OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Ile można wyciągnąć na kraju w Omega pilzno na rękę ??

Krzysztof

Myślę że lepiej iść na busa. Jak odlicysz święta, chorobowe i urlop to moze że 4500. Nie warto, wiem co mówie bez rozpisywania się. Kolega tak już półtora roku tam jeździ. Volvo w manuału około 10 letnie. Dziury, upycha papierami bo jak pada to cieknie. Naczepa wiadomo, jeszcze gorsza. Kpina, plandeka na ściągana korbe

Pracowałeś tam ? To napisz co więcej

Krzysztof

Kierowców bez doświadczenia jak jednak postanowisz iść zdobyć doświadczenie powiedzmy to koniecznie proś o szkolenie że zmiany koła, żaden wstyd wręcz obowiązek. Jest tam taki typ od naliczania on to szkolenie będzie musiał zrobić , taki jego zastany interes. Kosz w którym jest koło na zmianę na pewno pordzewiały to niech się męczy a nie ty. Rozruszają ich na start to zajarzą i się może trochę odpierdoł. A tak w ogóle to znajdź se firmę z dużej litery które wiedzą kto ma zmieniać koło bo na pewno nie ty

Krzysztof

Jadę do Luxemburga, chce wykupić winete więc pytam spedytora kto kupuje żeby się nie zdublować. Wysyła mi zdjęcie strony internetowej i że karta DKV więc próbuje a tu nie wiem z kont wyskakuje mi zapisana wcześniej ( numery karty DKV) na moim tel. Ja nie zapisywałem żadnych nr kart DKV w moim telefonie. Był to 3-4 wyjazd z omegi więc bym pamiętał, poza tym nie musiałem wcześniej kupować winety. Co najlepsze sugerowana DKVka była przypisana do auta z prawie takimi samymi numerami rejestracyjnymi, różnica w 1 liczbie, zamiast 3 to 2. Zgłosiłem to spedytorów on na to jak by znał nr rejestr wszystkich aut odrazy odpowiada że takiego auta w omedze nie ma i kto mówił że DKV kupujemy winety? Winety kupujemy Shellem mówi spedytor z pod tego samego nr tel. Co to k. było?

Berlin
@Krzysztof

Tacy uczeni tam są patologią co nic nie potrafią jak założysz działalność gospodarczą to ftedy wszystko pracownika zganiaja

Berlin

Szukają durni na działalność gospodarczą foremka dzwoniłem żeby nic nie mieć do powiedzenia tylko zarabiać ogłoszenia mają na całą polskie

Miły

Przecież tam baze mieli

Jan

Jak to? Nie ma już oddziału w Rzeszowie?

W firmie pracuje już od ponad 2 lat. Jestem pod olbrzymim wrażeniem rozwoju firmy, jak i możliwości, które otwiera przed swoimi pracownikami. Od dłuższego czasu mam możliwość uczestniczenia w rożnego typu szkoleniach zarówno z umiejętności miękkich jak i twardych, z dnia na dzień widzę jak moja wiedza wzrasta. Uważam, że Omega Pilzno to świetna firma, która mocno stawia na pracownika.

Kamil
@Anonim

Jakie to szkolenia....????Co dostaje pracownik od firmy???

Krzysztof

U Maszynskiego za system 2/2 dają 7 koła. Benelux Francja ES Italy. Normalna umowa tylko trochę daleko. Jak ktoś by był chętny? Auto by było na spółkę

Krzysztof

STARY kierowców omegi zrozum że oni się wzięli tylko z powodu otwarcia rynku unijnego dla transportu też polskiego, złote czasy dla ludzi którzy rozumem wcale zbyt wiele nie mieli. Nie czuj się słabszym, to ty to robisz oni już dawno zapomnieli więc sami też jeździć nie będą jak ich po pie...idź. wrócą do tego w czym są najlepsi czyli dojenia zwierz którym podobno nie jesteś. Użyj sobie, weź wolne najlepiej z kolegami. Jak pani z biura będzie dzwonić kiedy wracasz odpowiedź że to możesz uzgodnić z szefem bo tylko w niego wierzysz. Bądź twardy i daj mu do zrozumienia czym to coś jest dla ciebie on nadal będzie kluczyć by do dojenia krów nie wrócić. Sprawdź odporność na stres. (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Wszystko co tu pisze mam na zdjęciach i na piśmie. MLODZI KIEROWCY!!! Wszelkie umowy z dyspo na piśmie bo z uśmiechem na ustach powiedzą ci że nic takiego nie było. Przerabiałem to. Zero przepraszam, zapomniałem czy coś w tym stylu. Pełna pogardą, cholera nie udało się.

Krzysztof

Natomiast akcja "vineta na tenże Luksemburg" To MLODY KIEROWCO jak jeszcze nie rozumiesz to na pewno cię ta czytanka przekona by to COŚ omijać dużym łukiem. Też jak nie wiesz to trochę opcjach po parkingach Potem bo email pisze też bhaaa

Krzysztof

O jakieś drobne z omegi na konto lecą Jeszcze jakieś sto tysięcy milionów i was doładuje.

Krzysztof

Reszta ładunku czyli parę paczek podręcznych i że 4 polery pół produktu który się tam z Dębicy wozi. To ja się pytam nim fachowcy się tym zajmą na czym miał polegać interes na tym frachcie? Lojalka na 4 palety? To na h zestaw? Taki express na Luxemburg + (usunięte przez administratora)

Krzysztof

Próbują półtusze chłodnią bez badań sanepidowskich wysłać do Dover. Nie jesteś pracownikiem i w takiej sytuacji jak uznają że skażenia wykluczyć nie można to masz na święta 24 tony mięsa. Jak byś był zatrudniony to niech się (usunięte przez administratora) Skoczku będziesz tak trenowany że w końcu te 125e w końcu oddasz jeżdżąc jako nie stety słabo doświadczony na stawce porównywalnej do stawek na busie. MŁODY KIEROWCO tak chcesz nabierać doświadczenia? To nie wszystko. Potem

Krzysztof

KIEROWCO BEZ DOSWIADCZENIA (skoczku) UWAWAJ!!!. Jeździsz na działalności czyli odpowiadasz za wszystko. ( Nie ma cudów. Na pewno coś coś poleci. Płacisz z VAT i montaż). W niemieckich firmach dodatki za brak szkód oczywiście w FIRMACH. Język głównie transportowy czyli umieć przeczytać adres dojechać rozł i dać znać fertys. Nexte bite i to mniej więcej wszystko. Już masa polsko języczek obsługi. Nawet jak ci sami przestawia siodło żebyś owiewki połamał to liczą żeś głupszy od nich i kupisz im nowe z VAT i montaż żeby serwis był dochodowy. Potem resztę. Przyjeżdżam z wydartym zawi

Krzysztof

Orientuje się ktoś czy omega wozi takie ładunki które wymagają zmiany położenia siodła? O oddział Rzeszów mi chodzi

Krzysztof

A z omega to jakaś śmierdząca sprawa. Zgłosiłem te cuda i że na policję pójdę ale mi się nie chce. Może sprowokuje ich żeby zrobili to za mnie. Wyjaśnić tych dziwactw (opiszę) nie raczyli.

Krzysztof

Ja byłem tam na Specjalnych Warunkach. Miałem dać wycisk wszystkim po kolei i z rad te warunki którym uległem i nie żałuję. A wy się uczcie.

Krzysztof

Jest tu taki Omegus co po obliczeniu rocznym średnia miesięczna znacznie przekracza średnią busiarza?

Krzysztof

Oby takich więcej to trzeba będzie jeszcze dopłacić za super wolvo z zapleczem kuchennym

Krzysztof

Ponowie klasy busiarz po prostu do tego doprowadzili a teraz zastanawiają się czy nie lepiej było by na busie? Oczywiście że tak idzie tam ze swoimi makaronami l, makami garami. My cywilizowani kierowcy stołujemy się w barach. Pa przypadły i należnej podwyżki

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.