MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Opinie o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

Przyszły pracownik

Niech ktoś napisze jakaś orientacyjną stawkę za 160h ile wychodzi bo same pozytywne opinie a nikt nie napisał ile można zarobić miesięcznie na rękę. Przy standardowych stawkach 13.50, 14,50

@Przyszły pracownik

Dzień dobry, ostateczna kwota wynagrodzenia zależy od wielu czynników. Wszystkie szczegóły opisujemy tutaj: https://mrjob.pl/dla-pracownikow/wysokosc-wynagrodzen-w-mrjob/

paryk

Zgłosiłem się we Wrocławiu praca Siemienice na produkcji 2 zmiany 12h dla mnie idealnie. Wypłata na czas elegancko na tym mi najbardziej zależało

@paryk

Panie Patryku, dziękujemy serdecznie za opinię.

Boguśka

Z tym doświadczeniem to jednak przy niektórych ogłoszeniach jest wymagane. My z mężem znaleźliśmy ogłoszenie agencji dla ślusarza w Niemczech. To prawda że przejazd z Polski do Niemiec i z powrotem pokrywa pracodawca? Oprócz stawek brutto 16-18 euro i płatnych nadgodzin jakieś premie od agencji też wpadają?

@Boguśka

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie ofertą pracy w MR JOB. Zatrudniamy na różne stanowiska z różnymi wymaganiami dotyczącymi doświadczenia. Zwracamy Pracownikom jednorazowo koszty podróży związane z rozpoczęciem oraz zakończeniem współpracy (do 250 zł za przejazd). Po przepracowaniu 30 dni Pracownikowi przysługuje zwrot kosztów wyjazdu do miejsca pracy na rozpoczęcie współpracy. Po przepracowaniu 90 dni Pracownik otrzymuje również zwrot kosztów związanych z przejazdem powrotnym po zakończeniu współpracy. Środki są zwracane na podstawie dokumentacji dotyczącej podróży (faktury, rachunki, paragony za paliwo). Nie przewidujemy dodatkowych premii dla Pracowników, jednak zdarza się, że kontrahent, u którego jest zatrudniony Pracownik, przyznaje premię za wykonaną pracę. W celu dokładniejszego omówienia warunków współpracy zachęcamy do kontaktu :)

Jola

Stawki mogą być

@Jola

Pani Jolu, dziękujemy serdecznie za opinię.

Magazynier

Jdjs

Pytania? Raczej odpowiedzi co do tej firmy. Nie wiadomo czy dostanę pieniądze za szkolenie. Gdzie dana firma sama określiła że szkolenie jest płatne. Chyba raczej niezależnie od tego ile się pracowało czy 3 lata. Czy 1 dzień przy szkoleniu. Czekam do 10 i się przekonam. :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
szymek

Świetna agencja, bo ogłoszeń u nich nie brakuje, zawsze dla każdego coś się znajdzie. Nieważne czy macie doświadczenie, czy dopiero je zdobywacie. Stawki są spoko, agencja wszystko organizuje razem zakwaterowaniem i dojazdem do pracy. Rekrutacja bezproblemowa i bardzo sprawna!

@szymek

Panie Szymonie, dziękujemy serdecznie za opinię. Cieszymy się, że jest Pan zadowolony ze współpracy z nami :)

Ida

Może wypowiedzieć się ktoś o pracy bezpośrednio u nich? Jest oferta na stronie dla Specjalisty ds. sprzedaży usług Pracy Tymczasowej i chciałabym aplikować. Wymagają już doświadczenia, więc ciekawi mnie bardzo jak kształtują się zarobki. Głównie jest to zależne od wypracowanych premii / prowizji od sprzedaży, a może podstawa też jest wysoka? Jaka szansa na załatwienie papierkowej roboty z domu zamiast z biura, biorąc pod uwagę, że praca jest częściowo w delegacji?

@Ida

Pani Ido, z naszej strony zachęcamy do aplikacji pod adresem kariera@mrjob.pl – odpowiemy chętnie na wszystkie Pani pytania podczas rozmowy :) W skład wynagrodzenia wchodzi podstawa + premia. Pracujemy z biura :)

zibi

Spoko wynagrodzenie bez opóźnień w umówionej stawce warunki ok! Mam już kilka zleceń za sobą ale myślę że najlepszy wyjazd jest z tą agencją. Namówiłem nawet kumpla, który dołączy do mnie w najbliższym czasie

@zibi

Bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią oraz za zaufanie, jakim nas Pan obdarzył przy wyborze pracy.

Dzwoniący

Łatwiej sie do prezydenta dodzwonić niz do nich pomimo ze jest z 8 numerów i pod kazdym inny rekruter/rekruterka,typowo picie kawy od 8 do 16 i do domu. Nie mam pojecia po co rekruterzy tam są,rozumiem 1 nie odbierze lub 2 czy nawet 3 osoby ale nie 8.Jednym slowem kabaret.

@Dzwoniący

Dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. Czasami kontakt z działem rekrutacji może być utrudniony ze względu na duże zainteresowanie ze strony kandydatów oraz obciążenie naszych konsultantów. Chcielibyśmy zapewnić, że każdy pracownik działu rekrutacji podczas godzin pracy realizuje swoje zadania. Dodatkowo stale doskonalimy nasze procesy i usługi, a Pańska opinia jest dla nas niezmiernie ważna w tym procesie. Jeśli nadal jest Pan/Pani zainteresowany/a rozmową, zachęcamy do podjęcia kolejnej próby kontaktu lub pozostawienia swojego numeru pod adresem mailowym: rekrutacja@mrjob.pl

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

A czy są może w planach przyjęcia do działu rekrutacji? Może zapotrzebowanie jest tak duże, że przydaliby się konsultanci nr 9, 10,11...? Czy jest w planach jakiś nabór na to stanowisko w najbliższym czasie?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Obecnie nie planujemy kolejnych zatrudnień do działu rekrutacji w najbliższym czasie. Zachęcamy do regularnego śledzenia ofert pracy na naszej stronie internetowej w sekcji "do struktur MR JOB", gdzie są publikowane wszelkie aktualne rekrutacje.

Jeżeli chodzi o agencje wszystko dobrze nie ma na co narzekać, wypłaty na czas, które się zgadzają, mieszkanie też dobre darmowe, lecz nie polecam pracy w firmie SLM. Chcą wykończyć pracownika psychicznie i fizycznie. Dostaję się po 3,4 maszyny nie ma czasu nie raz podejść do innych maszyn wszystko leci z taśmy, a przodownik hali jeszcze krzyczy na ciebie że masz jeszcze 3 inne maszyny i nawet nie pomoże. Koszmar

Szanowny Panie/Szanowna Pani, dziękujemy za udostępnienie swojej opinii. Priorytetem dla nas jest zapewnienie satysfakcji i bezpieczeństwa naszym Pracownikom. Rozumiemy, że doświadczenia mogą być różne, jednak zapewniamy, że podejmujemy wszelkie kroki w celu zrozumienia sytuacji i rozwiązania ewentualnych problemów. W przypadku pracy w firmie SLM, rekrutujemy osoby z doświadczeniem w obszarze pracy przy taśmie, a potencjalnym kandydatom przedstawiamy wymogi oraz oczekiwania dotyczące tempa i skupienia. Zależy nam na zapewnieniu klarownych informacji na temat warunków pracy. Rozumiemy, że praca na wskazanym zleceniu może być wymagająca pod względem tempa oraz koncentracji, co może stanowić wyzwanie. Niemniej jednak wielu z naszych delegowanych Pracowników wyraża zainteresowanie powrotem do tej firmy, co świadczy o tym, że doświadczenia są zróżnicowane. Przykro nam, że doświadczył/-a Pan/-i negatywnych sytuacji, i dziękujemy za podzielenie się nimi z nami. Dzięki temu mamy możliwość podjęcia dalszych kroków w celu poprawy warunków pracy dla naszych Pracowników.

@wks

Dzowne że żadna osoba nie narzeka na nic trochę to podejrzane ze każdy chwali.przewarznie Polacy za granicą chleją i robią awantury a pokoje to jakies meliny

@@wks

Szanowny Panie/Szanowna Pani, dziękujemy za przekazanie swoich obserwacji. Nasza firma stale dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług oraz zadowolenia naszych Pracowników. Podejmujemy wszelkie działania mające na celu zapewnienie odpowiednich warunków pracy i zakwaterowania. W toku naszej codziennej działalności nieuniknione są różnorodne opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i aktywnie reagujemy na potrzeby naszych Pracowników. Warto podkreślić, że stereotypowe opinie często nie odzwierciedlają rzeczywistości. Wielu naszych Pracowników wyjeżdża za granicę z determinacją do pracy i chęcią zdobycia nowych umiejętności, a ich profesjonalizm i zaangażowanie są przez nas cenione.

Lucek

W tamtym tygodniu wróciłem z Niemczech i pracowałem z tą agencją. Współpracę mogę podsumować bardzo dobrze, ponieważ zadbali o wszystko i spełnili moje oczekiwania. W razie kłopotów zawsze można się z nimi kontaktować - bez problemu pomagają :) Dziękuję pani Justynie za pomoc z mieszkaniem.

@Lucek

Panie Lucjanie, dziękujemy serdecznie za opinię. Zadowolenie Pracowników podczas pracy w Niemczech jest dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że mogliśmy zadbać o wszystkie potrzeby i zapewnić Panu komfortową obsługę.

Patryk

Kilka miesięcy temu zdecydowałem się na pierwszy wyjazd do Niemiec i zaproponowano mi pracę na produkcji. Praca jak praca może być, wynagrodzenie na czas, stawka odpowiednia, brak problemów z zakwaterowaniem!

@Patryk

Panie Patryku, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim nas Pan obdarzył przy wyborze pracy.

Ciekawski

W jakich Niemieckich miastach przyjmuje firma? Są jakieś zlecenia blisko granicy czy raczej wszystko daleko? :)

@Ciekawski

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oferujemy prace w różnych miastach Niemiec, w tym blisko granicy. Lokalizacje są uzależnione od dostępności zleceń. Zachęcamy do kontaktu z działem Rekrutacji, który omówi dostępne opcje z uwzględnieniem Pana/Pani preferencji i umiejętności.

Maja
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

To rozumiem, że wybierając zlecenie musimy dopasować się pod lokalizację? Czy dojazd do miejsca pracy opłaca firma czy potem oddajecie koszty ? A co z powrotem do kraju, też można liczyć na opłacenie transportu?

@Maja

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oferty zleceń są przypisane do konkretnych lokalizacji. Po przepracowaniu 30 dni MR JOB zwraca Pracownikowi jednorazowo koszty przejazdu do miejsca pracy (do maksymalnej wysokości 250 PL). Po przepracowaniu 90 dni zwracamy również jednorazowo koszt związany z przejazdem powrotnym. Podstawa rozliczenia są faktury, rachunki PL i/lub paragony DE za paliwo (do maksymalnej wysokości  250 PL).

Czytam na forum, że ludzie pozytywnie oceniają pracę za granicą poprzez agencje, trafiają się nawet podziękowania, miło poczytać. Ja jednak nie mam odwagi ale znalazłem ofertę w Legnicy dla Pracownika Produkcji. Podstawa z ogłoszenia to 4242 plus ewentualne premie. Te premie to jakie kwoty? Chciałbym sobie to jakoś zobrazować.

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. Jeżeli zapytanie dotyczy oferty na terenie Legnicy, premie mogą wynieść do 1 258 zł. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt z naszym Działem Rekrutacji w Legnicy: rekrutacja.legnica@mrjob.pl lub na wskazany w zakładce kontakt numer telefonu do rekrutera: https://mrjob.pl/kontakt. Podczas rozmowy z chęcią wszystko omówimy :)

madox

Czy rzeczwyiście rozwijacie dział handlowy i szukacie dodatkowego managera czy obecny odchodzi?

@madox

Dzień dobry, następuje zmiana na stanowisku Managera Działu Handlowego, dlatego też poszukujemy nowego.

madox
@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

aha czyli to nie kwestia "dynamicznego rozwoju dzialu" tylko odejscie obecnego. Kto wobec tego zapewni wdrozenie stanowiskowe?

@madox

Rozumiemy Pana/Pani obawy, jednakże nasz dział handlowy jest w trakcie dynamicznego rozwoju. Mamy w planach zatrudnienie dodatkowych handlowców, co świadczy o naszym zaangażowaniu w dalszy rozwój i wzrost działalności. W naszej firmie priorytetem jest zapewnienie kompleksowego procesu onboardingowego i wdrożeniowego dla nowych pracowników, w tym również dla nowego managera. Będzie on odpowiednio przygotowany do pełnienia swojej roli poprzez wsparcie ze strony innych managerów i pracowników.

Kamila

Witam czy na lokum jest możliwość mieć zwierzęta chociażby za opłatą?

@Kamila

Dzień dobry Pani Kamilo. Warunki dotyczące posiadania zwierząt w mieszkaniach są uwarunkowane wyłącznie preferencjami właścicieli nieruchomości. Istnieją różne podejścia w tej kwestii: niektórzy właściciele pozwalają na trzymanie zwierząt bez konieczności uiszczania kaucji lub podpisywania regulaminów, podczas gdy inni wymagają wpłacenia kaucji na wypadek ewentualnych szkód. Zdarzają się także sytuacje, w których właściciele kategorycznie odmawiają zgody na obecność zwierząt w swoich nieruchomościach.

Ignacy

Super robota w Niemczech! Agencja dała mi fajną pracę na produkcji, a stawka była naprawdę ok. Bez kłopotów z zakwaterowaniem i kasą.

@Ignacy

Panie Ignacy, dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię!

@Ignacy

O, to super, dla mnie to ważne info. A jak właściwie wyglądała taka kwatera? Jest to pokój w jakimś mieszkaniu wielopokojowym? Czy może raczej to coś jakby hotel robotniczy? I czy w tym miejscu jest wifi, czy pracownik sam musi zadbać, aby mieć internet?

Dzień dobry, w zależności od charakteru zlecenia, proponujemy różne opcje zakwaterowania. Są to mieszkania, pensjonaty lub hotele pracownicze. Oferowane przez nas zakwaterowanie standardowo obejmuje dostęp do internetu oraz podstawowe wyposażenie, takie jak sztućce, garnki itp.

Bogusław

Dziekuje za prace .Bylo mi bardzo milo pracować dla MrJob wszystko było super.Pozdrawiam Serdecznie Wszystkie Panie z Biura.

@Bogusław

Dziękujemy serdecznie za miłe słowa! Zadowolenie Pracowników jest dla nas niezwykle ważne, i cieszymy się, że nasze działania przynoszą pozytywne efekty. Dziękujemy za zaufanie i również pozdrawiamy!

Mogę polecić! Całkiem inne stawki niż w Polsce, a mam spore doświadczenie w obsłudze maszyn CNC. Opiekun zawsze pomaga jak są problemy, można z nim być w stałym kontakcie na whatsap. Z wynagrodzeniem brak problemów.

@Marcin

Panie Marcinie, dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię. Ogromnie nas cieszą słowa Pracowników zadowolonych ze współpracy z nami :)

@Marcin

Dobrze wiedzieć, akurat szukam też informacji o warunkach zakwaterowania, jak to wygląda w tej agencji, czy pokoje są jednoosobowe? Jest internet czy to już na własny koszt? Praca po 8h czy są też nadgodziny?

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie współpracą z nami. W zależności od charakteru zlecenia, proponujemy różne opcje zakwaterowania, takie jak mieszkania, pensjonaty czy hotele pracownicze. Dostępne są pokoje o różnej liczbie miejsc: jednoosobowe, dwuosobowe, czteroosobowe i sześcioosobowe. Jeśli pracownik wyraża potrzebę samodzielnego znalezienia zakwaterowania, istnieje możliwość uzyskania od nas dopłaty. Oferowane przez nas zakwaterowanie standardowo obejmuje dostęp do internetu oraz podstawowe wyposażenie, takie jak sztućce, garnki itp. Jeśli chodzi o nadgodziny, to również zależy to od konkretnego zlecenia. W niektórych zakładach możliwe są nadgodziny, natomiast w innych nie. Szczegóły dotyczące danej oferty są przekazywane przez rekrutera podczas rozmowy. :)

@MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej

To ja może dopytam jeszcze o lokalizacje. Czy kwatery są zawsze w zasięgu "spacerowym" od miejsca pracy? Czy może zdarza się też konieczność dojazdów? I czy w takim przypadku agencja zapewnia jakąś możliwość transportu, czy zostaje ona w gestii pracownika?

Dzień dobry. Zawsze staramy się znaleźć zakwaterowanie jak najbliżej zakładu pracy, jednakże zdarza się, że są konieczne dojazdy. W takich przypadkach, w ofercie informujemy o potrzebie posiadania własnego auta lub auta na parę.

adsum

Pracowalem w firmie prawie dwa lata. Bardzo mile to wspominam firma godna polecenia. Warunki mieszkaniowe oki wyplata na czas urlop platne nadgodziny. Polecam

@adsum

Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię! Z radością przyjmujemy słowa zadowolenia naszych Pracowników. To dla nas ogromna satysfakcja.

Zostaw merytoryczną opinię o MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej - Legnica

• Jak się pracuje w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Zobacz opinie na temat firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 502.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 341, z czego 264 to opinie pozytywne, 46 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej?

Kandydaci do pracy w MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej