (bardzo profesjonalna rekrutacja, miło kulturalnie, do rzeczy). Po zapytaniu czy udostępniam swój email dostałem 4 zadania rekrutacyjne na stanowisko inżyniera produktu, w zadaniu było zaznaczone, że można korzystać z dowolnych źródeł. Dostałem kilka schematów, które opisałem szczegółowo do każdego podając odpowiedzi od poziomu basic do advance bo nie miałem pewności kto będzie je oceniał. W sumie na 5 schematów wysłałem 5 stron odpowiedzi na zadane odpowiedzi uwzględniając i podając źródła, książki, strony internetowe oraz inne materiały. Od wysłania zadań do otrzymania odpowiedzi minęło około dwóch tygodni, o odmowie nie powiadomiła mnie Pani Katarzyna z działu HR od której otrzymałem zadania a Pani rekruter. Niestety nie otrzymałem żadnego powodu odmowy. Dla mnie bardzo istotne jest otrzymanie odpowiedzi abym mógł coś zmienić w przyszłości i podnosić swoje kwalifikacje w różnych obszarach. Nie miałem przyjemności bezpośrednio korespondować z Panem inżynierem, który oceniał moje zadania ani poznać jego imienia i nazwiska wszystko odbywało się poprzez Panią Katarzynę z HR. Ostatecznie po dwukrotnym kontakcie z Panią Katarzyną otrzymałem odpowiedź (pośrednio od Pana inżyniera w emailu od Pani Katarzyny) iż część moich odpowiedzi była błędna oraz moje odpowiedzi były na poziomie juniora. Dodatkowo zaznaczono że od od osób z moimi kwalifikacjami oraz wymaganiami finansowymi oczekuje się dokładniejszych i bardziej wyczerpujących odpowiedzi. Które odpowiedzi - nie wiem Jaki poziom szczegółowości byłby zadawalający - nie wiem ale następnym razem zacznę od omawiania procesu czochralskiego oraz od rekombinacji ładunków :) Mam świadomość iż po naleganiu z mojej strony dostałem informację na odczepkę więc nie sądzę żeby to był realny powód bo w razie niezgodności można dopytać w rozmowie aby rozwiać wątpliwości. Jak wspomniałem wcześniej nie dano mi poznać było personaliów osoby, która oceniała moje kwalifikacje więc muszę odradzić rekrutacje. Jeśli nie lubicie zabawy w głuchy telefon i lekceważenia nie tracicie czasu, wiem że kilku pracowników nie świadczy o kulturze całej korporacji ale z obrazu firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie gdzie można podjąć nowe wyznawania firma jawi mi się zupełnie odmiennie

Dostałem 4 zadania w pdf odesłałem żadnej rozmowy nie było nawet kontaktu telefonicznego z firmy Jeżeli znasz podstawy elektroniki, potrwasz rozmawiać prostym językiem o elektronice i komunikować się z ludźmi może to być praca dla Ciebie

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
Cyrk

Nie możesz stanąć w grupie, nie możesz piarnac za przeproszeniem ale kierownictwo i liderzy mogą się oprowadzać stadami..liderzy czepiają się a jak.die na kogoś upra to już końca niema, zero sprawiedliwości.

Lelus
@Cyrk

Dziwię się, że ludzie na to pozwalają a to całe kierownictwo i liderstwo śpi spokojnie po tym jak traktują ludzi. Rozumiem, że trzeba jakoś zarządzać zespołem ludzi lecz trzeba jeszcze umieć a nie pokazywać kto.tu rządzi i kto.jedt wyżej. Nigdy nie wiadomo Kierowniku,Kierowniczko, Liderze, Liderka czy nie spotkamy się w odwrotnej sytuacji a może by się przydało i tylko oddać Wam to co Wy fundujecie Nam ! P.S niektórzy z pracowników też!

Bartnik
@Lelus

I co z tego tu było i będzie tak, powinien ktoś zrobic porządek z tym wszystkim .Być może odważnym.i powiedzieć komuś kto jest wyżej i be zstronny, skończyć z tym że jak.matka liderka to i córka,syn itp. Skończyć żeby.kierowniczks czy kierownik wyzywali.bo fostali troszkę władzy nikt tj nie jest (usunięte przez administratora) i każdy dorosły.czlowiek ze przychodzi.do pracy.

no name

Dział rekrutacji do wymiany, czy pracują tam ludzie z przypadku? Skoro sam kierownik nie ma pojęcia o tym, co robi to co dopiero jego zespół..

Olo

Dodam jeszcze że bez bliskich relacji z kadra nie.masz szans...jak nie ciocie Justynki to wujkowie , iostry , kuzynki....niech ktoś się weźmie za te towarzystwo!

Mario

No i afera się w końcu wydała. (usunięte przez administratora) na potęgę w firmie, Menadżerowie kradną. A decyzje po ujawnienieniu zlodziejstwa są conajmniej dziwne. Gratulacje dla szefa HR za bardzo pomyślne decyzje, nowo nadany angaż dla jednego z pracowników magazynu (największego lasera od kad firma pamięta) napewno odbije się na funkcjonowaniu zakładu. Pytanie do działu zakupów, kto weryfikuje / akceptuje te Złodziejskie zamówienia. Ryba psuje się od głowy....

Beznick
@Mario

Wkoncu ciekawe od ilu lat tak kradli ????

Mario
@Beznick

Z tego co wiem to pojawiały się kradzierze wcześniej, ale teraz to gruba afera. Najczesciej kradła (usunięte przez administratora), ci co są najbliżej koryta... i nie ma nad nimi nikt kontroli. Potwierdzają to ostatnie niesprawiedliwe zwolnienia pracowników z śmiesznymi odprawami, niezgodne z kodeksem pracy.(usunięte przez administratora)

Beznick
@Mario

No ciekawe co teraz się będzie działo

Biała mewa z HR
@Mario

Ten nowy menago z HR to niezły pionek. Różne ewenementy tam były jednak ten bjie wszystkich poprzednich na łeb. Jeszcze jak pracowałem w tej firmie to zastanawiałem się skąd oni go wytrzasnęli... Najlepszy Hit! jak usłyszałem, że Srawcio będzie menadzerem na magazynie to tarzałem się ze śmiechu... :) Oj jak dobrze, że nie muszę już patrzeć na ten cyrk

Nowa kandydatka
@Biała mewa z HR

Chciałam przyjść do pracy, ale ja widzę że Szef HR jest zamieszany we wszystko co złe, to tylko jeszcze brakuje molestowania seksualnego do całego pakietu. Jest (usunięte przez administratora) i lenistwo... Dziękuję takiemu pracodawcy !! Nie podejmę pracy !

Ronaldo
@Mario

Tam zawsze byla jedna wielka klika kiedys kryły kierownikow panie z biura, teraz pewnie jeden na drugiego donosi bo boi sie o stanowisko, tam wiecej kierownikow i liderow niz pracownikow hehe oczywiscie zaden z nich nie ma zadnych kompetencji do bycia na takim stanowisku ????

Barbara

hej napisze mi ktoś ile osób teraz na utrzymaniu ruchu pracuje i jaką atmosferę tam mają? kiedyś w jednym wątku coś chyba było sugerowane ale nie wprost. Na stronie w zakładce z karierą zapewniają, że oferują spory rozwój osobisty. Ktoś z dzisiejszej perspektywy pracy tutaj może się co do tego odnieść?

Obserwator

Tak z obserwacji brakuje mi na PDS jednej z liderek z Morsa pani A.W. Niby taka mądra ,a tu nie daje rady no i biedaczka chora, które to zwolnienie.Może nie daje rady,dziwne.haha....

Andrew

Jak wyglada praca w dziale Inzynierii Processu? Czy warto sie przyjac na to stanowisko? Chodzi o fabryke w bloniu, kiedys delphi. Dzieki

Edyta
@Andrew

gdzie widziales ogloszenie na takie stanowisko ? było w nim wynagrodzenie podane?

Xxx

Jakie są opinie o dziale utrzymania ruchu jak wyglada współpraca.

Olo

Dokładnie ta firma tylko pod Sąd Pracy....

Bikj

Niby dlaczego ?

Bikj
@Olo

To dlaczego nie pojdziesz ,????

Bo tak jest
@Olo

I sąd ostateczny

Łona

Dlaczego pracownicy Delphi mają nowego Pana i Władce a nie dostali żadnego aneksu do umowy?

Odpowiedź
@Łona

Pracownikom nic w tym temacie nie zmieniło się, nadal są zatrudnieni przez DPP. Aneksy nie są potrzebne.

Bo tak jest
@Łona

Hr potrafi tylko pachnieć

G

Nic dziwnego że poszukują ludzi i ich nie mają.. W takiej atmosferze to nikt nie będzie pracował. Nikt sobie nie pozwoli na ponirzanie i mobbing.... Ludzie obudzcie się zbierzcie i zróbcie coś z tym to wy jesteście fundamentami tej firmy a nie liderzy czy kierownictwo....

Amanda
@G

Poszukuje ludzi a dziewczyny z lini i liderzy nawet się nauczyć nowym nie dadzą tylko przedstawiają i przeżywają bo za wolno i wolno i wolno A norma ma być dziewczyna nowa się uczy A ta pracownice która lubi się podsmiewywac zarzuca ja częściami więc jak ta dziewczyna ma się czuć i jeszcze taka podejdzie do lidera i szydzi i donosi bo troszkę lepiej jej sprawnościowe idzie. A Kierownictwo ma to ws:ustki gdzieś A jak pójdziesz do kierownika i tak nic nie zyskasz bo on twierdzi że porozmawia z liderem A potem lider kiedy może to cie wyrzuca z linii na inną i tak wkoło. Dlatego i ja tam już nie pracuje jeszcze te wyjade dziko dziewucha na linii bodaj boże aż się siekierą w kieszeni otwierał. Co jedna to mądrzejsza i nadskakujaca liderowi.

Kata
@G

Pracuje w tej firmie koło 8 lat i nie spotkałam się z żadnym poniżaniem ani mobbingiem czasem warto zastanowić się co napisać niż bez sensu obsmarować kogoś

....
@G

Zgadzam się powinien ktoś z tym coś zrobić zwłaszcza z jedną osoba dokładnie z GL P..U to jest (usunięte przez administratora) jak ona traktuje ludzi, poniża ich na każdym kroku. I nikt z tym nic nie robi nikt tego nie widzi.

Prawda

Poniżanie jest codziennie

Borsuk
@G

Hr manager nawet komórki nie ogarnia. Excela i Worda też. Blond (usunięte przez administratora) z tipsami i ajphonem...

Witam Złożyłem swoje CV przez stronę internetową od paru dni próbuje się dodzwonić do pani która jest odpowiedzialna za rekrutację i nie mogę się dodzwonić. Może ktoś wie czy już nie szukają w Błoniu pracowników? Czy może pani ma wolne?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Delphi Poland SA?

Hanna

Tam tylko kolonia pracy!!! Pod nadzorem Niebieskich fartuchów

Radek

Stary zakład powoli się zamyka, ludzie boją się o pracę. Brak jasnych informacji co dalej. Każdy po cichu szuka nowej pracy i z miesiąca na miesiąc załoga się kurczy.

onlooker
@Radek

co znaczy zakład się zamyka? cały czas prowadzą rekrutację przecież...

Kamila
@onlooker

Zapewne jeśli szukają na Nową halę poza tym u nich nigdy nic nie wiadomo, cześć zakładu przenoszą do Rzeszowa .. Jeszcze trochę i nie będą mieć ludzi do pracy jeśli będzie się dziać tak jak się dzieje

Radek
@onlooker

Pół fabryki jest przenoszone do Rzeszowa i nie wiadomo co zrobią z setkami osób tutaj zatrudnionymi. Ludzie się rekrutują i uciekają do innych firm. W biurze gdzie było kiedyś kilkaset osób teraz można rowerem jeździć - i to nie jest tak, że pracują z domu. A kierownictwo udaję, że nic się nie dzieje.

Kate

Tak czytam Wasze komentarze... Szkoda, że wszyscy wypowiadają się anonimowo. Nie rozumiem gorzkich żali, jakie tutaj możemy przeczytać. Pracuję w Delphi koło dwóch lat. Decydując się na pracę na produkcji, musimy być świadomi, że to praca fizyczna. Nie zawsze jest kolorowo. Wiadomo osoba nowa będzie " zielona", nie będzie wiedziała co robić. Trzeba wytłumaczyć, pokazać. Piszecie, że na to nie ma czasu. Czasem jest, czasem go nie ma. Też zaczynałam od zera, ale nie zawsze był czas na tłumaczenie. Jeśli ktoś chcę to się nauczyć, trochę sprytu i obserwacji. Fakt normę powinmo się wykonać. Nikt nie postawi się po stronie lidera czy kierownika. Oni też muszą wywiazywać się ze swoich obowiązków i później tłumaczyć się dlaczego dziś taka produkcja a nie inna. Możemy przyczepić się do wszystkiego. Ludzie trochę empati. Wiadomo są ludzie i ludziska. Jesteśmy zmęczeni, rozdrażnieni, mający swoje problemy. Czasem każdemu puszczają nerwy. Nawet jeśli ktoś coś komuś powie przykrego, myślę, że później wszystko wraca do normy. Nie wiem jak jest na innych liniach, na moją nie narzekam. Tak na marginesie, praca na sprawdzaniu to żaden awans. Nie jest tak fajnie, jsk się niektórym może wydawać. Od siedzenia też (usunięte przez administratora) boli ( śmiech). Po prostu robić trzeba. Pozdrawiam Wszystkich a w szczególności Moje dziewczyny z lini. Kasia z FDM (sprawdzajaca)

Puma
@Kate

Dobre!To zrezygnuj że sprawdzania:) Poza tym ciekawe czemu my musimy znosić nerwy liderów? Skoro zgadzają się pełnić taka funkcję wiedzą z czym to się je...A większość z liderów pracowało tak samo jak my ...więc same brednie napisałaś ale warto się podpisać niż zaszkodzić.

@Puma

Jeśli chodzi o sprawdzanie, odniosłam się do komentarza napisanego wcześniej :-) Mam tą świadomość, że liderzy zaczynali tak jak my. Tylko po co tyle jadu? Na mnie nikt się nie wyżywa. Żaden z liderów Pozdrawiam

Kate

Kto donosi i na kogo? Ja nie z tych osób :-) Musiałaś/eś mnie z kimś pomylić. Aż takich dobrych relacji nie mam z liderami. Pozdrawiam

Pikla
@Kate

To się popisalas tym wpisem i zaplusowalas może zaraz będziesz liderem. Pracowałam Delphi na Fdm i nie podzielam Twojego zdania. Dziewczyny czepialskie i wysmiewajace się jak coś Ci nie wychodzi ich zdaniem wchodzisz na linie i powinnaś wszystko umieć. Liderzy i Kierownictwo okropne w niczym Ci nie pomagają i nie słuchają nawet jak pojdziez: do nich z problem Nie zgadzam się z z twoim zdaniem że każdy ma zły dzień to ja mam.zly dzień to mam się wyzywać na każdym? Żadnego szacunki dla człowieka A jak sobie kogoś uboodoba lider to będzie na nim.jezdzic ile się da. A odnośnie sprawdzania to dziewczyny jak pawie tam siedzą żeby przypadkiem ktoś im.stanowiska nie zabrał.

@Kate

Wszyscy na wszystkich , w spalarni można też dużo się dowiedzieć czy z nie ?

@Pikla

Napisałam tylko swoje odczucia. Nie pisałam tego po to, żeby zostać liderem czy mieć wyższe stanowisko. Bo nawet bym nie chciała. Nie wiem też na której zmianie akurat pracowałaś, u którego lidera. Przykro mi jeśli coś Cię złego spotkało na FDM. Ja od początku też nie miałam łatwo, nikt mi płatkami róż nie sypał pod stopy. Kiedy się spytalam to spytalam resztę domyslalam się sama. Byłam przestawiana z maszyny na maszynę, bo norma, bo musi to jakoś iść. Być może były jakieś komentarze, że za wolno, że się nie wyrabiam. Ale się wszystkiego nauczyłam, metodą prób i błędów. Przychodząc tutaj bałam się tylko jednego. Nie pracy, że bedzie ciężka tylko czy nik nie będzie mnie wyzywal. Nie spotkałam się od strony dziewczyn Nie wiadomo jak przykrego słowa. Na dzień dzisiejszy dobrze mi się pracuje. Choć czasem też jestem zła, zmęczona, że każą zostawać na 12h. Ale czy z tym da się coś zrobić? Ja staram się w miarę swoich możliwości nowej osobie wytłumaczyć i pokazać. Nie jestem osobą popedzajaca i krzycząca na kogoś. Staram się traktować ludzi tak jak sama bym chciała być traktowana....

@Mirek

Owszem można :-)

Kate

Masz racje, nie wiem jak jest na weglowej. Slyszalam, że jest ciężko. Przykro mi, że nie jesteś zadowolona ze swojej pracy. Jeśli jest zbyt ciężka no może warto ją zmienić...

Rolki
@Kate

Czy Tobie to placa za te wpisy? Co innego kiedys mowilas dopuki nie zostalas sprawdzajaca i to za czyjas zasluga bo niektorzy uwazaja Roksane za kogos kogo trzeba sie bac. NarzekalS nie raz i nie na jedna osobe z tego co pamietam. Do Was się nie chce przychodzić na linie. Kiedys siedziałaś cicho A teraz wielka Pani. Tak naprawdę jak się do Was przychodzi pomagać to są tylko dwiefakne dziewczyny. Więc jak już piszesz to przynajmniej prawdę a nie opinie teraz z punktu siedzenia.

@Kate

Hahahaha. W ten sposób zaprzeczylas to co napisałaś wcześniej.

@Kate

O proszę jak się wyrobiłas.Moze sama zmienisz prace? Masz tupet!

&%&
@Kate

Jak cie boli to zmień stanowisko !

@Mirek

Z czym się tak wyrobiłam? Bo nie rozumuem. Nie napisałam niczego po złości. Wszyscy odbieranie wszystko jako atak. Po prostu kiedy mi w jakieś pracy było za ciężko, odchodzilam, szukakam sobie takiej, z której mogłabym być zadowolona.

Lol
@Kate

Kata na Lidera na Lidera!

@Rolki

Roxana nic nie ma wspólnego z tym, że siedzę na sprawdzaniu. Zostałam wyznaczona przez lidera. Napisałam wczesniej, że za nim się wszystkiego nauczyłam, też bylam ganiana po maszynach. Też narzekalam. Nie zaprzecze. Jeśli kogo kolwiek obraziłam, urazilam to przepraszam.

Kate

Roxany? Jak była jeszcze Kasia liderem, to mnie poprosiła, żebym usiadła, bo nie było sprawdzajacej. Nic mi nie wiadomo, żeby Roxana coś nakazala.

@Kate

Co ty bredzisz były cztery sprawdzające (usunięte przez administratora) Od kiedy to lider się prosi?

@Kate

Dobre pamiętam dzień kiedy Roksana nas pilnowała i wtedy do Kaski powiedziała żebyś też chodziła na gp12 i się zdarzyła i na drugi dzień już sprawdzałaś .

@Wkurwiona

Tak były, ale Kasia chciała zrobić trzecią parę. I wtedy siedziałam z Anita. Nie chcieliśmy sprawdzać. Zeszlysmy. Później Jowitka poszla na zwolnienie, została mamą. Zrobilli czterobrygadowke, zostala Renia i Aga. Kasia powiedziała, żebyś usiadła pomoc dziewczyna, żeby móc się zmieniać.

@Kate

Dlaczego kłamiesz? były trzy A potem Kaśka kogoś przeniosła na AO. Bo ktoś potrafił się odezwać za Nas wszystkie. Najbardziej boli to że bardzo wszystko zapominajcie. Jestem taka wściekła na to co się dzieje ze mam dość tych klamstw i tej obłudy.

@Wkurwiona

To nic mi o tym nie wiadomo. Nie rozmawialam o tym z Roxana. O nic się nie prosiłam.

Daria
@Kate

Bym coś napisała ale zrezygnowałam.

Wkurwiona

Odpisujesz jak Ci wygodnie :) tylko pamiętaj nikt nie zbudował zamku na czyjeś krzywdzie.

@Daria

Ale czemu to napisz.

Sylwia
@Kate

Kasia chciała trzecią parę ponieważ jak była któraś na zwolnieniu było zastępstwo.

Nala

Spójrz na siebie. Ty nie gadasz? Latasz i donosisz, smiejesz się pod nosem. Taka z Ciebie koleżanka. Nie pisz głupot.

@Nala

Akurat nie donoszę i do żadnego lidera nie biegam o koleżanki też się nie proszę.

Nala
@Wkurwiona

Co innego o Tobie mówią... i to czasem ludzie stojący obok ciebie.

@Nala

O Tobie też i to czasami gorzej Ci co ich bronisz.

@Kate

Też liderzy i kierownicy podnośniki głos? Też uzywali wulgaryzmów?....no cóż Dla niektórych to normalność...dla mnie nie!

Ola
@Kate

A czemu piszesz anonimowo!? Kate podpisz się

Edyta

Firma to jedna wielka porażka, pracowalam na stanowisku planisty produkcji.praca za darmo po godzinach, zakres obowiązków planisty, plus dodatkowo obsługa klientów i cała logistyka ( zamawianie transportów itp). Braki kadrowe są tak wielkie że nowe osoby zastępują inne osoby już nawet po 2 tygodniach pracy. Odradzam pracy w tej firmie.

Czy nowo zatrudnione osoby w Delphi Poland SA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Odpowiedź

Tak, jeśli będziesz pracować bezpośrednio w Delphi, nie przez agencję i nie na stażu, to pierwszego dnia podpisujesz umowę o pracę.

Dyrugent

Witam, Czy może mi ktoś powiedzieć bo ja jestem chyba głupi... Na jakich warunkach są wybierani kandydaci na kierowników na dziale GDI Np. Pani Magda czy zostanie kierownikiem za grę w pasjansa? ???? To ja też chcę ????

Nikt taki
@Dyrugent

W dużym zakładzie albo będziesz donosić i się podlizywać może wtedy awansujesz albo będziesz mieć znajomości ... Im bardziej finisz i się opier,..... I masz za nic pracownika tym wyżej dojdziesz.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Błonie

• Jak się pracuje w Delphi Poland SA?

Zobacz opinie na temat firmy Delphi Poland SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphi Poland SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA