OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Darek

@gerakd Zdecydowanie lepiej jest zostać pracownikiem i wiecznie narzekać na wszystko? Firma dobra więc szanujmy ją

@Darek

W dobrej firmie nie pracowales. Bo nie wiesz jak wyglada dobra firma.

Czy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Endriuu

Nie ma żadnej reakcji. Wręcz odnoszę wrażenie, że jest coraz gorzej. Zaraz nikt nie będzie tam chciał jeździć bo są lepsze firmy gdzie pracownika traktuje się normalnie, a nie jak zło konieczne.

paweł

Wiecie jak tam z pracą na magazynie?? Mam mieć na dniach rozmowę i nie wiem czy się wybierać

gerakd

Zakładają Ci działalność i Ty za wszystko odpowiadasz. Uszkodzenia, wypadki, mandaty, uszkodzone opony a nawet jak sam nie wymienisz spalonej żarówki to będziesz musiał zapłacić itp itd. Do tego umowa lojalnościowa. Jeżeli nie przepracujesz dla nich min. 6 miesięcy to obciążą Cię jakąś kwotą. Na koniec zerwanie umowy z OMEGA Pilzno będzie skutkowało tym, że zostaniesz ukarany za każdą rysę i inne chore rzeczy. Kandydatom, życzę, żeby uważali na siebie i na to co podpisują. Powodzenia

@gerakd

Dzień dobry. Obciążenia za uszkodzenia zestawu są w Omedze Pilzno rzadkością. Na kilkuset aktywnych kierowców zdarza się zaledwie kilka tego typu sytuacji w miesiącu. Każde zdarzenie jest rozpatrywane indywidualnie. Obciążenia są stosowane, jeśli wystąpią rażące zaniedbania ze strony kierowcy. Zachęcamy do przedstawiania prawdziwych informacji na temat współpracy z Omegą Pilzno. Pozdrawiamy.

Tofik

Jak to jest mozliwe, ze dyspozytorem jest osoba, która nie wie kompletnie nic na temat pracy kierowcy. Rozmowa z nią to szarpanie sobie nerwów. Na pytanie co zrobić w danej sytuacji usłyszysz tylko odpowiedź " a ja nie wiem... Skąd mam wiedzieć.. Niewiem.." Kto pozwala zeby tyle juz czasu pracowała na tym stanowisku skoro nigdy nie wie nic. Ze wszystkim zawsze problem jakby do pracy przychodziła za karę. Wstyd dla Godawskiego, ze pozwala by takie osoby pracowały u niego w firmie. Tylko gorzej sie pracuje przez to jak jest teraz i lepiej gdyby w ogóle dyspozytor się nie kontaktował bo pożytku i pomocy żadnej, a przynajmniej mniej nerwow by człowiek zjadl.

@Tofik

Dziękujemy za zwrócenie uwagi na możliwy problem we współpracy na linii dyspozytor-kierowca. Przekażemy tę informację odpowiednim osobom w firmie. Pozdrawiamy.

Turbostar

Witam. Zastanawiam się nad kontaktem z tą firmą w styczniu, mam 15 lat doświadczenia, jeździłem do teraz we włoskiej firmie (transport odpadów) wiadomo cysterny, hakowce, ruchoma podłoga, w Polsce jeszcze nie pracowałem. Proszę o szczere opinie na temat tej firmy. Dziękuję

@Turbostar

Jeżdżę w Omedze, a właściwie swiadcze usługę, ale nie polecam. Wcześniej było inaczej wszystko się zgadzało plan, sprzęt i pieniądze. W Omedze możesz wybrać naczepe lub tandem i kierunek. Masz pytania to pisz bo Omega odeslę Cię do wypełnienia formularza na ich stronie.

Dzięki kolego, a może orientujesz się jaki pieniądz za 3/1. Pozdrawiam

@Turbostar

Nie jeżdżę w żadnym systemie także trudno mi powiedzieć ile za 3 tyg. Ja mam z km i jestem w trasie od 6 do 13dni. Myślę ze można się dogadać odnośnie systemu 3/1.

Star266
@6424

Jeśli można to się wtrącę. Dobrze rozumiem, że jesteś na działalności? Jeśli tak to ile robisz kilometrów w miesiącu i ile masz za kilometr, czy trzeba być vatowcem, pokrywają ZUS? Faktura raz w miesiącu czy częściej?

@Star266

Jeżdżę na działalność, ok 13tys km robię, oczywiście zależy od planu a z planem coraz gorzej. Nie jestem vatowcem, ZUSu nie płacą, faktura raz w miesiącu do 10. Za kilometr że wszystkimi premiani ok 60gr.

Star266
@6424

Dziękuję za błyskawiczną, krótką ale jakże wyczerpującą odpowiedź. Biorąc pod uwagę minusy socjalne DG to szału nie ma, niemniej życzę powodzenia, wytrwałości oraz szerokości.

@Turbostar

Chłopie daj sobie spokój z omega.

@Andrzej

Tak zrobiłem, pogadałem z kilkoma byłymi kierowcami, mówią że ta firma to jakieś nieporozumienie, i na dodatek na własnej działalności. Zastanawiam się kto normalny godzi się na własną odpowiedzialność, dzięki opinię. Pozdrawiam

@Andrzej

Na własnej działalności miało byc

Tofik

Wojtas

Witam czy w Omedze jest szansa umowy o prace czy tylko działalność ? Jeździ się w kołku czy można w systemie np 2/1 ?

@Wojtas

Chłopie! Ty się dobrze zastanów! Tam nie masz żadnych praw, aut wolnych nie ma, skoczek lub podwójna, każdy sprzeciw to brak wypłaty ,

@Wojtas

Owszem, siedzisz 28dni w kabinie, gonisz po celnych w Anglii, robisz testy covid 19,wyganiasz (usunięte przez administratora)z naczepy w dover, płacisz za każdego wykrytego 3000f a znajdują i 12 sztuk, i nie sprzeciwiasz się to zarobisz 7, 5 tys zł, a za każdy sprzeciw brak wypłaty

@Power

Jeśli chodzi o sprzeciw, odmowę przyjęcia zlecenia do którego zgodnie z umową kierowca ma prawo jest stosowany szantaż. Albo jedziesz albo wypakuj się z auta i ktoś inny pojedzie. Taka praktyka stosowana jest na dziale zestawy.

Ponczo

Mam pytanie ,planuje zatrudnić się w tej firmie jako Świeżak, jak to wygląda teraz ?czy warto ?

@Ponczo

Tandem czy naczepą? Jaki kierunek?

On

@Ponczo jako świeżak? Jakie stanowisko Masz na myśli?

Pan

Ile zarabia się na stanowisku osoby rozliczającej kierowców - trasy, czasy, paliwo itp?

rozliczający
@Pan

Powiem Ci ile mi zaproponują

Pan
@rozliczający

I?

Stary pracownik
@Pan

W OMEGA masz w granicach 2500 na rękę, plus premia którą prezes wstrzymał na czas koronawirusa. Będziesz się męczył z kierowcami z jednej strony i z drugiej strony z dyr. transportu i/albo finansowym. Na podwyżki nie licz, z reguły to jakieś grosze, a w biurze nawet kawy nie ma, musisz sam kupić. Mentalność góry to lata 90.

Szary
@Stary pracownik

2500 euro?

Janusz

Może Omega się wypowie dlaczego w tym roku na magazynach nie są wydawane posiłki regeneracyjne pracownikom? Czy omega oszczędza na pracownikach? Czy ktoś kto o tym decyduje wie jak się pracuje 8 godzin w temperaturze +5 stopni?

@Janusz

Ja odpowiem. Tak Omega oszczędza na pracownikach. Założenie jest proste każdego można zastąpić.

Misiaczek

Zacząłem pracę w Omedze kilka miesięcy temu. Biorą wszystkich bez doświadczenia-sam żadnego nie miałem. Zadzwonilem do jakiegoś gościa z ogłoszenia, w tym samym tygodniu miałem jakieś śmieszne szkolenie z BHP, przepisów, technicznych spraw. Pojechałem na dwa tygodnie z jakimś nawet spoko chłopem w trasę, po czym zdałem jakiś egzamin z jazdy, spinania, rozpinania zestawu i wysłali mnie w trasę do Hiszpanii. Kilka miesięcy już tam pracuję i narazie jest jak najbardziej w porządku. Pomimo, że przyje##*alem naczepą w jakieś drzewo to nic mnie i nie obciążyli. Polecam jak najbardziej jak ktoś nie ma doświadczenia i nikt nie chce wziąć do pracy.

@Misiaczek

Jeśli chodzi o uszkodzenia nie obciąża Cię jeśli jeździsz. Ale to jest juz w ich systemie taka "teczka" na Ciebie. Dane w tej teczce nie ulegają przedawnieniu czy będziesz jeździł 6 miesięcy czy 6lat, przypomną Ci jeśli będziesz chciał się zwolnić.

@6424

Słyszałem już o kilku kierowcach, którzy się zwolnili po paru latach. Najlepiej byłoby pracować tam do końca życia.

@Misiaczek

Dzień dobry. Przypadkowe uszkodzenia nie skutkują w Omedze Pilzno obciążeniem kierowcy. Każda sytuacja traktowana jest indywidualnie i brane są pod uwagę wszystkie okoliczności zdarzenia. Na kilkuset współpracujących z nami kierowców odnotowujemy jedynie kilka przypadków obciążeń w miesiącu. Pozdrawiamy.

@Omega Pilzno

Kilka przypadkow obciążeń. Należy dodać , że te obciążenia są związane z zakończeniem współpracy. Pozdrawiam.

Młody

Witam czy bez doświadczenia przyjmują i czy można mieć umowę o pracę ?

Petit

Po zmianach w Omedze jakie zaszły gorzej się pracuję. Kierowca teraz ma tylko i wyłącznie kontakt z dyspozytorem oczywiscie w godzinach 8-16. Czasem też zadzwoni kierownik działu z pytaniem czemu odmowilem zlecenia? Odpowiedź jest oczywista mam do tego prawo zgodnie z umową. Raz po odmowie przyjęcia zlecenia dostałem smsa z szantażem że nie dostanę premii za dyspozycję. Dyspozycją jest uzależniona od km nie od decyzji kierownika. Sami pracownicy Omegi niszczą wizerunek.

@Petit

Dzień dobry. Reorganizacja zarządzania pracą kierowców jest ciągle w toku. Wszelkie uwagi dotyczące działania nowego systemu prosimy zgłaszać do kierownika działu lub działu HR. Pozdrawiamy.

@Omega Pilzno

Kierownik dzialu telefonu nie odbiera zacznijmy od tego. Takie podejście jest lekcewazace. Kierownik jako pracownik Omegi nie reprezentuje firmy. System który utrudnia przekaz informacji nie jest dobry. Transport zaczyna się od informacji.

Kamil

Witam Zatrudniacie również podwójne obsady? Pozdrawiam

@Kamil

Dzień dobry. Odpowiedzi na wszystkie pytania związane z rekrutacją najłatwiej uzyskać wypełniając formularz na stronie: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy Pozdrawiamy.

Nobody
@Petit

Dyspozycja która nie pracuje 24h jest bardzo dyspozycyjna????

Peterek86
@Omega Pilzno

Można struny głosowe zerwać mówiąc do kierownika działu,on przekazuje dalej i na tym się kończy. Jak jest,tak jest i tak będzie. Kierowcę traktuje się tu jak zło konieczne.

@Omega Pilzno

Reorganizacja dalej w toku. Obecnie 5 dyspozytor i 2 kierownik. Prawdę mówiąc jako kierowca nie potrzebuje dyspozytora, ani kierownika będąc na działalności. Potrzebuje osobę która ma plan i na która mogę liczyć w trasie. Kiedyś tak było. Obecnie jest ..................... !?

@Omega Pilzno

Zmiany ida w złym kierunku. To nie jest reorganizacja tylko destrukcja. Nie ma zasad, nie ma dialogu. Przed zmianami polecalem współprace z Omega teraz już nie.

Andrzej374

To co sie tutaj odpier*ala to jest jakis cyrk. Dyspozytorzy to chyba z grupą poprzyjmowani albo po szkole specjalnej a w dodatku obcokrajowcy. Nic nie wiedzą, a jak zadzwonią to chyba tylko po to zeby namieszać i cisnienie podnieść. Niewiem za co im tam płacą. Na jednym kółku potrafią 4 razy zmienić dyspozytora. Oczywiście nikt nic nie wie. Jednym slowem porazka. Kazdy (usunięte przez administratora) jest w tym momencie lepszy niz ta firma. Nie polecam!

Dominik
@Andrzej374

Zawsze byłem przekonany, że jest tylko jeden dyspozytor w tej firmie, a z nim nigdy nie miałem problemu. Jak masz problemy z nadciśnieniem to lepiej zmień pracę. W Omedze jeździ kilkuset kierowców, wątpię czy ktokolwiek chciałby dla tej firmy pracować, gdyby było tak jak uważasz.

@Andrzej374

Dzień dobry. Zachęcamy by zgłaszać wszelkie niejasności do działu HR. Jeździ u nas kilkuset kierowców i nieporozumienia mogą się przytrafić, ale jesteśmy przekonani, że każdą sytuację da się wyjaśnić. Pozdrowienia.

Młody

Nie wiem skąd Omega bierze kierowców ale stawki jakie mają to wegetacja na własnej działalności pomijając jak jest to niekorzystna forma zatrudnienia , gole 60 euro dniowki na międzynarodowke to śmiech na sali ... Dopiero jak kierowca spędzi 24 dni !!! W trasie to doplacaja 1500 zl Nawet Ukraińcy nie chce tu pracować...

@Młody

Dzień dobry. Wartość wynagrodzenia uzależniona jest w Omedze Pilzno od wielu czynników, przykładowo stawka różni się pomiędzy poszczególnymi działami, a kierowcy mają do wyboru różne formy naliczania wypłaty. Dodatkowo na wysokość wynagrodzenia wpływają takie kwestie, jak rodzaj zabudowy, doświadczenie czy dyspozycyjność. Nie zapominajmy też o premiach. Pozdrawiamy.

@Omega Pilzno

Inne formy płatności :od km, od frachtu, etat jak z spoza podkarpackiego. A za co te premie? Strach się bać! Czego nie napiszą?

Big boy
@Omega Pilzno

Tyle to busiarze zarabiają . Szkoda gadać...

@Big boy

Podziel się ze szystkimi ile kierowcy z Omegi zarabiaja.

@Omega Pilzno

Omega z tym doświadczeniem się nie mogę zgodzić. Kierowca z doświadczeniem czy bez moga mieć takie same stawki wszystko zależy od negocjacji. Druga sprawa rodzaj zabudowy nie wpływa na wysokosc wynagrodzenia, owszem wcześniej tak byla dopłata na jednym z działów za jazdę tandemem.

Peterek86
@Omega Pilzno

Co za bzdety i sianie propagandy. Większe stawki i lepiej wyposażone auta mają tylko "ambasadorzy". Reszta traktowana jest równo czyli jak gów.. Na działach płacą prawie tak samo, czyli albo dniówka ( i prosisz się o 24 d aby dostać na ZUS) albo km( których i tak nie zrobisz za dużo bo planowanie transportu jest na poziomie przedszkola a nie firmy transportowej). Piszcie lepiej prawdę a nie nabierajcie ludzi żeby nie potrzebnie tracili czas na waszą firmę.

Stary spedytor

Niestety OMEGA to firma dla ludzi o mocnych nerwach, zarobki typowo podkarpackie czyli marne. Na początek ujdzie , ale nie liczcie na szacunek i wsparcie.

Stary spedytor
@Stary spedytor

Omijać z daleka

nichtgut
@Stary spedytor

Mocne nerwy kiedyś się kończą szczególnie w towarzystwie bardzo niskiego wynagrodzenia . Telefon dzień i noc dzwoni i to nie są serdeczne pozdrowienia :) Podkarpacki thiller ! Nie polecam.

@nichtgut

"Telefon dzień i noc dzwoni" na tym polega praca spedytora. Transport zaczyna się od informacji. Jak masz błędne lub nie masz informacji to co robisz?

Bocian
@6424

Całe szczęście sam pracuję już w firmie gdzie nie mam telefonów po nocach, a po samej pracy może raz w miesiącu coś zadzwoni

Nobody
@6424

No właśnie nie na tym . To nie moja sprawa jak firma organizuje pracę czy ma całodobowa dyspozycję , ale moja sprawa co robię po czasie pracy . Jak ktoś lubi chodzić na elektronicznym pastuchu to się odnajdzie!

Czym OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Olo

Jako dodatek moga ci zabrac premie albo obniżyć wyplate o składkę ZUS . Oczywiscie mozesz tez dostać wiele niespelnionych obietnic . Wejdz na kanal na yt. C plus E a tam zobaczysz jak u nas we firmie jest pięknie!

bez doświadczenia

Witam, wypowie się ktoś na temat pracy kierowcy bez doświadczenia w Omedze ? umowa zlecenie ? jakie zarobki ? jak długo w podwójnej ? własna działalność ? itd Dzięki

@bez doświadczenia

Umowa zlecenie-tak, dniowka ok 120zl, w po2 miesiąc później jazda "testowa". Zdasz zakładasz dzialalnosc lub umowę o pracę zależy skad jesteś. Jak nie zdasz jeździsz jeszcze miesiąc, później znowu jazda testową. Jeśli za 2 razem nie zdasz konczycie wspolprace.

XD
@6424

@6424 Ze co xd? Przecież to jakiś dramat jest, jeździłem na działalności jako swiezak i sam uważam to za nie mądry wybór ale ze takie cyrki ktoś odwala. Paranoja przechodzi ludzkie pojęcie. Nigdy bym tam nie jeździł.

@XD

Rób jak chcesz. Przedstawilem warunki jakie są w Omedze.

XD
@6424

No dzięki, człowiek codziennie coś nowego się dowiaduje. Nie wiem skąd ludzi biorą do takiej roboty. Ludzie nie myślą wcale o emeryturze i konsekwencjami jakie ponosi za 1os działalność. Widać nie każdy ma na tyle oleju w głowie by znać języki wyjechać i zarabiać 2 krotnie więcej za 2 razy mniej czasu poświęconego w kabinie na normalnej umowie.

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.