GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Maja

@Ryszard Dziękuję za niewątpliwie istotną opinię. Jednak może ona niewiele mówić osobom, które chcą zaczerpnąć informacji o pracy w GDAŃSKICH ZAKŁADACH NAWOZÓW FOSFOROWYCH. Jeśli pracowałeś, albo pracujesz w wyżej wymienionej firmie, to śmiało napisz o swoich doświadczeniach. Jestem przekonana, że inni użytkownicy będą Ci za to wdzięczni.

Ryszard

Niestety nie potrafimy docenić tego co już mamy tylko wiecznie coś nam brakuje i jest coś nie tak!!!

Łysy

Praca miła i przyjemna na świeżym powietrzu,prawie jak na wczasach .

Jopek
@Łysy

Dobrze prawisz , świeże powietrze ,no może troche pyłu w powietrzu ,obok rzeczka ,trochę syfiasta,ale co tam , zdrowo i rześko ...:)))))))

Stary Wyga

Pomyłka ! Odradzam kazdemu, no chyba ze lubisz byc wyzyskiwany do wszystkiego co mozliwe za jedna pensje. Nie rzadko pracuje sie na kilku stanowiskach naraz za jedna stawke, swiatek piatek czy niedziela. Bhp - brak Wyplaty - 2400zl po kilkunastu latach pracy Praca w ciaglym ruchu, przeladunki, aparuta, produkcja, nabrzeze. Szkodliwosc - bardzo duza Kadra - chlopaki wporzadku bo kazdy sie jak jest a pracowac trzeba Kierownictwo - mlodzi, niedoswiadczeni, teoretycy po studiach nie majacy pojecia o praktycznych zasadam w pracy. Dla nich wszystko musi byc ok i bez problemu, kaza Ci cos robic a jak sie cos wydarzy odwracaja kota ogonem by wybielic samych siebie. DRAMATYCZNE PENSJE ! ZA TAKĄ PRACE/OBÓZ/WYZYSK I KRYCIE TEGO CO SIE NA ZAKŁADZIE DZIEJE POWINNO SIE ZARABIAĆ MIN. 3000ZŁ. NA REKE

chłop z Tczewa
@Stary Wyga

?? czy we sobie żartujecie...ja w Tczewie w korporacji...........przy śmieciach zarabiam 2300 na reke po 2 latach pracy (do 2,5 na reke z premiami dodatkami)

Jaro
@chłop z Tczewa

Tak ,chłopie z Tczewa ,takie są mniej więcej zarobki w zakładzie , jedynie "swoi" mają dobrze ,bo moga liczyć na ew. nadgodziny ,zawsze z "nawiązką " ,

Zdyszani mleczarz
@Jaro

Dzięki za info a chciałem cv wysłać bo robię 7 lat jako aparatowy w podobnej firmie z gdańska ale chyba kasa lepsza a wyzysk pewnie ten sam także wielkie dzięki ze nie wpadłem w takie szambo

Piwko
@Stary Wyga

BHP to tylko symbol ,bo taki musi być na zakładzie . Gdyby zobaczył jak łamane są przepisy to ,jak by miał "jaja" , ręku by mu zdrętwiała od wypisywania "mandatów" ,albo by się zwolnił ,bo honor by mu nie pozwalał na dalsza tu pracę . Dlatego nigdzie nie chodzi ,bo rzadko bywa w ogóle : )))

Kierowca cytryny
@Stary Wyga

Zbieraj puszki i jedz gruszki i spadaj z tej firmy !

Rrgda

Nigdy nie idzcie na zmiane "d"pseldo mistrz to tyran i (usunięte przez administratora) bez kultury bydlak i nic wiecej dwulicowa (usunięte przez administratora)

Pawlo
@Rrgda

Zgadza się , łomot mu się należy ,ale to kwestia czasu ,zresztą nie tylko jemu ,takich "świń "( nie obrażając zwierząt ) ,jest na zakładzie więcej ..Ludzie podawajcie nazwiska !!!

doctorek
@Rrgda

Od zm d to się odwal leserze i (usunięte przez administratora) ps. korniki to gnidy i szkodniki !

Ryba w Norwegii
@Rrgda

Bo to jest synku praca a nie przedszkole dla wymoczków ...

@Ryba w Norwegii

Twardziel się dopisał :)))))))

@doctorek

Są różne zmiany "D" na poszczególnych wydziałach, więc o jaki wydział się rozchodzi ,panie :)

Jola
@Ryba w Norwegii

Tak twardzielu na miękkim foteliku w biurze ...dla twardzieli takich jak Ty - z pewnością :)))))))))))

Zosia Samosia
@Jola

Trzeba było się uczyć szanowna pani.

Firma ma dobrą opinię więc przestańcie narzekać!!!

Yello
@Adam

Dobrą opinię ,ale u kogo .... To zwykli pracownicy tworzą zakład ,a nie Ci co dzieki nim zarabiają , trochę szacunku szczylu !!!

Masz racje ttttt gdzie sa dodatki za prace na zmianach ?

xxx
@ja

U kierowników w kieszeniach :)

Nie sraj w swoje gniazdo ...
@xxx

Ta jeden kupił mieszkanko a drugi samochód używany ?

Nie polecam...
@ja

Dlatego nikt przy zdrowych zmysłach nie chce pracować w tej firmie ..

Ślusarz amator
@ja

A gdzie pani Maja ? Czemu tak nagle zamilkła ?

Tom
@Ślusarz amator

Bo poszła na prawdziwy zakład ,popatrzyła we wszystkie katy i "zaniemówiła" !

Bożydar

Praca ciekawa choć mogłaby być trochę lepiej płatna ! Pozdrawiam chcących pracować .

JaCVK
@Bożydar

Ciekawe na jakim wydziale robisz skoro tak chwalisz ?

Dobrzy pracownicy wszędzie mają dobrze. Każdy może dobrze pracować i mieć swoja pozycję!!!

Daro
@Andrzej

Gościu czy Ty wiesz o czym piszesz ?

wodno-gazowy to był wydział
@Andrzej

Dobrze przeczytać wypowiedz mądrego człowieka !

Jack

(usunięte przez administratora) nie zakład , na dzisiejsze czasy to jakaś "dzicz",ktoś chyba zapomniał ,że czasy wyzysku skończyły się ...,ale nie w Polsce , niestety

Maja

@Kaczy łeb a jakie są Twoje zastrzeżenia do tego pracodawcy? Możesz powiedzieć jakie masz doświadczenia z pracy w tej firmie i na jakim stanowisku pracowałeś? Może to znaczenie wpływać na Twoją opinię, chętnie dowiem się więc więcej.

Kaczy łeb

Nie polecam pracy w tym zakładzie !

Stefan

Nie przyjmą sobie za tą kasę i pracę w takich warunkach Ukraińców :))))) ...chociaż i oni nie są matołami i nie dają się wyzyskiwać

Daffi

"Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ciekawą pracę w dużej, stabilnej firmie szkolenia podnoszące kwalifikacje atrakcyjny pakiet medyczny" Hahahaha... to drugie śmieszy mnie najbardziej :))))))))

Only

Chyba sami wiecie jak wygląda u nas sprawa ze szkoleniami są robione nowe inwestycje ale wyszkolonych na stanowisko zostaje maksymalnie 1 osoba na zmiane i to też szkolenie typu ze raz ktoś na szybkiego pokaże gdzie co jest i do widzenia Ty masz od razu wszystko wiedzieć i to tylko jeżeli chodzi o szkolenia nie mówię o podejściu do pracownika który nie ważne jak ale ma zrobić chociażby miał latać żeby odkręcić jakis zawór a przełożonych nie obchodzi ze to niebezpiecznie bo 50 lat temu też tak robili tylko ze że w 10 tą pracę co teraz jest dla jednego.

Jopas
@Only

masz rację chłopie , to są stare nawyki z PRL-u w tych Fosforach

Tam i tu

CO TO JEST ZA SYF Z TEGO ZAKŁADU !!!! Jestem długoletnim pracownikiem tego zakładu (jeszcze lata 90-te tam pamiętam). Może od tamtych lat zakład zmienił się o 10%. Nadal jest brud, syf i nieład gdzie by tylko nie zajrzeć. Związki Zawodowe nie istnieją w naszym zakładzie albo dostają w łape żeby nie robić nic. Na wysokich stanowiskach ci sami ludzie od lat, mam na myśli biurowiec, reka reke myje. Na zakladzie kierownictwo po studniach, sami teoretycy, najwazniejsi, najmadrzejsi, pozjadali rozumy i czekają tylko na piatek zeby sie ulotnic o 12:00 bo juz flaszeczka dobrej whisky czeka w domku, a na zakladzie jest sajgon ! Masz robic tak zeby w poniedzialek nic nie bylo. Nocami wypuszczane w kanal kaszubski sa nadwyzki kwasu siarkowego i inne badziewia razem ze sciekami i kanaliza calego zakladu. Pracownicy milcza bo chca miec prace. Nic sie nie polepsza. Zeby za prace w systemie zmianowym nocki itd (nie ma dodatku), pod rygorem, w syfie, warunkach szkodliwych (nie ma dodatku), w halasie (nie ma dodatku), w ruchu ciaglym swieta i niedziele (nie ma dodatku), na kilku stanowiskach na zmiane zarabiac po 23 latach 2570zl ... to jest zart i kpina. Byly prezes zakladu jest dyrektorem ? Przewodniczacy zwiazkow Solidarnoac (pracownik) ten sam od lat ? Potrafia tylko zabierac, akord na przeladunkach i produkcji zabrany, ludzie zwolnieni wiec gdzie sa te pieniadze ? Podwyzek jakichkolwiek brak ! Premi uznaniowych tak samo. Srednia zakaldowa to 5000, ale 50% zatrudnionych to osoby niefizyczne tylko w biurowcu !!!! Zaklad od wewnatrz trzyma sie na sznurku, gumce i druciku !!!! Tym zakladem rzadzi mafia od lat !!!!

Daro
@Tam i tu

masz rację , napisałeś to co sam bym napisa (usunięte przez administratora) chłopie stamtąd jak możesz , ten zakład to jakaś parodia . W ogóle po są te zloty integracyjne ? Chyba po to ,aby ludzie wódy się napili i zapomnieli o rzeczywistości . Ładne uśmiechy , głupie nagrody dla pracownika roku itp . to mulenie oczu . Inny świat w biurowcu ,a inny na terenie zakładu .

Jaro

Syf..... zamiast porządnej maski p-pyłowej dostaniesz maseczkę za 1,50 ...praca dla pasjonatów i chodowców nowotworów w głowie

Stefan

Ten zakład truje ludzi Zamknąć te dziadostwo Całe pomorskie jest zasrane fluorem który szkodzi!!!! Nowotwory, cukrzyca, problemy z tarczycą, depresje Wszystko to robi FLUOR!!! Celowo zatruwają NAS!!!

Stef

Wszystkie wpisy dotyczą Fosforów z Gdańska ,jakby co :)

Stef

Straszna lipa , tylko "znajomi królika " mają dobrze , powyższe wpisy podają same fakty , popracowałem tam prawie pół roku i spier ....em ... nie polecam , za mała kasa za ten syf , dla właściciela firmy liczy się tylko ilość wyjeżdżających TIR-ów za szlaban , ładnie tylko wygląda w biurowcu ,miłe Panie ,ale za szlabanem, to tak jak opisano już wcześniej we wcześniejszych postach

Zostaw merytoryczną opinię o GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gdańsk

• Jak się pracuje w GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GRUPA AZOTY ZAKŁADY FOSFOROWE GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ