OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.

Kierowcy pracują na własnej działalności. Państwo w czasie kryzysu związanego z wirusem daje możliwość niepłacenia składek ZUS kierowcom na samozatrudnieniu a firma przymierza się do wyłudzenia tych pieniędzy od kierowców!! Prawdziwy rekin biznesu ????????

yoka
@67

tak wlasnie godawski sie teraz dorobi na koronawirusie - odbijając kierowcy 1400zl z faktury. OKRADL KIEROWCÓW ZNOWU!!!!!!! państwo proboje ratowac moją firme a godawski moim kosztem ratuje swoja (usunięte przez administratora) i jeszc ze sie na naszej krzywdzie obłowi !!! (usunięte przez administratora) I TYLE!!!!!! WSTYD mi jest ze tyle lat tam pracowałem!!!!!!! A taka firma z tradycjami - zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

@yoka

Zabrali od 300 do 1400zl.

asdflkj
@yoka

moglbys rozwianac swoj komantarz, w jaki sposob panstwo probuje ratowac przedsiebiorcow? Czytales na czym to ma polegac, przy zawieszeniu skladek tracisz ubezpieczenie bo ich nie oplacasz. Druga sprawa panstwo nic ci nie daje bo panstwo nic nie posiada, wszyskto idzie z podatkow. kolejna sprawa zawsze mozesz isc do sadu jesli zle ci zaplacili.

Kris
@asdflkj

o czym ty mówisz do cholery???? w tarczy jesli jesteś zwolniony z zus to wciąz jesteś ubezpieczony, wiadomo, że to zwolnienie jest z naszych podatków, ale jakim prawem godawski zabiera te pieniądze? czy jak jest zwiększenie stawek zus to godawski też dokłada do podwyżek, czy też wtedy to jest sprawa kierowcy tylko i wyłącznie???

Omega Pilzno

Dzień dobry. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji najłatwiej pozyskać wypełniając formularz na stronie: http://bit.ly/OmegaPilznoRekrutacja Po jego wypełnieniu na pewno ktoś skontaktuje się z Panem i przedstawi warunki współpracy oraz aktualne oferty. Pozdrawiamy.

Sorbet

Pozdrawiam wszystkich kierowców którym zajumano pomoc państową dla micro przedsiębiorców .Nie dość że pracujecie cięzko na akord i nie jesteście pracownikami Omegi , firma wyciągneła łapy po wasze pieniądze . Bardzo się cieszę że już tam nie pracuje i nie mam nic wspólnego z tą sytuacją oraz z Omegą !

bartek

Xjxjs .wysłaleś formularz , dzwonili do ciebie

Michu

I jak dzwonili do ciebie

Marco

Omega mam pytanie czy w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem przyjmujecie kierowców bez doświadczenia

@Marco

Dzień dobry. Tak jak w przypadku użytkownika Xjxjs również odsyłamy do formularza na stronie: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy Po jego wypełnieniu nasz pracownik skontaktuje się i odpowie o szczegółach współpracy. Pozdrowienia.

Xjxjs

Jest możliwość pracy po kraju ?

@Xjxjs

Dzień dobry. Szczegóły dotyczące rekrutacji najłatwiej pozyskać wysyłając zgłoszenie na stronie: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy Po wypełnieniu formularza nasz pracownik podejmie z Panem kontakt i odpowie na wszystkie pytania. Pozdrowienia!

Obywatel

Witam. Ma może ktoś jakieś informacje na temat pracy w tej Firmie w Gdyni. Szukają aktualnie Agenta Celnego. Ma ktoś może wiedzę, jakie tam panują układy, jacy ludzie tam pracują, ile można zarobić, oraz jak wygląda sytuacja z nadgodzinami?

Czarny

A czy przyjmują kierowców bez doświadczenia, bo dzwoniłem ale pani która odebrała telefon powiedziała ,że do mnie oddzwonią , także albo nie miała czasu albo mnie zbyła

WW
@Czarny

Witam. Chciałbym o to samo zapytać co "Czarny"

@Czarny

Młodzi kierowcy bez doświadczenia mogą liczyć na miejsce w Omedze Pilzno. Na początku pracują w podwójnej obsadzie z bardziej doświadczonym kierowcą, który ma za zadanie przekazać im swoją wiedzę. Warto zauważyć jednak, że podobnych zgłoszeń mamy dużo i bywa, że nie zawsze mamy miejsce dla wszystkich chętnych młodych kierowców. Zachęcamy do utrzymywania kontaktu z działem rekrutacji. Warto również wypełnić formularz kontaktowy na stronie: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy Pozdrowienia.

@Omega Pilzno

Omega tylko żeby ten doświadczony kier wywiazywal się że swojego zadania.

Usio
@Omega Pilzno

Omega przestań gadać (usunięte przez administratora) że nie macie miejsca dla wszystkich chętnych. Pytanie to po co siedzisz na forach i sledzisz opinię ludzi odrzucając stronę do waszej rekrutacji? Autoreklama?

I jak Omega dzwonila?

Nie dzwonili

PSP

Czy jest szansa na staż w tej firmie na stanowisku spedytora/asystenta spedytora??

@PSP

Szansa jest tylko nie przekona Cię wynagrodzenie.

@6424

A jakie to wynagrodzenie? Mniej/więcej chociaż ;) Za info odnośnie zarobków młodszzego spedytora międzynarodowego w Rzeszowie również byłabym wdzięczna :)

@Beata92

W Pilznie najniższa krajowa na począte. Później dostajesz auta podnoszą stawkę, masz jeszcze premie, ale jak liczą i ile nie wiem. Ja tam tylko kieruję.

Dziękuję :)

Beata92

Witam, interesuje mnie oferta pracy jako Młodszy Spedytor Międzynarodowy w Rzeszowie. Jakie są zarobki na tym stanowisku i jakie perspektywy? Jaka jest atmosfera pracy w Rzeszowie, jak kontakty z kierownictwem itd.? Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Beata92

Osoba która nie jest w stanie sprawdzić wcześniejszych ocen aby odszukać interesujące ją informacje na pewno sobie świetnie poradzi

@nichtgut

Czytałam wcześniejsze komentarze i znalazłam informacje, jednak szukam aktualnych i dotyczacych oddzialu konkretnie w Rzeszowie. Prosze więc sobie darować uszczypliwosci, które niczego mądrego nie wnoszą ;)

Szaman

Tak sobie lukłem i sie przeraziłem wypowiedzią na dzial pólnocny. Akurat na tym dziale pracuje jako szofer i nie moge zlego slowa powiedziec o tych kulturalnych i okazujacych cierpliwosc osobach, czego nie móglbym zrobic wypowiadajac sie o kierowcach. Nie znam zadnego, ktory nie wyrzucalby z siebie przeklenstw i pociskow nienawisci, a zatem takie zachowanie dyskwalifikuje kazdego w czynieniu osądu. W czasach zyjemy trudnych, bo nieludzkiego wyzysku i trudno uciec przed szatanem ekonomii. Jednak porownujac prace u (usunięte przez administratora), Omega wypada korzystniej pod kazdym względem..Pozwole sobie zauważyc, że już dlugo narzekac nie będziecie, bo firma sprzedaje frachty oraz samochody razem z robota na nie. A zatem w perspektywie niewolnictwo pod batem GMBH w niemieckiej niewoli. Z wlasnej obserwacji dodam, ze nie stanowi to problemu dla zgermanizowanego spoleczenstwa. nawyklego do sterownia przez media. Cóż więc?.....pozostaje wszystkim niezadowolonym?....Otóż dalsze rozbijanie rodzin, zachlystywanie sie sreberkami zachodu i spanie na parkingach pod wieżami smierci telefoni komórkowej. Umieracie po cichu i w kabinach na zawaly i wylewy. I to sie szybko nie zmieni, bo ludzka świadomość jest jak beton trudna do przebicia. Miał racje Wenrychora ostrzegając.....Miales chamie złoty róg, został ci sie jeno (usunięte przez administratora)

@Szaman

O czym ty piszesz? Zamioast bić pianę to przedstaw prosto jakiś argument , jak nie to napisz książkę i znajdź chętnego na to . Kierowca filozof i do tego taki trochę ekonomista :)

Szaman
@nichtgut

Cóż ty móglbyś zrozumieć z mojej książki, skoro karmisz swoj umysł przekonaniami zbiorowej swiadomośći zakodowanej przez negatywne siły władające światem? Nikt nigdy nie przedstawiał prawd narodu i świata inaczej jak w przekazach bajkowych lub ukrywał je w basniach. żaden mędrzec nie rzucał pereł miedzy wieprze znając, że on je podepcze. Skoro nie udało ci sie odczytac przesłania w mych zdaniach do braci szoferów to zamilcz kolego. Bo to nie dla ciebie kaliber bys w szranki z nim stawał.

Kierowca

Chciałem powiedzieć kierowcom którzy będą się zatrudnili że można by tu było jeździć ale tylko na małym zus potem trzeba uciekać albo się podszkolic i iść do innej firmy jak nie masz doświadczenia. To co piszą na ogłoszenia o zatrudnieniu kierowców to jeden wielki banał. Np kontakt ze spedytorem- kicha o weekendach zapomnij jak potrzebuje pomocy w tygodniu od 8 -16 i to po 3 razie Ci łaskawie odbierze . Kasa za km około 0.53 zł premia po wyjechaniu 11500 czasem i te kilometry ciężko zrobić w m-c. Premia za paliwo nierealne żeby nie wiem jak jeździć przy tych robotach co mają i normie 24 l plus 0.2 do tony wystarczy parę górek i wiatr i jest po normie. To kilka takich informacjia jeszcze bym zapomniał to taki krótki przekaz dla kierowcow juz tu pracujących. Teraz na topie są kierowcy z agencji nie jestesm pewny ale faz logistyk chyba i może też z innych ale o tej się dowiedziałem. Spotkałem chłopaka na trasie siedział w kabinie 22 dni na wypłatę dostał 9500 zł osobiście mi fakturę pokazał a człowiek jest z firmą bezpośrednio zatrudniony i ciężko 5.5 tyś żeby Ci po opłatach zostało. Sam jestesm jestem kierowcą w tej firmie i jak już pracuję tu parę lat to z roku na rok jest gorszej. Żadnych podwyżek tylko kombinacje jak Ci tu najwięcej ukraść. Manager działów i kierownikom działu np Europy północnej to ordery dawać za to że takie rzeczy wymyślają - (usunięte przez administratora) są jak dzieci z przedszkola. Tak więc kierowcy trzeba się zebrać i iść walczyć o swojej . Pozdrawiam

@Kierowca

A wiesz, może na jakie trasy przyjmują bez doświadczenia

@Czarny

Zależy na który dzial trafisz. Druga sprawa gdzie chcesz jeździć? Doświadczenie zdobędziesz w omedze.

Kierowca
@Czarny

Jak nie masz doświadczenia to Ci auta nie dadzą będziesz musiał na podwójnej obsadzie około miesiąca lub dłużej że byś dostał auto a na kierunek nie ma to wpływu przynajmniej ja tak mialem

@Kierowca

Opisuje Pan trudności w relacjach ze spedytorem. Jeśli zdarzą się jakieś problemy w relacjach na linii kierowca-spedytor, to zgodnie z funkcjonującym w firmie systemem, należy zgłosić taki fakt do kierownika działu, który jest przełożonym spedytora. Ponadto ewentualne niejasności można zgłaszać również do działu rekrutacji, którego zadaniem jest zbieranie opinii kierowców. Wszystkie tego typu sytuacje staramy się rozwiązać.

Młodzinka

Witam, czy młodzi kierowcy bez doświadczenia przyjmowani są na umowę o prace czy na samozatrudnienie ?

@Młodzinka

Zależy skad jesteś. Łódź, Zabrze, Lublin na umowę o pracę. Podkarpacie działalność.

@6424

Mam nadzieję że PIP się w końcu tym zainteresuje . Dyskryminacja ze względu na miejsce zamieszkania to tylko przykład standardów tej firmy .

@nichtgut

Dyskryminacja jest to fakt , ale pip nie ma nic do powiedzenia , wszystko jest legalne.

Biały

Jak wyglądają zarobki kierowców bez doświadczenia ? Czy jest sens rozpoczynać kariere w omedze jako kierowca niedoświadczony ?

@Biały

Dzień dobry. Szczegółowe informacje dotyczące warunków współpracy oraz stawek wynagrodzenia najłatwiej pozyskać wypełniając formularz na stronie: https://omega-pilzno.com.pl/kierowcy Pozdrawiamy.

@Biały

Bez doświadczenia w po2 obsadzie dniowka 100zl. Wybierasz kierunek i auto (ciągnik lub tandem). Tylko kierowcy z którym bedziesz jeździł nie wybieszesz. Jeden chcę zarobić na Tobie drugi nauczyć, bo km są przypisane "staremu".

Adi93

Dlaczego omega dodaje ciagle ogłoszenia ze szuka kierowcow do pracy? Nawet w zimie kiedy rolnicy itd wyjeżdżają w trase I większość kołchozów ma komplet a tutaj dalej brak? O co chodzi?

@Adi93

Rekrutacja jest prowadzona przez cały rok, nawet przy pełnej obsadzie, która utrzymuje się u nas nie tylko w okresie zimowym. Takie działania związane są z powiększaniem floty, unikaniem przestojów w realizacji transportów podczas dni wolnych czy przerw naszych stałych kierowców. Pozdrawiamy.

Zielona Wyspa

Zarobki proponowane na magazynie to żenada.

Bbt
@Zielona Wyspa

Ile konkretnie?

Nichtgut

15-20 pojazdów na Spedytora , mistrzostwo : 125 - 160 zł za miesiąc prowadzenia pojazdu i dosłownie użerania się z kierowcami którzy to nie są pracownikami firmy a jedynie swiadczą na jej rzecz usługi prowadząc działalność gospodarczą , masakra

Kiero123

Omega przyjmuje kierowcow do wielu działów Wprowadzili dniowki dla kierowcow oraz opłacana ZUS wiec gdzie tu ta wielka zła omega Zapewniają 12tys km co miesiąc premie paliwowe oraz za dyspozycyjności przykładowo trasy na dziale Europy zachodniej do Hiszpanii w kołku , spedytorzy starają się ściągać auta co drugi weekend w domu Ja Osobicie polecam

Boso
@Kiero123

To czemu nie napisałeś oraz jakie dniowki i trzeba przepracować dni w miesiącu żeby dali na ZUS albo jaka stawka za kilometry.

franek

Ok. Może najpierw zalety tego rodzaju zatrudnienia lub inaczej - samozatrudnienia. Odpowiedź prosta ... Brak !!! Wady : w każdy miesiąc od zarobionej sumy musisz odprowadzić składkę ZUS inaczej mówiąc , musisz pracować. Nie masz urlopu. Oczywiście sam sobie możesz dać urlop ale wtedy szybko znajdziesz się na liście dłużników . Brak przez pierwszy miesiąc chorobowego . A póniej kolo jest glodowe. Stądskladki kierowcòw dla chorego kierowcy.masakra !!!! W każym momencie możesz zostać bez pracy nie ma czegoś takiego jak okes wypowiedzenia. Zapomnij o premiach podwyżkach itp. Nie pracujesz w wybranej firmie , tylko swiadczysz na jej rzecz usługę. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Nie zależy to od ilosci dni pracy ani przejechanych kilometrów. Jestem kierowcą który to przerobił. Nigdy więcej !!! Sami jesteśmy sobie winni że godzimy się na tego rodzaju fikcyjny rodzaj zatrudnienia.jeszce jedno. O o normalej emeryturze w przyszłości trzeba zapommnieć. Pozdrawiam

Hugo
@franek

Trochę kolego jesteś niedoinformowany co do chorobowego ponieważ ZUS płaci za każdy tydzień 500zł + obniża składkę miesięczna o okres chorobowego i nie ma znaczenia czy chorujesz tydzień czy dwa miesiące wszystko jest zapłacone.

Boso
@Hugo

Ale dopiero po opłaceniu 3 pełnych składek i to w terminie . Czytaj że zrozumieniem!

Zostaw merytoryczną opinię o OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. - Pilzno

• Jak się pracuje w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 207.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 22 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 42 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OMEGA Pilzno ITiS Godawski & Godawski Sp. z o.o.