Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

Opinie o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.

galijczyk

Nigdzie nie ma lepiej,ZMB!!!

dziecko

Czy to zakład,czy to (usunięte przez administratora) Dziecko odpowie na to pytanie.

dziecko
@dziecko

nie wiem

glan

Ty Kawasa jesteś pewnie jednym z dyrektorów tego (usunięte przez administratora),Twoje opinie nie są takie negatywne jak innych.Masz ciepły stołek to siedź cicho.

franio
@glan

byle nie za cieply

gucio

Może ktoś mi powiedzieć jak jest z wypłatą, po ile godzin tam robią na stanowisku pracownik produkcyjny na linii beef master z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź

gal
@gucio

Jest ok

dyrektorka

Ten koleś,którego tak tu opisują nie ma wstydu.Będąc na pewnym poziomie i mając chociać mały iloraz QI sam powinien odejść.Jednak jego głupota nie zwalnia od myślenia.

iku
@dyrektorka

IQ :)

tom

Chodzi ci o goscia z rozbioru. ?????

adaaaa
@tom

Nope

mala

Jesli kobieta po rozwodzie to moze robic co chce. Co innego mezatka a znam takie co w tyn zakladzie tak robia.

sadol
@mala

kazdy moze robic co chce

kk

a ta rozwódka to skąd jest?jesli wiedziec mozna

anom
@kk

ze świata

byk

Banda idiotów i głupoli co myślą,że nie ma mocnych na nich,jeden głupszy od drugiego. (usunięte przez administratora)

zenon
@byk

Nie prawda

:o

Dajecie czadu ostatnio!

nikita z Jasrzębia

Panie dyrektorze czyżby Pan zapominał o swoich błędach,skoro dostrzega Pan błędy innych.Pozdro (usunięte przez administratora)

elo
@nikita z Jasrzębia

Pozdro dla kumatych

wera

Jak mówi przysłowie punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.Sprawdzone w tym zakładzie.

weraton
@wera

Masz racje

XYZ

No wkońcu:) Anonim123 brawo dla ciebie i może twoja wypowiedź uświadomi tutaj nie których o ich prawach o które w rzeczywistości nie walczą

fighter
@XYZ

Walka musi byc

kim

A najfajniejsze laseczki w biurze przy wjeździe na ubojnię. Pozdrowienia dla czarnulki Justynki.

czarnulka
@kim

Również pozdrawiam :*

hejka mam pytanie :P jak traktowani sa pracownicy tzw naganiacze chodzi mi o przedstawicieli którzy szukają byków

ss
@ja

Co konkretnie chcesz wiedzieć na ich temat?

anom
@ss

Wszystko

artchi79

Pracowałem tam 2 lata temu i było z kasą na czas i to nie złą dlatego teraz wracam. Ci co puiszą inaczej niech o rente się starają:) Pozdro

ahoj
@artchi79

Potwierdzam

maja

majstrzy z rozbioru są ok

stefan

nanna
@paweł

jaki tu spokój ;p

dos

witam na rozbiór tylko zdoświadczeniem przyjmują??

ZEZ

wszyscy jednakowi

sa
@adam

wszyscy

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. - Golina

• Jak się pracuje w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 43 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.