Opinie o Marian-Trocken-Bau w Kraków Szkolna 13

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marian-Trocken-Bau. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marian-Trocken-Bau o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian-Trocken-Bau w Kraków Szkolna 13

T ojesli na etapie polubownym nie mogli odzyskac pieniedzy to nie mozna sprobowac na drodze sadowej???

Podwykonawca..

Większego (usunięte przez administratora) nie znam. Minęło 18 miesięcy i dopiero przez sąd i komornika odzyskaliśmy ponad połowę kasy. Firma z kosmosu, uważają wszystkich za (usunięte przez administratora), za nic nikomu nie płacą. Odradzam jakiekolwiek prace podwykonawcze dla nich!

byly pracownik

oj panie dedektywie kiepskie ma pan informacje bo robia tam ludzie i wierza ze dostana kase.Ale to kwestia czasu jak pracownicy odejda kiedyich szef bedzie sie najmniej tego spodziewał i bedzie za pozno,bo z tego co wiem to pracownicy maja dosc i cos zrobia NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!

AKM ENERGY

Też mieliśmy problemy z rozliczeniami i zapłatą naszych należności. Wielokrotnie byliśmy zapewniani że pieniądze już do nas wyszły. Niestety nie obyło się bez fachowej pomocy w odzyskiwaniu długów ale ostatecznie udało się odzyskac nasze należności. Mogę w pełni poleci osobę co nam pomogła. Fachowe podejście, rzetelnośc, rozeznanie w temacie.(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Marian-Trocken-Bau? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
bezrobotny

detektyw wiesz gdzie teraz robią

detektyw monk

Z tego co się orientuje to te dziady się sypią, pracownicy odchodzą bo za darmo nie chcą pracować

pomocny

Kolego bezrobotny,a ta firma to wogóle działa jeszcze?

bezrobotny

Chciałbym podjęć pracę w tej firmie.gdzie mogę się zgłosić?

nowy

Może ktoś zorientowany jest gdzie teraz Marian Trocen Bau prowadzi budowy?

bc servis

Prowadzę firmę Bio Cleaning Servis i również mieliśmy problemy z płatnościami za wykonaną przez nas pracę. Wielokrotnie byliśmy zapewniani że pieniądze już są wysłane, a nigdy się nie pojawiły. Wezwania z firmy nic nie dały. Po skorzystaniu z profesjonalnej pomocy odzyskaliśmy nasze należności, nie obyło się bez orzeczenia sądu ale nie można odpuszczać uczciwe zarobionych pieniędzy. Polecam osobę, która nam pomagała odzyskać nasze należności, profesjonalnie i jasne zasady(usunięte przez administratora)

Firma od roku zalega z platnosciami za wykonane prace budowlane. Jest juz dopisana przeze mnie do Krajowego Rejestru Dluznikow i podpisana umowa z firma windykacyjna. Szkoda tylko ze przed robota nie bylo zadnych negatywnych opinii. Kazdy powinien omijac szerokim lukiem firme Marian Trockenbau ktora robi zlecenia np. dla sklepow Kaufland jak i samego wlasciciela

dawny pracownik

to prawda nie otrzymuja wynagrodzenia ale mam tam kolezanke co zna kogos kto tam robi i to pracownicy sie nie upominaja o wynagrodzenie wiec czy to wina pracodawcy?chyba nie skoro sie nie upominaja to oni inwestuja kase w interens a dla pracownikow daja jaj uwazaja.ja mam takie zdanie ciesze sie ze moj maz nie robi w takiej firmie co nie umia sie upomniec o swoje.

Datum Logistic

Witam, Wielokrotnie mieliśly problemy z odzyskaniem naszych należności, w tym również jako podwykonawcy M-T-B. Dopiero po skorzystaniu z fachowej pomocy udało nam sie je odzyskać. W pełni mogę polecić sobę, kóra nam w tym pomagała. Pełny profesjonalizm, doskonała wywiadowania gospodarcza, jasne rozliczenia. (usunięte przez administratora)

dawny pracownik

ja juz nie robie dla tych (usunięte przez administratora),ale mam kolegow co tam jeszcze robia moze nie maja wyboru nie wiem,ale wiem ze nie otrzymuja wynagrodzenia olewaja ich.odradzam wspolprace z ta firma to (usunięte przez administratora)

podwyk.

a na której budowie robiłeś ?

podwykonawca

ha ha nikt nie pojdzie z was cykory.ja wywalczylem wynagrodzenie bo sie upominałem mieli mnie dosc to dali a wy nadal tylko narzekajcie powodzenia

Baudach

Od 3 miesięcy nie dostaliśmy należności za wykonane usługi dla tej firmy. Nie ma co czekać - do sądu.

jestem pracownikiem tej firmy od 9lat od 4miesiecy nie dostajemy wynagrodzenia wmawiaja nam ze nie ma pieniedzy a zlecen na budowy i pracy jest nie do przerobienia nawet urlopu nie daja . bardzo prosze o informacje dotyczace stanu finansowego firmy , bede bardzo wdzieczny.

Zostaw merytoryczną opinię o Marian-Trocken-Bau - Kraków

Marian-Trocken-Bau
1.8/5 Na podstawie 112 ocen.

Marian-Trocken-Bau