NIP: 6340130489 KRS: 0000181261

Adres: Murarska 20, 43-100 Tychy

Opinie o JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

paweł

Witam wszystkich, proszę o opinie o pracy na servisie: Ile można zarobić na serwisie? Jaki jest system zmianowy w serwisie? Jak często pracuje się w weekendy. z góry dziękuje.

TERAZ POTRZEBNY SPAWACZ. ''coraz gorzej' np. soboty , nadgodziny nie placone tylko do wybrania

joyak

Zarobki zależą głównie od stażu pracy w JOY. Zwykle na początku roku podwyżki ( WYRÓWNANIE ) ok .5% więc po 10 latach masz 50% więcej. A tak ogólnie jest coraz gorzej.

Zostaw CV na bramie-portierni. SERIO.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK SERWISU?
Wiedzą kto...

Tak jest potrzebny spawacz, bo mnie zwolnili. Zwolniony za pięć miesięcy bycia na L4 wypadkowym. Zarobisz tyle co piszesz jak wleziesz głęboko w [usunięte przez moderatora] i będziesz donosił na pracowników. Tak tam zarabia jakaś część ludzi. To co piszą o dyrektorze robercie. m to prawda. Despota i ekonomista nie mający pojęcia o procesach spawalniczych. Wyliczył swego czasu, że 1 metr spoiny, bez względu na wielkość, to 5 minut spawania. P. s wypadki w pracy są jak w każdej firmie, a w papierach czysto. O czym to świadczy??? Bo jak dla mnie to......[usunięte przez moderatora]

ELEKTRYK

Mam takie pytania: Ile można zarobić na serwisie? Dużo nadgodzin serwis wyrabia miesięcznie? Jaki jest system zmianowy w serwisie? Czy często zdarzają sie wyjazdy zagraniczne? Ile zjazdów miesięcznie na serwisant? I czy serwis jest liczony jako pracownik dołowy czy tylko jako sporadycznie zjeżdżający?

JEST TERAZ WŁAŚNIE POTRZEBNY SPAWACZ. ZAROBKI OD 2500 ZŁ DO 3500 ZŁ.

Krzysztof wwwww:)

Fak faktem spawacz robi za montera,szlifierza, suwnicowego, wózkowego itd a jeszcze i tak przyjdzie pan [usunięte przez moderatora] i powie ze mało bo jemu wiecznie mało albo ekonomista magazynier [usunięte przez moderatora] będzie miał pretensje ze czekasz na suwnice i stoisz bezczynnie.....pepe a zaś nie [usunięte przez moderatora] bo jak masz ciągnik do poskłania z blachy 100 to 5kg tez nie waza

pepe

Jakie elementy po kilkanaście ton?Ty tam pracujesz czy ktoś ci głupot naopowiadał.Nie pisz [usunięte przez moderatora] bzdur tylko się zajmij rzeczywiście pracą.

pepe

Realisto-to mogli o takich sprawach mówić jak dzwoniłem i pytałem o stanowisko spawacza,ze potrzebne są uprawnienia na suwnice a nie po próbkch i to po dwóch tygodniach.Chyba tak bardzo nie potrzebuja ludzi do spawania.Pracowalem w dużych zakładach i jak nie było papierów na suwnice albo wózek to była sprawa tego typu ze zgłaszałem odpowiedniemu gosciowi i elementy do spawania były przywiezione na stanowisko a spawacz zajmował sie swoją robotą a nie wysłuchiwał na koniec dniówki ze mało metrów wyspawne,bo trzeba było jezdzić kranem.Dowiedz się jak to wylglada np.w PREZMET Opole a potem dyskutuj na forum.

realista

A Ty myślisz że ktoś będzie przywoził ci na stanowisko detale ważące po kilka, kilkanaście ton a Ty będziesz stał sobie i czekał??? Chłopie w tej robocie uprawnienia na suwnice to konieczność a nie czyjeś widzimisie.

pepe

Próbki-tydzień czekania,a wiedzialem ze poszły dobrze. Po 2 tygodniach telefon ze za male kryteria,bo oprócz tego ze trzeba spawac to trzeba miec uprawnienia na suwnice,wózki itp. Szkoda ze nie na sterowanie samolotem-dobrze ktos kiedys napisał ze wszystkie przyjecia po znajomosci a nie po tym co potrafisz.

podwyżki jak co roku 5%

ole

a moze ktos podac adres e-mail do kadr? zaryzykuje i zloze podanie na spawacza - doswiadczenie mam ~10lat ale w branzy automotive, ale moze sie na cos przydam ;)

spawalnictwo, obróbka skrawaniem, montaż-mechanicy, elektrycy ,serwis musisz mieć wieloletnie doświadczenie.papiery składaj na konkretne stanowisko.śledź ogłoszenia . teraz potrzebny elektryk (30.10.11)

ano

Mam prośbę, jakie są u Was działy zaczynając od tych od "łopaty" - to jest dział produkcji? chodzi o to jak aplikować, żeby nie podawać konkretenego stanowiska. Pracujecie na zmiany?

coz, czas najwyzszy na prawde o firmie joy polska, a prawda jest nastepujaca, zarzad guzik wie o poczynaniach swoich nizszych kolegow ktorzy czuja sie na zakladzie jak na wlasnym folwarku, chcecie wiedziec jak jest na joy polska??? poczytajcie forum o Catepillar sosnowiec, coz za podobienstwa mozna tam znalezc, a roznice miedzy tymi firmami, fakt zarobki troche lepsze ale jak na taka prace gdzie trzeba myslec za swoich przelozonych nie wspominajac juz o konstruktorach ktorzy kompletnie sie do niczego nie nadaja( chyba ze do obslugi ksero wielkoformatowego :) ) to i tak kasa za mala zdecydowanie, kolejna roznica miedzy firmami, kompletny brak zaplecza, tutaj nie ma maszyn chyba ze liczac ludzi ktorzy dla pana [usunięte przez moderatora] maja nimi byc, doprosic sie o zakup czego kolwiek glupich linialow uchwytow do obracania czego kolwiek to tak pol roku czekania przy dobrych wiatrach, nigdy na nic nie ma pieniedzy, najlepiej sam wymysl sobie oprzyrzadowanie wykonaj je a potem jak przyjedzie delegacja z USA to i tak karza ci to wyrzucic bo powiedza ze zbedne i tylko zasmieca hale wiec robisz po pol roku nowy przyrzad i chowasz zeby nikt nie wiedzial ze go masz :) zaangazowanie w prace buahaha czysty zart, gdyby nie pracownicy na samym dole to gora by nic nie zrobila, najlepiej rozwiazanie podac im na kartce narysowane, istne dno, tylko slupki sie licza i roboczogodziny a czy pracownikowi cos trzeba to nie wazne ma jechac najlepiej od 5,55 juz rano do punkt 14 a jak bedziesz sniadanie jadl o minute dluzej masz szanse na rozmowe z mistrzem swoim bo tracisz cenny czas :) dobrze ze teraz jest anglik prezesem i oby zostal jak najdluzej i w koncu zauwazyl co za syf sie robi na zakladzie, jak tak dalej pojdzie zaklad padnie, zli ludzie zostali wybrani na zarzadzeniem produkcja, wlasciwie mowa glownie o dwoch ktorzy kompletnie nie znaja sie na swojej robocie, ale jak jeden potrafi ladnie kablowac a drugi zawsze przed prezesem zwala wine na zwyklych pracownikow to czemu tu sie dziwic, plywak zawsze na wodzie sie utrzymuje, [usunięte przez moderatora] p.s. rzecz jasna bez chlopcow z prywatnym numerem telefonu do swojego przelozonego by sie nie obeszlo, lepiej ugryzc sie w jezyk bo nie wiadomo co kto zrobi i komu powie :)

a jak tam proces rekrutacji nowego Generał Manager ? [usunięte przez moderatora] ?

zarobki od 14 - 20 zł/godz +30 procent premii.( stanowiska robotnicze) Większość raczej jest zadowolona.

aka

ja jestem zadowolony , a jestem przy "łopacie"

Zostaw merytoryczną opinię o JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?