Opinie o Rewon w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rewon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rewon o rekrutacji.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rewon w Łódź

4f

jaki wujek dobra rada grzeczny jeszcze pisze panie hehehe żal...........

wuj dobra rada

Panie Prezesie my pracownicy znajdziemy sobie robotę za 1500 zł a Pan ugotował kurę znoszącą złote jajka

wspomnień czar

Pamiętam czasy kiedy produkty "Rewonu" były w każdej liczącej się hurtowni, piękne stendy, wieszaczki, ładnie wystawiony towar, marka dobrze znana, dobra jakość, jak można było zaprzepaścić taki dorobek, szkoda gadać

komornik

już was mam maszyny ostemplowane, ostatni gasi światło

endimedica
@komornik

prezes jest juz bez majątku wszystko darował zonie 12 maja sprawdzic mozna w KRS i KW Rewonu nie uratuje

Przedstawiciel Handlowy

Osoba rekrutująca poniżej normy. Starsza Pani jeszcze z komuny. Brak wiedzy o rekrutacji i budowie wizerunku firmy. Zniechęciła po kilku minutach. Nic się nie można było dowiedzieć. Ciągłe pretensje jak zadawałem pytanie. Polecam sprawdzić jakie firma ma opinie i nie startować do rekrutacji.

Pytanie w stylu "Jaka jest najniższa pensja za jaką jest Pan gotów pracować" - gratuluję poziomu firmie

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
lolek

zeby dostawac pieniadze bezposrednio od zusu za zwolnienie trzeba napisac podanie w zusie i juz jest kaska

lolek

jeszcze 2 miechy i po rewonie no i bardzo dobrze

tomas

jak bedzie licytacja chetnie kupie pare maszyn

Niestety podejrzenia sie sprawdziły i nasz kierownik niestety dal wypowiedzenie, Panie Radku zycze powodzenia

Była Pracownica

Witam Jeśli ktoś sie zastanawia czy podjąć tam prace-Z całego serca odradzam....chyba że lubisz pracować w wolontariacie:)Po przyjęciu sie do tej firmy liczyłam na dłuższą współprace.Niestety pensje nie na czas,nigdy nie wiedziałam kiedy otrzymam wypłate na początku, w połowie czy może pod koniec miesiąca a może wogule jej nie będzie.Co do atmosfery w pracy...poznałam tylko jedną osobę która pracowała tam 17 lat z którą można było normalnie porozmawiać.Inne kobiety to utopiły by Cie w łyżce wody-fałszywe i zakłamane!Jednym słowem najgorsza firma w której pracowałam.Nigdy się sądziłam ze kierownico może być tak olewające do pracowników.Tak poza tym co to ma znaczyć żeby za pracujące soboty wynagrodzenie było płacone osobno w kopertach...?co to ma być Łapówka ?Panie prezesie każdy dobrze wie ze ten co dobrze donosi w kopercie ma najwięcej!NIE POLECAM TEGO(usunięte przez administratora)!!!

@Była Pracownica

czas coś z tym zrobić a nie tylko gadać . poinfomuj o tym urząd skarbowy i sąd rejestrowy - ogłoś upadłość firmy w imieniu pracownika - to ma sens.

3oda

Niektórzy jeszcze za marzec nie dostali.

kropka

Ja siedze w domu od początku kwietnia, prezes co jakiś czas organizuje zebrania i mówi że się stara zebrać na wypłaty i że od nowego miesiąca chce ruszyć z produkcją. Ja też się staram przeżyć bez wypłaty za ostatnie 4 miesiące. Nawet jak firma ruszy to nie wierzę że będzie dobrze, że będą wypłaty na czas. Ja nigdy nie dostałam wypłaty na czas. Zwracam się do wszystkich którym by przyszło do głowy podjąć pracw w Rewonie. Nie róbcie tego!!!

3oda

Niektórzy za marzec jeszcze nie mają...

azs

Jedynej osoby co jeszcze ludzi szanowała już nie ma., A on niech przyjdzie na produkcję z ludzmi pogada a nie siedzi w gabinecie z dyplomami i udaje prezesa a [usunięte przez administratora]ludzi - wszystko zadłużone - pensji nie ma.

on by chciał żebyśmy wszyscy przeszli na działalność gospodarczą bo nie musiałby ZUS płacić a my byśmy mniej zarabiali i faktur w przeciwieństwie do umów o pracę nie musi płacić w terminie albo czasem wogóle

wiadro

prezes to ma [usunięte przez administratora] jajca na nasz wszystkich, i jeszcze chce żebyśmy mu do pracy przyszli... Burak jakich mało

@wiadro

chciałabym powiedzieć dużo ale nie mogę bo jeszcze pracuję. Ania B.

EndiMedica
@930875

A czy wiesz o pożyczkach prezesa i dywidendach? Z jednego Rewonu ma kilka firm. Legalnie. ??

annojak sie

Jeżeli co 3 miesiące sie wymienia pracowników sprzedażyktórzy generują zyski dla firmy to tak jest . Bo ludzie z wykształceniem i doświadczeniem nie chcieli bez normalnych umów pracować. To sie zatrudnia studentów bez kontaktów za granicą i sprzedaży nie ma.

A

No i może prezes jarosiński sie wypowie a nie siedzi w wili na Gotyckiej

ss

Spotykają się dwaj właściciele firm: - Słuchaj, ty swoim pracownikom płacisz jeszcze pensję? - Nie - Ja też nie. A oni i tak przychodzą do pracy? - No przychodzą. - U mnie też.Słuchaj, a może by tak pobierać opłaty za wejście?

xzy`

Zawsze płacili przynajmniej najniższą krajową a za nadgodziny ewentualnie pod stołem po kilku miesiącach jak mieli gest. A takto zoststaje zbierać dowody i się sądzić

ananim

kiedy będą pieniądze?

pracownica

w tym zakładzie nie ma pszyszłości.

pracownica?

Panie Radku niech pan się odezwie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rewon - Łódź

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rewon?

Kandydaci do pracy w Rewon napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rewon