Opinie o Marian-Trocken-Bau w Kraków Szkolna 13

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marian-Trocken-Bau. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Marian-Trocken-Bau o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marian-Trocken-Bau w Kraków Szkolna 13

Olaf Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma w ogóle funkcjonuje? Słyszałem niepokojące informacje.

Diabloo81 Nowy wpis

Witam... Mam pytanie.. Jakie są stawki od metra szpachlowania regipsow gdybym się chciał przyjąć jako normalny pracownik do firmy?

Staszek Nowy wpis

W sumie to szkoda, że tak musiało się skończyć, ludzie pracę stracili

Miro Nowy wpis

Co słychać w firmie? Tak długo nie ma wpisów na forum a chciałbym aplikować

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Marian-Trocken-Bau? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Zuzanna

Macie aktualne informacje na temat działania Marian-Trocken-Bau? Chętnie dowiemy się tego jak wygląda sytuacja w firmie.

rere

hej no ja już sam nie wiem przyzma się WAm w które opinie wierzyc sa one tak zróżnicowane jedni pisza o upadlosci innyi znowu o jakiś ofertach pracy i o rekrtuacji to jak w końcu jest tutaj ??dzięki

qwe

Tak jest poszukiwany idioto, śmiało wysyłaj CV..

tik tak

A pro po Marka i Kazika idealnie tutaj pasuje pytanie: czym się różni debil od idioty? Debil skrzętnie notuje co idiota mu dyktuje...dopasujcie sobie sami kto jest tutaj kim, bo ci ludzie normalni nie są.

rychu

Firmy Marian-Trocken-Bau i Grupa M-T-B są w upadłości. Możecie sprawdzić w IMSiG. (usunięte przez administratora) . Należy do Polskiego Off Roadu, ma tam paru kumpli co kryją jego matactwa. Bardzo mu zależało kiedyś, żeby nie wyszło na jaw, z kim robi interesy z tego kręgu. To jest jego słaby punkt. Sam pieniędzy z firm nie wyprowadził, musiał mu ktoś w tym szwindlu pomagać i zamiatać wszystko pod dywan.

mag

Oszukują ludzi firma ma 3 miliny długu, Komornik z Krakowa(usunięte przez administratora) prowadzi postępowania egzekucyjne

POSZKODOWANY

JEŚLI KTOŚ MA MOŻLIWOŚĆ TO NIECH SPRAWDZI WYKAZ SPRAW, KTÓRE TOCZYŁY SIĘ W SĄDZIE W WIELICZCE PRZECIWKO FIRMIE MTB. DOBRE INFORMACJE MAJĄ TEŻ KOMORNICY TEGO SĄDU, ALE O PROWADZONYCH SPRAWACH MOŻNA DOWIEDZIEĆ SIĘ TYLKO PO OTRZYMANIU PRAWOMOCNEGO WYROKU SĄDU. ZAPEWNIAM - WŁOS SIĘ JEŻY NA GŁOWIE! TO OSZUŚCI I NIC POZA TYM NIE MOŻNA POWIEDZIEĆ.

dfe

UWAŻAJCIE NA TYCH ZŁODZIEJI !!! -- przestrzegam ! OKRADAJĄ I NIEPŁACA PÓŹNIEJ CZŁOWIEK WPADA W KŁOPOTY NIESAMOWITE !!! NIE PRACUJCIE DLA TYCH ZŁODZIEJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bultaz

Mam nadzieję, że sytuacje sądownego uzyskania wynagrodzenia to pojedyncze przypadki. Z tego co widać to firma normalnie funkcjonuje http://www.krs-online.com.pl/marian-trocken-bau-sp-z-o-o-krs-13311.html więc może teraz wszystko wyszło na prostą. Współpracuje ktoś z nimi i mógłby podpowiedzieć na co zwrócić uwagę podczas rekrutacji żeby się tam dostać?

piotr

wszystkie opinie sa prawdziwe to banda oszustow robilem im w niemczech budowe zaplacili tylko 10 procent a reszte to zbywaja byle czym i nie odbieraja telefonow ale zajma sie nimi odpowiedni ludzie i wtedy przekonaja sie ze trzeba placic firma nalezne pieniadze

razq

Mi udało się odzyskać należności od MTB ale trzeba umieć z nimi walczyć i szukać majątku. W razie pytań proszę tel (usunięte przez administratora)

oszukany
@razq

@razq możesz podać jakiś kontakt dosiebie albo napisać do mnie w temacie postu. maj.ki@gazeta.pl

oszukany
@razq

Mirek

Podwykonawco, tak rzucasz dość poważny zarzut, może ujawnisz jakieś szczegóły tego "oszustwa", o ile to prawda..

podwykonawca

banda oszustów ,wykręcili mnie na 300000tyś a teraz próbują na kolejne 200000

hurtownia 45fd

Witam, potrzebuję informacji gdzie firma Marian trocken bau prowadzi obecnie jakieś prace budowlane

byly pracownik

Ja czekam do końca tego roku grudnia na to by mi wypłacono należne pieniądze jak nie ide do sadu i poproszę tez by inni się zgosili lepiej od razu więcej osob niech się zglosi niż pojedynczo.

Oszukany

Potwierdzam. Firma nie płaci pracownikom i podwykonawcom. Ale należne pieniądze odzyskacie! Trzeba złożyć doniesienia do odpowiednich urzęów. Koniec tej firmy już bliski!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Marian-Trocken-Bau - Kraków

Marian-Trocken-Bau
1.8/5 Na podstawie 112 ocen.

Marian-Trocken-Bau