OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Krzysztof

Ponowie klasy busiarz po prostu do tego doprowadzili a teraz zastanawiają się czy nie lepiej było by na busie? Oczywiście że tak idzie tam ze swoimi makaronami l, makami garami. My cywilizowani kierowcy stołujemy się w barach. Pa przypadły i należnej podwyżki

Krzysztof

Kto by nie poszedł do pracy pod domem za 125e do pracy jednej z najprostszej w transporcie. Na 125e z granicą międzynarodowej to raczej nie ma bo Europa wschodnia przebija się w taniej i jeszcze taniej kosztem " kierowców". Nie mogłem rozkminic jak takie coś jak omega może płacić podobnie jak Krakówka DE. Teraz rozumie. Pomogę w osiągnięciu planów fachowo.

Kamil

To długo tam pracujesz???Skoro masz tyle.doswiadczenia to czemu poszedłeś do Omegii??

@Kamil

Po 34 tys i blisko. Zarobiłem co swoje ( 125e/dzień) i jak chcieli mnie wysłać chłodnią z poltyszami do Dover bez badań sanepidowskich to doszedłem do wniosku że skończyły się dobre czasy i trzeba (usunięte przez administratora) a ty zrobić reklamę " jak zarobić w Omedze i uciec na czas" pozdrawiam, udanego dojenia frajerów

Krzysztof

Ktoś tam pisze o jakiś odlotach. Pewnie Kacper. Oczywiście że trzeba odlecieć żeby mieć cokolwiek z omega czy forum na jej temat. A do rzeczy to czy nie mógł bym wejść w kooperację z omega i na terenach ich baz nie otworzyć sklepiku z artykułami typu rękawice robocze? Jakieś rady? Czy też jakiś mierny kucharz omegi powie że to odlot?

Witam, szukam pracy kat ce jestem bez żadnego doświadczenia i mam kilka pytań, czy połacie ta firma na początek, jak wygląda podejście do kierowcy w tej firmie, czy praca tylko na działalność gospodarczą?. Jak wygląda sytuacja na działalności jeśli uszkodzę zestaw, jestem bez doświadczenia więc wiadomo joga może się podwinąć. Ogólnie czy pchać się w tą firmę bo z opini trochę mnie zniechęca, a od czegoś trzeba zacząć. Czy naprawdę przyucza kierowcę bez żadnego doświadczenia, czy wykorzystają ile się da i gdy podwinie się mu mogą wypad. Wiem że jeździ tam bardzo dużo kierowców, ale ciągle są jakieś ogłoszenia odnośnie poszukiwaniu kierowcy, to przez zapotrzebowanie, czy wszyscy uciekają. Pozdrawiam

Radek
@Zainteresowany

Na dzień dzisiejszy więcej samochodów stoi jak jezdzi.

@Radek

Rozumiem, niestety jestem bez żadnego doświadczenia i w mojej okolicy widzę że tylko omega przyjmie bez doświadczenia niestety

Zuz
@Radek

Czyli na dzień dzisiejszy Omega nie potrzebuje kierowców??

Poszukujący pracy.

Cześć, młody chłopak świeżo po zdaniu prawka Ce i kwalifikacji szuka pierwszej pracy. Czy Omega oferuje pracę na umowę czy tylko DG. Jak wygląda przyuczenie,czy warto tam próbować ?. Niestety u mnie w okolicy bez doświadczenia nie mam co wybrać, wszędzie na działalność, nie przekonuje mnie ta działalność. Pozdrawiam

Zinteresowany

Omega jeździ na granicę Chińską? Swego czasu ogłaszali się że szukają kierowców i otwierają stałe trasy - jak to obecnie wygląda?

...
@Zinteresowany

Obecnie, to czołgi i artyleria ciężka tylko jeździ po ich szlaku..

Krzysztof

Pracuje w Omedze od 01.08.22r. zrobiłem Hiszpanie w 13 dni potem tydzień wolny i Hiszpania Portugalia Hiszpania i powrót. Zarobiłem przeszło 13 tyś Polecam

Zabawne
@Krzysztof

Krzysiu zabawne, jako były pracownik OMEGI na stanowisku innym niż kierowca nie jest możliwe to co mówisz uważam że jesteś zwykłym kłamca. Znam warunki co do plac. Zresztą napewno musiałeś zrobić trasę w podwójnej z innym kierowca nie byłbyś w stanie tyle zarobić przez miesiąc nawet gdybyś jeździł tydzień z kimś. Jeśli się mylę proszę pokazać swój kwit z wypłaty

@Zabawne

No przecież to Krzysio co na skoczka się przyjął!!!! Hmm a nie było to w lipcu???dobry jest!!! W miesiąc Hiszpania,tydzień wolnego, Hiszpaniia i Portugalia!!!! Widać zawodowca , przecież ileś tam lat przejeździł w Holandii ,a jaka kasa!!??no ale podobno nie płaci VAT 7, nie płaci pit 5,nie płaci ZUS,da się???da!

@Power

Ale,ale! Nigdzie nie pisze jak ma płacone,od frachtu?z kilometra? dniówka??, a może kółko ? Chyba że ma elastyczny system pracy,

Daro
@Krzysztof

Brednie wypisujesz, ty tak sam z siebie chcąc się podpisać spedycji czy poprosili cię o dobry komentarz

PRACOWNIK
@Daro

Byłem na rozmowie i widziałem faktury, które wystawiane w tym systemie i dniówka rzeczywiście takie wynagrodzenie, bardzo dobre pieniądze.

Damian

Kasa

Zuzanna
@PRACOWNIK

to od czego to zależy, nowym proponują lepsze stawki i stąd te rozbieżności w zdaniach?

PRACOWNIK
@Zuzanna

Z tego co słyszałem, to chyba chodzi o to , że kierowca nie ma przypisanego samochodu do siebie i jeździ w różnych kierunkach.

Damian
@Damian

Moim zdaniem też doświadczenie wszystkim możesz jeździć nie masz samochodu przypisanego ja mam doświadczenie 10 lat Szwajcarii dwa lata w Norwegii nawet linkiem jeździłem dwa lata I co fajnie pod Ramp E czasami 2 min czasami 20 min dobrze język francuski bardzo dobrze angielski słabo Sam wiesz jaki temat i firankami nikt nie chce jeździć a ja pojadę za 125e????????‍♂️

Power

Omega zaczęła tonąć,no wprawdzie nie jak Titanic,no ale jak krążownik Moskwa,opierają się tylko na tych niedoświadczonych,na stażu, ikry uciekli,ci co nic ich tam nie trzyma też,zarobki niższe jak w zachodniej Polsce,przy 22-23 dniach pracy, nie ma takiej opcji niezależnie od działu żeby przekroczyć 6,5 tyś netto,owszem przy 30 dniach jest ponad 9 tys,obciążają za wszystko,jakieś bzdury ,ekonika itp auta się sypią,auta się naprawia , sznurkiem,drutem i papą,ci co na kilometry jeżdżą naprawiają za swoje pieniądze w okolicznych serwisach ,żeby jechać i objechać,postój to brak pieniędzy,na pióro wycieraczki trzeba czekać do następnego miesiąca,bo koszta, na cb pisać podanie,nowe pasy to rarytas ,najwyżej 6, resztę trzeba sobie kupić za swoje ,żeby nie mieć problemu w razie kontroli,po rozladunkach i załadunku przez skoczków zawsze coś brakuje,np listwy, rękawice,buty,miotły,klucze, nawet części garderoby,bałagan totalny no auto obowiązkowo obdarte,jak nie z boku to tył

@Power

takie opinie opowiadają kierowcy na zaladunkach i rozladunkach, jak jest naprawde trzeba spróbować,Ale nadal uważam,że bardzo dobra firma dla początkujących,żeby nabrać doswiadczenia,i chyba lepszej na Podkarpaciu nie ms

Krzysztof

Robię tylko tyle na ile mi tacho pozwala i bardzo prosta pracę więc nie wiem co mam uspokajać. Pisze jak mi jest w omedze. Może jesteś lewar nie warty więcej jak 6 to nie szukaj u innych

Omegus
@Power

Ciekaw jestem jakie obciążenie wystawił sobie techniczny z tandemów Pan Rafał za wariacka jazde ciezarowka po placu bez prawka oczywiście. Tak szedł na dół że aż krawężnik podbiło a ten ładnie r(usunięte przez administratora) zbiornik i paliwo poszło w (usunięte przez administratora)w glebę ????????????

X

A z jakiego tytułu?

Y
@X

Z takiego jak jest wyżej napisane jaśnie się już chyba nie da. Czy wy w tym biurze juz naprawdę tacy tępi jesteście? Aaaa .....zapomniałem......kompetencje i poziom umysłowy pracowników biurowych zależy od wynagrodzenia a że jest marne no to niema się czego wiele spodziewać.

Bodzio

Czy pojazdy ciężarowe mają wykupowane ubezpieczenie AC (autocasco)? Wszystkie?

Damn

@OmegaPilzno. Ile się zarabia w omedze netto na tygodniówkach weekendy wolne na dziale Słowacja, Węgry, Rumunia? Mają jakieś trasy jeszcze do Grecji? Bułgarii? Jak to wygląda?

Czy przyjmował się ktoś ostatnio do Omegi? Jak wychodzi na dniówkach? Ile w trasie ile w domu?

Ja tam pracowałem od 1.8.22r na skoczka. 125e dniówka. Dużo by pisać. Odradzam

@Krzysztof

Możesz coś więcej powiedzieć?

@Nowy

Przejęcie auta jest problemem. Dwa pierwsze wyjazdy byłem 4 godziny wcześniej by wszystko sprawdzić i przed samym wyjazdem telefon ze zmiana auta. Tak było przez pierwsze dwa wyjazdy. Konsekwencje były takie że nie miałem czystych cmr papieru w tacho ale to jeszcze nie duży problem, mało nie zostawiłem kluczy od domu i samochodu. Za 3 razem wyjechałem 9 letnim Volvo. Auto ok ale zabudowa fatalna. Miałem palety tonowe i wgnieciona podłogę na przyczepie ( tandem), Hiszpania, gorąco, mało tam nie zdechlem. Następnie załadunek w Niemczech, w przyczepach są drzwi z przodu i tyłu plus rozkładana podłoga tak że możesz zrobić przelot i ładujesz z jednej rampy auto i przyczepę ale przy przyczepie nie zaprojektowali podnoszenia góry i palety nie przejdą więc chce się rozpiąć a tu urządzenie (usunięte przez administratora)więc zostało podnieść dach ale gdzie dziura na korbę? Nad zawiasem znalazłem, podniosłem, załadowałem ale w aucie opuścić z jednej strony nie mogę. Tak wróciłem. Następnym razem sprzęt ok prawie bo na załadunku musiałem skręcić maksymalnie i słyszę że coś trzeszczy, naczepa gniecie owiewkę boczną mana. Dzwonię do kola od tych spraw, on na to że nie możliwe ja mu na to że skręcie auto zrobię zdjęcie i mu wyśle a on na to że jak tak to moja wina. Ostatnio chciałem jechać w trasę na święta. Załatwili chłodnie do Dover, przed szesnasta SMS że zamówienie odwołane. Na drugi dzień jak już byłem u kuzyna że już aktualne. Nie pojechałem i to dobrze bo przecież na mięso na chłodni trzeba mieć badania sanepidowskich. Ostatnie załadunki i rozładunki FIX łącznie z papierami odprawy na UK, śmieszne. Auta po kierowcach którzy mają je na stale tragedia, brak papieru do tacho ( kupiłem we Francji na stacji za 20e. Oddali). Nie zabierają swoich rzeczy. Ubezpieczenia z ubiegłych lat ( raz wyslalii mi na tel). Zmieniałem auto w ostatniej chwili i nie dopatrzyłem. Za zawias w nascepie przy drzwiach który widać że został wyrwany nie jazda w tył zostałem obciążony ale za lampę która ja robiłem (przyczepa) mnie nie obciążyli i za owiewkę też nie ( siodło musiało być przesunięte). Dziś dostałem rachunek i jest obciążenie tylko za mandat. Chyba miałem pecha trochę i nie jestem dobrym przykładem. Poza tym (skoczek) to nowa opcja i z czasem może będzie lepiej. Bardzo fajna i profesjonalna spedytorka Joanna od tandemów Hiszpania. Jakiś Kacper, po całej nocy jazdy na 12 godzinie pracy pyta czy jak by coś było blisko to bym wziął, jak by nie wiedział że praca nocna to 10h. Tak na chłodno po czasie to nie ma tragedii. Plusy i minusy, można zarobić i się nie narobić. Wożenie opon to bajka, załadunek i rozładunek też. 15h pracy to może że 4 razy w miesiącu. Trochę się owkurwialem ( nie za każdym razem) ale było warto. Spróbuj może będziesz miał ok. Dodam że jeździłem bezbłędnie w FIX też tylko lampa wyrwana na zjebanych rurach naprowadzających do rampy. 15 lat i pierwszy raz coś takiego.

Power

Nooo wczoraj pod omegą stały dwa auta osobowe na czeczeńskich blachach,ojoj może być nieciekawie po pierwszej wypłacie

Power

Nie wiem ,coś targali w pokrowcu,hmmm namiot,albooo,albo granatnik!!!!

Marzena
@Power

Co wy piszecie. Może to po prostu jakieś rzeczy były... A czy w Omedze jeżdżą kobiety? Czy raczej nastawieni tylko na męską kadrę są?

@Marzena

Dokumenty wystarcza

Kierowca
@Nowy

(usunięte przez administratora) !!!!!

Omega Pilzno
@Marzena

Pani Marzeno, oczywiście w Omedze Pilzno w roli kierowcy pracują również kobiety. Jeśli jest Pani zainteresowana to zapraszamy do kontaktu. Najlepiej przez ten formularz: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ Pozdrawiamy.

Mailo

Omega Pilzno work like a SLAVE is written big here. known and not recommended by anyone in the area. promised salary and at the end they send you half salary using excuses saying ZUS takes tax.. extremely not recommended

Kierowca

Ludzie omijajcie szerokim łukiem!!! (usunięte przez administratora) !!!!!!

Adam Rogowski

Mialem okazje pracować dla tej firmy jako kierowca przez 3- mc.Z powodów zdrowotnych musiałem przerwać współpracę. Wspaniali ludzie,wspaniala atmosfera.Pelen profesionalizm.Na tematy finansow i zatrudnienia się nie wypowiadam.Kazdy wie na co się decyduje.Dziekuje wszystkim za współpracę i pozdrawiam serdecznie. Adam Rogowski

Kamil

Witam.Mam pytanie jak wygląda szkolenie nowych kierowców w tej firmie??Jaki rodzaj umowy jest preferowany???Na jakie wynagrodzenie może liczyć taki swierzak???

Pola
@Kamil

Rozmawiałam z rekrutantem ok miesiąc temu to mówił 6700 netto za miesiąc system weekendy wolne (po wdrożeniu, na okres wdrożenia jest umowa zlecenie), oczywiście wszystko na własnej działalności.

@Pola

Umowa zlecenie na własnej działalności??A.jak wygląda to wdrożenie??Wiadomo że cudów jak się nie ma doświadczenia to nie oczekuje ale rachunki pasuje płacić

@Kamil

Rozmawiał ze mną taki co chciał do omegi po kursie ,bez doświadczenia,to umowa zlecenie, minimum miesiąc 120zl dniówka w podwójnej obsadzie z doświadczonym kierowcą ,potem egzamin zjazdy z ,,, jedziemy z tematem,, jeśli pozytywny to wtedy działalność,no i słusznie nikt odpowiedzialny nie puści gościa bez doświadczenia w trasę samego,chyba desperat

@Power

Idealna firma żeby nabrać doświadczenia, dużo znajomych tam zaczynało, mój syn no i jaaaa! Wprawdzie to już prawie 20 lat temu ,no ale wspominam mile . dziś to nie ta sama firma,polecam tylko tym bez doświadczenia ,a potem ,,,,,,,,,.......... niech sami podejmą decyzję

Omega Pilzno
@Kamil

Kandydaci na kierowców, którzy mają uprawnienia, ale nie mieli jeszcze okazji pracować za kółkiem ciężarówki, muszą w Omedze Pilzno przejść szkolenie praktyczne. Polega ono na wykonywaniu przewozów w podwójnej obsadzie w parze z doświadczonym kierowcą. Często w Dziale Słowacja, bo tamtejsze drogi okazują się bardzo dobrą "szkołą jazdy", a trasy na tym kierunku są stosunkowo krótkie. Po szkoleniu każdy kandydat podchodzi do egzaminu. Jeśli go zda, to może wyruszać w samodzielną trasę. Szczegóły związane z zatrudnieniem i wynagrodzeniem w okresie szkolenia najlepiej konsultować z naszym działem HR: omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy Pozdrawiamy.

pjoter-emeryt
@Pola

Witam. Czy w Omedze tzw. "samozatrudnienie" jako kierowca to konieczność? Normalnie nie zatrudniają..? Pozdrawiam.

@Omega Pilzno

Egzaminu z wolowcem maskatką firmy który nie potrafi cofnaç pod rampę

Kryska
@Omega Pilzno

Jezeli prawda jest to, co sie slyszy i co pisza inni - ze zatrudniacie tylko na wlasnej dzialalnosci gospodarczej - to prosze nie pisac bzdur typu "zatrudnienie" i "wynagrodzenie", tylko "wspolpraca" i "naleznosc". Terminy "zatrudnienie" i "wyngarodzenie" sa zarezerwowane dla umowy o prace - na podstwawie ktorej wy nie zatrudniacie. Takie to macie pojecie HR.

Kubuś Puchatek

Znasz kogoś z biura z Krakowa? Szukam Jakuba

??

HR to nie dział który organizjue pracę kierowców..więc (usunięte przez administratora) wiesz. Od tego jest dział spedycyjny

Kiero

Mobile podrzuci ktoś czy opłaca się pojeździć na skoczka 2/2 i czy mają podwójne obsady, mam swojego zmiennika z którym od dawna jeździmy razem i szukamy czegoś nowego

Jak

Do pracowników magazynów. Czy to prawda że mają być zwolnienia na magazynie w Podgrodziu i na Mokrzcu?

Tadeusz

Panowie ,czy w Omedze kierowca na DG wykupuje jakies dodatkowe OC ? Ma ktos wzor umowy jaka sie podpisuje z firma?

Krzysztof

Muszę jeszcze dodać plus Omedze bo przez problemy ze zdrowiem zawalilem 2 dni za które Omega i tak mi zapłaciła więc zero obciążeń wychodź i dziękuję za zrozumienie

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.