OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Tomasz

Panowie pracujecie na działalności bo tego chcecie tak więc na własne życzenie zostaliście frajerami i nie macie prawa narzekać !! W tym zawodzie jest tyle firm z ofertą umowy o prace że narzekanie na dziad-firmę niema sensu !!! Polecam tez powiadomić inspekcje pracy o zatrudnieniu śmieciowym z wcześniejszym podaniem do pracodawcy o przyjęcie na umowę o prace !!!

Pracownik ale już nie długo

Kto w Omedze decyduje o przejściu kierowcy do innego działu bo gdy o to zapytałem w dziale gdzie pracuje zaczęło się strasznie że albo zostaję tu albo nie będę wogule pracował w Omedze Pilzno i rozważam tą drugą opcję tak pracować się nie da!! Brawa dla Omegi świetna kadra kierownicza zamiast rozmawiać z kierowcami lepiej straszyć

Petit
@Pracownik ale już nie długo

Na którym dziale jeździsz? Też spotkalem się z szantażem i straszeniem.

xxx
@Pracownik ale już nie długo

a czy jest tajemnica ktory to dzial?

Kierowca
@Petit

Dział zestawy którym kieruje szanowna pani kierownik Dorota groźby strasznie to u niej norma kto chce się przekonać może podjąć tam pracę

antyemeryt
@Kierowca

Na siłe cie tam trzymaja ? Chyba żeś cyrograf z nią podpisał to zugubiony jesteś panie . Mało działów w firmie jest ? Emeryci migrują to ty też możesz tylko powiedz że plecy bola i po plandece skakać nie możesz hehe ;)

RUTEK
@antyemeryt

Emeryci u nas w firmie limuzynami po 200 tysięcy na parking zajezdzajo . Zara lepsze bryki od godawskiego beda miec . Chyba specjalna placa dla nich jest albo tyle zostaje jak zuzu nie placą amabsadorzy(usunięte przez administratora)

Naczelny87
@Kierowca

Potwierdzam groźby i straszenie na dziale zestawy to codzienność ! Sam byłem świadkiem jak na shellu kolega który poinformował ją że zmienia dział dał ją na głośnik i mówi pa tera co się będzie działo. Miał racje szkoda tego komentować z reszta każdy wie jak u nas jest :) Niech ktoś powie tez o innej sprawie która się dzieje nagminnie . Chodzi o wymuszanie na kierowcach podstawianie się na drugiej karcie albo bez na załadunki . Omega pisze w ogłoszeniach ze praca według norm czasu pracy kierowców może i tak jest ale nie na zestawach . Spotkałem się wiele razy osobiście z takimi sytuacjami z tego co rozmawiam z innymi nie tylko ja . Kiedy ktos zrobi z tym porządek ?

@Naczelny87

Bylem na tandemach u doroty ciagle straszenie wypakowaniem z samochodu i jedz jedz jedz mowisz 3 dni wolne wypakuj sie z auta i jezdzi agencja nigdy wiecej pracy z nia. Pracuje na plandekach robota nie jest Tak ulozona jak u doroty ale kierownik i dyspozytor spoko jak sie dogadamy Tak jest

Bylem tu bylem tam

Chopoki: wszendzie dobrze tam gdzie nas niema. latam juz ponad 15 lat. Bylem u Doroty i w innych dzialach. Wszendzie było rużnie. problemu z przejsciem do dzialu nie mialem i njikt mnie nie zastraszal ani nie wypakowywał, moze dlatego ze nie miałem nic za uszami. Charakterna jest, ale potwierdzam jej bardzo dobrą organizację roboty. Co by nie powiedzieć kobita za odpowiednim stolku a na dodatek słowna i zawsze pomocna. Szerokości mobilki.

prawdziwy_trucker
@Bylem tu bylem tam

Omega drugi raz podszywacie się pod kierowce . Raz była ustawiona rozmowa niedoświadczonego z wami teraz udajecie kierowce analfabete . „ szerokości mobilki „ sztuczniej się nie dało . Zamiast pudrować problem to posprzątajcie to (usunięte przez administratora) Bo kierowcy prawdę powiedzieli w internecie jak jest na tandemach . Jak jest taka odpowiednia osoba tam jak mówicie to dlaczego piętnastu kierowców uciekło na inne działy i do innych firm ? Młodsi na chłodnie poszli bo robota lżejsza i ekipa w biurze lepsza , a mądrzejsi łącznie ze mną na L4 do Batimu czy Suwały na umowę i szybko nie wrócą :)

Niewolnik,kiero,driver

Hej wypowiadam się jako pracownik kierowca . Tyle eleganckich i wyksztalconych pan i panów się kręci w Pilźnie myślą i kombinują jak i co robić żeby P Godawski miał jak najwięcej kasy -ok tylko czemu nikt nie wpadnie na to że jeśli samochód omegi nie jeden tylko 6-7 stoi na magazynie w podgrodziu i czeka na zaladunekk lub rozładunek kilka godzin to przynosi straty.. (również moje stoję nie jadę to i kasy nie przybywa)może mniej ludzi za biurkiem a więcej na magazyn? Z tego miejsca trzeba wspomnieć o mokrzcu gdzie nieraz naprawdę jest więcej samochodów a chłopaki super ogarniają wiadomo czasem przytrzyma troszkę ale w granicach zdrowego rozsądku w godzinach wieczornych można zostawić samochód pod rampą i iść na tą 9 czy 11 i ogarnąć się troszkę w domu. Samochody trzyma się na logistyce w mokrzcu i w tym miejscu jest duży problem jeśli musisz oddać samochód na serwis do Pilzna Kraszewskiego. Zostawiasz ciężarówkę w Pilźnie osobówka w mokrzcu i co ???? Nikt cię nie odwiezie . Dawniej do 22 chłopaki z serwisu opon wozili teraz niby pandemia...nic miłego iść 3-4 kilometry z tobrą na plecach z 15 kg i baniakiem na wodę i tak jak mi się zdarzyło o 4 nad ranem. Za dnia stoisz pod bramą i czekasz i prosisz się jakiegoś kierowcy "jedziesz może na mokrzec?"tak się traktuje kierowców po całym tygodniu pracy dla was ? Siedzisz cały tydz w tej kabinie w tym upale obecnym i tak się powinno kończyć tydzień ? W ten sposób pokazujecie szacunek dla kierowcy ? Kupcie chociaż rowery postawcie z 5 w Pilźnie i 5 na mokrzcu kierowcy będą sobie jeździć hanha....nie przepraszam ktoś się zatroszczył w mokrzcu na portierni za szybą jest wizytówką do jakiegoś taksówkarza w Pilźnie nie wiem na kpinę to tam jest czy co...z innych spraw jak wszędzie jeździsz zarobisz. Jesli po wyjechaniu 4 godzin przez cały dzień jesteś zmęczony kończysz tacho kręcisz pauzę to potem wypisujesz na internecie jaka omega zła . Działalność odpowiedzialność za samochód jakaś jest obciążają tak moja wina była ok szkoda na 1500 pół musiałem dać ze swoich ale cóż jeździ się autostradami nie jak u prywaciarzy jakimiś objazdami . Samochody sprawne może troszkę z laską naprawiane bo koszty ale o co poprosisz to jest zrobione . Jeśli ktoś z omegi to czyta odniesie się do tego czy macie zamiar kiedyś zorganizować kierowcom jakiś transport midzy bazami...

Ewelina

Swoje (usunięte przez administratora)na berząco spuszczam :P

Panowie to jak to w końcu jest?Czytając opinie to ta firma już powinna się zamknąć a jakoś działa?Chyba że 90% to (usunięte przez administratora) a 10% narzeka na forum.Powiedzcie jakim cudem ta firma jeszcze istnieje?

@765

He he he. 765 tak to jest z opiniami w sieci. Osobiście nie znam takiej firmy o której by pisano na forach dobrze. Zamieści opinie może każdy. A co do usuwania to myśle ze jak by mial możliwość admin usuwania to usunąłby te niepozytywne też. Najlepiej to sprawdzić na własnej skórze.

q
@765

nie polecam, pracowalem stosunek do kierowcow jest okropny

Pytanie12

Witam, mam prawko na CE, chciałbym zapytać czy warto się zatrudniać w tej firmie jako niedoświadczony kierowca, jak to wygląda ?

@Pytanie12

Cześć, Tak jak ty, miałem ten dylemat jakiś czas temu. Warto, jako nie liczni, dają możliwość zdobycia doświadczenia i później gwarantują pracę. Osobiście polecam. Dobra flota, auto przypisane, pieniondze na czas i legalnie na konto.

@Zatrudniony

Dziękuję za informację. Jeśli mogę spytać to jak wygląda to na początku dla kogoś bez doświadczenia, ile trwa szkolenie ? Jeździ się w podwójnej obsadzie?

@Pytanie12

Tak, szkolenie jest w podwójnej obsadzie. Jeździsz z kierowcą który Ci wszystko pokazuje i szkoli Cie. Ile to będzie trwało zależy od Ciebie jak szybko się nauczysz. Dają tyle czasu ile potrzebujesz. Ja zrobiłem to w 2,5 tygodnia.

Putanie12
@Zatrudniony

Dziękuję za informację, jeszcze chciałem zapytać jak to wygląda z samozatrudnieniem, czy jest to korzystne? Czytałem że większa odpowiedzialność spoczywa na kierowcy i jako taki swiezak trochę się tego obawiam

@Putanie12

Nie obawiaj się. Ta odpowiedzialność nie wygląda tak źle i jest taka sama jak na innej umowie. Działalność jest korzystna i bezpieczna.

@Zatrudniony

Dzięki. Moje obawy wynikają z tego że gdzieś wyczytałem że samozatrudnienie polega na tym że jestem odpowiedzialny za wszystko praktycznie i gdy nawet coś się stanie z samochodem czy ładunkiem z nie mojej winy to ponoszę odpowiedzialność i że np. muszę przepracować u nich 6 miesięcy bo inaczej się płaci karę.

zatrudniony
@Pytanie12

Bzdura, ale najlepiej zadzowń i popytaj. pOzdro i powodzenia

Nikt Znikąd
@zatrudniony

Aleście pięknie w tym HRze wyreżyserowali sobie rozmowę. :D I ktoś ma w to uwierzyć? Popracujcie nad naturalnym językiem więcej. A do kierowców: tak, kasa jest legalnie i na czas, gorzej z jazdą. I tak, na własnej działalności odpowiadacie za wszystko głową. I oczywiście nie macie prawa do urlopów, chorobowego i tak dalej. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby na to iść.

Znawca
@Nikt Znikąd

Nie wiem jak u Pana ze znajomością przepisów, ale na samozatrudnieniu również może Pan iść na chorobowe tylko, ze zwolnienie zapłaci Panu ZUS - proporcjonalnie do opłacanych przez Pana składek zdrowotnych. Idąc do jakiejkolwiek firmy na umowę b2b każdy negocjuje swoje warunki, niezależnie czy jest się kierowcą, magazynierem czy dziennikarzem. Oficjalnie nie ma czegoś takiego jak urlop ale może Pan się dogadać podczas rozmów i ustalić warunki nieobecności w pracy. Wszystko jest kwestią rozmowy i chęci obydwu stron.

Pawel

Jak można narzekać na pauze na załadunku i ładować się ???? Dopóki Wy kierowcy będziecie się zgadzac na różne dziwne akcje, bo ja jestem najlepszy ja się załaduje na pauzie, ja zapłacę za uszkodzenia bo podpisałem że odpowiadam za wszytko. Tak kierowcy są sobie winni a firma bierze. Tego ile można. Wasi koledzy którzy zrobią wszystko dla firmy psują kazda pracę w każdej firmie. Tak to wina kierowców nie dziada nie spedytora. To Wy robicie wyścigi kto więcej może pokazać. Masz swój czas jazdy masz pauzę to stój i pij kawę, co w tym trudnego? A że jesteście słabi psychicznie i boicie się odejść z pracy która Was nie cieszy? To jest żałosne. Firma patrzy tylko na tabelki oni mają gdzieś Was wypoczynek i czy zobaczycie dzieci w domu. No ale skoro sami nie potraficie nie być najlepszymi to już jest Wasz problem. Każdy kto tu pracuje i narzeka jest co conajmnjej dziwny. Nie podoba Ci się to odejdź po okresie próbnym, a nie siedzisz 5 lat i narzekasz.

mateusz
@Pawel

Brawo Paweł, W pełni sie zgadzam z twoją opinia. Narzekają a pracują po 5 lat.

Przewoźnik

A może się tutaj wypowie jakiś przewoźnik, który jeździ pod nimi? Jak warunki współpracy, stawki?

v

szkoda gadac

Pracownik ale już nie długo

Omega Pilzno to (usunięte przez administratora) i dwa metry mułu strasznie i groźby to norma jeżeli upomnisz się o swoje na dokładkę cwany rudzielec zrobi wszystko byle nie wypłacić zgłaszanie usterek technicznemu kończy się tym że i tak nic nie zostanie zrobione i jedziesz w trasę nie sprawnym samochodem. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie zwłaszcza nowym kierowcą.

Ddddddd

Jakie są warunki pracy na magazynie w Podgrodziu i Mokrzec

Kierowca

Szanowni kierowcy omijajcie tę firmę z daleka obiecują gruszki na wierzbie jeśli chcecie sie przekonać to proszę spróbować .Spedytorzy cwaniaczki a nie wspomne o rudzielcu który jest rozliczeniowcem wymyśla sobie bajki byle by obciąrzyć kierowcę i zabrać mu z pensji.Proszę o przemyśleć i sie dobrze zastanowić dzwoniąc to omegi bo jest mase firm gdzie można zarobić uczciwie i być traktowany z szacunkiem.Pozdrawiam wszystkich driverów

@Kierowca

Dzień dobry. Z uwagi na anonimowy i bardzo ogólny charakter Pana wpisu nie możemy się do niego szczegółowo odnieść. Z naszej strony możemy zapewnić, że w Omedze Pilzno nie stosuje się obciążeń w sposób przypadkowy i bez uzasadnionego powodu. Wszelkie niejasności we współpracy z działem rozliczeniowym można wyjaśnić u kierownika działu, w którym Pan jeździ.

Boso
@Omega Pilzno

Jak ja pracowałem to był jeden i każdy wie który to tylko władze omegi nie wiedzą . Bardzo nie przyjemny Pan na zestawach typowy rudy .

Były Pracownik
@Kierowca

Wyjątkowo krzywdząca opinia.Miałem okazje pracować z ów rozliczeniowcem - nikogo nie obciążył bezpodstawnie. Każdy kierowca przechodzi szkolenie jaka trasą ma jechać , gdzie tankować żeby bez sensu nie nabijać dodatkowych kosztów. Ale co poniektórzy kierowcy są odporni na wiedzę i zawsze maj racje - nabijając np po 100 Euro dodatkowych kosztów za przejazd - według nich to takie nic .... zdziwieni że potem dostają po kieszeni. Rozliczeniowiec jest pracownikiem Omegi a nie kierowcy i ma dbać o finanse firmy - tyle w temacie. Niektórzy kierowcy się zachowują jak by pracowali za kare - wieczne pretensje i mina sr.. kota - zawsze można zmienić prace. Kiedyś "Pan" kierowca kazał mi ściągnąć buty i wejść do samochodu w skarpetkach żeby sprawdzić licznik - do bójki się stawiał - paranoja... dziwne ze niektórzy pracują po x lat i sobie chwalą.

@Omega Pilzno

Omega Pilzno - Zawsze zaglądam na stronę go work by dowiedzieć się co pracownicy mówią na temat obecnego lub byłego pracodawcy... i niestety w wielu wypadkach się sprawdza to wszystko co zostało powiedziane odnośnie współpracy z daną firmą... Ja wiem, że mało kto będzie szczery zwłaszcza gdy współpraca nie była pomyślna. Jednak proszę też wziąć pod uwagę, że zawsze jest jakaś prawda w tych komentarzach... Np. przeglądając oferty na OLX, ciągle jest wasze ogłoszenie...czy ciągle szukacie kogoś do pracy, bo rozwija się firma? Czy jest duża rotacja, bo warunki spartańskie??... Wpisując na (usunięte przez administratora) hasło: "omega pilzno" drugi filmik jaki się pokazuje to protest kierowców...w filmie bez cenzury twarzy, osób, kierowcy wypowiadają się na temat tego jak im u was dobrze. Nigdy nie byłem w waszej firmie i pewnie nie będę... jednak z taką opinią firma niestety będzie źle kojarzona przez przyszłych pracowników - kierowców zawodowych...Przykre ale prawdziwe. Jak niebawem skończę kurs dokładnie będę przeglądał oferty i omijał kontrowersyjne firmy z daleka... bo to wróży bardzo nie dobrze.... pozdrawiam i życzę powodzenia

@Prezes

Nasluchales się morskich opowieści. Nikt Cie nie zmusza do jazdy w Omedze. Szukaj lepszej firmy szczególnie teraz gdy karty nie rozdają kierowcy. W innych firmach są wyższe weksle do podpisania, stanie po krzakach bo trzeba parę Euro zapłacić za parking, nikt webasta nie odcina gdy masz wysokie spalanie lub językiem głównym jest ukraiński, po trasie praca na warsztacie, także powodzenia w szukaniu.

@6424

Nie chce krytykować złośliwie, być może jest jak mówisz, że naczytałem się morskich opowieści... natomiast sam fakt, że firma ma kontrowersyjne opinie i budzi brak zaufania nie bardzo chce się podejmować prace... z tego co tutaj jest napisane, to jest to praca na działalności gospodarczej... to powiem szczerze nic gorszego bo bylem w korpo na działalności to nikt tam się z nikim nie liczy ... i albo robisz albo wynocha na ulicę... ja tylko mówie co ja widziałem i co mnie spotkało z działalnością ,,,, może tam jest inaczej ...

@6424

Ostatnia sprawa... mnie nie przekonują argumenty, że firma rozdaje karty albo pracownik rozdaje karty... mnie interesuje mój osobisty zysk, interes i moje warunki pracy... bo do średniej nie ma co się odnośić bo bezpośrednio nikogo nie dotyczy..np. dla ustalenia uwagi średnio zarabia się 7 tys. na międzynarodówce... ale są tacy co zarabiają 6 tys. a są tacy co zarabiają 8 tysięcy .. więc średnia nie mówi o konkretnym kierowcy i konkretnej firmie :D hahaha. są dobrzy kierowcy i źli kierowcy i tak samo z firmami... :D zresztą wrażenia i jednych i drugich są różne .... nie lubie wrzucać do jednego wora... A mój pierwszy komentarz bardziej dotyczył wrażeń na temat tej firmy pod kontem tego co przeczytałem w sieci... i tego jak dziwnie jest potem zadzwonić do firmy po takich można powiedziec anty reklamach. :) Byc może firma luxuy i złote góry :) Jednak z doświadczenia wiem ze nawet w kłamstwie jest coś prawdy :D

@Prezes

Dzień dobry. Najlepszym sposobem na rozeznanie się w ofercie Omegi Pilzno dla kierowców jest wypróbowanie naszej firmy w praktyce. Obecnie jeździ dla nas ponad 500 kierowców, którzy mają do dyspozycji nowe pojazdy, dowolność w wyborze działu i zabudowy, a także wiele innych udogodnień. Można o nich przeczytać na stronie: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy/ Zachęcamy do wypełnienia formularza. W odpowiedzi skontaktuje się z Panem pracownik naszej firmy i odpowie na wszystkie pytania.

Młody
@Omega Pilzno

Ja szukam pracy i wypełniłem ten formularz z myślą , że coś z tego będzie , a tu nic . Pani która do mnie zadzwoniła powiedziała ,że nic wiele mi nie może zaproponować bo nie mam doświadczenia i nie bardzo jest dla mnie miejsce , tylko jakoś na olx cały czas ogłoszenia , że na różne kierunki, trasy tygodniowe lub dwutygodniowe , transport krajowy do wyboru , a jak wypełniasz formularz to nie ma nic , także lepiej dzwonić na ogłoszenie które dają na olx bo tam się więcej dowie niż s formularza

Zawodowy
@Były Pracownik

I ciebie dziwi to ze ktoś ci kazał buciory ściągnąć? To nie jest twoj chlew z którego pochodzisz a auto gościa w którym on mieszka. I tym oto sposobem (brrudasie transportowy) pokazałeś kim jesteś ;)

Witam, jaka stawka za prace na magazynie?

Ki

Czy firma omega ma takie trasy żeby codziennie być w domu? Mieszkam nie daleko bazy omegi.

@Ki

Szkolenia dla początkujących kierowców przeznaczone są dla osób, które chcą związać się z Omegą Pilzno na dłużej. Nie prowadzimy otwartych szkoleń dla wszystkich chętnych. Pełną wiedzę dotyczącą współpracy z Omegą Pilzno dla świeżo upieczonych kierowców można pozyskać poprzez stronę: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy/ Po wypełnieniu formularza nasi pracownicy skontaktują się i odpowiedzą na wszelkie pytania. Pozdrowienia.

@Ki

EDIT: Odpowiedzieliśmy nie w tym oknie. :) Co do Pańskiego pytania, to spieszymy by poinformować, że są trasy krajowe, które dają możliwość powrotu do bazy każdego dnia. W transporcie międzynarodowym tego typu sytuacja nie jest możliwa. Pozdrawiamy.

Tak o no

Czy na okresie próbnym szkoleniowym gdyby chciało się zrezygnować z pracy w tej firmie trzeba zapłacić z własnej kieszeni za szkolenie?

@Tak o no

Driver.

Szczerze miałem plany iść do tej firmy. Chociaż nie pasuje mi działalność. No ale już i na to bym przymkną oko. Ale po tych komentarzach co tu się dzieje to zwątpiłem.

@Driver.

Na chwilę obecną nie polecam.

przypadkowy
@Driver.

Jak będziesz szukął firmy po komentarzach w sieci to obawiam sie że nie znajdziesz.

Jest ktoś kto pracował jako dyspozytor transportu w Rzeszowie w tej firmie? Może cokolwiek opowiedzieć o pracy, zarobkach, ludziach. Czy trzeba użerać się z kierowcami - słyszałem, że połowa z nich to takie typowe buraki ze słomą w butach, ale reszta niby ok.

@Adam

Pracowałem. Musiałem zmienić ze względu na miane miejsca zamieszkania. Gdyby ni to pracowałbym dalej. Praca ciekawa, rozwojowa. zarobki stopniowo podwyższane. Tak jak wszędzie gdzie pójdziesz, na początek nie dostaniesz takich pieniedzy jakich byś chciał. Z biegiem czasu jak się wykazujesz i pokazujesz że pracujesz i jesteś ok, doceniają i zmieniają Ci warunki finansowe (normalne jak wszędzie). Ludzie spoko. Ciekawa i nie nudna praca. Firma bardzo duża i stabilna i w pęłni wypłacalna co w dzisiejszych czasach co raz co raz mniej spotykane niestety. Kierowcy tacy sami ludzie jak wszyscy. Są rózni. jedni mniej drudzy bardziej wymagający. Jesli Ty będziesz dla ncih ok, oni będą tak samo dla Ciebie. z takim ze słomą w butach też można normalnie porozmawiać i pracować.

Czy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

infor

Tak!! zapewniają.

Życzliwa M

Godawski & Godawski? Absurd radziłabym omijać szerokim łukiem. Działasz sam, odpowiadasz za wszystko sam, charujesz jak wół. Pracownicy są traktowani jak są kierowcy którzy tam pracują to wiedzą abstrachujac tych którzy wchodzą w tylek spedytorom. Szkoleniowcy? Dobrzy koledzy z branży a za plecami potrafią nasrać na drugiego kierowcę jak szanowny Pan S. Wi... Wstyd!!!

Wiejski serek

Niestety nie placa, nie polecam.—- wręcz odradzam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 208.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 43 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.