Opinie o LONTEX w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie LONTEX. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w LONTEX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LONTEX w Czechowice-Dziedzice

TomLur

Pracowałem tam co prawda kilka lat temu, ale nie wierzę, że wiele się zmieniło. Krótko, bo szkoda strzępić klawiatury - najgorszemu wrogowi nie polecam. Pracy jest od groma i każdemu polecam 10minut dłużej poszukać i znaleźć coś normalnego - a nie chore warunki premiowania, wysokie wymagania, słabe zarobki, zsiadła atmosfera.

K

Przyjdź na rozmowę, to się dowiesz, na pewno jest atrakcyjny. Wyjazdy służbowe zdarzają się może parę razy w roku, w celu spotkań z klientami obecnymi oraz zdobywaniem nowych (planujesz sam/a), czasami niektórzy reprezentują też firmę na różnych targach auto-moto.

Weronika

Na czym polega system premiowania w LONTEX? Obecnie dostępna jest oferta pracy na stanowisku specjalisty ds. eksportu. Pracodawca wspomina właśnie o premii za wykonywaną pracę. Dodatkowo poruszony został temat wyjazdów służbowych - jak często się one zdarzają?

M.

Na początku chciałabym aby ktoś z powyższych opiniodawców odpowiedział mi na tak nurtujące mnie pytanie, jak to jest, że siadając w domowym zaciszu słowa pisze się tak łatwo, a jeszcze prościej dodaje się do wszystkiego tyle naszej prawdziwej, polskiej żółci? Chcesz poczuć, że bierzesz sprawy w swoje ręce? Zamiast wylewać żale bez pokrycia tutaj, zbierz argumenty – jeśli takowe posiadasz i porozmawiaj z osobą decyzyjną. Przecież wszyscy uważamy się za ludzi na poziomie.... Co ode mnie o firmie LONTEX? Zawsze powtarzam, że w życiu zawodowym spełniona powinna być jedna kwestia – dobre pieniądze lub dobra atmosfera. Jestem, pracuję tutaj i rozwijam się właśnie dlatego, że oba warianty zostały spełnione. W firmie panują proste zasady, jeśli jesteś zaangażowany, ambitny i lubisz to, co robisz – zostaniesz doceniony. Firma inwestuje w pracowników, przełożeni są otwarci, a ludzie bardzo pomocni. Jeśli opinie powyżej zostały zamieszczone przez realnych pracowników to zdecydowanie pracujemy w innym LONTEXIE, pozdrawiam.

omc
@M.

hahahaha heheszki

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie LONTEX? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierownik Działu Oczyszczalni Ścieków
HR SIGMA Sp. z o.o.
logo firmy Praca pod ziemią dla górnika ślusarza elektryka dozór ruchu cieśli górniczego
Czechowice-Dziedzice
Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.
specjalista

Szkoda , że nikt nie napisze nic pozytywnego, ale przecież na takich portalach raczej się pociska śmierdzące kleksy zamiast polecać i chwalić. Ja złego słowa nie powiem, a pracuję tu już trochę czasu. Jak każda firma ma swoje plusy i minusy, ale jedno jest pewne! Ludzie - Zespół tutaj jest najlepszy!

stefan

wiec na początek napisze ze został zamontowany monitoring stanowisk pracy z mikrofonami.Każde biurko pod nadzorem.Dostęp do każdego maila ma dyrektor działu.Może kontrolować co pracownicy piszą.Brak pomocy ze strony przełożonych .Czekają tylko na dobre wyniki żeby zgarnąć premie.Kadra kierownicza nadająca sie do kierownia kioskiem ruchu.ZERO pomocy przy rozwiązywaniu problemów.Da sie zarobić nawet 4tys z groszem ale trzeba sie nagimnastykować.W tej firmie nic nie jest dla pracownika.Wręcz można odnieść wrażenie że szczebel kierowniczy specjalnie utrudnia pracownikowi sprawne wykonywanie swoich obowiązków.Nastepnie pracownik jest krytykowany za złe wyniki pracy.Aha na koniec dodam ze można spotkać sie także z krytykowaniem wyglądu pracownika począwszy na cechach fizycznych np:za duży nos zły kolor włosów twarz trolla kończąc na zle dobranych butach do reszty stroju złych okularach czy kolorze paznokci w przypadku kobiet.

stefan

Weronika

Zapoznaliście się już z wywiadem? Redakcja GoWork.pl przeprowadziła wywiad ze Specjalistą ds. marketingu LONTEX http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,11853,wywiad-kornelia-trocha Wiedzieliście, że firma organizuje konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych pracowników?

heyo

W sumie na tego pracownika biurowego bym się załapał, bo język czeski znam, ale jakie są zarobki? Pozdrawiam

niestety to moderowany post pracownika lontexu, rzeczywistość jednak jest inna.... nie polecam!

specjalista

Praca w dziale eksportu (specjalista ds. eksportu) Plusy:zatrudniają osoby z niszowymi językami dają kredyt zaufania młodym i niedoświadczonym możliwość wyjazdów służbowych przyjemne, nowe miejsce pracy - biuro w Czechowicach praca w środowisku międzynarodowym wypłata zawsze na czas duża samodzielność Minusy: niska stawka początkowa (netto około 1,5 tys) mało przejrzysty sposób premiowania duża rotacja pracowników brak możliwości awansu/ rozwoju

Hultaj

kto młodemu wchodzi w cztery litery..ten w Lontexie może spodziewac sie duzej kariery

ktoś

Jak to czytam to śmiać mi się z was chce.

shark

Można używać w wielu firmach samochody w celach prywatnych. Jest to potem z reguły rozliczane albo za każdy km albo stała stawka za dzień użytkowania samochodu.

adata
@shark

hmmm w sumie ich samochody widać w godzinach popołudniowych (po pracy) czasem na mieście więc może też tak jest...?

Esiu
@adata

Po prostu pracownicy po pracy wracają do domów samochodami służbowymi..

shark

Czy ktoś z Was pracuje na stanowisku przedstawiciel handlowy? Jakie są warunki użytkowania samochodu? Czy prywatnie też można czy tylko służbowo? Na jakim poziomie finansowym można realnie wyrobić premię?

adata
@shark

Samochodów służbowych w żadnej firmie nie powinno, a nawet chyba nie wolno używać w celach prywatnych...

L14

Jak pracujesz i masz efekty, mozesz zarobic nawet do 4 - 5 tys na reke . Zaczyna sie od minimum. Jak wszedzie musisz sie przebic. Jest ciezko ale placa zawsze na czas. W centrali warunki super. Na oddzialach jest roznie. Duza swoboda w pracy, ekipa mloda, ale musisz miec efekty bo sie nie utrzymasz. Warto spróbować. Polecam

ambio

na pewno poprawiły się warunki pracy w takim sensie, że teraz jest nowoczesny biurowiec, ładny i komfortowy więc już nie trzeba ganiać do WC na zewnątrz.

ewanita

Teraz jest lepiej ponoc

cz dz

Odradzam

MN01

Oczywiście chodziło o MARIUSZA.przepraszam za pomyłkę w imieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o LONTEX - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w LONTEX?

Zobacz opinie na temat firmy LONTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LONTEX?

LONTEX
3.3/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Ligocka 55
    43-502 Czechowice-Dziedzice