NIP: 6340130489 KRS: 0000181261

Adres: Murarska 20, 43-100 Tychy

Opinie o JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

nowy

witam, czy ktoś dojeżdża z Was z Jaworzna, od poniedziałku na 6 rano, czy mogę się z Wami zabrać, bo szukam transportu? dołożę się do kosztów przejazdu

Zuzanna

@.-.długo już pracujesz w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat Twojej pracy. Możesz powiedzieć coś więcej o swoim stanowisku i doświadczeniach w joy maszyny górnicze?

.-.

Badziewie, pracuje się gorzej niż u konkurencji a niby USA.

@.-.

a czego oczekujesz???? Już dawno skończyły się czasy "czy się stoi czy się leży, wypłata na konto się należy" !

Zachowaj nas Panie od specjalistki.....

Gość niedzielny
@Gość

.....i wyjaśnij jej do której się pracuje

Przyjaciel
@Gość niedzielny

Czyzby znowu ms drapies

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku PRACOWNIK SERWISU?
po

fol, górnictwo już tak nie kwitnie kolego. Ewidentnie tematu nie znasz. Gdyby nie przywileje gónicze to każdy trochę by głodem przymierał

fol

@luk to napisz jak wiesz co się dzieje, a górnictwo i tak kwitnie

@Luk w takim razie wyjaśnij mi i @popmo o co chodzi w firmie, chętnie się dowiemy. Wedlug mnie firma nie należy do najgorszych, choć to jedynie opinia na podstawie tego, co udało mi się usłyszeć. Chętnie poznam aktualne warunki pracy w joy'u i ogólne opinie OBECNYCH pracowników, którzy przepracowali tam choć miesiąc.

Luk

Widac nie zdajesz sobie sprawe co sie dsieje w firmie. Gratuluje!!!

popmo

W firmie z tego co mi wiadomo to są tylko kompetentne osoby, ciekaw jestem w jaki sposób osoby który komentują radziłyby sobie na wyższych stanowiskach, pewnie też ludzie by na nich narzekali, a prawda jest taka, że spokojnie można pracować, atmosfera nie jest zła, tylko no właśnie, trzeba być zmotywowanym.

ten niekompetentny piskorz to pestka w stosunku do niektórych innych lawirujących piskorzy.....

mundur

Proszę cię nic juz nie pisz na temat pana mb bo aż mnie świerzbi żeby napisać jakie są jego obowiązki i co wyprawial w mikolowie. Nie narzekali na niego bo siedzial w noze widzieli go raz na miesiąc na hali, a czy za te same pieniądze to tu bym sie kłócił to jest stary piskorz on krzywdy nie da sobie zrobić. Ogólnie zgadzam sie z przedmówcami to jest czlowiek niekompetentny i intrygant. Żeby nie bylo ze tu tylko hala sie wypowiada ,koledzy z góry tez maja swoje zdanie na jego temat .mireczku:)

riso

A wiesz może zawsze wierny, że dyrektor MB został wciśnięty na stanowisko dyrektora, po odejściu poprzedniego i z tego co wiem to nadal pełni funkcje kierownika projektów i dodatkowo funkcje dyrektora z tego co wiem za pensje jaką miał na stanowisku kierownika i nie wiem może coś się pozmieniało ale jak pracowałem tam kilka lat temu to ludzie na hali mieli o nim nie najgorsze zdanie.

zawsze wierny.

Ulek .ogolnie firma zkasy sie wywiazuje, tylko trzeba brac poprawke na jednego dyrektora MB i nie tylko jego .to jest gosc bez kregoslupa. Pierw obiecuje ze soboty i niedziele zaplanci "juz on zalatwi to z dyrektorem".a pozniej dowiadujesz sie ze trzeba to wybrac.zreszta jak juz znim sie rozmawia to ma sie wrazenie jakbys rozmawial z pajacem.

zawsze wierny.

Boreczku dlaczego robisz z gęby holewę?. Kiedy oddasz nam pieniądze za przepracowane soboty i niedziele. Jak umawiasz sie z nami to dotrzymuj prosze slowa, bo zaczynasz byc postrzegany jako pospolity klamca.

przyszły absolwent

Jak wygląda sprawa z przyjęciami absolwentów studiów?

nikos

serio nikt nie wie i nie może nam jakoś tu obecnym streścić warunki pracy w joy maszyny górnicze? no chciałbym u nich zacząć pracować, ale obecnie szukam jakiś sprawdzonych inforamcji a nei takich suchych w necie i nie ukrywam że info od sanych pracowników zadowoliłoby mnie najbardziej. Czekam na znaki :)

Edward

Joy Global Inc., w skład której wchodzi firma Joy Maszyny Górnicze Sp. z o.o. jest światowym liderem w dziedzinie rozwoju, produkcji, dystrybucji i eksploatacji maszyn i urządzeń górniczych do wydobywania węgla i innych minerałów. Została założona ponad sto lat temu w USA, dzisiaj jest obecna na wszystkich kontynentach, w tym w Polsce od roku 1992.

kaziu

W Joy aktualnie się ustabilizowało I jest nieporównywalnie lepiej niż u konkurencji.

bezrobociak z cnc i suwnicą

składać Cv na bramę czy jakaś agencja tam rekrutuje

gruby mistrz
@bezrobociak z cnc i suwnicą

spokojnie możesz zostawić cv na bramie z prośbą od dostarczenie do kadr... powodzenia

laik

Podbijam pytanie, bo mnie również interesuje praca w joy, wydaja się byc porządną firmą, ale nie wiem czy to tylko takie wrażenie.

Zostaw merytoryczną opinię o JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JOY GLOBAL (POLAND) SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?