Towarzystwo Akcyjne Telimena SA

Łódź

Opinie o Towarzystwo Akcyjne Telimena SA

admin 2015-08-06 19:54
Dobrze zarabia się w Towarzystwo Akcyjne Telimena SA? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!
arnie 2016-05-05 19:01
dobrze płatna?to jakaś kpina.bałagan, zmiana decyzji przed 10 min podjętej, zostawanie po godzinach, bo czasem pracownika nawet prywatnym dysponuje Prezes, krzyki, nerwowa i nieprzyjemna atmosfera i skapstwo na każdym kroku, liczenie każdego ołówka i kartki w drukarce.
MSK 2017-05-13 19:58
Firma podchodzi racjonalnie do pracowników.
Prezes jest ekspresyjny, ale nikt nie ma prawa decydować o prywatnym czasie pracownika i za każdym razem jest to szanowane. Nie wyrabiasz się - albo powinieneś zostać i pracować na nadgodzinach, albo dokończyć pracę w domu.
Nadgodziny - jeżeli są - są szanowane i do odbioru.

Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
Nie masz czym się wykazać - nie licz na podwyżkę.
Chyba każda szanująca się firma podchodzi do tego tematu podobnie i każdy pracownik powinien podejść racjonalnie sam do siebie.
mskk 2017-06-08 18:26
Firma o dość dobrej atmosferze, mimo obecności "ekspresyjnego Prezesa" nie oznaczającego koniecznie niczego złego, lecz raczej wymagającego od swoich pracowników tego do czego zostali zatrudnieni.
Nadgodziny - jeżeli są - są szanowane i do odbioru.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.
Zostaw swoją opinię o Towarzystwo Akcyjne Telimena SA - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Towarzystwo Akcyjne Telimena SA