Opinie o Rewon w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rewon o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewon w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Rewon? Chętnie zatrudniają?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rewon? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Człowieku ta firma jest legancka, masz auto do dyspozycji żona też, jak masz dzieci to oczywiście też . Minus jest tylko taki że te samochody do zabawki do pisakownicy, ????????????????????

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Rekrutacja wygląda następująca. Kto tylko chce pracować bez kasy umowa na czas nieokreślony.

Martyna

Czyli firma jednak nie upada ?

@Martyna

Niech pracują bo kasa potrzeba, wycieczki do chin tanie ????????????????Nie odpuszczę...... Panie............ ????????????????

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca poniżej normy. Starsza Pani jeszcze z komuny. Brak wiedzy o rekrutacji i budowie wizerunku firmy. Zniechęciła po kilku minutach. Nic się nie można było dowiedzieć. Ciągłe pretensje jak zadawałem pytanie. Polecam sprawdzić jakie firma ma opinie i nie startować do rekrutacji.

Pytanie w stylu "Jaka jest najniższa pensja za jaką jest Pan gotów pracować" - gratuluję poziomu firmie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Rewon?

Nie odpuszczę

O jeszcze jak. Efektywność 200%.Mila i rodzinna atmosfera. Największy plus to że pracuje się za darmo.

Postępowanie upadłościowe zostało przez sąd umorzone, to chyba dobrze , jak sądzicie?

@Andrzej

Chyba z choinki spadles!

Hej, czy w firmie Rewon płacą za nadgodziny?

Tak chyba po 5 latach! oprocentowanie 2.20 zł na dzień.

Poniedziałek godzina 12 oko w oko!

z

szkoda

Irek

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

zzz
@Irek

To co napisał Misiek to prawda. Założona w Radomiu kolejna firma przez kogoś z rodziny pana D.J. Jak to jest możliwe w naszym kraju, że te osoby nie ponoszą odpowiedzialności, mają zaległości w ZUS wobec byłych pracowników i nadal prowadzą działalnosc...na odległosc widoczne przekręty. Wg KRS w Rewon co jakiś czas jest nadzorca sądowy. Absolutnie unikac jakichkolwiek prób pracy dla tych osób!!!

Hahahahahaha
@Irek

Juz zablokowana. Reka na pulsie

Misiek

Zgadzam się z tym co napisał klient, prezesunio kupuje i nie płaci taką ma politykę, to zwykły oszust. Że też ludzie tam jeszcze pracują, nabierają się na piękne i miłe słówka prezesa i jego przygłupiej sekretarki, a potem niestety przychodzi szara rzeczywistość. Ze starych pracowników nie ma tam już nikogo, obecnie pracują młode laski w księgowości ale chyba przychodzą sporadycznie. Prezes nie wyprowadził się tylko został wyrzucony przez CHB za nie płacone latami czynsze . Powstała nowa firma rewon, którą założył ktoś z jego rodziny i którą on zarządza. Wynajęli sobie biuro gdzieś w łodzi. Firma z siedzibą w radomiu. A wszystko po to by oszukać banki i pozostałych wierzycieli. Odradzam wszystkim tam pracę i w pozostałych jego firmach także, wszędzie są długi. Prezes kombinuje jak tylko może. Jednym słowem to PRALNIA!! Może w końcu ktoś się za niego weźmie.

Klient

PRZESTRZEGAM !!!! Przestrzegam każdą firmę świadczącą lub zamierzająca świadczyć usługę dla firmy REWON. REWON to OSZUŚCI - nie płacą za wykonane usługi. Panie Właścicielu pozdrawiam i niech Pan pamięta DŁUGI trzeba płacić albo jak masz za mało inteligencji by prowadzić firmę to ją zamknij a nie bądź OSZUSTEM !

NNNBED

TAM JESZCZE PRACUJA

Komorn
@NNNBED

Mam was.....hahahahaha

Wzburzony
@Komorn

To nie praca tylko wegetacja. .. A Prezes wyprowadził się z firmy, aby go trudniej było znaleźć

zzz

Aż dziwne, że jeszcze ktoś tam został. Jakie rządzenie, takie efekty.

Zzz

7 czerwca tym razem samochodziki.hehehehehe

Nana

Hehehehehehe czas i pora na wszystkich hehehehehehehe.super informacja

realista

Ten zakład już się nie podniesie, jest może szansa że ktoś odkupi długi i poprowadzi właściwie zarządzanie, produkcję, marketing itd

Mm

Witam pierwsza licytacja 9 maja godzina 8.30,wszystkie informacje na stronie komornika.nareszcie bedzie zalegla pensja.

Była pracownica

Witam wszystkich znających firmę Rewon.Ja juz zakończyłam prace w tej firmie.Szkoda było odchodzić ale jeżeli Prezes od 3 lat obiecuje gruszki na wierzbie a firma z miesiąca na miesiąc idzie na dno trzeba było podjąć te decyzje.Zainteresowanych praca w Rewonie informuje że pracuje się i nie ma pensji. Jest kwiecień a ja ostatnie pieniądze jakie miałam z Rewonu to były w grudniu.Oczywiście wypłacane w ratach.Można by pisać i pisać w każdym bądź razie komornicy zajęli się Rewonem wszystkie maszyny w tym zakładzie zostały zabezpieczone przez komorników a licytacja odbędzie się w lipcu.Nadal ktoś chętny do pracy w tej firmie ?Pozdrawiam wszystkich którzy pracują lub pracowali w Rewonie.

prokura
@Była pracownica

teraz na oczy przejrzalas? to bylo zaplanowane juz pare lat temu. Ardi, Reko i Endom zabraly kase Rewonu.

lll

witam weidz i sie spytaj za darmo

komornik

he he już was mam

Zostaw merytoryczną opinię o Rewon - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewon?

Kandydaci do pracy w Rewon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewon