Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

hcsieradz

ok postaram odpisać później

Joanna

@hcsieradz, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka. Czy możesz sprecyzować w sposób bardziej szczegółowy kwestię ewentualnych bonusów i premii do wynagrodzenia podstawowego pracując w tej firmie? W wielu artykułach firma Jeronimo Martins Biedronka informuje osoby zainteresowane pracą w tej firmie o bardzo bogatym pakiecie socjalnym na który może liczyć osoba zatrudniona w tej firmie. Czy rzeczywiście ma to miejsce w rzeczywistości? Napisz proszę jak wygląda ta kwestia.

Dawid

Czy firma potrzebuje pracowników?

klient

Dzisiaj w Opocznie w Netto i Biedronce nie było musztardy kieleckiej!!

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Bolek

Witam jak sytuacja na magazynie w mszczonowie ? Pracownicy kierownictwo ogarnięte? Jak z zarobkami?

Karol

Może praca nie jest lekka ale zarobki są całkiem niezłe, coś za coś!!

Qwertt

Magazynier
@Qwertt

Przyjdz a zobaczysz ciekawe jak dlugo wytrzymasz

????

Napiszcie coś na temat biedronki w Lubinie na kompletacje. Opłaca się tam pracować czy tylko wykorzystują ludzi? I czy jest tam ciężko i oczywiście ile na początek płacą? :)

Daria

Szkoda, że mało jest opinii o sklepie w Mszczonowie. Niektórzy nie patrzą gdzie byle pisać swoje żale?

Mr

Super za 2200 w systemie. Kto tam pracuje?! Masakra jakaś. Najlepsze to że w Gdańsku o wiele więcej nie zarobisz. A taki sam (usunięte przez administratora) Zastanówcie się kilka razy zanim zaczniecie prace w CD biedronka. czy warto za parę stawek więcej. Zdrowia nikt Wam nie zwróci.

Pablito bananito
@Mr

dokładnie mam to samo podejscie ja obecnie robie na lotnisku w KRK na sortowni bagażu i mam 2500 brutto a praca jak praca nieraz ciezko ale nieraz ( tak jak teraz ) mam po 3 godz nic n8erobienia:D nie to co w CD.

Pablito bananito

Witam Serdecznie wszystkich forumowiczów. ja pracowałem w CD SIERADZ jakies 3 lata temu 3 miesiace a wiec tak zobaczylem ze poszukuja osob na magazyn ( myslalem ze sklepowy magazyn bo biedroneczke mam pod nosem :) ) ale okazalo sie ze na sieradz ale do rzeczy. termin szkolenia dostalem sms-em. pojechałem bylo nas z 5 osob na spotkaniu. i tak od 10 do chyba 19 siedzielismy i czytalismy ksiazeczki od a do z , co sie robi kwestie bespieczenstwa etc. na nastepny dzionek zaczynamy od 8 na magazynie ciezko dla mnie bylo ( nie oceniac ze od razu slaby. po prostu mam szacunek dla siebie prace sie znajdzie zdrowia nie odzyskasz ) przez pierwszy miesiac przydzielano mi opiekuna on sobie jedzil na wozeczku a ja za nim dzien w dzien i potem na pociag z 3 4 kilosy zdarzyc. praca srednio po 10 godzin zalezy jak grafik ci zrobia. dostajesz karte rcp ( jednoczesnie identyfikator) komplet ubran chyba po 2 x kurtki spodni typu ogrodniczki wzmacniana czapke z daszkiem i po jednek bluzie i para butów z metalowym noskiem. dopiero po.miesiacu bylo szkolenie na wozki ( do 30 cm podnosone widly ) jak to ktos napisal pieski. kazdy rozpoczety dzien to walka o wozek. i.nie wszystkie byly sprawne badz naladowane to na dz9en dobry wymiana baterii i opieprz od specjalisty ze spoznienie etc. przed pracą rozgrzewka jakies 15 min. norma to robisz te 4 godziny i przerwa 30 min i ani sekundy dłuzej. 2 dania zupa i II Danie do wyboru I deser plus kubek kompotu. pare razy sie zdarzylo ze trzeba zostac po godzinach. wspołprwcownicy tylko ze za wolny jestes etc. potem obgadywanie. i dla nowych jest tak ze daja ci iles pozycji do przerobienia po czym jak jest brak to jedziesz do "biura" i mowisz ze brak zlecen i ci daja. jakies 30 min przed końcem jest sprzatanie ( dosowanie by wszystko bylo rowno dostawianie towarow etc. zarobki na to chyba kazdy czekal:D w moim przypadku bylo tak 1600 podstawy plus premia za obecnosc nocki etc i oczywiscie - błedy....czasami byly bledy i cie wzywaja. najczesciej jest tak ze wzielo sie produkt obok zamiast wody gazowanej nedt niegazowana. takie duperele ale wazne. a czasem nie bylo bledu tylko pani sprawdzajacej towar na rampie nie chcialo sie schylic i od razu blad. ale powracając ja mialem 2200 zł na czysto. samo kompletowanie gdby nie to cosgle poganianie jest ok max do 1,8 m i oskreczowac.a i zwolnili mnie po 3 miesiacach. przychodze do pracy i mysle by przetrwac ten dzien pracy i wolne ale nawet nie zdarzylem wyjsc na zaklad i juz wzywa mnie kierownik magazynu i z usmiechem na twarzy wrecza co ? tak zgadliscie wypowiedzenie , no to chyba tyle takze pozdrawiam wszytkich co jeszcze pracuja tam.

Witold

Czy jest tak dobrze i nikt nie pisze? Podpowiedzcie dla chętnego do pracy w firmie jak jest?

nicoś

Napiszcie cos o tym centrum logistycznym w SIERADZU BIEDRONKA jako komisjoner, bo chcialbym sie tam zaczepic ale opinie sa takie ze wychodzi na to ze jest wyzysk i nie wiem. 1-Jaka placa brutto i netto? 2-Ile godzin pracy w miesiacu? 3-Jakie normy? 4-Czy jest problem z wozkami? 5-Ile zmian na jakie godziny? 6-Sa jakies darmowe posilki?

Olek

Mam wrażenie , że konkurencja nie próżnuje. Praca nie jest lekka ale można zarobić.

Magazynier Dc05

Witam pracuję jako magazynier w Dc05 Lubin i wszystkim odradzam tą pracę !! Szczególnie na 2 zmianie jebanego brokuła !! Ludzie nie warto psuć sobie zdrowia i nerwów za te pieniądze uzerac sie z pojebanymi specjalistami nic co wam obiecują nie jest prawdziwe sami się przekonacie nie pozdrawiam

oszukany

UWAGA!!!!!!!!!!!!!! Dostawcą chleba i bułek do Biedronki jest: OSTRZEGAM WSZYSTKICH PRZEDSIĘBIORCÓW I OSOBY PRYWATNE PRZED WSPÓŁPRACĄ Z FIRMĄ: NOWAKOWSKI PIEKARNIE SP. Z O.O. JACEK NOWAKOWSKI. Mariola Janczewska, Waldemar Janczewski 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ul. Mazowiecka 11. NIP: 531-169-11-50. Oszustwa odbywają się w filii zakładu w miejscowości Kolonia Klepaczka ul. Transportowa 4 gm. Kamienica Polska. Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio współwłaściciel firmy Jacek Nowakowski, którego długi wobec firm współpracujących rosną jak na drożdżach. Proceder oszukiwania jest bardzo prosty. Jacek Nowakowski zleca prace do wykonania płaci za pierwsze faktury. Firmy nabierają zaufania, po czym zleca coraz więcej robót i już przestaje płacić. W ten sposób zostało oszukanych kilkadziesiąt firm na kilkadziesiąt milionów złotych. W tej chwili sprawę prowadzi Policja - Wydział Przestępczości Gospodarczej i Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Wszystkich poszkodowanych uprasza się o zgłaszanie do wymienionych instytucji. Przy jakichkolwiek rozmowach telefonicznych lub bezpośrednio w biurze o zaległych finansach Jacek Nowakowski zachowuje się bardzo arogancko, nie wywiązuje się ze składanych obietnic.

dostawca cukru

Sklepy biedronka właśnie stracily jednego klienta po spędzeniu 10h od awizacji dostawy w centrum dystrybucji mszczonow. Huieczki marne więcej juz wam złamanego grosza w sklepie nie zostqwie

Bajki

Wziąłem urlop na żądanie żeby spotkać się z rekruterem. Pomimo zapewnień że będzie informacja zwrotna nie otrzymałem jej . chodzi o stanowisko specjalistyczne w pionie zarządzania. To świadczy źle o firmie o rekruterach że nie umnieją dać odpowiedzi zwrotnej odnośnie takiego stanowiska . Na stronie mają opisany cały proces rekrutacyjny, że zawsze dają odpowiedź zwrotną. Brak profesjonalizmu i zmarnowany czas. Nie polecam

gwiadka

Jakie są warunki pracy w Centrum dystrybucji w Modlnicy na sekcji przyjęć - na magazyniera?Jakie sa ogólnie zarobki na magazyniera.

Joanna

@Marta szkoda, że nikt nie zdążył Ci odpowiedzieć. Mam nadzieję, że znalazłaś jakieś pomocne rady we wcześniejszych komentarzach. Chętnie też dowiemy się jakie są Twoje wrażenia po pierwszych dniach szkolenia. Może Ty możesz teraz pomóc osobom, które mają pytania podobne do tych jakie miałaś w zeszłym tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka