Opinie o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

Od 2001 roku tworzymy naturalne i ekologiczne produkty wspierające zdrowy sen. Kołdry, poduszki, materace produkowane z połączenia wełny i lateksu cechuje najwyższa jakość, dbałość o każdy szczegół. Nasze wyroby kierujemy do szerokiego grona odbiorców, którzy wybierają zdrowe produkty codziennego użytku, borykają się z alergiami, kontuzjami, schorzeniami skóry, stawów, układu krążenia, otyłością. Informujemy i uświadamiamy Polaków na temat wpływu zdrowego snu na codzienne funkcjonowanie człowieka. Pomagamy Wam odkryć wpływ zdrowego snu na komfort życia każdego dnia. Współpracujemy z lekarzami, instytucjami i specjalistami ds. zdrowego snu.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA w Buk

monia

Dla mnie to nic dziwnego, że trzeba odbyć pewną ilość pokazów, żeby dostać podstawę. To nie te czasy, żeby za leżenie w domu dostawać pieniądze...A co do paliwa, to dają karte flotę. Wiem, bo mam.

Lala

jasne i wszyscy wchodzą na to forum i piszą komentarze. to nawet śmieszne nie jest, żeby się pośmiać

mena

Może jak pracujesz w innej małej i kiepskiej firmie, to ciężko w to uwierzyć, że można być zadowolonym z pracy. Ja pracuje w telemarketingu od 3 lat i jestem zadowolona.

Lala

kto wierzy, że te pochlebne opinie są pisane szczerze i bezinteresownie przez zadowolonych pracowników? litości

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Massage Therapists
WORKSOL
kam

Jest podstawa 1300 a prowizja zależy od tego za ile sprzedasz. Jak ma się dobre wyniki to można zarobić nawet dużo więcej niż 5 tys. Praca jest bardzo ciekawa. Jestem handlowcem domowym w WOOL STAR od roku i jestem zadowolona, także polecam.

anna

Chcę pracować na pokazach domowych. Jestem ciekawa, czy jest jakaś podstawa i jakie są prowizję?

Byłam niedawno na rozmowie i warunki faktycznie są niezłe. Firma daje samochód, paliwo i umawiają spotkania. Żeby pracować trzeba nauczyć się prezentacji i skończyć 2 tygodniowe szkolenie, które do wszystkiego przygotuje.

in

mada

Pracuję w telemarketingu od kilku miesięcy i praca nie należy do najlżejszych. Co do firmy, to napewno wypłaty są terminowo i warunki pracy też są dobre. Jak ktoś chce i dobrze mu idzie w tele, może zostać handlowcem i więcej zarabiać.

em

W przyszłym tygodniu zaczynam szkolenie w WS. Warunki dla handlowców są bardzo dobre w porównaniu do konkurencji, a byłem juz na kilku rozmowach. A co do kadry kierowniczej, to w każdej firmie znajdą się z pewnością czarne owce :).

Pracowałem w woolstarze przez rok i śmiało mogę powiedzieć że jest to uczciwa i solidna firma. Dobre warunki pracy i wypłaty na czas.

Wybieram się dziś na rozmowę, firmę poleciła mi koleżanka, która pracuje w niej od 2 lat. Jest bardzo zadowolona. Zarabia około 3- 5 tys.

Jestem po rozmowie na pokazy domowe. Pracowałem wcześniej w innej firmie, też sprzedaż wełny. Woolstar daje naprawde dobre warunki. Jest telemarketing, auto służbowe, zwrot za paliwo i dobre prowizje.

kuba

Firma z tego co wiem zatrudnia ponad 300 osób, więc nie należy do najmniejszych.Pościel jest dobrej jakości i jak tylko handlowiec się stara i jeśli mu zależy to wyniki sprzedaży ma dobre. Jest podstawa i prowizja, jednak ja liczę zawsze przede wszystkim na prowizję.

Z tego co wiem to na domowych jest podstawa i dość dobra prowizja. Ja jestem na dużych pokazach więc nie znam dokładnych warunków dla domówek, ale wiem, że są dobre.Najlepiej idź na rozmowę i dowiedz się osobiście, będziesz pewien że wiesz wszystko co cie interesuje.

nycer

Czy może ktoś napisać jakie są warunki zatrudnienia dla prelegenta domowego? Czy jest jakaś podstawa - jeśli tak to jaka? Jakie są progi % od sprzedaży? Czy są jakieś premie i na jakich zasadach przyznawane? Jakie minimalne poziomy sprzedaży w miesiącu? Jeśli ktoś mógłby się podzielić taką informacją z góry dziękuję.

Firma płaci na czas, powiem nawet, że często przed czasem. Ja mam na umowie wypłatę do 20 , a pieniądze mam często 17 lub 18. Co do ZUS u, to jestem pewien, że płacą, to rzetelna firma jeśli chodzi o wynagrodzenia dla pracowników.

mam pytanko czy firma WOOL STAR PŁACI ZUS ? SWOIM PRACOWNIKOM I CZY WYPŁATY SĄ NA CZAS??? PROSZĘ O ODPOWIEDŹ... ?????? POZDRAWIAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!

liza

Pracuję w firmie od 2 lat i jestem zadowolona z pracy. Mam znajomych w firmach konkurencyjnych, dlatego wiem, że w Woolstarze dają naprawdę dobre warunku finansowe, ale też co ważne, dają bezpieczeństwo pracy. Wyjeżdzając w trasę w poniedziałek, wiem że na pokazach będą ludzie i będę miała pokazy( u konkurencji okazuje się , że jest to takie oczywiste). Dla mnie ważne też jest, że pieniądze są na czas. Osobiście firmę polecam.

anka

A jaki to teren ? Ja widzę dużo tych aut,firma ma sporo handlowców, zresztą może już niedługo zostanę jednym z nich :).

Zostaw merytoryczną opinię o WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Buk

• Jak się pracuje w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

WOOL STAR SPÓŁKA AKCYJNA SPÓŁKA KOMANDYTOWA