Opinie o SQD Alliance w Pszczyna

Dostarczamy usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, wsparcia informatycznego oraz jakości, w szczególności w branży motoryzacyjnej. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów przyczyniły się do tego, że na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało nam już ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób stale wzrasta. Nasza firma obecna jest na polskim rynku od 2006 roku. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SQD Alliance w Pszczyna

Arkadiusz

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby kandydować na koordynatora BHP? Team Prevent Poland to fajna firma!! Uważam. że maja duży potencjał,pewnie i duże możliwości

Formel D

PIP was (usunięte przez administratora)

Andriusza

Team Prevent Poland ostro się rozwija i potrzebuje ludzi do sprzedaży swoich produktów. Fajnie pracować z takim zespołem.

Team Prevent Poland to bardzo dobra firma. Można spokojnie aplikować chociaż nie jestem pewna czy wszystkie oferty są jeszcze .

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Pracuję w firmie Team Prevent i uważam, że jest to firma, która ma ogromny potencjał. Atmosfera w firmie jest bardzo przyjazna, sami klienci, kiedy odwiedzają naszą siedzibę, zwracają na to szczególną uwagę. Ważne jest też to, że pracownicy mogą polegać na sobie nawzajem i wspierają się. Przez cały czas, jak tam pracuję, ani razu nie przeszło mi przez głowę, aby zmienić pracę. Mam nadzieję, że dalej będziemy się tak rozwijać i wszyscy pracownicy będą zaangażowani w rozwój firmy w podobnym stopniu, jak dotychczas.

Z mojego prywatnego wywiadu wiem, że dają przykład jako pracodawca bo opinię mają bardzo dobrą. Praca w firmie całkiem dobra, chociaż trzeba się też douczać i być na bieżąco z przepisami. Firmy mają coraz większe potrzeby i zrozumienie dla spraw bhp

Amatorski wpis

Wszędzie jest potrzebna dyscyplina. Bez tego każdy robiłby to co by chciał. Tak jak pracownicy ciągle oceniają pracę zwierzchników zupełnie jakby się na tym znali? Najlepiej jak każdy będzie robił swoje.

lepszy przyjaciel Team Preventa

nie idźcie pracować w team prevent!!! w szczególności w team prevent na Ople w Gliwicach. główny problem team preventa ten stosunek do pracowników, ich tam trzymają za niewolników. żadnego szacunku do ciebie jak do człowieka. zwłaszcza w tym różnił się Piotr(Machoń). on podnosi głos na pracowników, stosuje do ich jak do niewolników, wymaga od jednego człowieka wykonywać potrójną normę przez co jemu nie jednorazowo przychodził list od kierownictwa Opla. przyszedłszy pracować w team prevent na Ople w Gliwicach, pierwsze że wam powie koordynator Paweł, że jeśli będzie jakiś konflikt, to należy pilnie zwracać się doń i on wszystko rozstrzygnie. to będzie pierwszym najgłównym kłamstwem od tego człowieka. naprawdę on prosto zna z kim będzie konflikt, z Piotrem, i nie chce żeby o tym poznało kierownictwo Opla. nie ma jeszcze takiego człowieka, z kim by nie było konfliktu u Piotra. on wyzywa się nawet z pracownikami z drugich firm CRS i Formel.zwłaszcza on nienawidzi Ukraińców, krzyczy na nich stale. jednemu chłopcowi Piotr nawet mówił, co życzy żeby Ukraińcy wrócili do domu i otrzymali kulę do głowy na Donbasse. Paweł wszystko wie o takim zachowaniu Piotra, lecz nic nie czyni, ponieważ on jego lepszy przyjaciel. jeśli kierownik Damian nie zna tego co odbywa się na Ople, to spodziewam się on coś zrobi przeczytawszy to, a jeśli zna i nic nie czyni, to firma na Ople jest skazana. koszulki czy bluzki u Paweła nie dopytać się. firma w pieniądzach nie oszukuje, normy zamykają się jak się patrzy. więcej nic dobrego o Team prevente opowiedzieć nie mogę.

Agent

Rozumiem, że głównie świadczą usługi w zakresie jakości oraz bezpieczeństwa. Ale zastanawiam się dlaczego mają w ofercie tak duże potrzeby na specjalistów od bhp? Może mi to ktoś wytłumaczy? Będę wdzięczny.

@Agent

@Agent

W gronie naszych klientów jest coraz więcej firm, które oczekują usług z zakresu bezpieczeństwa pracy, w tym także szkoleń. Ciągłe i rosnące zatrudnianie specjalistów ds. bhp spowodowane jest właśnie potrzebami naszych klientów. [wk]

Amator

Team Prevent Poland zatrudniał kilkanaście osób, obecnie zespół liczy 150 pracowników, wysoko wyspecjalizowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Ich wiedza i doświadczenie przyczyniły się do tego, że firmie zaufało ponad 1500 przedsiębiorstw. Może warto trochę mówić o firmie?

Amator

@Mariusz Myślę, że nie chciałbyś aby o Tobie ludzie wypowiadali się tak jak Ty to robisz o innych. Nie popracujesz długo bo taka postawa nie jest akceptowana przez pozostałych. Lubisz oceniać innych a jak byś sie czuł gdyby o Tobie ktoś zaczął pisać?

Mariusz
@Amator

Wiem co pisze :) nie gadam o wszystkich bo pracownicy są solidni ale gadam o "górze" wiele można im zarzucić i tyle

Anulkar

Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić jaki jest powód , że firma ma tak długą ofertę pracy dla pracownika ds. handlowych? Mam zgłosić się na rozmowę rekrutacyjna i dlatego chciałabym dowiedzieć się coś więcej.

@Anulkar

Nasza firma dynamicznie się rozwija, a chcąc poszerzać grono naszych klientów ciągle poszukujemy ciekawych kandydatów, którzy przyczynią się do tego rozwoju. Stąd też nabór na pracowników ds. handlowych jest ciągły. W przypadku dodatkowych pytań dot. rekrutacji zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem e-mail: kadry@teamprevent.com Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na rozmowie :-) [wk]

Mariusz

Chciałem sie wypowiedziec na temat pracy w Gliwicach jedno wielkie dno Team Liderzy To pedały pan Piotr ostatnio zachował sie poprostu po frajersku skazując jednego z naszych pracowników na dyscyplinarke ale najlepsze jest w tym to ze on tego nie zrobił sabotaż co do innych liderów nie mam nic do powiedzenia teraz czas na kordynatora Paweł człowiek któremu 120 razy gada sie by przyniósł bluze bo masz juz zniszczona to i tak nie przyniesie ogólnie wna zmianach panuje spokojna atmosfera i przyjazna ogólnie nie polecam zakładu

Natalia

Team Prevent Poland Sp. z o.o. od lat oferuje szkolenia w osiąganiu zamierzonego celu. Oferują jedyne w kraju studia kształcące przemyśle motoryzacyjnym. To super firma.

Pracownik z długim stażem, muszę przyznać, że bardzo miło czyta się takie komentarze. W ogóle bardzo pozytywne jest to, że przełożeni zdają sobie sprawę, jak ważnym aspektem jest atmosfera. Są prowadzone jakieś specjalne działania z tym związane? Organizowane imprezy integracyjne?

Pracownik z długim stażem
@Marta

Bardzo miło się pracuje w firmie, w której człowiek dobrze się czuje ;-) Czy są prowadzone działania związane z budowaniem atmosfery w firmie? Oczywiście! Spotkania integracyjne, wyjazdy, wyjścia np. na kręgle, firmowe grille w sezonie, wigilijne spotkania, na które pracownicy sami przygotowują potrawy. Co jeszcze buduje atmosferę w firmie? To, że mówimy wszyscy do siebie per "ty", że Szefowie, mimo iż są zapracowani i w firmie bywają krótko to przychodzą i witają się z każdym, mają dystans do siebie i firmy, potrafią zażartować. Na tę atmosferę składa się sporo rzeczy :-)

Jak przedstawia się atmosfera między pracownikami?

Pracownik z długim stażem
@Marta

Atmosfera w firmie jest co najmniej dobra. Jak w każdej firmie są spięcia, ale ludzie ze sobą rozmawiają i szukają rozwiązań. Najważniejsze jest to, że sami Szefowie kładą duży nacisk na przyjacielską atmosferę, co da się odczuć w całej firmie. Gdyby przyszło mi zmieniać pracę to najbardziej żal byłoby mi atmosfery i kontaktów z ludzimi, z którymi pracuję :-)

Bywalec

Jak zaczynałem pracę w firmie to myślałem, że długo nie popracuję ale teraz widzę że mam pracę w świetnej firmie. Poza tym, ludzie są na prawdę fantastyczni. Można nauczyć się wielu rzeczy i przy tym zarabiać całkiem niezłe pieniądze, polecam pracę .

Amator

Mam duże doswiadczenie jako handlowiec i myślę, że dam radę na ty stanowisku w dobrej firmie?.

może pracownik

Witam! może mi ktoś napisać jak to teraz tam wygląda? Jutro mam iść na rozmowę? Głównie chodzi mi o zarobki, jakie i czy na czas? i jak z czasem pracy :)

good luck
@może pracownik

TO zależy, do którego działu masz trafić... w większości nie masz się o co martwić. Ale w jednym przydadzą ci się nerwy ze stali :)

szydło

Na ich stronie znalazłem informację, że szukają pracownika do produkcji zniczy :) Dodatkowo widzę, że b. profesjonalnie traktują swój i cudzy czas, bo zamieścili taką o to informację :) "Z uwagi na sezonowość naszej produkcji, oraz jej nasilenie w miesiącach MAJ-PAŹDZIERNIK, zachęcamy do skladania podań o pracę w tym okresie."

Zostaw merytoryczną opinię o SQD Alliance - Pszczyna

• Jak się pracuje w SQD Alliance?

Zobacz opinie na temat firmy SQD Alliance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SQD Alliance?

Kandydaci do pracy w SQD Alliance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SQD Alliance