Opinie o Rewon w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rewon o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewon w Łódź

Ala

Dziekujemy.praca za darmo jest fajna zapraszamy są przyjecia......

XXXX

co tam u was slychac pozdrawiam

iii

dziekuje za przekazanie pozdrawiam

lll

beda przyjecia do pracy prosze podac kiedy bo jestem zajnteresowana

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca poniżej normy. Starsza Pani jeszcze z komuny. Brak wiedzy o rekrutacji i budowie wizerunku firmy. Zniechęciła po kilku minutach. Nic się nie można było dowiedzieć. Ciągłe pretensje jak zadawałem pytanie. Polecam sprawdzić jakie firma ma opinie i nie startować do rekrutacji.

Pytanie w stylu "Jaka jest najniższa pensja za jaką jest Pan gotów pracować" - gratuluję poziomu firmie

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kkll

a co niebedzie przyjec do pracy

xxxxx

witam kiedy beda przyjecia do pracy

@xxxxx

Ha, ha...chyba do innej

prokura

Rewon rozstal sie z Korea. Co to oznacza? Prezes robi kolejny krok do kasy Rewonu bez swiadkow. Ci co jeszcze pracujecie - bierzcie sprawy w swoje rece. Jak przyjdzie organ pisu bedzie za pozno.

@prokura

Tak. Dzięki, jest wpis w KRS numer 20. Trzeba jak najszybciej z tej firmy wyciagac zalegle wynagrodzenia, bo firma jak widac kladzie sie na lopatki.

llll

ludzie pracujecie

zzz

W maju 2015 został ustanowiony tymczasowy nadzorca sadowy. Jesli ktos przegladal KRS, to był to nr wpisu 18. Można sprawdzic w sadzie KRS-ów co sie dzialo, ze szczegółami. Robia wszystko, żeby firma jeszcze działała. Byc może dlatego, ze wzięli ogromne pieniądze z Unii, ktore zostały już wydane, więc trzeba odczekac kilka lat na rozliczenie tych pieniędzy. Pracowników zostało niewielu. Nikt nie lubi kiedy za pracę mu się nie płaci, tym bardziej spraw sądowych. Zostali Ci, którzy nie mają wyboru lub nie sa do końca swiadomi. Lepiej nie podejmowac tam pracy, bo trzeba sie z tym liczyc, ze nie dostanie sie wynagrodzenia. Nie wiadomo ile jeszcze czasu ta firma bedzie istniec, a z FGŚP dostaje się tylko 3 pensje w przypadku upadlości i muszą byc spełnione określone warunki.

XXXXX

Wszystkiego najlepszego dla pracownikow

zzz

To nie są plotki Jaśku, konkurencja nie ma z tym nic wspólnego. Owszem będziesz pracował tam uczciwie, tylko ONI Ci nie wypłacą uczciwie wynagrodzenia.

Witam wszystkich! Bardzo szkoda firmy....dobry produkt....kiedyś był na rynku. Teraz wszyscy mówią o Rewonie w czasie przeszłym i to fakt! Pracuje nadal w branży, na szczęście już nie w tej firmie, więc wiem co się dzieje na rynku. Firma powoli umiera! Jeżeli nie ma informacji o upadłości to jeszcze nic nie znaczy. Firma się nie rozwija, nie ma pracowników, nie ma towaru już nie mówiąc o nowościach. Magazyn jest pusty, już nawet wszystkie starocie zostali posprzedawane. Ukraina, Rosja i cala sytuacja geopolityczna nie ma nic wspólnego z tym co się stało w tej firmie. To tylko głupie wytłumaczenie tego ze "pan wielki prezes" kradł pieniążki z tej firmy przez długie lata.To miało się tak w końcu skończyć. Oszukiwał pracowników, drugiego właściciela firmy Pana z Korei....wszystkich. Ubiegał się o różnego rodzaju dofinansowania unijne dla firm i tez nie zawsze celowo przeznaczał dane środki. A rozliczać się z tego trzeba... Krótko mówiąc KOMBINOWAL facet na maksa! Inwestował nie w rozwój firmy i pracowników, tylko w swoje prywatne interesy. Także nie ma już tej firmy!!! Istnieje na papierku tylko....na razie. I nikt się nie doczeka na swoją kasę....ja również, niestety!!! Bo "wielki pan" wszystko zrobił żeby chronić swoje jedno miejsce....Niestety taka jest prawda. A Polskie Prawo Pracy nie chroni pracowników wcale....skoro pozwala na takie cyrki od strony pracodawcy

@były pracownik

Tak, to prawda! Kombinator niezły.

b.p.

To dlaczego tam jeszcze pracujecie????????????????????

@b.p.

Nie, juz nie pracujemy! Absolutnie nie nalezy tam podejmowac pracy! Mamy sprawy sadowe w sprawie odzyskania wynagrodzen, ta firma nie placi, szczegolnie osobom, ktore odchodza, a Ci, ktorzy zostali, coz, nie dostaja pieniedzy kilka miesiecy, naprawde nie wiadomo po co tam jeszcze siedza. To bzdura, ze firma sie dynamicznie rozwija. Juz dawno sie dynamicznie zwinela.

czupakabra
@prac.

Panie mops nie pracuję tam od lipca zeszłego roku.. Tak jak większość normalnych ludzi, zaś Ci co zostali muszą być jacyś dziwni skoro pracują za darmo... A ten goguś prezesunio niech nie myśli że mu wszystko ujdzie płazem komornik już mu siedzi na plecach :) !!

@czupakabra

Ten komornik na plecach już się zadomowił u niego!!!! Kilka dobrych lat tam siedzi (przez różne sprawy sadowe) i nic z tego....jak oszukiwał ludzi tak i nadal to robi!!!

prac.

W Rewon bez zmian od kilku lat, pensje opoznione kilka miesiecy, duze klopoty finansowe.

czupakabra

Buhahaha to jest jakiś żal minął już rok czasu a pieniędzy za wypłaty z zeszłego roku jak nie było tak nie ma. Ta firma to jest jakaś porażka.

hhhh

witam jestem zaintersowana praca portierki i mam pytanie gdzie mam sie udac w sprawie pracy za udzielenie informacji bardzo dziekujepozdrawiam

B.B.

Odpowiedż.Jeśli chce pani pracować bez wynagrodzenia to zapraszamy.

jjjj

witam chcialm sie doeiedziec kiedy beda przyjecia do rewonu ja jestem bardzo zainteresowana ta praca a interesuje mnie praca portierki lub sprzataczki

XXXX

KIEDY BEDA WYPRACONE WYNAGRODZENIE ZA CZERWIEC ,LIPIEC I 3 MIESIECZNA ODPRAWA JAK DLUGO MOZNA CZEKAC

grzechu

Mial byc jakis pozew zbiorowy i co??Dzieje sie cos w tym temacie??

Zostaw merytoryczną opinię o Rewon - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewon?

Kandydaci do pracy w Rewon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewon