Opinie o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jeronimo Martins Biedronka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jeronimo Martins Biedronka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeronimo Martins Biedronka w Mszczonów Wschodnia 18

qulson

Pracował ktoś jako magazynier i może się podzielić opinią na temat pracy, zarobków atmosfery.

Tak
@qulson

O co chciałbyś dokładnie spytać?

On1984
@Tak

Papiery już do pracy złożone. Dziś wypełniłem ankiete nr konta itd. Ile się czeka na telefon kiedy do pracy,? Mam papieru na wózek z UDT, ale idę na załadunek j(PPT) jak tam jest płacowo? I ogólnie? Jak z bhp i szkoleniem?

Xxx

Czy pierwszy dzień w pracy to jest całodzienne bhp?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Jeronimo Martins Biedronka?

Dc14sdz

Zależy na co startujesz. Na magazyn do niczego nie jest potrzebna znajomość językową

Pracujecie zdalnie?

Dc14sdz
@Michał

W tej firmie nie istnieje taka możliwość

logo firmy Administracja zleceń - Mszczonów
Mszczonów
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Pracownik Ochrony
Mszczonów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Cza-Ta Niciak sp.j.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Kierownik / Kierowniczka Hotelu
Mszczonów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Beata

@Thomas a jaka umowę miałeś , że tak zmieniali ciagle godziny ?

Thomas

Nie polecam pracuję na kompletacji w Sieradzu masakra nadgodziny cały czas a pieniądze zerowe to Cię wcześniej puszczą to dadzą wolne i żadnych pieniędzy nie zobaczysz za nadgodziny dla nich liczą się tylko zyski pracownik nic dla nich nie znaczy o premii możesz pomarzyć chory czy kontuzja nie ważne masz przyjść i tyrac

Mała

Jak z zatrudnianiem kobiet? Są na magazynie, czy to typowo "męska" praca?

CCH
@Mała

Jest praca tyllo na innych działach to jest przyjecia i wzroty. Kobiecie na zmianę kompletacyjna bardzo ciężko trafic. ew do biura, bo do niedawna szukali ludzi.

(usunięte przez administratora) Pracowałam w 3 marketach i nigdzie takiego (usunięte przez administratora) nie widziałam! Redukcję etatów widać gołym okiem. 4 osoby na zmianę śmieszne... Rozkładasz paletę nagle dzwoni piec biegniesz wyciągnąć pieczywo i nagle dzwonek na kasę. Inaczej mówiąc jesteś od wszystkiego(usunięte przez administratora) Zamiast każdy mieć swój dział to biegasz w kółko. Praca męcząca fizycznie i psychicznie... Po 8 godzinach człowiek wyczerpany jakby 2 dni pracował z rzędu cały czas. Klienci traktują cię jak g***, bo tu pracujesz... Potrafią cię opluwać a ty siedź cicho i przepraszaj...(usunięte przez administratora) Bo manko bo towar źle wyłożony bo za wolno bo tamto... Kasowanie w pośpiechu, bo kolejka i ludzie na ciebie mordy drą. To niech usiądą za mnie w takim razie. W takim tempie nie da się nie mieć manka, obsługując tysiąc klientów każdy jest w stanie się pomylić. Ludzie (usunięte przez administratora) trują o wszystko, po pracy masz dość ludzi i nie chcesz na nikogo patrzeć. 4 osoby na zmianę to stanowczo za mało. Dobrym pracownikom nie przedłużają umowy a kiepskich awansują... A później żal bo za mało ludzi... W tej firmie nie da się pracować, wykończysz się psychicznie po roku. Ludzie mają rację, wstyd tu pracować i niszczyć sobie zdrowie... I wykładanie towaru kartonami... Dźwigaj 8 h ciężkie kartony z warzywami, słoikami, makaronami... Nie ma miejsca na towar to pchaj byle gdzie, nie ma że się nie mieści!

Jak wygląda ścieżka awansu w Jeronimo Martins Biedronka?

Nieserdeczny

Tak że jak nie dajesz się zameczyc to ci dziękują =)

Tymon

Interesuje mnie praca w firmie i zastanawiam się o co chodzi z tymi normami?

Jegomosc
@Tymon

Jak dalej zaiteresowany to juz wyjasniam. Na Magazynie wyróżniamy kilka działów. Na kazdym z nich masz norme na godzine czyli np na p02 czyli warzywach musisz przerzucić 250 kartonow na godzine czy na p08 to 215 kartonow, chodz w tym wypadku bardziej zgrzewek w godzine.

@Jegomosc

Czyli musisz tyrać, do tego dochodzi zacinający się system gdy wybierasz na którą paletę kładziesz, niema tak łatwo ze jezdzisz sobie wózkiem a płaci ci ladnie, jak się nie sprawdzasz to mogą ci podziękować za porozumieniem stron,

Nieserdeczny
@Anonim

No mi właśnie podziękowali nie wyrabiałem normy idąc ich systemem pracy na nogi no sorry ale albo można to rozbić kosztem zdrowia albo czasu (wybrałem to 2)" CD Sieradz

Aneta

Jak warunki dla sprzedawców? Czy są zniżki na produkty sklepu?

Witam

Czy może ktoś napisać jakie jest wynagrodzenia magazyniera na start? Jakie premie i od czego zależne? Umowa bez okresu próbnego zapewne na rok? A później? Już na nieokreślony? Przedłużają normalnie? Pomoże ktoś? Litości ludzie... taka tam tajemnica? Pracy się nie boje, bo nigdy nic za darmo się nie dostanie. Proszę kogokolwiek, kto pracuje o napisanie jakie są warunki na start dla nowego?

kl
@Witam

pierwszą umowę miałem na 13 ście miesięcy. Druga na 15 miesięcy. Teraz może i mógłbym mieć na stałe. Ale po przeszło dwóch latach zobaczyłem że zarabiam tyle samo co na początku pracy. Oni czyli biedronka bardzo sprytnie żonglują premiami. Na papierze dostaniesz podwyżkę to przytną ci premie i cały czas zarabiasz tyle samo. Tak samo jest ze stażowym .Po roku dają ci 200 zeta podwyżki brutto .To obcinają ci premie o 100 zeta. innym bez stażu dołożą 100 zeta premii i masz tyle samo co inni bez podwyżek stażowych. Ja mam 2800 brutto plus te ich premie to wychodzi 3800 brutto. Na początku miałem 2600 brutto.

@kl

Tak samo gdy kończy się kwartał a nie mają jak tobie oddać nadgodzin bo jest kupa pracy to zapłacą Tobie za nadgodziny ale zabiorą premię wydajnościową i wypłata nadal taka sama. Co miesiąc na kwitku jest inaczej rozpisane ale co do czego i tak na konto wpływa tyle samo.

@Bartosz

Pierwsza umowa na rok i 2900 brutto + 500 zł premii obecnościowej + premia wydajnościowa, netto mi wychodzi 2700-2800.

DZIĘkOWAć!!! :)
@Bartosz

Dziękuję uprzejmie za odpowiedź nt. zarobków magazyniera w Biedronce! Dobrze wiedzieć, że nie tylko Amazon kroi i kantuje ludzi na wyplatach. O ile tylko da się u Was mieć realne szanse na umowę na czas nieokreślony po roku ew 2 latach, to jest ok. Byłbym wdzięczny jeszcze PANOWIE/ewentualnie Panie? :D za odpowiedź jak to wygląda u Was z grafikami i zmianami? Można robić np na same nocki? Ile mniej więcej dni roboczych wam wychodzi w mięsiącu?

@DZIĘkOWAć!!! :)

W Gdańsku ale podobnie jest w innych Centrach dwie zmiany 11:45-20:00 i 20:30-4:45 w niedziele i święta zwykle pierwsza zmiana nie przychodzi (choć bywa czasem i tak że przychodzą) to zaczyna się zwykle na 18/19. Tylko na nocki raczej odpada tydzień jedna zmiana tydzień druga zmiana. Dni pracy tyle co dni roboczych w danym miesiącu czyli w takim sierpniu 22 bo jak masz sobotę pracującą to darzą tobie wtorek wolny

Olaf

Mam pytanie co do pracy w magazynach głównie chodzi mi o zmiany jak to wygląda ? Jakie godziny jak wygląda sprawa w weekendy?

karol_20043

Widzę że nikt nie chce się podzielić normami. Nie wiem dlaczego?

@karol_20043

Masz zamiar ubiegać się o zatrudnienie w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Jakie stanowisko pracy najbardziej Cię interesuje? Podziel się z nami, jak to wygląda w Twoim przypadku.

@Maciej

Pracuję już rok i jestem w miarę zadowolony chodzi mi o normy czy tylko w naszym centrum są tak wysokie. W innych centrach są prawdopodobnie o wiele niższe. Kto pracuje jako magazynier może się tym podzielić o to proszę żadna tajemnica przecież.

@karol_20043

Znasz może kryteria, które kształtują wysokość normy w danym centrum firmy Jeronimo Martins Biedronka? Od czego jest to zależne? Przez rok Twojego zatrudnienia w tej firmie na pewno jesteś w stanie napisać coś więcej o pracy w tym miejscu. Czy będzie to dobre miejsce pracy dla osób młodych, które chciałyby nabyć niezbędnego doświadczenia zawodowego? Chętnie poznam Twoje zdanie na ten temat.

BARDOCK

U nas w Grudziądzu P01 155 najniższa norma P21 120

Makar
@karol_20043

Pracuje w centrum w Koszalinie i normy sa: p01 200p08 180 p21 175 p06 850 p05(mroznia) 250 gdzie ciezko wyrobic na innych nie za bardzo wiem a u was? Pozdro

karol_20043

Chcę podać normy na trzech podmagazynach : P08-235, P01-210,P21-215 na 1000zł premii. Pracuję w cd w Lubartowie. Prosił bym o podanie norm w innych centrach dla porównania. Pozdrawiam

Promin
@karol_20043

Witam. I jak praca i zarobki? Widzę często ogłoszenia na magazyniera do Lubartowa ale nie wiem czy warto. Jakie są warunki pracy i atmosfera?

@Promin

Przypominam, iż wątek, w którym prowadzimy dyskusję, dotyczy firmy Jeronimo Martins Biedronka w miejscowości Mszczonów. Jeżeli interesują Cię warunki zatrudnienia oraz ogólna opinia pracowników zatrudnionych w miejscowości Lubartów, to zachęcam, abyś dodał swój wpis w wątku poświęconym tej właśnie lokalizacji. Dzięki temu na forum będzie porządek i informacje będą dotyczyły tylko danej miejscowości, której dotyczy wątek.

Bocian

A na bananie p 028 ?;)

@Bocian

Nie bardzo rozumiem, czego dotyczy Twoja wypowiedź? Ma ona jakiś związek z pracą w firmie Jeronimo Martins Biedronka? Może jesteś klientem tej sieci sklepów i chciałeś wyrazić swoje zdanie na ich temat? Sprecyzuj swój wpis, aby był bardziej zrozumiały.

Sosnowiec na 100% i 185% : P01 205/255 P08 245/295 P21 160/210

Gahshs
@karol_20043

P08-215 p02- 250 p03-255 p01-170p21-140. Jest to zależne myślę od rozłożenia działów w danym magazynie. Mszczonów

DeDe

Brak porządnego parkingu z WC oraz prysznicem.Na parking w firmie można wjechać godzinę przed załadunkiem????

Rąsia

Biorąc pod uwage rynek pracy w okolicach. Pracownikami są głównie ludzi z okolic Żyrardowa, Rawy Mazowieckiej, Skierniewice i Żychlina, to warunki są całkiem znośne. Wypłaty można spokojnie dostać oscylującące między 2800-3300 na rękę. Praca ciężka nie ma co ukrywać. Grafiki raz lepsze raz gorsze po jakimś czasie przyzywyczajasz się że pracujesz świątek piątek.

Ktoś

Aplikowałem na z-ce kierownika, poszedłem na rozmowę i gdybym mógł cofnąć czas, to w życiu bym na nią nie poszedł. Jedna z Pań, która była obecna na rozmowie miała taką minę, że odechciało mi się tam siedzieć i prosiłem o szybkie zakończenie. Bardzo nieprzyjemna, osoba, która w żaden sposób nie wzbudza zaufania. Jeżeli ta Pani ma takie podejście do pracowników jak jej wyraz twarzy, to ja bardzo ale to bardzo współczuję tym ludziom. Małopolska.

Olo

Mam pytanie jaka jest norma na dziale warzywa i owoce? Jak jest rozliczania wydajność, jeżeli wyrobię normę to wtedy jest premia, a jak ktoś robi więcej niż wynosi norma to czy premia jest większa?

Dziki
@Olo

norma to 250 na h , masz ponizej to sie zwolnią

Dan

Jeśli chodzi o maskotki to zwykła ściema,napierw dziecko zbiera te naklejki a potem okazuje się,że biedronka nie wywiązuje się z umowy i ma braki i tak od samego początku świeżaków,słodziaków,książeczek itp.Szkoda tylko dzieci bo jak takiemu małemu wytłumaczyć,że nie dostanie na to co sobie zasłużył tym bardziej kwota jaką trzeba wydać na naklejki jest kolosalna i nieadekwatna do towaru ale nie o kase idzie tylko o oszukane dzieci,które tracą nadzieje na co kolwiek. Pozdrawiam Moje sugestie dla Jeronimo Martins Biedronka: Nie oszukujcie dzieci Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wywiązywać się z umowy i szkolić oraz informować personel,który często mówi to co chce

Zostaw merytoryczną opinię o Jeronimo Martins Biedronka - Mszczonów

• Jak się pracuje w Jeronimo Martins Biedronka?

Zobacz opinie na temat firmy Jeronimo Martins Biedronka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeronimo Martins Biedronka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jeronimo Martins Biedronka?

Kandydaci do pracy w Jeronimo Martins Biedronka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jeronimo Martins Biedronka