OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Kierowca C+E w ruchu międzynarodowym lub krajowym co ile ma zjazdy? W ogłoszeniu napisali, że wymagają dyspozycyjności, ale właśnie żadnych szczegółów nie widzę odnośnie tego kiedy i jak to wszystko działa. Dlatego proszę, żeby ktoś napisał, mam nadzieję że tutaj po prostu ktoś wie więcej.

Kamil

Witam,zatrudniacie kierowców w Gdańsku? Widziałem ostatnio że macie magazyn pozdrawiam

@Kamil

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z naszą ofertą, a następnie wypełnienia i wysłania formularza.

klakier

wysłałem cv jakiś tydzień temu i zero kontaktu :/ słabo taka potężna i wspaniała firma ze zmieniłem zdanie. Wasze opinie tez rozbieżne co daje do myślenia i dniówka 300-350pln żadna dniówka. Mam wrażenie że tam jest wielki Rollercoaster

Witam kolegów kierowców, przeczytałem mnóstwo komentarzy o pracy i ciężko sobie wyrobić zdanie, bo nie wszystkie sa negatywne. Tak konkretnie, to ile na własnej działalności moze tu zarobić kierowca?? Szukają właśnie kogoś do was i na poważnie rozważam wysłanie cv. Rotacja wśród kierowców jest duża? Nawet ci co pracują najdłużej nie mogą liczyć na umowę o pracę? Na czym polega ten program nagradzania pracowników? Pozdro i bezpiecznej jazdy:)

Część. Co to za projekt. Jaki kierunek? A tak wogule czy można liczyć na początku na swój samochód?

@Tomek

Zapraszamy do kontaktu z działem HR poprzez wypełnienie formularza na naszej stronie w zakładce kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/

Agata

Czy firma zatrudnia kobiety na stanowisko kierowca?

@Agata

Tak, jak najbardziej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

xxx

Jeśli praca wygląda tak jak rozmowa to omijać z daleka tę firmę Zadzwoniłem w sprawie pracy kobieta która odebrała była tak nie przyjemna w głosie jak by ją ktoś zmusił do odebrania tel. lub przeszkodził w piciu kawusi Do rozmowy nie doszło rozłączyła się Brawo dla takich pracowników Ps. telefon do tej osoby w ogłoszeniu praca dla kierowcy C+E Bielsko-Biała

@xxx

Dziękujemy za opinię, wyjaśnimy opisaną sytuację wewnętrznie. Pomimo opisanych nieprzyjemności, zapraszamy do ponownego kontaktu.

@xxx

Dzwoniłem i potwierdzam ostatnio poziom rekrutacji spadł bardzo. Młody chłopak wydawał się po głosie a bardzo opryskliwy W tle rozbawiona atmosfera i miałem wrażenie jakby mnie ktoś wyśmiewał . Również Bielsko Biała

karierowicz

Kandydatom radzę poważnie się zastanowić przed aplikowaniem. Panie z HR opowiadają bajki o tym jak firma się dynamicznie rozwija i jakie ma ambicje. Chyba nie chcą zauważyć, że praktycznie sami młodzi pracownicy pracują po godzinach i w weekendy za darmo "bo to transport". Marketing/PR jest mocno rozwinięty ale to zapewne dlatego, że obszarem zarządza żona prezesa. Specjalne dopasowane szkolenia dla nowego pracownika... pominę milczeniem. Kontrahenci są dopasowani do różnych key managerów niby wg branż - ale to mydło i powidło, jedynie dział automotive wygląda na w miarę spójny. Generalnie rządzi tam system premiowy od wyników. Założyli sobie, że w tym roku będą mieli 24% wzrostu - no to powodzenia. Wydaje się, że w okresie pandemii trochę im podskoczyły obroty, wynajęli magazyny, ale sami nie mają za bardzo pojęcia w którą stronę to wszystko pójdzie. Nawet z wypowiedzeniem trzeba uważać, bo ściemniają, że okres wypowiedzenia nie przysługuje przy porozumieniu stron.

Jarosław
@karierowicz

Jak wygląda ta praca po godzinach o której wspomniałeś pod względem wynagrodzenia? Bo jak rozumiem nadgodziny dodatkowo są płatne? Nie napisałeś o tym, dlatego chcę dopytać. Szkoda, że pominąłeś te szkolenia o których jednak wspomniałeś. Kto uczy nowego pracownika i wdraża go w zakres obowiązków? Dużo mi pomoże Twoje wyjaśnienie o ile będziesz chciał poświęcić dla mnie czas.

Cichociemny
@Jarosław

Przecież nie masz płacone za nadgodziny, czas pracy jako spedytor nie istnieje. Każdy ma (usunięte przez administratora) czy ty pracowałeś 4gldziny w domu czy odebrałeś telefon o 3 w nocy żeby kierowcy powiedzieć jak się koło zmienia.

Jakub
@Cichociemny

Pracuję jako dyspozytor w Omedze od marca 2022. Kierowcy tutaj są naprawdę fachowcami i nie mam telefonów o zmianę koła. Fakt, że pierwsze miesiące mojej pracy wyrobiliśmy sobie wzajemne relacje i szacunek , i nie było od razu łatwo. Tu naprawdę pracują świetni ludzie, jest współpraca, pomoc. Jeśli chodzi o kasę to pewnie, że zawsze może być lepiej , ale nie narzekam. Jestem w stanie się z tej kasy utrzymać. Mnie ta praca daje satysfakcję .

Taradaj
@Jakub

Co za bzdury!! Od kiedy to kierowca dzwoni do spedytora o zmianę koła??? Od tego są techniczni, sam miałem taki przypadek i przez technicznego załatwiałem sprawe

Biały Wilk

Za pracę jako kierowca płacą. Natomiast za wyjazd na święta, sylwestra bądź ciągła jazda w okresie wakacyjnym ( 4 miesiące trwają w Omedze wakacje) są problemy z płatnościami.

Biały Wilk

Jeździsz w okresie wakacyjnym, pojedziesz na świata, sylwestra później się musisz upominać o swoje. Jak zawsze nie wierzą Ci że byłeś na święta w trasie muszą to sprawdzić, przypomnij mi itd.

Biały Wilk

Zapomniałem dodać za jazdę w okresie wakacyjnym, świata, sylwestra jest premia. Właśnie z wypłatą premi mają problem.

aaa
@Biały Wilk

Ja bym poczekał i pozwał do sądu o odsetki.

Drajwer

Czy warto się przyjąć do Omegi na kierowcę ??

AJ
@Drajwer

Ja jestem kierowca od ponad roku w omedze i polecam bo wyplata jest na czas i jak żyje się dobrzez z dyspozytorami to masz dobrze ułożona robotę

@AJ

Od ponad roku? 9 miesięcy trzeba wyjeżdżać zgadnie z umową jak świezak. Kasa na czas to żaden plus to podstawa współpracy. Zapewne masz niski ZUS i więcej Ci zostaję.

A to tutaj jeździ się po nocach lub przegina z czasem pracy? Bo nie wiem czy tak tylko sobie piszesz czy może takie sytuacje mają miejsce w rzeczywistości? Ze spedytorami da się ogólnie dogadać?

Biały Wilk

Jeździsz jak chcesz, ale masz być na czas. Czas pracy, jazdy jest Twój. Wszystko zależy od Ciebie. Czy w Omedze czy w innej firmie jeśli coś pójdzie nie tak odpowiesz.

Miły

Jak praktykanci ułożą robotę to trzeba jechać nocą . A po drugie to działalność

Krzysztof

Witam mogłbyś coś wiecej powiedziec o pracy w omedze ? od dłuższego czaasu szukam informacji i raczej napotykam tylko te negatywne ...

@Miły

Dyspozytor z którym ma kontakt kierowca nie układa roboty. Najlepszy tekst "czas tranzytu pozwala dojechać na czas". Nie wiedzą tylko że wynagrodzenie nie pozwala jeździć nocą.

@Biały Wilk

A tak średnio to ile kilometrów dziennie się pokonuje? Płacone ma się od godziny/trasy czy kilometra? Jak to wygląda? Zastanawiam się nad złożeniem CV w to miejsce, stąd te moje pytania. :>

Biały Wilk

Płacone jest z dniówki lub km. Ile km do pokonania zależy od roboty. Czasem 5km czasem 820km. Ja nie polecam. Z ostatnich ciekawostek wystawija obciazenia że jazdę innymi drogami niż Omega wyznaczyła.

Laki
@Biały Wilk

Część. Ile z km jest płacone?

RDE Niemiec

@VJ daj sobie spokój szkoda nerwów. Spedycja tak wyglada jakby dopiero sie uczyła roboty . I druga sprawa działalność

Be
@Miły

Po jakim czasie Można Liczyć na Awans W Omedze .i czy każdy może Liczyć. Jakie wymagania Trzeba Spełniać i z kim Najlepiej Gadać

Tomi

Będą jakieś przyjęcia do pracy na magazynie?

@Tomi

W sprawie pytań o pracę w obszarze magazynowym zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem HR pod numerem tel. 608469773.

Były
@Tomi

Kolego szkoda twojego doświadczenia, kursów żeby iść za najniższą plus śmieszną premie

Czy próbował ktoś pracy w firmie „na skoczka”? Zauważyłem ta nowa propozycje i mnie zaciekawiła bo właśnie zależy mi na elastycznym grafiku :p polecacie ? Dobrze rozumiem ze 14 dni minimalnie trzeba pracować i samemu się podaje swoje dyspo? Jak wam się to sprawdza

Misiek

Witam Panowie... myślę żeby spróbować swoich sił za kierownicą właśnie w Omega Pilzno. Wyskoczyłem niedawno z munduru a co za tym idzie nie mam doświadczenia. Z tego co czytałem na forum jest możliwość przyuczenia. Moje pytanie brzmi: czy mając stałe źródło dochodu (emerytura) rezygnować z aplikowania do tej firmy???..... gdyż jak czytam własna działalność króluje jako forma współpracy z Omega Pilzno.

Niemiec
@Misiek

@ Misiek gdzie ty się pchasz

Misiek
@Niemiec

Zawsze chciałem jeździć, ale jakoś los pchnął mnie w mundur. Ogłoszenia z podkarpacia to tylko z doświadczeniem, ja takowego nie posiadam, czego nie ukrywam ale podejrzewam ze szybko załapie co i jak. Jazdy sie nie boje tylko chodzi o przeszkolenie i wytłumaczenie pozostałych aspektow zwiazanych z ta praca. Nie będę ściemniał po prostu do tej pory moja profesja biegunowo była odległa od kierowania tego typu pojazdami i wytłumaczenie takich rzeczy jest mi potrzebne....zawsze rzetelnie podchodzę do kazdego zajęcia więc i tutaj chciałbym mieć dobre podstawy. Nowy rozdział w zyciu....trzeba zacząć od podstaw ????....nie ma zmiłuj.

Dikson

hej @Pracodawca czy jest szansa zatrudnić się u was jako kierowca bez doświadczenia??? Jestem świeżo po zrobieniu prawa jazdy C+E

@Dikson

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strefy kierowcy https://omega-pilzno.com.pl/strefa-kierowcy/ i zapoznania się z tym, co oferujemy dla naszych kierowców, a następnie wypełnienia i wysłania formularza, co pozwoli nam na skontaktowanie się w celu przedstawienia w szczegółach naszej oferty.

Aktualność
Wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!
Kandydat na Kierownika Magazy.

Witam Wszystkich , byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko Kierownik Magazynu Lędziny . Wszystko ok nawet do drugiego etapu się dostałem . Miałem otrzymać odp. Do 30 października 2023 a tutaj cisza wiec zero poszanowania . Wiec nie ma się co dziwić że dùża rotacja pracowników. Nie pozdrawiam

Jo
@Kandydat na Kierownika Magazy.

Nie otrzymałeś odpowiedzi, bo widocznie za wysoka stawka z Twojej strony była podana. W takiej sytuacji firma nie informuje, że Cje nie zatrudni. Niestety....

fan

z ta opinia sie calkowicie zgadzam

Były kierowca...

Niestety dokładnie tak jak napisane. Nie wspominając o Obciążenia za byle co i niedopłatach do wypłaty... Nagle wg tego co powinieneś dostać ginie kilka stów na miesiąc. Nikt się nie odezwie albo wymyśla swoje wersję...Omijać i nigdy działalność tam.

Biały Wilk

W Omedze tylko 47 kierowców dobrze zarabia z Omega Driver.

Heniek
@Były kierowca...

To samo i ja z nimi przerabiam.na początku działalności pieniądze sie w miare zgadzają ale po czasie sa obcinki z wypłaty niewiadomo za co.gdy próbujesz się dowiedzieć dlaczego to robią z kierowcy wariata.moja współpraca z omegą trwa już kilka miesięcy i piwiem że jesli o kasę chodzi to szału niema.chcę zakończyć tą wspólprace z omegą tylko że to trzeba zrobić najlepiej z prawnikiem tak jak pisali inni kierowcy w komentarzach

Laki

Piszesz o pracy na skoczka?

Biały Wilk

Różnica między kierwca z omegi A omega driver wynosi 3000zl przy 24dniach. 3tys więcej myślę że to jest dobrze jak na Omege. Wszystkie kwoty netto podaje

Kierowca z tej Fiyrmy

Niestety ostatnimi czasy nie polecam pracy jako kierowca zawodowy w tej firmie. Praca głównie na działalnosci. Robia z kierowcą co chcą.Ciągłe bezuzasadnione cięcia w wynagrodzeniach i Obciążenia jak się ktoś odezwie. Tak są na czas ale marne ,,wypłaty" . Dniówka za międzynarodówkę nieraz wychodziła ledwo 300zł po ich przelicznikach. Nie wysyłaja nawet co ile i za co . Nie ma się wgl info czy fakturę na email. Tylko na swoją korzyść.Nigdy dla pracownika. Omijać szerokim łukiem.

ja23ja23ja23

Moja współpraca z Omega Pilzno trwa już jakiś czas i jestem pozytywnie zaskoczony. Mogę śmiało przyznać, że na to na co się umawiałem - dostałem. Jak w przypadku każdej firmy, znajdę jakieś niedoskonałości, ale niestety nie ma idealnych zakładów pracy. Pracy jest dużo, ale wszystko do ogarnięcia - kwestia dobrej organizacji. Przełożony - profesjonalny. Wynagrodzenie zawsze na czas. Szczerze polecam!

@ja23ja23ja23

Pracując na działalność masz przełożonego?

Witek

Co 350 zl dniówki?.tylko współczuć kierowcom z Omegi że za tyle jeżdżą.współczuję

Aktualność
We wrześniu 2023 OMEGA Pilzno świętowała kolejny etap rozwoju ­­– zmianę identyfikacji wizualnej. Z okazji rebrandingu pracownicy z całej Polski wzięli udział w wyjątkowym wydarzeniu: pikniku rodzinnym oraz uroczystej gali, podczas której Prezes Adam Godawski oficjalnie zaprezentował nowe logo.
Zobaczcie krótką relację z tego dnia  ↴

A wy? Spotkaliście na swojej drodze nasze nowe ciężarówki?

Aktualność
CplusE to profil poświęcony pracy kierowców ciężarówek tworzony przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach cotygodniowych odcinków omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową.

W jednym z ostatnich odcinków poruszaliśmy kwestię tachografów. Jak wiadomo, tachografy analogowe i cyfrowe są wycofywane z obiegu, ale nie tylko one. W najbliższej przyszłości pozbędziemy się również relatywnie nowych, inteligentnych tachografów pierwszej generacji.
Dlaczego i co je zastąpi?
Tego dowiecie się na kanale CplusE. Zapraszamy do oglądania!

Nowe odcinki w każdą niedzielę o 20:00!

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 204.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.