Opinie o Top 2000 Sp. z o. o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Top 2000 Sp. z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Top 2000 Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top 2000 Sp. z o. o. w Włocławek

zniesmaczona

Do Lukas. Wiem o tym z pewnego źródła 100% poza tym byłam zagrożeniem dla innej osoby i nie mam nic na sumieniu.nie znasz sprawy to nie sugeruje dziwnych teorii.

Kimii

Czy ja dobrze kojarzę temat, że Top 2000 wykupuje we Włocławku budynki upadłych Zakładów Cellulozy? Jeżeli tak to czy w ogóle oni przystosowali je do obecnych wymogów pracowniczych czy warunki jakie tam występują wołają o pomstę do nieba? Myślę o złożeniu CV ale jaką mam pewność, że pracodawca będzie wywiązywał się z umowy?

ward

Hej, jak teraz jest w ogóle z możliwością pracy w top 2000, trudno się dostać, czy rotacje sa na tyle wysokie, że przyjmują praktycznie każdego chętnego do pracy, tylko gorzej się utrzymać? Bardzo bym chciał wiedzieć, jak oni sprawdzają kwalifikacje pracowników, o co mogą zapytać na rozmowie rekrutacyjnej?

zniesmaczona

Witam pracowalam w firmie top2000w sezonie i zwolniono mnie by zrobic miejsce kolezance kierownika. A on jest faktycznie facetem bez kultury.Nie polecam pracy w tej firmie.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Top 2000 Sp. z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Mr. President

MAŁE SPROSTOWNIE. Jeśli chodzi o wolne piątki przez 8 miesięcy to tak nie jest. W sezonie [luty/marzec - czerwiec] pracuje się w soboty za które potem są 2-3 tyg. wolnego w sierpniu,dzień za dzień, np. 10 przepracowanych sobót - 10 dni wolnego. Czy to jest uczciwe tak do końca pozostawiam do indywidualnej oceny. Jeżeli chodzi o wolne piątki po sezonie to one są ale nie przez 8 miesięcy, tylko od października do końca stycznia i jest to urlop a nie żaden gratis. Tak więc urlop pracownika jest w praktyce zaplanowany i rozdysponowany przez zakład, najpierw jest sezon i oczywiście urlopy są wstrzymane, potem jest po sezonie i urlopy muszą być zachowane na wolne piątki...

obiektywny 2

Dodam że o urlopie możesz pomarzyć nie ma czegoś takiego jak planowany urlop tylko poza sezonem na jesień masz szanse dostać jakiś tam urlop jeżeli wcześniej nie rozplanują ci na wolne piątki :/

Obiektywny

Obiektywna opinia o TOP 2000 Hamelin Sp. z o.o.: Pozytywy: 1. Firma płaci regularnie na czas pensje 2. Pracownicy, którzy wyrobią premię wydajnościową ją otrzymują 3. Pracujesz w sezonie który trwa około 4 miesięcy od poniedziałku do soboty ale przez około 8 miesięcy (po sezonie) masz wolne piątki. Negatywy: 1. To firma produkcyjna w Polsce do tego we Włocławku więc nie zarobisz tyle ile sobie wymarzysz. 2. Musisz pracować nikt nie da Ci za darmo pieniędzy 3. Kierownicy nie będą twoimi przyjaciółmi niestety i będą Cię pilnować abyś pracował Opinia poboczna: Atmosfera: każdy boi się utraty pracy (czytaj wyżej kryzys) to przez to w ludziach uwalnia się instynkt samozachowawczy (być może przez to jest mały wyścig szczurów, nawet wśród operatorów - kablowanie mile widziane). Ale tak jest wszędzie chyba że trafisz do budżetówki a zapomniałem tam już pracują rodziny, klany więc nie ma kto na kogo donosić. PS. Zakład taki sam jak inne we Włocławku.

jmgfr

Witam serdecznie:)dziekuje bardzo za szczera i rzeczowa oponije o firmie Top 2000.Z rozmowy z moja znajoma, ktora tam wlasnie jest zatrudniona wynika ze sytuacja jest wprost tragiczna Zaklad pracy odpowiada Nieprzymusowemu Obozowi Pracy.A wlasciwie przymusowemu,poniewaz praca w zlej atmosferze i nieludzkiemu traktowaniu zmusza ludzi do poswiecania sie dla dochdu jako zrodla utrzymynia.Kierownik produkcji-czlowiek kompletnie nieprzxgotowany do kierowania zaloga ,Wulgarny o razacym zachowaniu .Brak kultury osobistej.Sytuacje dzialu produkcji mamzamiar opisac do Unij Europejskiej.Jak mi wiadomo pokrewne firmy znajduja sie w Unii Eu. Mam nadzieje ze dobrze bedzie jezeli ktos z zewnatrz zainteresuje sie i oceni sytuacje pracownikow.Nastepnie poda do wiadomosci publicznej jak pod grozba zwolnien ludzie pracuja ponad wlasne sily.Moim zdaniem,aby uchronic ludzi przed stresem i mordercza praca firma nie powinna zatrudniach ludzi jako sily roboczej,a raczej robotow.Czlowiek niestety nie jest maszyna!./jm/ .

Rozczarowany

Firma po przejęciu przez francuzów z koncernu Hamelin idzie ku totalnej zagładzie. Szefostwo pod przykrywką kryzysu zwolniło już większość załogi, w dziale handlowym redukcja o około 75% w stosunku do sytuacji przed połączeniem. Zarządzający myślą wyłącznie o swoim interesie i szukają oszczędności kosztem pozostałych pracowników. Oferta i ceny znacząco odbiegają od realiów rynkowych i nieliczni klienci biorą towar głownie z wyprzedaży i dla bonusów, normalna sprzedaż prawie nie istnieje.Uważam, że nie jest to rzetelny pracodawca i prognozy dla firmy są zdecydowanie złe. Nie dajcie się omamić tekstami o świetlanej przyszłości i zagarnięciu większości rynku to zwykłe kłamstwo.

Gall Anonim

Dziadowski zakład pracy, najgorszy z którym miałem do czynienia. Pod każdym względem. No chyba że startuje się na kierownika z mentalnością kapo z obozu pracy.Dla pracownika fizycznego - wszechobecny mobing ( chyba że wybierze się scieżkę lizusostwa ) dla kadry umysłowej - świetne miejsce, trzeba tylko przygotować się na walkę o każdy centymetr,lizusostwo względem dyrektora, trzymanie bata nad pracownikami i wtedy mozna zarobić konkretne pieniądze.Miejsce nie dla uczciwego człowieka.Stanowczo odradzam, chyba że ktos nie ma wyjscia. ( co kadra wykorzystuje, oj wykorzystuje....) Ps. (usunięte przez administratora) chyba nie z fizycznych ; )

kakkaa

Słowa kojarzące się z Top 2000 Hamelin Sp. z o. o. (usunięte przez administratora) , najlepiej żebyś nie rozmawiał z współpracownikiem, a lizał (usunięte przez administratora) kierownikowi Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako zerową . Zero kursów no chyba że dla państwa z biur. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .Ludzie są fajni oprócz paru osób oczywiście. Np. (usunięte przez administratora)jest the best. Chyba nikt jej nie lubi i każdy wie dlaczego. Lizus kierownika. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Pensji sie nie negocjuje. Dają i masz brać! Najbardziej podobało mi się w Top 2000 Hamelin Sp. z o. o.: Nocki bez kierownictwa. Zero stresów. Najbardziej nie podobało mi się w Top 2000 Hamelin Sp. z o. o.: Kierownictwo i podpierdzielanie.

lololool

poleciało już parę osób i pewnie jeszcze ktoś poleci.

Jurek

Podobno zwolnienia się sypią, prawda to ?

zzz

Ogólnie tragedia zero poszanowania ze strony pracodawcy dla pracownika, człowiek pracuje za free po godzinach i na koniec totalna olewka umowa się kończy i nic nie wiadomo , na koniec oczywiście nie przedłużyli umowy. !!!

Rozczarowany

Witam wszystkich. Postanowiłem dodać tę opinię, po tym jakie grubo rozczarowałem się postawą firmy Top2000 Hamelin, a w szczególności jednego z kierowników regionalnych. Tak więc... pozytywnie przeszedłem dwa etapy rekrutacji na PH. Miało to miejsce we wrześniu- październiku 2010r. Rozwiązałem umowę z obecnym pracodawcą i od końca października byłem gotów na podjęcie nowej pracy. Od tego momentu CISZA... całkowity brak zainteresowania ze strony kierownika moją osobą. Kiedy dzwonie, wciąż słyszę tę samą bajkę, że wrócił właśnie z urlopu, o przejściowych problemach i reorganizacji firmy. Brak słów!! Pierwszy raz spotkałem się z takim nieodpowiedzialnym zachowaniem. ODRADZAM WSZYSTKIM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ!! Jeśli na początku już tak postępują z ludzki to szczere współczucia dla osób mających do czynienia z Top2000 Hamelin.

Rogal

a co tak gosiu milo wspominasz okladke na BDM'ie a moze arkuszowa czy podajnik na BF czy KM2

Gosia

Super

Słowa kojarzące się z Top 2000 Hamelin Sp. z o. o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Top 2000 Hamelin Sp. z o. o.: Najbardziej nie podobało mi się w Top 2000 Hamelin Sp. z o. o.:

Zostaw merytoryczną opinię o Top 2000 Sp. z o. o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Top 2000 Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top 2000 Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Top 2000 Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Top 2000 Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Top 2000 Sp. z o. o.