Opinie o P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska w Aleksandrów Łódzki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska w Aleksandrów Łódzki

Martyna Nowy wpis

Czy to producent rajstop? Ile zarabia się na produkcji?

Karolina Jasnewska-karo68 Nowy wpis

Rajstopy (podkolanówki również) elastilowe kupuję u nich od lat i są jednymi z najbardziej wytrzymałych odpowiadających kolorystycznie i dostepnych cenowo rajstop na rynku. Dobre ceny - szególnie przy większych zamówieniach/paczkach

anna543@wp.pl Nowy wpis

Szybka sprzedaż wysyłkowa.

Tomek Nowy wpis

Polecam

Brałeś udział w rekrutacji do P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Anatol

Świetna firma dla pracowników jako pracodawca, więc nie dziwią pozytywne opinie klientów, polecam pracę.

Adi1963

Szybkie wysyłki i sprawny kontakt. Zamówienia zgodne z opisem ze strony www

Bart

Rzetelny producent oraz wykonawca. Polecam

Antoni Firma Świat Rajstop

Z Bintex-em współpracuję od lat, zarówno ceny, jakość, jak i rzetelność firmy zasługuje na duże uznanie. Produkty wykonane są na wysokim poziomie, możliwe jest pobranie próbek produktu przed finalnym zakupem, nigdy nie zawiodłem się ich wyrobami oraz ich stosunkiem do ceny, która Bintex proponuje, a w rejonie łódzkim oraz Aleksandrowa Łódzkiego, trzeba przyznać, są w czołówce.

kristin

Dzień dobry. Chciałabym podzielić się z Państwem moją opinią na temat artykułu wyprodukowanego przez Państwa firmę. Będąc we wrześniu nad morzem udało mi się kupić najzwyklejsze rajstopy elastilowe, ale ich niezwykłością był rozmiar XXL5 z którego kupnem mam kłopoty. Rajstopy jak rajstopy nie za tanie ( 5 zł za parę), ale były. Kupiłam ich 18 par, ale zaczęłam je nosić dopiero w listopadzie. I te rajstopy okazały się wybitnym bublem. Jak żyję kilkadziesiąt lat na tym świecie (jestem emerytką) nigdy, powtarzam nigdy nie miałąm rajstop tak beznadziejnej jakości. W zakończeniu w okolicach palców dziury robią się już w momencie założenia a po godzinnym spacerze stopa jest po prostu do połowy w dziurze i oczkach ( i to nie jest kwestia założonych butów ). Naprawdę dziwię się , że jest możliwa obecnie produkcja takich bubli. I niedopuszczam do siebie myśli, że to świadomy (ale nie uczciwy) sposób zarobku. Pozdrawiam - Krystyna Kucza z Poznania

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska - Aleksandrów Łódzki

P.P.H.U. Bintex Ilona Bińkowska
  • Warszawska 64